76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 18:31:19
K400j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 49.42 BREUER Grit GER Tokyo (JPN) 1991-08-27
RE (U20) 49.42 BREUER Grit GER Tokyo (JPN) 1991-08-27
RP (U20) 51.56 WYCISZKIEWICZ Patrycja SL Olimpia Poznań Rieti (ITA) 2013-07-19
Min. MŚ U20 (U20) 53.90 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-08 17:12:26
400 m K - elim 1 Planowany START: 2022-07-07 16:20 WYSTARTOWANO: 16:20:01
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 5 134 LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 AZS-AWF Gorzów (LB) 54.92 0.297 Q 1
2 6 323 GREINER Olivia 2004-04-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 56.86 0.232 qB 9
3 8 507 TKOCZ Zofia 2003-03-16 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 57.10 0.260 qB 11
4 3 179 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 58.47 0.266 17
5 1 617 CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 59.00 0.265 19
6 4 665 CZESZEWSKA Weronika 2004-09-16 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 59.12 0.286 21
7 2 570 MATUSZCZAK Gabriela 2003-10-23 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 59.45 0.335 PB 22
8 7 272 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 61.33 0.323 29
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 GACKA Kinga 01 BKS Bydgoszcz 54.06
2 DROZD Wiktoria 01 AZS UMCS Lublin 54.98
3 FORMELLA Aleksandra 01 SKLA Sopot 55.07
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 LESIEWICZ Kornelia 03 AZS-AWF Gorzów 52.02
2 RZESZEWSKA Olga 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 54.95
3 GUZOWSKA Martyna 03 LUKS Orkan Września 55.39
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0429301 s. | Mem: 1.5 megabytes