PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-03 14:21:19
Kwdj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  Kula K (4)  [Gr. A]
10:40  Tyczka K  [Gr. B]
10:40  Tyczka K  [Gr. A]
10:54  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:10  W dal M  [Gr. A]
11:10  W dal M  [Gr. B]
11:35  Kula K (4)  [Gr. B]
12:33  Młot K (4)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  Wzwyż K  [Gr. A]
13:10  Wzwyż K  [Gr. B]
13:15  400 m pł M  [el]
13:20  Młot K (4)  [Gr. B]
13:40  100 m M (PK)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia  [FINAŁ]
14:25  100 m K  [el]
14:40  Kula K (4)  [F]
14:51  Oszczep M (800)  [Gr. A]
14:53  400 m K  [el]
15:15  W dal K  [F]
15:17  400 m M  [el]
15:43  Oszczep M (800)  [Gr. B]
15:50  100 m K  [F B]
15:55  100 m K  [F A]
16:03  100 m M  [el]
16:32  800 m K  [el]
16:40  Kula M (6)  [FINAŁ]
16:55  800 m M  [el]
16:55  W dal M  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:35  3000 m K  [s]
17:55  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 7.14 DRECHSLER Heike GER Bratislava (SVK) 1983-06-04
RE (U20) 7.14 DRESCHLER Heike GDR Bratislava (SVK) 1983-06-04
RP (U20) 6.60 KIRSZENSTEIN Irena Polonia Warszawa Tokyo 1964-10-14
Min. ME U20 (U20) 6.12 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 6.20 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Minimum do finału: 5.65 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-03 10:51:11
W dal K - Gr. A Planowany START: 2021-07-02 10:00 ZAKOŃCZENIE: 10:35:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 5 107
MATUSZEWICZ Anna 03-04-05 MKL Toruń (KP) 6.05
+1.6
-
-
-
-
6.05
+1.6
Q 1
2 6 625
MOSIEK Joanna 02-02-16 MUKS Kadet Rawicz (WP) 5.57
+1.6
5.68
+2.4
-
-
5.68
+2.4
Q 3
2 7 262
KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 KS Warszawianka W-wa (MZ) 5.68
+1.8
-
-
-
-
5.68
+1.8
Q 4
4 10 52
WAWROWSKA Emilia 03-01-18 MLKS Sokół Lubin (DS) 5.48
+1.7
5.46
+2.8
5.37
+1.6
5.48
+1.7
q 7
5 1 16
POLEROWICZ Ada 02-08-30 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 5.44
+0.8
x
+2.1
5.36
+3.6
5.44
+0.8
q 10
6 11 164
JARCZAK Sandra 03-07-23 AZS-AWF Gorzów (LB) 5.37
+2.3
5.30
+2.2
5.05
+1.1
5.37
+2.3
q 12
7 2 382
MOSKAL Monika 03-10-14 KKB MOSiR Krosno (PK) x
+0.7
5.18
+1.3
5.35
+2.4
5.35
+2.4
2 13
8 4 185
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 02-04-26 ZLKL Zielona Góra (LB) 5.33
+2.3
x
+2.0
4.97
+1.6
5.33
+2.3
2 14
9 9 640
DUBISZ Michalina 03-10-25 UKS Achilles Leszno (WP) 4.98
+1.8
5.30
+2.2
5.06
+2.3
5.30
+2.2
2 15
10 3 542
ŚLUSARCZYK Oliwia 03-06-26 MOSM Tychy (SL) x
+2.2
5.26
+3.2
x
+2.5
5.26
+3.2
2 16
11 8 130
STASZCZUK Kinga 03-02-05 KS Agros Zamość (LU) 5.12
+3.7
5.07
+2.9
5.13
+1.8
5.13
+1.8
17
12 12 642
MACIEJEWSKA Ewelina 02-08-16 UKS Achilles Leszno (WP) 4.87
+2.1
5.00
+1.6
4.97
+1.2
5.00
+1.6
21
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 JĘDRASZAK Roksana 02 MKL Jarocin 6.02
2 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 5.90
3 FIJAK Zuzanna 01 UKS Otrębusy 5.55
3 POLEROWICZ Ada 02 LKS Górnik Wałbrzych 5.53
3 BIELSKA Edyta 01 MLUKS Mokasyn Płoty 5.58
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 BENEDYKCIŃSKA Natalia 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.04
2 NAZAROWICZ Klaudia 00 UKS Sokół Węgorzewo 6.01
3 FIJAK Zuzanna 01 UKS Otrębusy 5.73
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2827089 s. | Mem: 1.5 megabytes