PZLA Zawody Kontrolne PZLA
SPAŁA, 20 stycznia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-01-20 19:27:52
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 300 400 600 1000 60p 60pU20 60pU18 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula KulaU18

60 200 300 400 600 1000 60p 60pU20 60pU18 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula KulaU20 KulaU18

DZIEŃ 1
2019-01-20

11:00  Tyczka K 
11:00  W dal K 
11:00  60 m M  [elim]
11:00  Tyczka M 
11:45  60 m K  [1R]
12:35  60 m M  [F]
12:35  60 m M  [F]
12:45  60 m K  [F]
12:45  60 m K  [F]
13:00  60 m pł M  [1R]
13:00  60 m pł M U18  [1R]
13:00  60 m pł M U20  [1R]
13:05  W dal M 
13:05  Kula K 
13:05  Kula K (3) U18 
13:35  60 m pł K U18  [1R]
13:35  60 m pł K U20  [1R]
13:35  60 m pł K  [1R]
14:05  60 m pł M U18  [F]
14:05  60 m pł M U20  [F]
14:05  60 m pł M  [F]
14:25  60 m pł K U18  [F]
14:25  Kula M 
14:25  Kula M (5) U18 
14:25  Kula M (6) U20 
14:25  60 m pł K U20  [F]
14:25  60 m pł K  [F]
14:40  Trójskok K 
15:00  1000 m K  [4]
15:25  1000 m M  [4]
15:50  600 m K  [2]
16:05  600 m M 
16:30  300 m K  [8]
16:50  Wzwyż K 
16:55  300 m M  [3]
16:55  Trójskok M 
17:20  400 m K 
17:35  400 m M  [3]
17:55  200 m K  [12]
18:10  Wzwyż M 
18:40  200 m M  [7]
REKORDY
6.39i GREENE Maurice USA Madrid (ESP) 1998-02-03
RE 6.42i CHAMBERS Dwain GBR Turin (ITA) 2009-03-07
RP 6.51 WORONIN Marian LEGIA Warszawa Lievin (FRA) 1987-02-21
RP (U20) 6.68 CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Spała 2000-01-28
RP (U18) 6.83 ADAMCZYK Dariusz GRYF Słupsk Spała 1992-01-25
Min. HME 6.68 Glasgow (GBR) 2019-03-01
Kwalifikacje: 16 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  elim 9  elim 10  elim 11  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-01-20 11:37:29
60 m M - elim 1 Planowany START: 2019-01-20 11:00 WYSTARTOWANO: 11:02:45
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 2 102
KOPEĆ Dominik 95-03-05 KS Agros Zamość 6.75 q 1
2 5 776
DZIDA Paweł 99-04-13 UKS Czwórka Żory 6.92 q 4
3 7 747
WDOWIK Oliwer 02-01-03 CWKS Resovia Rzeszów 6.93 (923) q 5
4 4 325
WOŹNIAK Szymon 99-08-10 AZS-AWF Katowice 6.94 q 7
5 1 10
DERUS Michał 90-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie 6.95 q 8
6 8 82
PYTLIK Krzysztof 95-06-21 KS AZS AWF Wrocław 7.05 (045) qB SB 12
7 6 675
BRZEZIŃSKI Maciej 93-03-27 KS AZS AWF Kraków 7.06 qB 14
8 3 17
SMOSARSKI Dominik 99-09-12 KS AZS UWM Olsztyn 7.14 (140) 19

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.096012115478516 s.