76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 16:15:52
K200j 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 22.17* RICHARDSON ShaCarri USA Austin (USA) 2019-06-08
RŚ (U20) 21.81 MBOMB Christine NAM Tokyo (JPN) 2021-08-03
RE (U20) 22.19 BOCHINA Natalya URS Moskva (URS) 1980-07-30
RP (U20) 22.99 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom Lublin 2018-07-22
Min. MŚ U20 (U20) 23.80 Cali (COL) 2022-08-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-09 16:15:52
200 m K - Finał A Planowany START: 2022-07-09 13:30 WYSTARTOWANO: 13:33:04 DEKORACJA 14:05
-1.0 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 5 372 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 23.68 0.180 15
2 3 566 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 24.18 0.153 SB 12
3 4 69 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 KS Wda Świecie (KP) 24.41 0.143 10
4 7 3 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka (DS) 24.76 0.231 9
5 6 36 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 MLKS Sokół Lubin (DS) 24.82 0.212 PB 8
6 8 645 PIERÓG Agata 2003-03-07 MKL Szczecin (ZP) 25.33 0.216 8
7 1 10 OŻGA Weronika 2003-08-16 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 25.53 0.203 7
2 541 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) DNS 7
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 24.31
2 ZWOLIŃSKA Judyta 02 KKS Victoria Stalowa Wola 24.61
3 STRUZIK Alicja 01 LKS Stal Mielec 24.67
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ZIMNA Marta 02 LUKS Orkan Września 23.75
2 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 23.75
3 ROMASZKO Monika 02 KS Agros Zamość 23.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0407121 s. | Mem: 768 kilobytes