76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 21:13:51
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:08  Kula M (6)  [Gr. A]
10:10  W dal K  [Gr. A]
11:00  Kula M (6)  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
13:00  Wzwyż K  [Gr. B]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia Otwarcia 
15:20  100 m K  [el]
15:25  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:50  100 m M  [el]
16:20  400 m K  [el]
16:45  400 m M  [el]
17:05  Kula K (4) 
17:10  100 m K  [F B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  W dal M  [F]
17:25  100 m M  [F B]
17:35  100 m M  [F A]
17:50  800 m K  [el]
18:10  800 m M  [el]
18:25  Kula M (6)  [F]
18:30  3000 m K  [s]
18:40  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 23.00 Gill Jacko NZL Auckland (NZL) 2013-08-18
RE (U20) 22.73 STORL David GER Osterode (GER) 2009-07-14
RP (U20) 22.96i BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spała 2016-12-29
Min. MŚ U20 (U20) 19.00 Cali (COL) 2022-08-01
Minimum do finału: 16.30 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-08 09:30:04
Kula M (6) - Gr. A Planowany START: 2022-07-07 10:08 ZAKOŃCZENIE: 10:25:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 6 400 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów (PD) 17.24 17.24 Q PB 2
2 8 383 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 17.14 17.14 Q 3
3 9 321 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 14.95 16.69 16.69 Q 5
4 4 151 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 15.18 x 14.95 15.18 q 10
5 3 559 SROKA Wiktor 2003-01-08 LUKS Orkan Września (WP) 15.04 14.79 14.35 15.04 q PB 11
6 7 614 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 14.28 14.34 14.91 14.91 q 12
7 2 328 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 14.89 x 14.70 14.89 2 13
8 5 260 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL Optima Radom (MZ) 13.85 x x 13.85 2 15
9 1 376 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok (PD) x 11.90 12.83 12.83 17
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 UKS 12 Kalisz 20.09
2 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 18.30
3 BORKOWSKI Jakub 01 PKS Gwardia Szczytno 17.24
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 RODZIAK Damian 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 17.73
2 STARAK Radosław 03 KS Podlasie Białystok 16.97
3 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 16.58
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0809112 s. | Mem: 768 kilobytes