Akademickie Mistrzostwa Polski
ŁÓDŹ, 24-26 maja 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-05-24 10:47:13
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-05-24
DZIEŃ 2
2019-05-25
DZIEŃ 3
2019-05-26

09:40  Oszczep M  [el]
10:00  400 m K  [s]
10:00  W dal K  [el]
10:00  W dal K  [el]
10:00  Wzwyż M  [el]
10:00  Wzwyż M  [el]
10:40  400 m M  [s]
11:30  100 m pł K  [el]
11:45  Oszczep M  [el]
12:00  110 m pł M  [el]
12:25  1500 m K  [s]
12:55  1500 m M  [s]
13:35  Oszczep K  [el]
15:35  Oszczep K  [el]
16:00  Ceremonia otwarcia 
16:15  100 m pł K  [F]
16:15  W dal M  [el]
16:15  W dal M  [el]
16:15  Wzwyż K  [el]
16:15  Wzwyż K  [el]
16:35  110 m pł M  [F]
16:35  Kula M  [el]
16:35  Kula M  [el]
17:00  400 m K  [s]
17:25  400 m M  [s]
17:50  1500 m K  [s]
18:10  1500 m M  [s]
18:40  4x100 m K  [s]
19:00  Kula K  [el]
19:00  Kula K  [el]
19:30  4x100 m M  [s]
Minimum do finału: 63.00 (Q) lub 9 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-05-24 09:33:13
Oszczep M - Gr. A Planowany START: 2019-05-24 09:40
lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB
1 99 KRÓL Konrad 95-01-14 UMe Łódź (UME) 27.46
2 1185 MARACH Kamil 96-02-28 WSB Toruń (WSN) 69.05/17 69.05
3 636 CIESIELSKI Marek 97-04-02 UTP Bydgoszcz (USP) 46.00
4 980 WILK Przemysław 97-04-25 PŚk Kielce (UTE) 35.00
5 196 SKIBICKI Jarosław 89-04-12 UG Gdańsk (UNI) 52.10/12 32.00
6 64 RODZIK Przemysław 97-03-25 ŚUM Katowice (UME)
7 383 TUROWSKI Mateusz 98-09-07 UW Warszawa (UNI) 41.22/18 41.22
8 963 GALAS Marcin 97-11-11 PŚk Kielce (UTE) 38.00
9 400 MARTYNIUK Piotr 94-02-22 UWM Olsztyn (UNI) 59.45/17 27.23
10 385 ZIELINSKI Adrian 93-03-20 UW Warszawa (UNI) 42.92/19 42.92
11 434 MAJEWSKI Michał 98-11-04 UZ Zielona Góra (UNI)
12 918 JUŚ Sebastian 96-08-13 PP Poznań (UTE) 36.39/17 36.39
13 1208 GUMIŃSKI Dawid 96-04-12 PWSIiP Łomża (WSZ) 34.47/17 34.47
14 920 KOLIGOT Kamil 96-10-08 PP Poznań (UTE) 60.83/18 60.83
15 628 SMYK Szymon 98-09-28 UPr Poznań (OŚ AZS Poznań) (USP) 61.39/17 51.97
16 700 CHODOROWSKI Stanisław 97-05-02 UEK Kraków (USP) 35.00
17 965 JASIŃSKI Antoni 98-11-10 PŚk Kielce (UTE) 43.51/17 43.51
18 77 RZEGOCKI Krzysztof 95-02-10 UMe Lublin (UME) 32.00
19 1216 DOBRY Filip 97-06-05 PWSZ Konin (WSZ) 39.50
20 994 KIERSKI Jan 94-05-31 PW Warszawa (UTE) 42.97/17 39.54
21 626 WISZNICKI Przemysław 96-01-25 UPr Lublin (USP) 35.00
22 399 ŁABĘCKI Kamil 99-04-03 UWM Olsztyn (UNI) 63.73/17 52.11
23 764 MERTKA Jonasz 99-05-29 PG Gdańsk (UTE) 64.57/17 60.33
24 144 KOSENDIAK Aureliusz 80-07-02 UMe Wrocław (UME) 46.12/09 46.12
25 1230 PABISZ Mirosław 94-03-27 PWSZ Krosno (WSZ)
26 142 GUT Dawid 97-08-17 UMe Wrocław (UME)
27 124 CECH Paweł 98-04-09 UMe Poznań (UME) 44.65/16 45.20
28 681 WSZEBOROWSKI Radosław 98-06-17 WAT Warszawa (USP) 41.97/18 41.97
29 825 JĘDRYS Mateusz 96-10-07 PL Lublin (UTE) 40.22/18 44.00
30 430 JACH Sebastian 96-10-08 UZ Zielona Góra (UNI) 63.93/17 63.07
31 325 CHEŁCZYŃSKI Norbert 98-10-29 UŚ Katowice (UNI) 51.52/17 45.24
32 796 KASZEK Tomasz 95-06-10 PK Kraków (UTE)

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.15658402442932 s.