PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-02 17:51:40
K100j 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Oszczep K (600)  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. A]
10:00  W dal K  [Gr. B]
10:40  Kula K (4)  [Gr. A]
10:40  Tyczka K  [Gr. B]
10:40  Tyczka K  [Gr. A]
10:54  Oszczep K (600)  [Gr. B]
11:10  W dal M  [Gr. A]
11:10  W dal M  [Gr. B]
11:35  Kula K (4)  [Gr. B]
12:33  Młot K (4)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:10  Wzwyż K  [Gr. A]
13:10  Wzwyż K  [Gr. B]
13:15  400 m pł M  [el]
13:20  Młot K (4)  [Gr. B]
13:40  100 m M (PK)  [s]
14:15  Ceremonia otwarcia  [FINAŁ]
14:25  100 m K  [el]
14:40  Kula K (4)  [F]
14:51  Oszczep M (800)  [Gr. A]
14:53  400 m K  [el]
15:15  W dal K  [F]
15:17  400 m M  [el]
15:43  Oszczep M (800)  [Gr. B]
15:50  100 m K  [F B]
15:55  100 m K  [F A]
16:03  100 m M  [el]
16:32  800 m K  [el]
16:40  Kula M (6)  [FINAŁ]
16:55  800 m M  [el]
16:55  W dal M  [F]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:35  3000 m K  [s]
17:55  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 10.88 GOHR Marlies GDR Dresden (GER) 1977-07-01
RŚ (U20) 10.75* RICHARDSON Sha'Carri USA Austin (USA) 2019-06-08
RE (U20) 10.88 OELSNER Marlies GER Dresden (GER) 1977-07-01
RP (U20) 11.12 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Bydgoszcz 2016-07-21
Min. ME U20 (U20) 11.85 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 11.70 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-02 17:51:40
100 m K - elim 3 Planowany START: 2021-07-02 14:25 WYSTARTOWANO: 14:40:04
+2.2 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 3 404
NIEMCZYK Magdalena 03-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 11.61 0.207 Q 1
2 5 4
PUZIO Dorota 03-04-30 GKS Start Długołęka (DS) 11.81 0.135 Q 5
3 7 84
MAŁKOWSKA Dominika 02-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 11.90 0.184 q 6
4 2 600
MAJEWSKA Marika 02-05-05 LUKS Orkan Września (WP) 12.17 0.146 qB 10
5 8 27
LÜDTKE Martyna 03-02-13 MKS MOS Wrocław (DS) 12.27 0.189 qB 12
6 6 124
WÓJTOWICZ Emilia 03-10-13 AZS UMCS Lublin (LU) 12.38 0.175 qB 14
7 1 287
LANDOWSKA Zofia 03-03-03 OKS Skra Warszawa (MZ) 12.62 0.176 19
8 4 623
STAŚKOWIAK Anna 03-08-10 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 12.72 0.236 20
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 SKRZYSZOWSKA Pia 01 AZS-AWF Warszawa 11.58
2 STRUZIK Alicja 01 LKS Stal Mielec 11.94
3 GĄSIOR Adriana 01 MLKS Echo Twardogóra 11.94
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 STEFANOWICZ Magdalena 00 AZS-AWF Katowice 11.68
2 POTASZNIK Alicja 00 KS AZS UWM Olsztyn 11.83
3 POLAK Julia 01 TL ROW Rybnik 11.88
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2222791 s. | Mem: 1.5 megabytes