76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 16:15:52
K200j 1 3 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 22.17* RICHARDSON ShaCarri USA Austin (USA) 2019-06-08
RŚ (U20) 21.81 MBOMB Christine NAM Tokyo (JPN) 2021-08-03
RE (U20) 22.19 BOCHINA Natalya URS Moskva (URS) 1980-07-30
RP (U20) 22.99 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom Lublin 2018-07-22
Min. MŚ U20 (U20) 23.80 Cali (COL) 2022-08-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-09 16:15:52
200 m K Planowany START: 2022-07-09 13:30 WYSTARTOWANO: 13:33:04 DEKORACJA 14:05
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 5 1 -1.0 m/s 372 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 23.68 0.180 15
2 3 1 -1.0 m/s 566 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 24.18 0.153 SB 12
3 4 1 -1.0 m/s 69 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 KS Wda Świecie (KP) 24.41 0.143 10
4 7 1 -1.0 m/s 3 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka (DS) 24.76 0.231 9
5 6 1 -1.0 m/s 36 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 MLKS Sokół Lubin (DS) 24.82 0.212 PB 8
6 8 1 -1.0 m/s 645 PIERÓG Agata 2003-03-07 MKL Szczecin (ZP) 25.33 0.216 8
7 1 1 -1.0 m/s 10 OŻGA Weronika 2003-08-16 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 25.53 0.203 7
2 1 -1.0 m/s 541 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) DNS 7

1 4 2 -1.2 m/s 670 REJCHERT Anna 2004-10-27 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 25.18 0.177 SB 6
2 5 2 -1.2 m/s 422 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 25.30 0.184 5
3 3 2 -1.2 m/s 353 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec (PK) 25.44 0.371 4
4 8 2 -1.2 m/s 562 CZAJKA Olga 2004-11-22 MKL Jarocin (WP) 25.73 0.283 3
5 1 2 -1.2 m/s 575 PRZYBYŁ Małgorzata 2003-06-14 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 25.83 0.177 PB 2
6 7 2 -1.2 m/s 159 NOWAK Natalia 2004-10-16 AZS Łódź (LD) 26.14 0.289 2
7 2 2 -1.2 m/s 606 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 26.20 0.252 2
6 2 -1.2 m/s 460 SÓWKA Natalia 2003-03-02 CKS Budowlani Częstochowa (SL) DNF 0.254 2
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 24.31
2 ZWOLIŃSKA Judyta 02 KKS Victoria Stalowa Wola 24.61
3 STRUZIK Alicja 01 LKS Stal Mielec 24.67
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ZIMNA Marta 02 LUKS Orkan Września 23.75
2 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 23.75
3 ROMASZKO Monika 02 KS Agros Zamość 23.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0499051 s. | Mem: 1.5 megabytes