PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 14:02:25
M200j 4 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:45  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [F]
12:00  100 m pł K  [el]
12:05  Trójskok K  [F]
12:15  Dysk M (1.75)  [F]
12:25  200 m K  [F B]
12:30  200 m K  [F A]
12:35  200 m M  [F B]
12:40  200 m M  [F A]
13:10  100 m pł K  [F]
13:20  Tyczka M  [F]
13:25  110 m pł M (99.1)  [el]
13:50  Trójskok M  [F]
13:53  1500 m K  [s]
14:09  1500 m M  [s]
14:05  Młot M (6)  [F]
14:25  110 m pł M (99.1)  [F B]
14:35  110 m pł M (99.1)  [F A]
14:55  4x400 m K  [s]
15:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 19.93 BOLT Usain JAM Hamilton (BER) 2004-04-11
RŚ (U20) 19.88* KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-26
RŚ (U20) 19.84* KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-27
RE (U20) 20.04 GULIYEV Ramil AZE Belgrade (SRB) 2009-07-10
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona 2012-07-13
Min. ME U20 (U20) 21.35 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 21.20 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-04 12:50:58
200 m M - elim 4 Planowany START: 2021-07-03 11:45 WYSTARTOWANO: 12:04:47
+1.0 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 4 608
BOGACZYŃSKI Igor 03-11-07 MKL Jarocin (WP) 21.16 0.121 Q PB 2
2 5 62
ŁUCZYŃSKI Dominik 02-10-11 WLKS Wrocław (DS) 21.53 (526) 0.154 q PB 4
3 3 663
SAMULEWICZ Jan 03-11-09 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 22.13 0.139 qB PB 11
4 8 145
ZAZULA Remigiusz 03-01-24 MKS Agros Chełm (LU) 22.53 0.290 qB PB 16
5 2 672
UDYCZ Artur 03-11-04 AL Międzyzdroje (ZP) 23.06 0.201 22
6 7 666
RUMIŃSKI Dawid 03-01-24 LUKS Orneta (WN) 23.09 0.140 23
6 102
PYSZKA Mikołaj 02-10-05 LUKS Start Nakło (KP) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 21.59
2 ŻOK Łukasz 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 21.73
3 SZACHNIEWICZ Szymon 01 MKS MOS Wrocław 21.82
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 21.52
2 TRZASKA Damian 00 MKS Bank BS Płońsk 21.57
3 WRÓBEL Mateusz 00 TS Wieliczanka Wieliczka 21.66
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.17014 s. | Mem: 1.5 megabytes