PZLA Zawody Kontrolne PZLA
SPAŁA, 20 stycznia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-01-20 13:32:22
Kwd
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 300 400 600 1000 60p 60pU20 60pU18 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula KulaU18

60 200 300 400 600 1000 60p 60pU20 60pU18 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula KulaU20 KulaU18

DZIEŃ 1
2019-01-20

REKORDY
7.37i DRECHSLER Heike GDR Wien (AUT) 1988-02-13
RE 7.37i DRECHSLER Heike GDR Wien (AUT) 1988-02-13
RP 6.74 WŁODARCZYK Anna AZS Warszawa Sindelfingen (GER) 1980-03-02
RP (U20) 6.38 KLISOWSKA Katarzyna MKS-MOS Wrocław Spała 2002-01-18
RP (U18) 6.12 STASIK Arleta AZS-AWF Warszawa Warszawa 1976-02-01
Min. HME 6.50 Glasgow (GBR) 2019-03-01
 

Data aktualizacji: 2019-01-20 13:32:22
W dal K Planowany START: 2019-01-20 11:00 ZAKOŃCZENIE: 12:20:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 29 183
CHACIŃSKA Natalia 96-03-07 AZS Łódź x
5.70
5.86
5.74
5.73
5.62
5.86 SB
2 28 154
KOSTRZEWSKA Barbara 98-03-27 UKS LA Basket Warszawa x
5.34
5.68
5.54
x
5.73
5.73 SB
3 27 320
BENEDYKCIŃSKA Natalia 00-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 5.53
5.43
x
x
5.58
4.09
5.58 SB
4 25 156
JUŚKIEWICZ Agnieszka 00-03-27 UKS LA Basket Warszawa 5.14
x
x
x
x
5.34
5.34
5 24 299
SŁOCKA Julia 01-02-18 AZS-AWF Warszawa x
x
5.12
4.80
x
5.22
5.22
6 26 878
ZEZULA Wiktoria 96-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.97
5.15
5.06
5.16
5.08
5.07
5.16
7 2 51
ROLSKA Barbara 01-11-06 WKS Śląsk Wrocław 4.84
5.11
x
x
4.82
4.75
5.11
8 8 216
BARANEK Weronika 99-07-10 AZS-AWF Warszawa x
5.00
5.10
4.80
x
4.84
5.10
9 21 237
SATUŁA Małgorzata 97-11-13 AZS-AWF Warszawa 4.90
x
5.09



5.09
10 20 423
SZTACHAŃSKA Zuzanna 01-12-28 UKS 55 Łódź 4.99
x
5.01



5.01
11 6 801
SZYMANOWSKA Karolina 00-08-29 AKL Ursynów Warszawa 4.86
4.80
5.00



5.00
12 10 505
KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki 4.88
4.80
4.93



4.93 PB
13 7 184
STEĆ Patrycja 01-03-22 UKS Gimpas Pasłęk 4.76
4.90
4.92



4.92
14 1 902
CHAŁUPKA Milena 00-11-14 KS Warszawianka W-wa x
4.89
4.80



4.89
15 18 64
KŁOSIŃSKA Anna 03-03-28 UKS Vis Skierniewice 4.87
4.81
x



4.87
16 17 247
KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa 4.67
4.71
4.80



4.80
17 22 512
KOS Katarzyna 01-06-12 MKS Tempo Kęty 4.69
x
4.80



4.80
18 19 502
MYSZYŃSKA Izabela 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki 4.79
4.63
4.71



4.79
19 16 511
SACHMERDA Wiktoria 03-02-25 MKS Tempo Kęty x
4.74
4.74



4.74
20 4 350
SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. x
4.69
4.69



4.69
21 15 759
DZIADAK Nikolina 03-08-04 UKS Siódemka Ostrołęka 4.60
4.43
4.20



4.60 PB
22 12 156
KURPIEWSKA Aleksandra 02-05-13 UKS LA Basket Warszawa 4.18
4.37
4.60



4.60 SB
23 11 749
WÓJTOWICZ Paula 02-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka 4.15
4.20
4.13



4.20 SB
24 14 746
KINALSKA Natalia 02-10-29 UKS Siódemka Ostrołęka 4.06
4.07
4.03



4.07
25 13 747
BUDZIŁEK Oliwia 03-09-12 UKS Siódemka Ostrołęka x
3.89
3.92



3.92
3 1
ABDEEN Zaina 92-02-11 JORDAN





DNS
5 99
JANIK Emilia 00-12-12 KS Komunalni Sanok





DNS
9 704
JÓŹWIACZUK Katarzyna 01-05-16 OKS Skra Warszawa





DNS
23 871
SIKORSKA Sandra 00-05-31 AZS-AWF Gorzów





DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.048821926116943 s.