ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 5 km
Strona  1  2 3 . . . 7 8 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
26 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 1 K18 (1) 00:17:25 +02:19 00:17:24 09:17:25.20
30 28 ZENUDA Fantu (ETH) 2 K18 (2) 00:17:26 +02:20 00:17:24 09:17:26.39
31 24 YATOR Gladys (KEN) 3 K18 (3) 00:17:26 +02:20 00:17:25 09:17:26.48
32 38 WELDU Nazaret (POL) 4 K18 (4) 00:17:26 +02:20 00:17:25 09:17:26.65
33 22 JEROTICH Sheila (KEN) 5 K30 (1) 00:17:26 +02:20 00:17:26 09:17:26.98
34 31 WORTESA Jemelia (ETH) 6 K30 (2) 00:17:27 +02:21 00:17:27 09:17:27.32
38 21 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS LUBLIN (POL) 7 K30 (4) 00:17:43 +02:37 00:17:41 09:17:43.97
39 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 8 K18 (5) 00:17:44 +02:38 00:17:43 09:17:44.10
40 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 9 K30 (5) 00:17:44 +02:38 00:17:43 09:17:44.55
41 36 KOECH Nancy (POL) 10 K30 (3) 00:17:44 +02:38 00:17:41 09:17:44.56
42 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 11 K18 (7) 00:17:44 +02:38 00:17:44 09:17:44.73
46 26 SAVINA Nina (BLR) 12 K18 (6) 00:17:45 +02:39 00:17:43 09:17:45.62
48 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 13 K30 (6) 00:17:46 +02:40 00:17:44 09:17:46.48
64 33 SZYSZKA Anna LŁKS PREFABET ¦NIADOWO (POL) 14 K18 (8) 00:18:53 +03:47 00:18:52 09:18:53.13
173 5915 SIMKUNAITE Ruta Volvere Run (LTU) 15 K30 (7) 00:20:27 +05:21 00:20:26 09:20:27.76
174 6552 BALCERZAK Martyna AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁódĽ (POL) 16 K18 (9) 00:20:28 +05:22 00:20:20 09:20:28.40
298 6198 MAZEK Emilia Wilga Garwolin (POL) 17 K18 (10) 00:21:10 +06:04 00:21:03 09:21:10.96
309 2676 DŁUGOSZ Agata NESSI TEAM/TGB LAKERUNNERS (POL) 18 K30 (8) 00:21:12 +06:06 00:21:06 09:21:12.14
382 6126 WI¦NIEWSKA Martyna adidas Runners Warsaw (POL) 19 K30 (9) 00:21:23 +06:17 00:21:14 09:21:23.14
414 5202 OBSTÓJ KAROLINA #SobasTeam (POL) 20 K18 (11) 00:21:33 +06:27 00:21:26 09:21:33.94
415 4692 ZIÓŁEK Magdalena Olej Running Team (POL) 21 K40 (1) 00:21:34 +06:28 00:21:19 09:21:34.43
462 4010 KOSIOREK Ewelina Warszawa (POL) 22 K18 (12) 00:21:52 +06:46 00:21:34 09:21:52.45
475 2196 NIWIŃSKA Aleksandra LKS OLYMP Błonie (POL) 23 K30 (11) 00:21:59 +06:53 00:21:49 09:21:59.36
480 2515 SAWICKA Anna Dream Run (POL) 24 K30 (10) 00:22:00 +06:54 00:21:44 09:22:00.67
506 5454 KLODA Magda Turka (POL) 25 K30 (12) 00:22:12 +07:06 00:21:54 09:22:12.80
526 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P 26 K30 (13) 00:22:20 +07:14 00:22:10 09:22:20.47
530 2309 MOCZULSKA Małgorzata Karkonosz Running Team (POL) 27 K40 (2) 00:22:21 +07:15 00:22:04 09:22:21.95
536 1203 MIESIAK Edyta Runner Club Warszawa (POL) 28 K18 (13) 00:22:24 +07:18 00:22:01 09:22:24.31
558 1602 PETEREK Anna Os. Powstań narodowych (POL) 29 K18 (14) 00:22:32 +07:26 00:22:17 09:22:32.41
561 5885 PRUGAR FUKOWSKA Paulina Dream Run (POL) 30 K30 (14) 00:22:34 +07:28 00:22:12 09:22:34.23
564 4343 MALINOUSKAYA NATALLIA Victoria (BLR) 31 K40 (3) 00:22:35 +07:29 00:22:23 09:22:35.42
611 1469 KIERCZYŃSKA Wioletta Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) 32 K40 (5) 00:22:54 +07:48 00:22:33 09:22:54.33
618 6411 ŁOMNICKA Barbara Sobczyk team (POL) 33 K40 (6) 00:22:59 +07:53 00:22:39 09:22:59.24
619 6504 JURASIK Magda Sobczyk Team (POL) 34 K18 (15) 00:22:59 +07:53 00:22:39 09:22:59.68
640 3492 WACH Monika DREAM RUN (POL) 35 K40 (7) 00:23:07 +08:01 00:22:45 09:23:07.83
641 3230 PIOTROWSKA Anna Dream Run (POL) 36 K30 (15) 00:23:08 +08:02 00:22:46 09:23:08.30
726 2874 RODKIEWICZ-KAŁUGA Maria Kielce (POL) 37 K40 (9) 00:23:47 +08:41 00:22:58 09:23:47.45
733 6392 WESOŁOWSKA Katarzyna ORANGE POLSKA (POL) 38 K40 (8) 00:23:49 +08:43 00:22:56 09:23:49.99
734 3975 FELSKA Anna Grazia Running (POL) 39 K50 (1) 00:23:50 +08:44 00:23:00 09:23:50.87
737 5941 KACZMAREK Dorota Straszyn (POL) 40 K30 (18) 00:23:51 +08:45 00:23:12 09:23:51.15
742 6758 TUWALSKA MAŁGORZATA LKS ZANTYR SZTUM (POL) 41 K40 (4) 00:23:52 +08:46 00:22:29 09:23:52.62
752 3661 SERWIŃSKA Anna Dream Run (POL) 42 K30 (17) 00:23:55 +08:49 00:23:11 09:23:55.59
767 2282 DESSAUER Wioletta Stay Insane (POL) 43 K40 (10) 00:23:58 +08:52 00:23:09 09:23:58.29
777 4352 JACOBSSON Linda Mölndal (SWE) 44 K18 (16) 00:23:59 +08:53 00:22:48 09:23:59.68
786 3613 KOTOWSKA IWONA Szczecin (POL) 45 K30 (16) 00:24:00 +08:54 00:23:09 09:24:00.28
790 3308 MURAWSKA Wioletta Szczecin (POL) 46 K50 (2) 00:24:00 +08:54 00:23:16 09:24:00.73
825 2341 WOSZEK Marzena STRUSIE (POL) 47 K40 (13) 00:24:03 +08:57 00:23:18 09:24:03.65
836 6114 MRUGAŁA Monika Komenda Główna Policji (POL) 48 K40 (11) 00:24:04 +08:58 00:23:15 09:24:04.65
838 5115 KOLECKA Sylwia KolecTEAM Zb±szynek (POL) 49 K40 (12) 00:24:04 +08:58 00:23:17 09:24:04.77
843 5693 PRZYBYSZ Dorota GRODZISKI KLUB BIEGACZA (POL) 50 K50 (3) 00:24:05 +08:59 00:23:17 09:24:05.73
872 5811 KOMISARCZYK Anna Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 51 K30 (19) 00:24:12 +09:06 00:23:21 09:24:12.26
923 2362 PATKAUSKIENE ©alne Stadija (LTU) 52 K40 (16) 00:24:25 +09:19 00:24:10 09:24:25.81
927 2360 KONDRATIENE Romualda Stadija (LTU) 53 K30 (23) 00:24:26 +09:20 00:24:12 09:24:26.82
934 6241 KOWALSKA Joanna 12tri (POL) 54 K40 (14) 00:24:28 +09:22 00:23:24 09:24:28.76
952 3848 KLIK Klaudia ŁódĽ (POL) 55 K18 (17) 00:24:32 +09:26 00:23:58 09:24:32.72
966 2174 WNOROWSKA Iwona Red8 Team (POL) 56 K40 (17) 00:24:35 +09:29 00:24:10 09:24:35.89
984 5082 KOZIARSKA Anna Elbl±g (POL) 57 K30 (21) 00:24:41 +09:35 00:23:42 09:24:41.04
1003 6214 SIEBIERSKA Patrycja Gdynia (POL) 58 K18 (19) 00:24:47 +09:41 00:24:03 09:24:47.05
1019 5018 MACIOSZEK Krystyna Agrestowa (POL) 59 K30 (20) 00:24:49 +09:43 00:23:41 09:24:49.96
1030 2941 NTEVETZI Anastasia Peristeri (GRE) 60 K30 (22) 00:24:53 +09:47 00:24:02 09:24:53.00
1073 3617 KUMOR Dagmara Runners Team Kalka (POL) 61 K30 (27) 00:25:03 +09:57 00:24:43 09:25:03.74
1092 1641 BARNA¦ Agata Grupa Malbork (POL) 62 K30 (32) 00:25:10 +10:04 00:24:50 09:25:10.95
1108 6727 GÓRZYŃSKA Anna OTK RZE¬NIK (POL) 63 K40 (33) 00:25:17 +10:11 00:25:17 09:25:17.06
1109 4512 SZMIGIEL Klaudia WoĽniak Running Team (POL) 64 K18 (18) 00:25:17 +10:11 00:24:01 09:25:17.23
1124 6236 WO¬NICZKA Jolanta Warszawa (POL) 65 K40 (15) 00:25:23 +10:17 00:23:58 09:25:23.04
1133 4083 HELETA Svitlana MK Kharkiv (UKR) 66 K50 (5) 00:25:24 +10:18 00:25:12 09:25:24.91
1135 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) 67 K30 (24) 00:25:25 +10:19 00:24:34 09:25:25.79
1155 1242 SZAFRAŃSKA Aleksandra Rozbiegany Piastów (POL) 68 K18 (21) 00:25:29 +10:23 00:24:40 09:25:29.93
1160 4726 GINSZT Renata ATP Augustów (POL) 69 K50 (4) 00:25:31 +10:25 00:24:16 09:25:31.59
1197 1186 DOMAŃ Joanna ¦wiat Biegacza Fehlau Run Team (POL) 70 K40 (20) 00:25:42 +10:36 00:24:25 09:25:42.97
1198 3895 GODLEWSKA Ewa Wołów Biega (POL) 71 K40 (18) 00:25:43 +10:37 00:24:16 09:25:43.07
1215 4026 JUCEVICIENE Saule VILNIUS (LTU) 72 K40 (42) 00:25:48 +10:42 00:25:46 09:25:48.37
1234 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) 73 K30 (35) 00:25:54 +10:48 00:24:56 09:25:54.47
1250 6595 STOLARCZUK Anna (POL) 74 K40 (19) 00:25:57 +10:51 00:24:18 09:25:57.56
1256 2763 ZALEGA Katarzyna Warszawa (POL) 75 K30 (49) 00:25:58 +10:52 00:25:40 09:25:58.84
1274 1277 KRÓLICZEK Anna Rembertow Team (POL) 76 K30 (29) 00:26:01 +10:55 00:24:47 09:26:01.95
1275 4482 OLĘDZKA Emilia Rembertów Team (POL) 77 K40 (24) 00:26:02 +10:56 00:24:48 09:26:02.10
1303 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) 78 K40 (28) 00:26:07 +11:01 00:25:00 09:26:07.53
1315 6108 MISIOWIEC AGNIESZKA STˇPORKÓW (POL) 79 K30 (26) 00:26:09 +11:03 00:24:41 09:26:09.65
1328 3944 KOSIŃSKA Karolina Warszawa (POL) 80 K30 (25) 00:26:11 +11:05 00:24:41 09:26:11.31
1337 4883 SZWED Renata ZF (POL) 81 K40 (23) 00:26:12 +11:06 00:24:48 09:26:12.09
1352 6213 KIRYLUK Patrycja 1989 (POL) 82 K18 (22) 00:26:13 +11:07 00:24:41 09:26:13.27
1371 2270 DEJNECKA Martyna Lubartów (POL) 83 K30 (30) 00:26:14 +11:08 00:24:48 09:26:14.56
1378 5656 STANKIEWICZ Anna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 84 K30 (28) 00:26:14 +11:08 00:24:47 09:26:14.91
1404 6711 KORNOBIS Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 85 K18 (24) 00:26:16 +11:10 00:25:03 09:26:16.72
1421 2450 TUCZYŃSKA Anna ORT Łomianki (POL) 86 K40 (22) 00:26:18 +11:12 00:24:47 09:26:18.44
1422 6122 DERKUS Paula Milanówek (POL) 87 K18 (29) 00:26:18 +11:12 00:25:31 09:26:18.48
1423 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) 88 K30 (34) 00:26:18 +11:12 00:24:53 09:26:18.58
1449 2254 RÓŻYCKA Marta Tychy (POL) 89 K30 (31) 00:26:21 +11:15 00:24:49 09:26:21.07
1452 5369 KAMIŃSKA Agata Parkrun Szczecin (POL) 90 K30 (36) 00:26:21 +11:15 00:24:56 09:26:21.51
1457 6066 BIJOK Magdalena Warszawa (POL) 91 K30 (33) 00:26:22 +11:16 00:24:52 09:26:22.21
1470 6775 ANTCZAK Agnieszka BIEGACZ NOWOSOLNA (POL) 92 K40 (25) 00:26:24 +11:18 00:24:53 09:26:24.07
1479 3378 JASKÓLSKA Magda Vege Runners (POL) 93 K18 (26) 00:26:25 +11:19 00:25:17 09:26:25.87
1488 6358 KUK Urszula Warszawa (POL) 94 K40 (26) 00:26:27 +11:21 00:24:56 09:26:27.09
1493 4063 KUCZYŃSKA Magdalena Adidas Runners Warsaw (POL) 95 K30 (38) 00:26:27 +11:21 00:25:01 09:26:27.59
1494 5633 KĘPCZYŃSKA Marlena Brodnica Biega (POL) 96 K40 (27) 00:26:28 +11:22 00:24:56 09:26:28.09
1509 5083 MICHALSKA Agnieszka Ostrów Wielkopolski (POL) 97 K40 (21) 00:26:32 +11:26 00:24:30 09:26:32.19
1522 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 98 K18 (23) 00:26:36 +11:30 00:25:00 09:26:36.76
1524 3425 SIWOŃ EWA Smashing P±pkins (POL) 99 K40 (32) 00:26:37 +11:31 00:25:05 09:26:37.47
1525 5934 WOJNAR Barbara Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 100 K30 (39) 00:26:37 +11:31 00:25:02 09:26:37.51
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.85083508 s

Sponsor główny: