76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 16:15:52
K200j 5 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 22.17* RICHARDSON ShaCarri USA Austin (USA) 2019-06-08
RŚ (U20) 21.81 MBOMB Christine NAM Tokyo (JPN) 2021-08-03
RE (U20) 22.19 BOCHINA Natalya URS Moskva (URS) 1980-07-30
RP (U20) 22.99 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom Lublin 2018-07-22
Min. MŚ U20 (U20) 23.80 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 11 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-09 13:34:59
200 m K Planowany START: 2022-07-08 11:25 WYSTARTOWANO: 11:48:47
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 5 1 -0.9 m/s 372 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 24.12 0.227 Q 1
1 5 2 -2.1 m/s 69 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 KS Wda Świecie (KP) 24.26 0.173 Q 2
1 4 3 -0.8 m/s 566 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 24.51 0.167 Q 3
1 5 5 -2.0 m/s 36 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 MLKS Sokół Lubin (DS) 24.95 0.184 Q 4
1 5 4 -0.5 m/s 3 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka (DS) 25.11 0.135 Q 5
2 6 4 -0.5 m/s 645 PIERÓG Agata 2003-03-07 MKL Szczecin (ZP) 25.12 0.146 q 6
2 3 1 -0.9 m/s 10 OŻGA Weronika 2003-08-16 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 25.29 0.152 q 7
2 8 2 -2.1 m/s 541 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 25.30 0.274 q 8
3 6 2 -2.1 m/s 422 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 25.33 0.238 qB 9
3 8 1 -0.9 m/s 670 REJCHERT Anna 2004-10-27 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 25.38 0.234 qB 10
2 4 5 -2.0 m/s 353 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec (PK) 25.53 0.314 qB 11
2 5 3 -0.8 m/s 460 SÓWKA Natalia 2003-03-02 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 25.54 0.205 qB 12
3 7 3 -0.8 m/s 562 CZAJKA Olga 2004-11-22 MKL Jarocin (WP) 25.75 0.246 qB 13
3 3 4 -0.5 m/s 159 NOWAK Natalia 2004-10-16 AZS Łódź (LD) 25.85 0.178 qB 14
4 7 4 -0.5 m/s 606 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 26.01 0.214 qB 15
4 7 2 -2.1 m/s 575 PRZYBYŁ Małgorzata 2003-06-14 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 26.05 0.219 qB 16
4 8 3 -0.8 m/s 107 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin (LU) 26.17 0.282 17
3 7 5 -2.0 m/s 475 STASIK Nicole 2004-08-27 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 26.20 0.155 18
5 6 3 -0.8 m/s 109 RAROT Roksana 2004-05-05 KS Agros Zamość (LU) 26.40 0.402 19
4 2 1 -0.9 m/s 231 CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 26.56 0.141 20
5 3 2 -2.1 m/s 179 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 26.71 0.220 21
5 4 4 -0.5 m/s 516 MIŚTA Dominika 2004-07-15 KKL Kielce (SK) 26.75 0.198 22
6 2 4 -0.5 m/s 165 LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 KS Żeglina Sieradz (LD) 26.81 0.195 23
5 7 1 -0.9 m/s 659 ŻABIEREK Nina 2003-03-26 STS Pomerania Szczecin (ZP) 26.82 0.204 PB 24
4 6 5 -2.0 m/s 405 LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 AML Słupsk (PM) 26.86 0.250 25
6 6 1 -0.9 m/s 220 NEUMANN Sophia 2004-12-21 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 26.92 0.163 26
7 4 1 -0.9 m/s 282 LITWINIEC Karolina 2004-04-11 UKS Orzełki Warszawa (MZ) 27.01 0.218 27
5 2 5 -2.0 m/s 514 MASTALERZ Idalia 2004-06-14 KKL Kielce (SK) 27.08 0.196 28
6 3 3 -0.8 m/s 272 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 27.18 0.167 29
6 4 2 -2.1 m/s 595 ZMYŚLIŃSKA Agata 2003-03-19 UKS Dąb Suchy Las (WP) 27.61 0.251 30
7 2 2 -2.1 m/s 634 BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 UKS Atos Woźnice (WN) 28.11 0.231 31
2 3 -0.8 m/s 283 PANASIUK Justyna 2003-05-27 UKS Otrębusy (MZ) DNS
3 5 -2.0 m/s 238 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 MKS Pułtusk (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 24.31
2 ZWOLIŃSKA Judyta 02 KKS Victoria Stalowa Wola 24.61
3 STRUZIK Alicja 01 LKS Stal Mielec 24.67
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ZIMNA Marta 02 LUKS Orkan Września 23.75
2 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 23.75
3 ROMASZKO Monika 02 KS Agros Zamość 23.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0631411 s. | Mem: 768 kilobytes