50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-29 21:35:37
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 800 1500 T11-13/20 Wzwyż W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Młot Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64

100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Trójskok T11-13/45-47 Kula F11-13, F20 Dysk F51-54 Młot Oszczep F11-13/38/42-46/61-64

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


12:50  Kula M F11-13, F20 
12:50  Kula K F11-13/20/40-46/61-64 
13:30  100m K T11-13/42-47/61-64  [el]
14:25  400 m K RR1-3  [s]
14:30  Trójskok M T11-13/45-47 
14:35  Oszczep M F11-13/38/42-46/61-64 
14:55  100m K T11-13/42-47/61-64  [F]
15:15  400m M T11-13/20/42-47/61-64  [s]
16:05  Oszczep K F11-13/35-38/40-46/61-64 
17:00  Skok wzwyż M T42-47/63-64 
17:33  100m M RR1  [el]
18:00  Młot M 
18:07  800 m M RR1-3  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100m M RR1  [F]
 

Data aktualizacji: 2022-07-29 21:23:16
Kula M F11-13, F20 Planowany START: 2022-07-30 12:50
lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj klasa sprzęt inf
1 366 KOZINA Filip 02-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo 13.19/22 13.19
2 159 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 KS AZS AWF Warszawa 18.50/21 18.41
3 269 GIEDREWICZ Jakub 01-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk 13.58/22 13.58
4 116 SKOPIŃSKI Michał 00-09-05 ZLKL Zielona Góra 16.37/22 16.37
5 33 ZAWROTNIAK Marcin 02-07-28 MKS Osa Zgorzelec 13.63/22 13.63
6 314 GÓRSKI Patryk 00-01-07 MCKiS Jaworzno 11.46/22 11.46
7 186 NIEDŹWIECKI Damian 00-09-09 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 17.26/21
8 372 RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 MKL Jurand Szczytno 15.88/22 15.88
9 115 KLEINERT Jakub 02-08-13 ZLKL Zielona Góra 15.45/22 15.45
10 370 BORKOWSKI Jakub 01-06-26 MKL Jurand Szczytno 16.40/21 16.20
11 87 WARSZAWSKI Kornel 00-01-11 KS Agros Zamość 16.33/20 15.65
12 26 KUCZAJ Kamil 02-10-07 LKS Górnik Wałbrzych 15.48/22 15.48
13 371 MAROK Wojciech 01-09-12 MKL Jurand Szczytno 18.39/22 18.39
14 44 KOKOSZEWSKI Oskar 00-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 17.42/22 17.42
15 28 KOZAK Gracjan 01-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 17.68/21

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0753851 s. | Mem: 1.5 megabytes