76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 11:46:02
K10chj 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 42:47.25 DRAHOTOVA Anezka CZE Eugene (USA) 2014-07-23
RE (U20) 42:44 KALMYKOVA Tatyana RUS Cheboksary (RUS) 2008-05-10
RE (U20) 42:47.25 DRAHOTOVÁ Anežka CZE Eugene (USA) 2014-07-23
RP (U20) 46:04 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec Zaniemyśl 2015-04-18
RP (U20) 46:31.38 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec Eskilstuna (SWE) 2015-07-16
Min. MŚ U20 (U20) 48:00.00 Cali (COL) 2022-08-01
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-08 11:46:02
10000 m chód K Planowany START: 2022-07-08 10:10 WYSTARTOWANO: 10:14:07 DEKORACJA 11:40
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 14 1 136 ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 AZS-AWF Gorzów (LB) 48:11.34 15 1
2 13 1 660 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 51:25.12 12 2
3 12 1 499 TOMASIK Kinga 2004-11-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 54:49.05 10 3
4 6 1 587 BŁAŻEJEWSKA Amelia 2003-03-31 UKS 12 Kalisz (WP) 55:34.65 9 4
5 7 1 597 CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 56:15.93 8 5
6 4 1 76 ZASADA Marta 2004-09-21 LKS Vectra Włocławek (KP) 57:24.32 8 6
7 8 1 286 CYMBALIŃSKA Ewelina 2004-11-06 WLKS Nowe Iganie (MZ) 58:07.31 7 7
8 10 1 588 ODZIEMEK Olga 2004-07-31 UKS 12 Kalisz (WP) 58:37.70 7 8
9 2 1 425 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja 2004-02-12 KL Lechia Gdańsk (PM) 60:27.25 6 9
10 5 1 40 KRAWIEC Laura 2003-09-09 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 60:37.38 5 10
11 3 1 585 PEKSA Danuta 2004-09-24 PLKS Gwda Piła (WP) 60:48.24 4 11
12 9 1 454 KURPIOS Oliwia 2004-03-12 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 61:11.99 3 12
13 11 1 355 MAŁASZEWICZ Julita 2004-09-28 LKS Stal Mielec (PK) 61:33.83 2 13
14 1 1 598 GRALA Martyna 2004-02-03 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 68:30.44 14
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 OLLER Patrycja 01 MLKS Nadwiślanin Chełmno 53:53.95
2 WALERIAŃCZYK Kinga 02 KMKL Sztorm Kołobrzeg 54:08.15
3 ZDZIEBŁO Anna 01 LKS Stal Mielec 55:02.42
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 CZWOJDRAK Magdalena 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 51:45.29
2 WALERIAŃCZYK Kinga 02 KMKL Sztorm Kołobrzeg 51:56.54
3 BŁAŻEJEWSKA Amelia 03 UKS 12 Kalisz 53:56.12
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0362601 s. | Mem: 1.5 megabytes