76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 12:02:32
Kdyskj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 74.40 WYLUDDA Ilke GDR Berlin (GER) 1988-09-13
RE (U20) 74.40 WYLUDDA Ilke GDR Berlin (GER) 1988-09-13
RP (U20) 60.60 KATEWICZ Renata START Elbląg Bochum (GER) 1984-06-15
Min. MŚ U20 (U20) 51.00 Cali (COL) 2022-08-01
Minimum do finału: 39.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-09 12:02:32
Dysk K (1) - Gr. B Planowany START: 2022-07-08 10:44 ZAKOŃCZENIE: 11:05:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 8 461 DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 GKS Piast Gliwice (SL) 38.26 39.00 39.00 Q 5
2 3 631 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 27.53 36.73 38.14 38.14 q 6
3 4 485 SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 36.56 x 36.50 36.56 q 7
4 5 106 WÓJCIK Weronika 2004-11-02 AZS UMCS Lublin (LU) 34.20 35.34 x 35.34 q 9
5 7 503 MORGAŁA Hanna 2004-05-30 RMKS Rybnik (SL) 35.20 x 32.73 35.20 q 10
6 6 482 GNIDA Magdalena 2004-08-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 32.00 31.55 33.03 33.03 2 13
7 9 490 PIETRASZ Karolina 2003-05-08 MKS-MOSM Bytom (SL) 31.27 32.25 31.06 32.25 2 15
8 1 12 ŻAK Kaja 2003-01-06 LKS Polkowice (DS) 29.22 27.90 x 29.22 2 16
2 602 LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x x x NM
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 STARUCH Nina 01 AZS-AWF Warszawa 51.33
2 MUSZYŃSKA Weronika 01 AZS UMCS Lublin 43.91
3 CHYCIŃSKA Julia 02 UKS 55 Łódź 41.14
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 DOBROWOLSKA Martyna 03 AZS-AWFiS Gdańsk 45.89
2 POLAŃSKA Paulina 03 LKS Lubusz Słubice 43.98
3 CHMIELEWSKA Aleksandra 02 KSLZS Kruszwica 41.61
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0409451 s. | Mem: 1.5 megabytes