76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 18:01:42
Moj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 86.48 CHOPRA Neeraj IND Bydgoszcz (POL) 2016-07-23
RE (U20) 84.69 SIRMAIS Zigismunds LAT Bauska (LAT) 2011-06-20
RP (U20) 80.52 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Grosseto (ITA) 2017-07-22
Min. MŚ U20 (U20) 72.00 Cali (COL) 2022-08-01
 
Oszczep M (800) - Gr. B Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
3 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 KS Polonia Pasłęk (WN) 66.60/22 66.60
9 KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo (ZP) 60.99/22 60.99
13 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 LKS Jantar Ustka (PM) 50.80/22 50.80 PB
2 OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 MLKS Echo Twardogóra (DS) 54.02/21 50.76 SB
4 SKURCZYŃSKI Kamil 2003-02-21 UKS Czwórka Białystok (PD) 51.29/22 51.29 PB
1 TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 51.48/22 51.48 PB
14 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 54.76/22 54.76
5 GURZKOWSKI Jakub 2003-04-24 MKS-MOS Katowice (SL) 50.03/22 50.03
7 SADOWSKI Filip 2003-04-20 MKS-MOS Katowice (SL) 50.85/22 50.85
15 BARTOSIAK Damian 2003-04-18 LKS Maraton Turek (WP) 49.36/22 49.36
11 KUSZNIER Adrian 2003-09-12 KS Podlasie Białystok (PD) 51.91/22 51.91
6 FALIŃSKI Filip 2003-08-23 RLTL Optima Radom (MZ) 51.19/22 51.19
8 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin (MZ) 45.40/22 45.40
10 CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 42.85/22 42.85
12 BLUKOT Denis 2003-11-24 LKS Victoria Olesno (OP) 29.41/22 29.41
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 MUCHA Marek 01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 70.45
2 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02 LUKS Start Nakło 70.40
3 STĘPIEŃ Dominik 02 MLKS Nadwiślanin Chełmno 61.33
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02 LUKS Start Nakło 70.21
2 TYLUS Patryk 03 KKS Victoria Stalowa Wola 65.58
3 JĘDRZEJCZYK Tomasz 02 MKS Osa Zgorzelec 62.48
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0377889 s. | Mem: 1.5 megabytes