76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 16:15:52
K200j 3 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 22.17* RICHARDSON ShaCarri USA Austin (USA) 2019-06-08
RŚ (U20) 21.81 MBOMB Christine NAM Tokyo (JPN) 2021-08-03
RE (U20) 22.19 BOCHINA Natalya URS Moskva (URS) 1980-07-30
RP (U20) 22.99 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom Lublin 2018-07-22
Min. MŚ U20 (U20) 23.80 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 11 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-09 13:34:59
200 m K - elim 3 Planowany START: 2022-07-08 11:25 WYSTARTOWANO: 11:39:15
-0.8 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 4 566 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 24.51 0.167 Q 3
2 5 460 SÓWKA Natalia 2003-03-02 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 25.54 0.205 qB 12
3 7 562 CZAJKA Olga 2004-11-22 MKL Jarocin (WP) 25.75 0.246 qB 13
4 8 107 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin (LU) 26.17 0.282 17
5 6 109 RAROT Roksana 2004-05-05 KS Agros Zamość (LU) 26.40 0.402 19
6 3 272 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 27.18 0.167 29
2 283 PANASIUK Justyna 2003-05-27 UKS Otrębusy (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 24.31
2 ZWOLIŃSKA Judyta 02 KKS Victoria Stalowa Wola 24.61
3 STRUZIK Alicja 01 LKS Stal Mielec 24.67
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ZIMNA Marta 02 LUKS Orkan Września 23.75
2 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 23.75
3 ROMASZKO Monika 02 KS Agros Zamość 23.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0547161 s. | Mem: 1.5 megabytes