ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 5 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 40 41 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) 1 M30 (1) 00:15:06 +00:00 00:15:06 09:15:06.52
2 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) 2 M30 (2) 00:15:06 +00:00 00:15:06 09:15:06.56
3 17 CHERUIYOT Johnathan Kipkogei ADIDAS (KEN) 3 M30 (3) 00:15:06 +00:00 00:15:06 09:15:06.70
4 3 ABOYE Werkuneh (ETH) 4 M30 (4) 00:15:06 +00:00 00:15:06 09:15:06.98
5 6 TSEGAY Berhane (ERI) 5 M30 (5) 00:15:07 +00:01 00:15:07 09:15:07.38
6 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) 6 M30 (6) 00:15:25 +00:19 00:15:25 09:15:25.57
7 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA 7 M30 (7) 00:15:28 +00:22 00:15:28 09:15:28.03
8 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław (POL) PZLA 8 M30 (8) 00:15:28 +00:22 00:15:28 09:15:28.09
9 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) 9 M30 (9) 00:15:28 +00:22 00:15:28 09:15:28.49
10 11 KANGOGO Mark (KEN) 10 M30 (10) 00:15:28 +00:22 00:15:28 09:15:28.84
11 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) 11 M30 (11) 00:15:30 +00:24 00:15:29 09:15:30.00
12 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA 12 M18 (1) 00:15:43 +00:37 00:15:43 09:15:43.26
13 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 13 M30 (12) 00:15:43 +00:37 00:15:43 09:15:43.32
14 37 ELBANNOURI Mourad LASANSSI (SPain) (MAR) 14 M40 (1) 00:15:43 +00:37 00:15:43 09:15:43.92
15 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 15 M30 (13) 00:15:44 +00:38 00:15:44 09:15:44.57
16 18 PETROV Andrey (UZB) 16 M30 (14) 00:15:44 +00:38 00:15:44 09:15:44.96
17 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) 17 M40 (2) 00:15:45 +00:39 00:15:44 09:15:45.56
18 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 18 M30 (15) 00:15:56 +00:50 00:15:56 09:15:56.29
19 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA 19 M18 (2) 00:15:56 +00:50 00:15:56 09:15:56.61
20 2031 GALUŠKA Jevgenijus VOLVERE RUN (LTU) 20 M18 (3) 00:16:44 +01:38 00:16:44 09:16:44.25
21 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) 21 M30 (16) 00:16:49 +01:43 00:16:47 09:16:49.75
22 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 22 M30 (17) 00:16:56 +01:50 00:16:56 09:16:56.89
23 4031 GRONOSTAJ Grzegorz WrocławskieIten (POL) 23 M40 (3) 00:17:24 +02:18 00:17:23 09:17:24.65
24 5859 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team (POL) 24 M18 (4) 00:17:24 +02:18 00:17:24 09:17:24.81
25 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) 25 M30 (18) 00:17:25 +02:19 00:17:24 09:17:25.17
27 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA 26 M30 (19) 00:17:25 +02:19 00:17:25 09:17:25.43
28 65 ŻOCHOWSKI Daniel Żórawski Team (POL) 27 M18 (6) 00:17:25 +02:19 00:17:25 09:17:25.90
29 6633 WITEK Andrzej 140minut.pl/ Wrocławskie JTEN (POL) 28 M18 (5) 00:17:25 +02:19 00:17:24 09:17:25.94
35 4779 RIMKUS Aurimas Stadija (LTU) 29 M30 (20) 00:17:33 +02:27 00:17:32 09:17:33.44
36 6089 WICHOWSKI Jacek RunningFactory.pl (POL) 30 M30 (22) 00:17:42 +02:36 00:17:42 09:17:42.62
37 66 KROCHMAL Paweł Żórawski Team (POL) 31 M18 (7) 00:17:43 +02:37 00:17:43 09:17:43.49
43 5245 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz (POL) 32 M18 (8) 00:17:44 +02:38 00:17:44 09:17:44.83
44 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P 33 M30 (21) 00:17:45 +02:39 00:17:42 09:17:45.01
45 4652 ZHAURONAK Henadzi Viktoria (BLR) 34 M40 (4) 00:17:45 +02:39 00:17:44 09:17:45.22
47 5389 PALONIKAU Yauheni Minsk (BLR) 35 M30 (23) 00:17:45 +02:39 00:17:45 09:17:45.85
49 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 36 M30 (24) 00:17:48 +02:42 00:17:48 09:17:48.83
50 5060 CHAMODRAKAS Janis Koropi ATENS (GRE) 37 M40 (5) 00:17:53 +02:47 00:17:50 09:17:53.92
51 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA 38 M30 (25) 00:18:07 +03:01 00:18:05 09:18:07.79
52 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) 39 M30 (26) 00:18:07 +03:01 00:18:05 09:18:07.91
53 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA 40 M30 (27) 00:18:08 +03:02 00:18:07 09:18:08.84
54 2152 DAWIDZIUK Maciej OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 41 M40 (6) 00:18:19 +03:13 00:18:16 09:18:19.19
55 6753 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki (POL) 42 M18 (9) 00:18:19 +03:13 00:18:18 09:18:19.41
56 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 43 M30 (28) 00:18:20 +03:14 00:18:16 09:18:20.66
57 5960 PELC Paweł LoMag SOFTWARE (POL) 44 M40 (7) 00:18:33 +03:27 00:18:32 09:18:33.64
58 1157 GROCHMAL Paweł Lubelskibiegacz.pl Team (POL) 45 M40 (8) 00:18:35 +03:29 00:18:33 09:18:35.97
59 3740 ORŁOWSKI Andrzej MKS LUBARTÓW (POL) 46 M18 (10) 00:18:36 +03:30 00:18:33 09:18:36.00
60 3563 FERNANDEZ PEREZ Fernando Almendralejo (ESP) 47 M30 (29) 00:18:36 +03:30 00:18:36 09:18:36.18
61 1599 GOŁĘBIEWSKI Sebastian Bogatynia (POL) 48 M18 (11) 00:18:44 +03:38 00:18:38 09:18:44.79
62 2422 KAŁUŻA Mateusz 180naminute.pl / AZS AGH Kraków (POL) 49 M18 (12) 00:18:49 +03:43 00:18:41 09:18:49.90
63 6606 EBRIL Mikhail ASICS Frontrunner (POL) 50 M40 (9) 00:18:52 +03:46 00:18:51 09:18:52.04
65 3778 RĄCZKA Janusz Rabka-Zdrój (POL) 51 M18 (13) 00:18:53 +03:47 00:18:52 09:18:53.79
66 1440 DRAŻBA Dominik Team Kopeć (POL) 52 M30 (35) 00:18:54 +03:48 00:18:53 09:18:54.41
67 5421 CZYŻ Grzegorz Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL) 53 M50 (1) 00:18:54 +03:48 00:18:52 09:18:54.53
68 5904 JAŃCZAK Filip Polonia Środa (POL) 54 M30 (33) 00:18:55 +03:49 00:18:53 09:18:55.03
69 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) 55 M30 (36) 00:18:56 +03:50 00:18:54 09:18:56.71
70 4354 SVENSSON Marcus Mölndal (SWE) 56 M30 (31) 00:18:57 +03:51 00:18:49 09:18:57.24
71 2895 RUDNIK Krzysztof Krępa Słupska (POL) 57 M30 (30) 00:18:57 +03:51 00:18:45 09:18:57.27
72 2831 KUTERA Damian Czarnecki Run Team (POL) 58 M30 (34) 00:18:57 +03:51 00:18:53 09:18:57.30
73 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 59 M30 (37) 00:18:57 +03:51 00:18:54 09:18:57.90
74 2510 KUBIAK Michał Night Runners. Adrunaline (POL) 60 M30 (38) 00:18:58 +03:52 00:18:55 09:18:58.08
75 59 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA 61 M30 (40) 00:18:58 +03:52 00:18:56 09:18:58.13
76 5961 BORAWSKI Paweł Dudycz TEAM (POL) 62 M30 (41) 00:18:58 +03:52 00:18:58 09:18:58.25
77 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) 63 M30 (39) 00:18:58 +03:52 00:18:55 09:18:58.52
78 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) 64 M30 (32) 00:18:59 +03:53 00:18:51 09:18:59.25
79 1372 BRYŚ Piotr RUNHOGS Tychy (POL) 65 M40 (10) 00:18:59 +03:53 00:18:56 09:18:59.65
80 6476 KLEINSZMIDT Ryszard UNIPEX BYTÓW (POL) 66 M50 (2) 00:19:09 +04:03 00:19:07 09:19:09.06
81 6701 CELIŃSKI Aleksander BYLEDOBIEC ANIN / LINGARO RUNNIG TEAM (POL) 67 M30 (43) 00:19:09 +04:03 00:19:07 09:19:09.99
82 3243 IGNACAK Mariusz Jaworzno (POL) 68 M40 (11) 00:19:10 +04:04 00:19:07 09:19:10.49
83 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA 69 M30 (45) 00:19:10 +04:04 00:19:10 09:19:10.78
84 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) 70 M30 (42) 00:19:10 +04:04 00:19:07 09:19:10.88
85 2795 CZARNOTA Dariusz Wschowa (POL) 71 M30 (44) 00:19:11 +04:05 00:19:08 09:19:11.51
86 5674 GUZINA Piotr Mircze (POL) 72 M40 (12) 00:19:11 +04:05 00:19:07 09:19:11.91
87 6360 CHMIEL Piotr Czarnecki Run Team (POL) 73 M40 (13) 00:19:12 +04:06 00:19:09 09:19:12.03
88 3716 SOBCZAK Sebastian Team Draczynski (POL) 74 M40 (15) 00:19:17 +04:11 00:19:15 09:19:17.30
89 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) 75 M30 (46) 00:19:17 +04:11 00:19:13 09:19:17.32
90 1839 REGIMOWICZ Tomasz Team Draczyński (POL) 76 M40 (14) 00:19:17 +04:11 00:19:14 09:19:17.62
91 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) 77 M30 (47) 00:19:17 +04:11 00:19:13 09:19:17.71
92 6218 MUZYK Patryk Saucony Freedom Team (POL) 78 M18 (16) 00:19:18 +04:12 00:19:16 09:19:18.47
93 4777 MACHLOWSKI Łukasz KKB Dystans (POL) 79 M30 (48) 00:19:18 +04:12 00:19:18 09:19:18.60
94 5592 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 80 M30 (49) 00:19:23 +04:17 00:19:18 09:19:23.88
95 4174 AID Patryk Obozy Górskie/ X-Bionic Polska (POL) 81 M18 (15) 00:19:25 +04:19 00:19:12 09:19:25.24
96 3808 CZYŻ Michał Obozy Górskie (POL) 82 M18 (14) 00:19:25 +04:19 00:19:11 09:19:25.24
97 1876 KNESZ marek jejkowice (POL) 83 M50 (3) 00:19:29 +04:23 00:19:25 09:19:29.71
98 3499 SIEMASZKO Jerzy STRUSIE (POL) 84 M50 (4) 00:19:29 +04:23 00:19:28 09:19:29.88
99 1396 GRAJEK Mateusz KB Czarne Wilki (POL) 85 M18 (17) 00:19:30 +04:24 00:19:26 09:19:30.15
100 1754 NIKITOPOULOS Panagiotis PETROUPOLI (GRE) 86 M30 (50) 00:19:31 +04:25 00:19:26 09:19:31.86
101 3553 SKWORC Grzegorz CoJaBiegne Team (POL) 87 M30 (53) 00:19:32 +04:26 00:19:32 09:19:32.20
102 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) 88 M30 (51) 00:19:32 +04:26 00:19:28 09:19:32.31
103 5109 DOLBIK IHAR run4fun (BLR) 89 M60 (1) 00:19:33 +04:27 00:19:30 09:19:33.10
104 1018 DUDA Jacek dudicom.xyz (POL) 90 M40 (16) 00:19:33 +04:27 00:19:30 09:19:33.41
105 3802 URMANOWSKI Daniel Dream Run (POL) 91 M30 (52) 00:19:36 +04:30 00:19:31 09:19:36.86
106 2986 OKILKA IHOR brak (UKR) 92 M50 (5) 00:19:38 +04:32 00:19:38 09:19:38.55
107 3064 POPŁAWSKI Tomasz Nightruners (POL) 93 M30 (54) 00:19:38 +04:32 00:19:32 09:19:38.60
108 1038 GRZEGORZYCA Marcin Gierałtowice (POL) 94 M30 (56) 00:19:38 +04:32 00:19:35 09:19:38.88
109 893 LEŚNIAK Maciej (POL) 95 M30 (55) 00:19:39 +04:33 00:19:35 09:19:39.52
110 3110 ŁOPIANIAK TOMASZ STRUSIE (POL) 96 M40 (17) 00:19:41 +04:35 00:19:41 09:19:41.24
111 1993 LOTEK Krzysztof Lublin (POL) 97 M18 (18) 00:19:42 +04:36 00:19:32 09:19:42.01
112 2419 SANTOS José Vila Seca Running Team (POR) 98 M50 (6) 00:19:44 +04:38 00:19:41 09:19:44.82
113 3826 KOCENDA Wojciech PRO-RUN WROCŁAW (POL) 99 M30 (57) 00:19:47 +04:41 00:19:42 09:19:47.16
114 5431 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) 100 M40 (18) 00:19:48 +04:42 00:19:46 09:19:48.16
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.26660705 s

Sponsor główny: