PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 15:03:11
K1500j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 3:51.34 LANG Yinglai CHN Shanghai (CHN) 1997-10-18
RE (U20) 4:04.24 NEPORADNA Nelya UKR Paris (FRA) 2003-08-29
RP (U20) 4:07.34 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Szczecin 2014-06-07
Min. ME U20 (U20) 4:22.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-20 14:52:50
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-20 14:35 WYSTARTOWANO: 14:35:02 DEKORACJA 15:15
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 3 369 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy (PM) 4:30.48 15 1
2 5 283 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 WLKS Nowe Iganie (MZ) 4:30.90 12 2
3 1 495 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań (WP) 4:31.31 10 3
4 7 216 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 4:31.61 9 4
5 9 266 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin (MZ) 4:35.16 8 6
6 11 427 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 4:37.99 7 8
7 13 261 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:38.47 6 9
8 8 292 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz (MA) 4:40.27 5 10
9 2 124 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 4:40.49 4 11
10 10 158 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz (LD) 4:40.84 3 12
11 14 557 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno (WP) 4:42.54 2 14
12 15 377 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk (PM) 4:43.54 2 15
13 4 498 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań (WP) 4:43.79 (785) 17
14 12 537 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 4:43.79 (786) 18
15 6 3 URBAN Monika 2005-04-21 niestowarzyszona (...) 4:49.30 22
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ŚCISŁOWSKA Julia 03 KS SMS Szklarska Poręba 4:27.81
2 WÓJCIK Alicja 03 MKS-MOSM Bytom 4:29.64
3 JAGUŚCIK Julia 03 RKS Łódź 4:30.26
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 WIŚNIEWSKA Aleksandra 04 KS SMS Szklarska Poręba 4:22.44
2 STEMPNIAK Paulina 04 KS Energetyk Poznań 4:23.45
3 WRÓBEL Wiktoria 04 WLKS Nowe Iganie 4:25.05
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0096729 s. | Mem: 768 kilobytes