76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 09:30:04
Mkulaj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:08  Kula M (6)  [Gr. A]
10:10  W dal K  [Gr. A]
11:00  Kula M (6)  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
13:00  Wzwyż K  [Gr. B]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia Otwarcia 
15:20  100 m K  [el]
15:25  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:50  100 m M  [el]
16:20  400 m K  [el]
16:45  400 m M  [el]
17:05  Kula K (4) 
17:10  100 m K  [F B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  W dal M  [F]
17:25  100 m M  [F B]
17:35  100 m M  [F A]
17:50  800 m K  [el]
18:10  800 m M  [el]
18:25  Kula M (6)  [F]
18:30  3000 m K  [s]
18:40  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 23.00 Gill Jacko NZL Auckland (NZL) 2013-08-18
RE (U20) 22.73 STORL David GER Osterode (GER) 2009-07-14
RP (U20) 22.96i BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spała 2016-12-29
Min. MŚ U20 (U20) 19.00 Cali (COL) 2022-08-01
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-07 19:26:48
Kula M (6) - FINAŁ Planowany START: 2022-07-07 18:25 ZAKOŃCZENIE: 19:05:00 DEKORACJA 19:50
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 333 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) x 17.99 18.14 19.39 19.40 x 19.40 15
2 2 632 RODZIAK Damian 2003-01-27 MKL Jurand Szczytno (WN) 16.97 17.92 18.64 17.73 x x 18.64 PB 12
3 10 383 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 16.86 16.90 x 17.25 17.72 17.74 17.74 10
4 1 430 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 15.53 17.28 16.60 16.24 x x 17.28 9
5 5 321 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 16.64 16.51 16.59 16.97 17.26 16.02 17.26 8
6 3 400 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów (PD) 17.06 x x x x x 17.06 8
7 4 605 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 15.73 15.92 16.88 15.25 16.37 15.96 16.88 PB 7
8 8 334 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) x 16.30 15.95 x x x 16.30 PB 7
9 12 614 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 14.65 14.99 15.71 15.71 PB 6
10 9 559 SROKA Wiktor 2003-01-08 LUKS Orkan Września (WP) 15.25 15.23 x 15.25 PB 5
11 11 151 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x 14.91 x 14.91 4
12 6 556 MICZUGA Piotr 2003-07-06 LUKS Orkan Września (WP) x x 14.33 14.33 3
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 UKS 12 Kalisz 20.09
2 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 18.30
3 BORKOWSKI Jakub 01 PKS Gwardia Szczytno 17.24
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 RODZIAK Damian 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 17.73
2 STARAK Radosław 03 KS Podlasie Białystok 16.97
3 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 16.58
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.071852 s. | Mem: 768 kilobytes