Akademickie Mistrzostwa Polski
ŁÓDŹ, 24-26 maja 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-05-24 10:21:40
K100 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 3000 110p 400p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-05-24
DZIEŃ 2
2019-05-25
DZIEŃ 3
2019-05-26

Kwalifikacje: 16 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  elim 7  elim 8  elim 9  elim 10  elim 11  elim 12  elim 13  elim 14  elim 15  Finał A  Finał B
100 m K - elim 1 Planowany START: 2019-05-25 11:15
tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB
FORKASIEWICZ Agata 94-01-13 UMe Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UME) 11.46/16 11.46
SOKÓLSKA Katarzyna 93-08-23 WSG Bydgoszcz (WSN) 11.56/16 11.56
STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 AZS-AWF Katowice (SLK) 11.47/18 11.61
CIBA Kamila 95-03-29 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 11.62/17 11.62
OCHOCKA Ewa 96-01-17 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 11.76/17 11.76
SICIARZ Klaudia 98-03-15 AWF Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UWF) 11.82/18 11.82
KOŁECZEK Karolina 93-01-15 UMCS Lublin (AZS UMCS Lublin) (UNI) 11.88/14 11.88
GOLA Marlena 98-06-08 PB Białystok (UTE) 11.71/18 11.88
WRÓBLEWSKA Zofia 95-08-01 PWr Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UTE) 11.74/15 11.89
ŁOZOWSKA Karolina 99-05-28 AWF Katowice (UWF) 11.90/16 11.90
KOŁODZIEJ Ada 95-03-24 UW Warszawa (UNI) 11.90/19 11.90
POTASZNIK Alicja 00-04-24 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 11.92/19 11.92
SIEWRUK Katarzyna 95-12-03 PO Opole (UTE) 11.94/12 11.94
DUCHNOWSKA Natalia 96-08-13 SGH Warszawa (AZS-AWF Warszawa) (USP) 11.97/18 11.97
CZĘSZ Weronika 96-04-28 UKW Bydgoszcz (UNI) 11.97/15 11.97
MIERZYŃSKA Jagoda 98-08-03 AWF Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UWF) 12.03/18 12.03
WINKOWSKA Marcelina 98-07-30 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 12.05/16 12.05
TUNIEWICZ Katarzyna 95-04-14 UKW Bydgoszcz (UNI) 12.07/17 12.07
WEILAND Natasza 97-05-30 WSG Bydgoszcz (WSN) 11.89/18 12.12
RAJEWSKA Alicja 99-03-08 AWF Wrocław (UWF) 12.02/18 12.12
MIĘKIŃSKA Magdalena 99-10-05 UJ Kraków (KS AZS AWF Kraków) (UNI) 12.14/19 12.14
LUBICKA Aleksandra 96-04-26 UW Warszawa (UNI) 12.19/19 12.19
KASICA Monika 96-02-09 GUM Gdańsk (UME) 12.11/18 12.19
PALUCH Justyna 97-02-28 SGGW Warszawa (USP) 12.25/19 12.25
NAWROCKA Marta 98-05-28 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI) 12.23/18 12.25
WRONA Alicja 96-01-11 PL Lublin (AZS UMCS Lublin) (UTE) 12.27/13 12.27
GOLCZEWSKA Anna 97-10-26 UW Warszawa (UNI) 12.37/18 12.31
WOJCIESZEK Anna 91-03-16 AZS-AWF Warszawa (MAZ) 12.35/16 12.38
PLUSCHKE Anna 99-05-09 UKW Bydgoszcz (UNI) 12.13/18 12.39
OLEWICZ Iwona 96-05-17 AWF Poznań (UWF) 12.44/18 12.44
KANTOR Weronika 99-06-14 AWF Katowice (AZS-AWF Katowice) (UWF) 12.17/17 12.47
RĘBIŚ Kinga 95-08-15 AZS-AWF Warszawa (MAZ) 12.50/18 12.50
PIERZYNA Ewelina 96-01-15 AJD Częstochowa (USP) 12.53/17 12.53
PIETRZAK Olga 98-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk (POM) 11.78/16 12.56
STYPUŁKOWSKA Agata 97-05-05 AWF Biała Podlaska (UWF) 12.60/17 12.60
BARCZ Weronika 02-10-28 AZS Łódź (LDZ) 12.55/18 12.61
KWIATKOWSKA Angelika 98-06-19 UB Białystok (UNI) 12.28/18 12.63
OSTROWSKA Alicja 01-07-27 AZS Łódź (LDZ) 12.66/19 12.66
ŻUK Natalia 00-12-23 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 12.65/18 12.67
JATKIEWICZ Izabela 00-04-28 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 12.69/19 12.69
KOZŁOWSKA Karolina 97-01-19 UEK Kraków (KS AZS AWF Kraków) (USP) 12.70
ZANDECKA Marika 95-09-24 UAM Poznań (OŚ AZS Poznań) (UNI) 12.39/18 12.71
RZĄDZIŃSKA Julia 92-05-30 PŁ Łódź (AZS Łódź) (UTE) 12.16/09 12.76
ŚWIERCZYŃSKA Daria 95-02-21 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 12.49/17 12.76
CHARIDZA Natalie 99-04-07 UMe Łódź (UME) 12.78
KWAŚNIAK Oliwia 99-09-27 UE Katowice (USP) 12.49/16 12.82
PRUSIŃSKA Małgorzata 00-07-25 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 12.66/17 12.83
KOWALSKA Magdalena 95-08-25 UE Katowice (USP) 12.85
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 96-02-23 UWM Olsztyn (UNI) 12.46/14 12.87
WÓJS Marika 99-04-09 UWr Wrocław (UNI) 12.93/16 12.93
MARKS Matylda 00-11-20 AZS Łódź (LDZ) 12.67/18 13.00
PAWLICKA Aleksandra 96-04-15 WAT Warszawa (USP) 13.00/19 13.00
KUDUK Nikola 98-03-25 USz Szczecin (UNI) 13.10/17 13.10
KOWALSKA Klaudia 96-05-16 UMe Łódź (UME) 13.10
FORTUNA Milena 99-12-15 UMe Łódź (UME) 13.09/18 13.11
BEDNAREK Monika 99-05-24 UMe Wrocław (KS AZS AWF Wrocław) (UME) 12.59/16 13.11
DENKIEWICZ Aleksandra 99-03-22 AWF Biała Podlaska (UWF) 13.17/19 13.17
KLIMACKA Weronika 96-04-19 AWF Poznań (OŚ AZS Poznań) (UWF) 12.91/18 13.20
JAKŚ Małgorzata 98-01-20 PŁ Łódź (UTE) 13.21
SUCHAŃSKA Justyna 97-01-03 AJD Częstochowa (USP) 13.83/14 13.22
BARCEWICZ Daria 03-05-30 AZS Łódź (LDZ) 13.22/19 13.22
TŁUCZEK Kamila 97-05-09 PRz Rzeszów (UTE) 12.83/14 13.26
KAZIOR Maria 99-07-22 UJ Kraków (UNI) 13.10/15 13.30
SIELAWA Aleksandra 96-07-17 PB Białystok (UTE) 13.90/17 13.30
SŁUPECKA Julia 99-09-02 UG Gdańsk (UNI) 13.34/17 13.34
NOWICKA Zuzanna 99-12-10 AGH Kraków (UTE) 12.89/17 13.35
MURAWSKA Barbara 01-02-22 AZS Łódź (LDZ) 13.06/18 13.38
KWIATKOWSKA Alicja 95-03-23 AGH Kraków (UTE) 12.91/14 13.40
POTASZNIK Paulina 98-12-09 UWM Olsztyn (UNI) 12.42/16 13.42
HYRA Gabriela 98-10-27 AJD Częstochowa (USP) 13.43/16 13.43
WASILUK Paulina 97-05-10 UWM Olsztyn (UNI) 13.46
OLECHNO Adrianna 98-05-15 ŚUM Katowice (UME) 12.94/16 13.50
BANAŚ Joanna 98-01-02 ŚUM Katowice (UME) 13.14/15 13.50
JABŁOŃSKA Paulina 95-06-30 PB Białystok (UTE) 11.96/16 13.51
LICZNERSKA Agata 98-06-10 PG Gdańsk (UTE) 13.41/13 13.51
CYMBALAK Weronika 98-06-11 UW Warszawa (UNI) 13.51/14 13.55
REKIEL Anna 99-03-15 PG Gdańsk (UTE) 13.84/14 13.55
CHECHAT Adryiana 00-10-12 CM UJ Kraków (UME) 13.60
HORDYJEWICZ Katarzyna 96-11-24 CM UJ Kraków (UME) 14.34/18 13.60
FIJAŁKOWSKA Martyna 99-04-21 PŁ Łódź (UTE) 13.64
SIWCZYK Angelika 96-02-17 UMe Łódź (UME) 13.67/17 13.67
BUZA Aleksandra 98-06-14 UW Warszawa (UNI) 13.77/19 13.77
PUKSZTA Elżbieta 97-03-03 PB Białystok (UTE) 13.44/18 13.79
WIERUSZEWSKA Marta 94-08-13 PŁ Łódź (UTE) 12.28/11 13.79
TROJAKOWSKA Aleksandra 99-07-21 CM UMK Bydgoszcz (UME) 13.86
SZCZEGIELNIAK Aleksandra 97-09-10 WAT Warszawa (USP) 13.86/13 13.86
KRÓLIKOWSKA Maria 98-07-19 PŁ Łódź (UTE) 13.89
KSIĄŻEK Monika 99-11-24 UE Wrocław (USP) 13.89
WINIARZ Joanna 95-01-17 UEK Kraków (USP) 14.03/15 13.90
MIELNIKIEWICZ Katarzyna 98-01-01 UJ Kraków (UNI) 14.56/18 13.90
WIĘCEK Klaudia 97-01-02 UWM Olsztyn (UNI) 13.96
KUPCZYK Ewa 99-12-24 UE Wrocław (USP) 13.08/17 14.00
MAK Yelena 00-04-18 UE Wrocław (USP) 14.00
WOSS Monika 99-03-30 UG Gdańsk (UNI) 14.00
MIAŚKIEWICZ Eliza 99-08-31 UMe Łódź (UME) 14.01
ŁĄCZNA Daria 98-03-13 PP Poznań (UTE) 14.07/18 14.07
DRABIK Izabela 98-03-13 PŁ Łódź (UTE) 14.09/19 14.09
ŚWIERZAK Justyna 96-05-12 UW Warszawa (UNI) 14.10
LITKIEWICZ Aleksandra 99-04-12 UKW Bydgoszcz (UNI) 14.13/12 14.13
HRYCIUK Julita 92-06-28 UWM Olsztyn (UNI) 15.31/18 14.21
POLIŃSKA Eliza 97-04-28 UW Warszawa (UNI) 14.26
WARCHOŁ Beata 98-01-20 WAT Warszawa (USP) 14.28/12 14.28
CZAJA Julia 98-11-23 AJD Częstochowa (USP) 14.29
MICHNIEWICZ Aleksandra 97-01-02 PB Białystok (UTE) 13.30/16 14.42
LASKOŚ Aleksandra 98-01-30 UEK Kraków (USP) 13.55/13 14.42
GAJDA Elżbieta 98-10-07 UE Katowice (USP) 14.68
SZADY Ewa 96-06-20 PO Opole (UTE) 14.73/16 14.73
DYMEK Magdalena 99-08-01 UE Katowice (USP) 15.05
ŁYJAK Katarzyna 95-02-03 WAT Warszawa (USP) 15.20/17 15.20
LEMANEK Karolina 97-02-02 UWM Olsztyn (UNI) 15.20
WITALIŃSKA Magdalena 98-09-18 UE Katowice (USP) 15.06/18 15.43
KRUŻBERSKA Katarzyna 98-02-15 USz Szczecin (UNI) 15.50
PIWOWARCZYK Sylwia 98-09-09 UŁ Łódź (UNI)
BOGUSZEWSKA Natalia 98-11-15 SGGW Warszawa (USP)
DERUS Agnieszka 99-04-27 PWSZ Tarnów (WSZ)
PIEKARSKA Sylwia 98-08-21 UŁ Łódź (AZS Łódź) (UNI)
MUSIAŁ Aneta 99-06-01 PWSZ Tarnów (WSZ)
WRONA Natalia 98-05-25 WAT Warszawa (USP)
FRĄCKOWIAK Julia 99-11-06 PŚ Gliwice (UTE)
CICHAWA Dominika 98-09-24 UŁ Łódź (UNI)

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.11216902732849 s.