50. Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski
SZCZECIN, 17-19 czerwca 2022
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-24 19:27:27
M1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 T11-13/42-47/61-64 200 RR1-3 400 RR1-3 800 1500 T11-13/20 Wzwyż W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Kula F11-13/20/40-46/61-64 Dysk F32-34/52-57 Młot Oszczep F11-13/35-38/40-46/61-64

100 RR1 200 T11-13/20/42-47/61-64 400 T11-13/20/42-47/61-64 800 RR1-3 1500 T11-13/T20/37-38/ 45-46 Wzwyż T42-47/63-64 W dal T11-13/20/36-38/42-47/61-64 Trójskok T11-13/45-47 Kula F11-13, F20 Dysk F51-54 Młot Oszczep F11-13/38/42-46/61-64

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA


 
 Bieg 1
1500 m M T11-13/T20/37-38/ 45-46 - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-31 14:05
tor nazwisko i imię data ur. klub-woj klasa sprzęt inf
WYDERKA Maciej 02-07-29 KS AZS AWF Katowice 3:42.24/22 3:42.24
OSTROWSKI Filip 01-07-12 RKS Łódź 3:46.28/22 3:46.28
WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock 3:45.79/21 3:49.14
KULIK Robert 02-01-25 KS AZS AWF Wrocław 3:49.40/20 3:50.80
MASACZYŃSKI Adam 01-02-05 KKL Kielce 3:48.88/20 3:51.92
WIŚNIEWSKI Damian 00-10-30 GKS Olimpia Grudziądz 3:52.00/22 3:52.00
GOS Mateusz 02-06-07 RLTL Optima Radom 3:52.49/22 3:52.49
SZYNAKA Wiktor 01-01-08 MKL Toruń 3:52.78/22 3:52.78
KUCHARSKI Bartosz 00-11-20 SRS Kondycja Piaseczno 3:54.19/22 3:54.19
ARENDT Kacper 02-04-17 GKS Olimpia Grudziądz 3:57.48/22 3:57.48
SKIBIAK Kacper 00-02-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 3:51.70/20 3:57.81
GROBERSKI Michał 00-06-10 UKS Barnim Goleniów 3:54.82/21 3:58.00
CHMIELARZ Jakub 02-09-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 3:58.18/22 3:58.18
MATUSZCZAK Jakub 02-07-12 RLTL Optima Radom 3:59.69/22 3:59.69
WIATRZYK Robert 00-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:59.91/22 3:59.91
PRZYBYLAK Tomasz 01-02-07 OŚ AZS Poznań 3:48.11/20 4:02.55
MICHALSKI Jan 01-04-23 MKS Polonia Warszawa 3:51.52/21 4:04.27
TURSKI Krzysztof 00-06-08 RLTL Optima Radom 3:49.68/21 4:04.75
KIJAK Jakub 02-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 4:09.19/22 4:09.19
LIS Krzysztof 02-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 4:10.48/22 4:10.48
RYBAKOWSKI Michał 00-08-30 MKS Polonia Warszawa 3:58.05/20
AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 RKS Łódź 3:47.90/20
DOMINIAK Daniel 01-04-10 SL GKS Olsza Olszyna 4:07.33/19
ŁAKOMIEC Łukasz 02-03-19 KKL Kielce 4:06.71/20
POCZWARDOWSKI Jędrzej 02-06-29 MKL Toruń 3:49.98/20

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.060149 s. | Mem: 1.5 megabytes