PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 13:21:08
Mdyskj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  10000 m chód K  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:15  Trójskok M  [Gr. A]
11:15  Trójskok M  [Gr. B]
11:20  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:30  Tyczka M  [Gr. A]
13:30  Tyczka M  [Gr. B]
14:10  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Wzwyż K  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
15:55  400 m pł M  [F B]
16:05  400 m pł M  [F A]
16:11  Oszczep K (600)  [F]
16:40  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:05  400 m K  [F B]
17:15  400 m K  [F A]
17:30  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M (800)  [F]
17:45  400 m M  [F B]
17:55  400 m M  [F A]
18:20  4x100 m K  [s]
18:35  4x100 m M  [s]
19:15  2000 m prz. K  [s]
19:20  Młot K (4)  [F]
19:40  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RE (U20) 70.13 NESTERENKO Mykyta UKR Halle (GER) 2008-05-24
RP (U20) 68.02 STÓJ Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola Eskilstuna (SWE) 2015-07-19
Min. ME U20 (U20) 55.00 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 57.50 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-07-04 13:21:08
Dysk M (1.75) - FINAŁ Planowany START: 2021-07-04 12:17 ZAKOŃCZENIE: 13:11:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 8 377
MATYJA Michał 02-08-28 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 54.34 x x 55.40 x x 55.40 15
2 2 650
RODZIAK Damian 03-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 49.40 53.94 x 49.27 x x 53.94 12
3 7 366
KOREJBA Jakub 03-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 53.64 x x x 53.05 x 53.64 10
4 4 151
STAŃSKI Sergiusz 02-06-29 MKS Żak Biała Podlaska (LU) x 50.06 49.23 48.41 x 51.34 51.34 9
5 10 539
BARANEK Eryk 03-08-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 50.31 x x 48.41 49.79 x 50.31 PB 8
6 9 442
KRYSZYN Paweł 03-08-26 UKS Technik Augustów (PD) 47.44 47.17 50.03 x x x 50.03 8
7 12 603
REWERS Mikołaj 02-08-13 LUKS Orkan Września (WP) 46.10 47.55 48.97 x x x 48.97 7
8 11 134
LEWOSZEWSKI Sebastian 02-06-17 KS Wisła Puławy (LU) 39.37 48.25 x 48.90 x x 48.90 7
9 6 655
KOZINA Filip 02-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 47.08 43.21 47.63 47.63 SB 6
10 1 48
ANDRZEJCZAK Jarosław 02-04-23 MLKS Echo Twardogóra (DS) x x 45.74 45.74 5
11 3 668
RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 41.73 45.60 44.94 45.60 4
12 5 14
KUCZAJ Kamil 02-10-07 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x 42.07 38.38 42.07 3
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 ANDRZEJCZAK Jarosław 02 MLKS Echo Twardogóra 57.35
2 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 54.55
3 BORKOWSKI Jakub 01 PKS Gwardia Szczytno 53.38
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 57.92
2 MAROK Wojciech 01 UKS Orkan Środa Wlkp. 57.88
3 LEWOSZEWSKI Jakub 00 KS Agros Zamość 56.55
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.23665 s. | Mem: 1.5 megabytes