PL | EN | ||||
SOLID MTB MARATON 2023 |
||||
REGULAMIN | ||||
System zgłoszeń jest: Nieaktywny (1060) | ||||
|
Opłaty za poszczególne etapy | ||||||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj | RokUr | Data zgłoszenia | Etap 1 | Etap 2 | Etap 3 | Etap 4 | Etap 5 | Etap 6 | Etap 7 | Etap 8 | Etap 9 | Etap 10 | Etap 11 | Etap 12 | Pakiet |
1. |
DUSZA Ireneusz | Bike Atelier Urbex Maximus Jasek Team / Lubin (POL) | 1976 |
2023-02-01 15:58:41 | ||||||||||||||
2. |
ZAJĄC Mirosław | WKS Wilczyce / Chwałowice (POL) | 1982 |
2023-02-02 11:21:22 | ||||||||||||||
3. |
SEŃKO Jerzy | Niezrzeszony / Jelenia Góra (POL) | 1953 |
2023-02-01 21:27:36 | ||||||||||||||
4. |
BUGAJSKI Artur | brak / Bolesławiec (POL) | 1981 |
2023-02-02 07:31:34 | ||||||||||||||
5. |
CISZAK Michał | brak / Pleszew (POL) | 1981 |
2023-02-02 12:00:52 | ||||||||||||||
6. |
ROLNIK Tomasz | Brak / Wschowa (POL) | 1979 |
2023-02-02 19:43:16 | ||||||||||||||
7. |
MICHAŁEK Patryk | brak / Poznań (POL) | 1997 |
2023-02-07 23:30:44 | ||||||||||||||
8. |
SZYMANOWSKI Andrzej | HAJDUK TIM MTB / Sława (POL) | 1976 |
2023-02-10 12:22:37 | ||||||||||||||
9. |
KOZŁOWSKI Grzegorz | brak / Nądnia (POL) | 1990 |
2023-02-18 18:06:32 | ||||||||||||||
10. |
KOWALCZYK Joanna | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Poznań (POL) | 1992 |
2023-02-22 11:17:02 | ||||||||||||||
11. |
DORYNEK Izabela | Torpol Racing Team / Poznań (POL) | 1985 |
2023-02-27 18:05:18 | TAK | 5 | ||||||||||||
12. |
STACHOWIAK Piotr | Torpol Racing Team / Suchy Las (POL) | 1983 |
2023-02-28 14:43:22 | TAK | |||||||||||||
13. |
SZCZEŚNIAK Grzegorz | ATLAS BIKE TEAM / Łubowo (POL) | 1981 |
2023-03-06 17:57:46 | ||||||||||||||
14. |
KATARZYŃSKI Wojciech | R-Team Rydzyna / Krzemieniewo (POL) | 1997 |
2023-03-07 17:21:09 | ||||||||||||||
15. |
SKIBA Roman | JARE Team / Nakło n. Not. (POL) | 1968 |
2023-03-09 15:02:32 | ||||||||||||||
16. |
POŁCZYŃSKI Grzegorz | Poznań / Poznań (POL) | 1958 |
2023-03-09 18:18:09 | ||||||||||||||
17. |
KRZYŻYŃSKI Maciej | R-Team Rydzyna / RYDZYNA (POL) | 1976 |
2023-03-09 22:09:21 | ||||||||||||||
18. |
WAWRZYNKIEWICZ Przemysław | ATUT WRZEŚNIA / Owińska (POL) | 1980 |
2023-03-10 22:29:31 | ||||||||||||||
19. |
CHMIELEWSKI Michał | METZINK TRI DARKO / Poznań (POL) | 1982 |
2023-03-12 19:46:23 | ||||||||||||||
20. |
KACZMAREK Jarosław | R-Team Rydzyna / Rydzyn (POL) | 1973 |
2023-03-12 19:49:36 | ||||||||||||||
21. |
KACZMAREK Marta | R-Team Rydzyna / Rydzyna (POL) | 1999 |
2023-03-12 20:00:23 | ||||||||||||||
22. |
BIENIASZ Maksymilian | ROWEROWNIA RAINBOW TEAM / Plewiska (POL) | 1985 |
2023-03-17 08:10:52 | TAK | |||||||||||||
23. |
MAĆKOWIAK Stanisław | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Osieczna (POL) | 2004 |
2023-03-19 11:02:21 | ||||||||||||||
24. |
SEŃ Maciej | Brak / Poznań (POL) | 1993 |
2023-03-19 23:39:24 | ||||||||||||||
25. |
KAŹMIERCZAK Krzysztof | DGR Racing team / Radosław (POL) | 1979 |
2023-03-21 09:01:03 | ||||||||||||||
26. |
BIAŁCZAK Marcin | Brak / Pobiedziska (POL) | 1980 |
2023-03-23 22:15:07 | TAK | |||||||||||||
27. |
KS IĄŻEK Dorota | 162 dbot wojska obrony terytorialnej / Chojnów (POL) | 1979 |
2023-03-30 10:12:49 | ||||||||||||||
28. |
KSIĄŻEK Dorota | 162 dbot wojska obrony terytorialnej / Chojnów (POL) | 1979 |
2023-03-30 10:16:02 | ||||||||||||||
29. |
NOWAK Weronika | - / Poznań (POL) | 1995 |
2023-03-30 10:44:07 | TAK | |||||||||||||
30. |
MACKIEWICZ Jacek | Brak / Poznań (POL) | 1979 |
2023-04-04 22:29:55 | TAK | |||||||||||||
31. |
WACŁAWEK Krzysztof | Włóczykij / Poznań (POL) | 1984 |
2023-04-05 12:10:36 | TAK | |||||||||||||
32. |
JAKUBOWSKA Beata | LS Plus RECYCLING TEAM / Poznań (POL) | 1961 |
2023-04-02 19:03:28 | TAK | |||||||||||||
33. |
NOWACZYK Szymon | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / LESZNO (POL) | 1975 |
2023-04-03 20:29:04 | ||||||||||||||
34. |
PIEC Jakub | Nocadis / Poznań (POL) | 1981 |
2023-04-06 13:09:51 | TAK | |||||||||||||
35. |
DUCZMAL Patryk | Piewcy Bolesnego Rozdarcia / Kórnik (POL) | 1985 |
2023-04-06 22:29:03 | TAK | |||||||||||||
36. |
MAJEWSKI Piotr | Brak / Gortatowo (POL) | 1983 |
2023-04-07 22:08:10 | TAK | |||||||||||||
37. |
PIWECKA Justyna | - / Poznań (POL) | 1976 |
2023-04-11 21:11:52 | TAK | |||||||||||||
38. |
SKOWROŃSKI Bartosz | Starołęckie dziki / Poznań (POL) | 1984 |
2023-04-11 21:12:29 | TAK | |||||||||||||
39. |
RASZEWSKI Krzysztof | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Środa Wielkopolska (POL) | 1994 |
2023-04-13 11:45:48 | TAK | |||||||||||||
40. |
KOSOWICZ Mikołaj | GKR Gostyń / Gostyń (POL) | 1996 |
2023-04-13 12:02:52 | ||||||||||||||
41. |
FURMAN Mateusz | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Plewiska (POL) | 1991 |
2023-04-13 12:32:10 | TAK | |||||||||||||
42. |
BZOWSKI Piotr | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Nowy Tomyśl (POL) | 1998 |
2023-04-13 12:38:22 | TAK | |||||||||||||
43. |
ŁOGIN Marcin | Gvt / Lusówko (POL) | 1984 |
2023-04-13 23:41:13 | TAK | |||||||||||||
44. |
GRZELKA Jakub | Big Sport Kościan Team / Kościan (POL) | 1990 |
2023-05-15 09:16:34 | ||||||||||||||
45. |
SITA Marcin | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Zbąszyń (POL) | 1992 |
2023-04-17 11:46:24 | TAK | |||||||||||||
46. |
JAMONT Przemysław | KINESIS ZARY / Żary (POL) | 1960 |
2023-04-17 11:51:03 | ||||||||||||||
47. |
GRZELA Krzysztof | Bez klubu / Walerianowo (POL) | 1980 |
2023-04-18 09:19:21 | ||||||||||||||
48. |
KRÓLIKOWSKI Mateusz | TI Team / Strzyżewo (POL) | 1989 |
2023-04-19 21:05:30 | TAK | |||||||||||||
49. |
SIAMA Paweł | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Zbąszyń (POL) | 1985 |
2023-05-27 21:53:50 | TAK | |||||||||||||
50. |
IWASZKIEWICZ Bruno | OŚ Racing Team / Lutynia (POL) | 2008 |
2023-04-25 10:53:53 | ||||||||||||||
51. |
TUROWSKI Lechosław | Przyłęk Bike Team / Przyłęk (POL) | 1976 |
2023-04-26 08:58:06 | ||||||||||||||
52. |
GOŁĄBEK Ryszard | MTB Smardzów / Smardzów (POL) | 1979 |
2023-04-27 20:57:56 | ||||||||||||||
53. |
MARCINKOWSKI Jarosław | BLACK BIKERS TEAM / poznań (POL) | 1979 |
2023-04-28 07:12:58 | ||||||||||||||
54. |
PODKOWIŃSKI Adam | . / Suchy Las (POL) | 1988 |
2023-05-04 09:18:13 | ||||||||||||||
55. |
SZRAMSKI Szymon | GCZ TEAM / Rogoźno (POL) | 1977 |
2023-05-10 19:41:04 | ||||||||||||||
56. |
OLECHNOWSKI Szymon | -BRAK- / Grodzisk Wielkopolski (POL) | 1990 |
2023-05-19 11:42:06 | TAK | |||||||||||||
57. |
KURDYŚ Oliwer | MTB Morada / Suchy Las (POL) | 1975 |
2023-06-08 10:47:28 | ||||||||||||||
58. |
SOKÓŁ Marcin | Team Macii / Poniec (POL) | 1989 |
2023-06-22 18:53:17 | TAK | |||||||||||||
59. |
FRYŚNA Agnieszka | -BRAK- / LESZNO (POL) | 1994 |
2023-07-15 17:03:01 | ||||||||||||||
60. |
KOBUS Bogdan | bez klubu / Murowana Goślina (POL) | 1943 |
2023-07-24 22:52:23 | ||||||||||||||
61. |
SZELĄG Kamil | ___ / Rydzyna (POL) | 1982 |
2023-07-25 18:03:14 | ||||||||||||||
62. |
GOŚCIEWICZ Tomasz | OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) | 1989 |
2023-08-03 16:39:59 | ||||||||||||||
63. |
SKAZA Krzysztof | Komorniki MTB Team / Komorniki (POL) | 1977 |
2023-08-11 10:09:31 | ||||||||||||||
64. |
GOLAK Jakub | Werner Kenkel Sport Team / Mościszki (POL) | 1998 |
2023-08-20 14:08:06 | ||||||||||||||
65. |
WOJTKOWIAK Dariusz | Team -Verge96 / Dąbcze (POL) | 1966 |
2023-09-12 07:56:56 | ||||||||||||||
66. |
FILIPEK Andrzej | -BRAK- / Września (POL) | 1959 |
2023-09-14 22:13:51 | ||||||||||||||
67. |
MARKOWSKA Oliwia | Tandhem-NTONBIKE Team / Nowy Tomyśl (POL) | 1993 |
2023-09-13 16:00:50 | TAK | |||||||||||||
68. |
OSTROWSKI Radek | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Puszczykowo (POL) | 1980 |
2023-09-14 22:27:26 | ||||||||||||||
69. |
6 |
BIAŁY Jarek | Endorfina / Wschowa (POL) | 1980 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
70. |
9 |
WOJCIECHOWSKI Arkadiusz | -BRAK- / Biała Wieś (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
71. |
10 |
WOJTCZAK Bartosz | -BRAK- / Poznań (POL) | 1987 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
72. |
12 |
ADAMCZAK Rafał | JIM TEAM MTB GOSTYŃ / Gostyń (POL) | 1981 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | ||||
73. |
13 |
POSPIECH Włodzimierz | - / (POL) | 1962 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
74. |
14 |
KEMPSKI Grzegorz | Brak / Koninko (POL) | 1982 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
75. |
15 |
KRAUZE Robert | Brak / Poznań (POL) | 1975 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | |||||||||||
76. |
16 |
ANDRZEJAK Krzysztof | NO TEAM / Gostyń (POL) | 1980 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
77. |
21 |
AUGUSTYNIAK Mateusz | Brak / Leszno (POL) | 1985 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | ||||||||
78. |
22 |
BABISZ Sławek | MK-TEAM / Głogów woj. dolnośląskie (POL) | 1981 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
79. |
23 |
BAJER Karol | brak / Leszno (POL) | 1980 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
80. |
25 |
BAKALARSKI Kazimierz | - / Bielawy (POL) | 1964 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
81. |
27 |
BARAN Robert | R-Team Rydzyna / Leszno (POL) | 1967 |
2023-03-20 15:23:33 | TAK | ||||||||||||
82. |
28 |
BARANOWSKI Ireneusz | TNTeam / Turek (POL) | 1968 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
83. |
29 |
BARTKOWIAK Mateusz | MARKETOWA / Nowy Tomyśl (POL) | 1994 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
84. |
31 |
BARTNICKA Hanna | - / Opalenica (POL) | 1982 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
85. |
33 |
BARTOSIK Sławomir | MTB Koło Team / Koło (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
86. |
34 |
BEJM Bartosz | Velo A Bike / Koło (POL) | 1992 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 12 |
87. |
35 |
BERA Piotr | brak / Lusowo (POL) | 1977 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
88. |
37 |
KOWALSKI Roman | Kórnickie Bractwo Rowerowe / Kamionki (POL) | 1976 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
89. |
38 |
BIGOŃ Michał | OŚ Racing Team / Oborniki Śląskie (POL) | 1988 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
90. |
40 |
BINKOWSKI Zdzisław | GReeN BIKE TEAM / Śrem (POL) | 1956 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | 111 | |||||||||
91. |
42 |
KALUPA Mateusz | HPE-ESKOM / Wargowo (POL) | 1978 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
92. |
44 |
Bocian Zbigniew | Komorniki MTB Team / Poznań (POL) | 1967 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |
93. |
45 |
BOJANOWSKI Hubert | AKB Team / Świętno (POL) | 1996 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 6 | ||||||
94. |
46 |
CHOJNACKI Jakub | Wataha Północy / Dopiewiec (POL) | 1984 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
95. |
47 |
BRODNICKA Julia | Broda Team / Potrzanowo (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
96. |
49 |
BRODNICKI Michał | Broda Team / Potrzanowo (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
97. |
50 |
BEKAS Tomasz | Brak / SUCHY LAS (POL) | 1977 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
98. |
51 |
BRUDZIŃSKI Dariusz | NSR / Lubin (POL) | 1981 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
99. |
52 |
BRUŹDZIŃSKI Alan | Brak / Kicin (POL) | 1991 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
100. |
53 |
BRYCH Łukasz | Aluna MTB Racing Team / LUBOŃ (POL) | 1995 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
101. |
55 |
BUBNOWICZ Radek | LS Plus RECYCLING TEAM / Grodzisk Wlkp. (POL) | 1974 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
102. |
56 |
BUDA Ewa | Buda Team / Stawiszyn (POL) | 1990 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
103. |
57 |
BUDA Jarosław | Buda Team / Stawiszyn (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||
104. |
58 |
BULIŃSKI Rafał | Black Bikers Team / Poznań (POL) | 1973 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
105. |
59 |
BYCZEK Oliwier | BULLS MTB TEAM / Lubin (POL) | 2004 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | TAK | |||||||||||
106. |
60 |
BYCZEK Robert | BULLS MTB TEAM / Lubin (POL) | 1977 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | TAK | |||||||||||
107. |
61 |
CARVALHO Amílcar | KIBOLSKI KS / Jeziory Małe (PRT) | 1984 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 55 | |||||||
108. |
62 |
CHOCHOLSKI Piotr | LOTOS TEAM / Suchy Las (POL) | 1976 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||
109. |
64 |
CHOINA Piotr | JEŹDZIMY BO LUBIMY / wolow (POL) | 1979 |
2023-04-16 14:22:54 | TAK | TAK | |||||||||||
110. |
67 |
CHOJNACKI Marcin | Aluna MTB Racing Team / Poznań (POL) | 1995 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
111. |
70 |
KOLLAT Igor | GOGOLMTB TEAM / WĄGROWIEC (POL) | 2005 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
112. |
76 |
DOGA Zbigniew | - / Środa Wlkp (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
113. |
77 |
DOPIERAŁA Karolina | 2KOŁA / Poznań (POL) | 1972 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
114. |
78 |
KRÓLAK Armand | ANWILTEAM / Piotrków Kujawski (POL) | 1980 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
115. |
79 |
CAŁKIEWICZ Paweł | ANWILTEAM / Włocławek (POL) | 1973 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
116. |
80 |
JEZIERSKI Krzysztof | TNTeam / Rokietnica (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
117. |
81 |
DRZYMAŁA Jakub | Brak / Gostyń (POL) | 1993 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | TAK | |||||||||||
118. |
83 |
DUKARSKI Dariusz | brak / Zwola (POL) | 1971 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
119. |
84 |
DYMARSKI Michał | - / Czerwonak (POL) | 1997 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
120. |
86 |
DZIEWIĄTKA Maciej | OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) | 1999 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | |||||||||||
121. |
87 |
DZIUBALSKI Mieczysław | Niezrzeszony / Poznań (POL) | 1965 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |
122. |
89 |
FABIJAŃCZYK Marcin | Leszno / LESZNO (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||
123. |
91 |
FRĄCKOWIAK Jacek | WSK Wojownicy Saskiej Kawy / Śrem (POL) | 1978 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
124. |
97 |
JAKUBEK Wojciech | Askon Bike Team / Oborniki (POL) | 2006 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
125. |
98 |
GALUBA Przemysław | brak / Strzałkowo (POL) | 1973 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||
126. |
100 |
GAWRON Marcin | AKB Team / Rokietnica (POL) | 1977 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 55 | |||||||
127. |
103 |
GRACZYK Małgorzata | Mobile Coders / Pobiedziska (POL) | 1988 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
128. |
105 |
GRYGIER Roman | Wodzu prowadź! / Leszno (POL) | 1963 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
129. |
107 |
GRZEŚ Marek | RUNNER'S POWER / Śrem (POL) | 1958 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
130. |
112 |
HOJKA Karol | MTB Grodzisk Wielkopolski / Grodzisk Wielkopolski (POL) | 1983 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
131. |
113 |
HOLKA Grzegorz | Komorniki MTB Team / Rosnówko (POL) | 1986 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
132. |
114 |
HOLTZER Piotr | SUPERCAR / Poznań (POL) | 1971 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
133. |
115 |
HUDOWICZ Piotr | Brak / Poznań (POL) | 1992 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
134. |
116 |
IDZIAK Dawid | 31 Baza Lotnictwa Taktycznego / Śrem (POL) | 1981 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
135. |
117 |
INCZEWSKA Ewa | Komorniki MTB Team / Poznań (POL) | 1982 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | ||||||||
136. |
119 |
JAGODA Adam | R-Bajk team / Przytoczna (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
137. |
120 |
JAKUBOWSKI Robert | LS Plus RECYCLING TEAM / Poznań Pow. Poznań (POL) | 1961 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
138. |
121 |
JANAS Krzysztof | R-Bajk team / Skwierzyna (POL) | 1978 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
139. |
125 |
JANKOWSKI Krystian | Brak / Łagiewniki (POL) | 1980 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
140. |
127 |
JANKOWSKI Rafał | ALFAPANEL TEAM / Gostyń (POL) | 1993 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
141. |
128 |
JAREMCZUK Michał | Brak / Biedrusko (POL) | 1980 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
142. |
130 |
JĘDRZEJCZAK Giedy | PTC Poznań / Kamionki (POL) | 1962 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||
143. |
132 |
KACZMAREK Dominik | MTB KOŁO Team / Koło (POL) | 1977 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
144. |
135 |
KACZOR Krzysztof | brak / Wilkowice (POL) | 1991 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 6 | ||
145. |
136 |
Kaliciak Bartosz | Brak / Głogów (POL) | 1989 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
146. |
137 |
KAŁMUCKI Piotr | - / Rokietnica (POL) | 1974 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | TAK | |||||||||||
147. |
138 |
KAŁUŻA Piotr | ELMAR TEAM / Lutynia (POL) | 1985 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
148. |
140 |
KAMIENIECKI Arkadiusz | Komorniki MTB Team / Koziegłowy (POL) | 1988 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | ||||||||
149. |
142 |
KANIKOWSKI Dawid | Werner Kenkel Sport Team / PONIEC (POL) | 1987 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
150. |
143 |
KOWALCZYK Paulina | Wataha Północy / Grzebienisko (POL) | 1987 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
151. |
144 |
KUŹMA Lukasz | FTI RACING TEAM / poznań (POL) | 1982 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
152. |
145 |
KAROLCZAK Marek | Brak / Gostyń (POL) | 1957 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
153. |
146 |
KAROLEWICZ Tomasz | JIM TEAM MTB GOSTYŃ / Gostyń (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | |
154. |
148 |
KASPROWICZ Bartosz | JIM TEAM MTB GOSTYŃ / Gostyn (POL) | 1978 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||
155. |
150 |
KAŹMIERCZAK Krzysztof | MK-TEAM / Ruszowice (POL) | 1976 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | |||||||||||
156. |
151 |
KAŹMIERCZAK Łukasz | MK-TEAM / Ruszowice (POL) | 2005 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
157. |
152 |
KAŹMIERCZAK Marcin | JIM TEAM MTB GOSTYŃ / Gostyń (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | |||||
158. |
154 |
KĄC Roksana | Kołownik Włoszakowice / Sława (POL) | 2000 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
159. |
155 |
KHIRTYKAU Aleksander | EUROROWER.PL / BUCZ (POL) | 1960 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
160. |
156 |
KIELAN Jakub | brak / Mosina (POL) | 1990 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
161. |
157 |
KIERZEK Robert | OTR Interkol / Raszków (POL) | 1971 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
162. |
158 |
KLING Dariusz | Meble GEST MTB Głogów / Głogów (POL) | 1987 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
163. |
159 |
KNASIAK Krzysztof | Kłecko Cycling Team / Kłecko (POL) | 1998 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
164. |
160 |
KNOP Paweł | Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL) | 1992 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |
165. |
161 |
KOBUS Mariusz | JIM TEAM MTB GOSTYŃ / Gostyń (POL) | 1977 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
166. |
165 |
GRZYMISŁAWSKI Darek | Looksfera / M-Tronic / Poznań (POL) | 1967 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
167. |
167 |
KOSZYCZAREK Mateusz | Komorniki MTB Team / Dopiewo (POL) | 1997 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||
168. |
170 |
KOWALCZYK Grzegorz | OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Pęcław (POL) | 2006 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
169. |
171 |
KOWALEWSKA Ewa | ELMAR TEAM / Trzebnica (POL) | 1981 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
170. |
173 |
KRAJEWSKI Paweł | Arrows Bike Team / Zalasewo (POL) | 1972 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
171. |
174 |
KRAWIEC Mariusz | Brak / Plewiska (POL) | 1969 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
172. |
175 |
KRÓL Kamil | OŚ Racing Team / Trzebnica (POL) | 1989 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
173. |
176 |
KRÓWCZYŃSKI Krzysztof | Werner Kenkel Sport Team / Leszno (POL) | 1988 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | TAK | |||||||||||
174. |
177 |
KRUPIŃSKI Krzysztof | MTB Koło Team / Koło (POL) | 1975 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
175. |
178 |
GRZYMISŁAWSKI Rafał | Looksfera / M-Tronic / Poznań (POL) | 1994 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
176. |
179 |
KRYSZAK Jacek | - / Puszczykowo (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||
177. |
180 |
KUBIAK Zbigniew | - / Mosina (POL) | 1977 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 10 | ||
178. |
184 |
KUZEMCZAK Piotr | OLIMPIJCZYK Centrum Edukacji, Sportu i Terapii / Dąbrówka (POL) | 1978 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
179. |
185 |
KUŹLAK Michał | brak / Wielka Wieś (POL) | 1990 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | ||||||||
180. |
186 |
KWAPIŃSKI Marcin | Niezrzeszony / Robakowo (POL) | 1977 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
181. |
188 |
LANGE Szymon | WSK Wojownicy Saskiej Kawy / Śrem (POL) | 1979 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
182. |
190 |
LIPOWA Anna | Werner Kenkel Sport Team / Krzycko Wielkie (POL) | 1995 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
183. |
191 |
LISEWSKI Filip | - / Poznań (POL) | 1999 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
184. |
193 |
ŁADNO Adam | MrózRowery Team / Poznań (POL) | 1984 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 9 | ||||||
185. |
195 |
ŁATYSZEW Katarzyna | JakśBud Biedrusko / Murowana Goślina (POL) | 1974 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||
186. |
196 |
ŁATYSZEW Lena | JakśBud Biedrusko / Rakownia (POL) | 2006 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
187. |
198 |
ŁESKE Jan | Za linią mety / Grodzisk Wielkopolski (POL) | 1980 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 6 | ||||||
188. |
200 |
ŁOPATKA Hubert | Szpadle Zbęchy / Poznań (POL) | 1991 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
189. |
202 |
ŁUKASZEWICZ Piotr | Gostyń / Gostyń (POL) | 1955 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |
190. |
204 |
MAĆKOWIAK Piotr | WIDMET / Swarzędz (POL) | 1979 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
191. |
208 |
MALIK Juliusz | MŚ CYCLING&DIETETYKA / Koziegłowy (POL) | 1978 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
192. |
209 |
MARCZAK Hanna | - / Poznań (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
193. |
210 |
MAREK Przemysław | Komorniki MTB Team / Plewiska (POL) | 1981 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | ||
194. |
212 |
MATERNA Tomasz | Materna Dental / Poznań (POL) | 1973 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
195. |
214 |
MATYLEK Andrzej | MK-TEAM / GŁOGÓW (POL) | 1967 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 6 | |||||
196. |
215 |
MATYLEK Patryk | MK-TEAM / Latowice (POL) | 1992 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
197. |
216 |
MATYLEK Zbigniew | MK-TEAM / Sośnie (POL) | 1968 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 6 | ||||||
198. |
217 |
MATYLLA Krzysztof | MTB Meblopol / Poznań (POL) | 1981 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
199. |
218 |
MAYER Michał | GKR Gostyń / Gostyń (POL) | 1993 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
200. |
220 |
MICHALSKI Maciej | GKR Gostyń / Tulce (POL) | 1978 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 6 | ||||||
201. |
221 |
MICZEK Mariusz | Jerzmanowa / Jerzmanowa (POL) | 1972 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | ||
202. |
222 |
MIKOŁAJCZYK Przemysław | AGROCHEST TEAM / Kostrzyn (POL) | 1970 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||
203. |
223 |
MIKUSIK Tomasz | Velo A Bike / Ruszkow Drugi (POL) | 1981 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 55 | ||||||
204. |
224 |
MINGE Aleksandra | Odjechani -Team PL / Lwówek (POL) | 2003 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | TAK | |||||||||||
205. |
226 |
MISIAK Dominik | brak / Leszno (POL) | 1996 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 8 | ||||
206. |
228 |
MOŻDŻONEK Paweł | Szreniawa / Szreniawa (POL) | 1988 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 10 | |
207. |
229 |
MURAWIŃSKI Mirosław | MTB Koło Team / Grzegorzew (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
208. |
230 |
NAWROCKI Tomasz | aszpagandadzikiteam / nekla (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
209. |
232 |
NIECKARZ Oskar | JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) | 2007 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |
210. |
233 |
NIECKARZ Bartłomiej | JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) | 1978 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |
211. |
236 |
NOWACZYK Anna | JADEBOLUBIE / Grodzisk Wielkopolski (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
212. |
237 |
NOWACZYK Przemysław | Idmar Racing Team / Luboń (POL) | 1980 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | |||||
213. |
238 |
NOWAK Henryk | Meble Nowak Henryk Nowak / Poznań (POL) | 1956 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 10 | |
214. |
239 |
NOWAK Jacek | R-Team Rydzyna / Leszno (POL) | 1966 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
215. |
240 |
KUJAWA-MĄKOWSKA Justyna | JMB-TEAM / Pawłowice (POL) | 1975 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
216. |
243 |
NOWAK Tomasz | REHAU CROSSACTIVE / Śrem (POL) | 1978 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | |
217. |
244 |
NOWAK Filip | REHAU CROSSACTIVE / Śrem (POL) | 2007 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||
218. |
245 |
NOWAKOWSKI Tomasz | NOVAKOWSKI RACING TEAM / GNIEZNO (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||
219. |
246 |
NOWAKOWSKI Wiktor | NOVAKOWSKI RACING TEAM / GNIEZNO (POL) | 2005 |
2023-03-20 08:27:53 | TAK | TAK | |||||||||||
220. |
252 |
OŻEGOWSKI Stefan | Materna Dental / poznań (POL) | 1960 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
221. |
254 |
PAPIEŻ Radosław | Brak / Poznań (POL) | 1981 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
222. |
255 |
PAWLAK Jacek | MK-TEAM / Serby (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
223. |
258 |
Polewski Dawid | / Jaraczewo (POL) | 1977 |
2023-09-19 22:16:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | ||||||
224. |
260 |
Popławski Dariusz | Gepard Murowana Goślina / Murowana Goślina (POL) | 1977 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
225. |
262 |
CHMIELEWSKI Krzysztof | ATUT WRZEŚNIA / Września (POL) | 1971 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
226. |
263 |
PRAWNICZAK Robert | Brak / Gniezno (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||
227. |
264 |
PROŚCIŃSKI Jarosław | Sport Serwis Bydgoszcz / Bydgoszcz (POL) | 1971 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | |||||||||||
228. |
265 |
PRZENICZKA Paweł | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Nowa wieś (POL) | 2003 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
229. |
266 |
PRZWEWOŹNY Robert | JIM TEAM MTB GOSTYŃ / Gostyń (POL) | 1983 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | 8 | ||||||||
230. |
268 |
PRZYBYLSKI Waldemar | ANP TEAM Dolsk / Śrem (POL) | 1973 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
231. |
269 |
PRZYBYŁ Mateusz | Komorniki MTB Team / Dopiewiec (POL) | 1988 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
232. |
271 |
KUCZERA Robert | R-Bajk team / Stary Dworek (POL) | 2006 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
233. |
273 |
PYTEL Mateusz | MTB Gostyń / Gostyń (POL) | 1987 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | ||||||||
234. |
274 |
RADECKI Bartosz | ROWEROWNIA RAINBOW TEAM / Poznań (POL) | 1983 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | TAK | |||||||||||
235. |
275 |
RAFALSKI Roman | K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Gniezno (POL) | 1971 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 6 | ||||||
236. |
277 |
Ratajczak Antoni | Tora Bike / Goniembice (POL) | 2007 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
237. |
278 |
RATAJCZAK Jacek | Eagle-Friends / Roszków (POL) | 1957 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
238. |
279 |
RAWSKI Marek | Brak / Dębno (POL) | 1964 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
239. |
280 |
RAŹNY Dariusz | PKO Bank Polski / Nekla (POL) | 1975 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
240. |
281 |
ROGOWSKI Sławomir | MTB Koło Team / Koło (POL) | 1979 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
241. |
282 |
ROSA Jarosław | NBR Team / poznań (POL) | 1976 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
242. |
285 |
RUDZIŃSKI Maciej | Arrows Bike Team / Zalasewo (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
243. |
287 |
RYCERZ Kinga | Emka Invest DS Team / Brzeg Dolny (POL) | 2003 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | |||||
244. |
290 |
ŁUCZAK Jarosław | Szprycha Team / Środa Wielkopolska (POL) | 1988 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
245. |
291 |
RZYMIAŃSKI Paweł | Aluna MTB Racing Team / Wyszynki (POL) | 1977 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
246. |
292 |
SAMOL Paweł | Parkiety Samol / Włoszakowice (POL) | 1969 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
247. |
294 |
SERBIN Michał | Kłecko Cycling Team / KŁECKO (POL) | 1985 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | TAK | |||||||||||
248. |
295 |
KRÓL Piotr | Ypero MTB Team / Kąkolewo (POL) | 1985 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
249. |
298 |
BARTKOWIAK Tomasz | JIM TEAM MTB GOSTYŃ / Gostyń (POL) | 1976 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | TAK | |||||||||||
250. |
299 |
SKOCZYLAS Maciej | MTB Gostyń / Gostyń (POL) | 1982 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||
251. |
300 |
SKRZYPCZAK Michał | LS Plus RECYCLING TEAM / Grodzisk Wielkopolski (POL) | 1974 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
252. |
301 |
SKWERES Piotr | Brak / Swarzędz (POL) | 1987 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
253. |
302 |
SMUS Krzysztof | SMUS Team / Kamionki (POL) | 1981 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
254. |
304 |
SOBAŃSKI Krzysztof | ART-COLOR Sobański Leszek / Kicin (POL) | 1998 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
255. |
305 |
SOBAŃSKI Leszek | ART-COLOR Sobański Leszek / Kicin (POL) | 1985 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
256. |
307 |
SROKA Adam | R-Bajk team / Stary Dworek (POL) | 1986 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
257. |
308 |
STACHOWIAK Łukasz | Komorniki MTB Team / Poznań (POL) | 1990 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||
258. |
309 |
BOŻEK Justyna | Brak / Kraków (POL) | 1993 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
259. |
310 |
STANKOWSKI Krystian | Cristiano Team / Poznań (POL) | 1981 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
260. |
311 |
STARYCZENKO Bartłomiej | As Bruk Gostyń / Gostyń (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
261. |
313 |
Kamiński Paweł | Klub Rowerowy Orange Polska / MOSINA (POL) | 1975 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
262. |
314 |
STIELER Paweł | Przyłęk Bike Team / Glinno (POL) | 1980 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
263. |
316 |
BARANOWSKA Elżbieta | TNTeam / Turek (POL) | 1990 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
264. |
317 |
SYS Paweł | FWS Bike Team / Wschowa (POL) | 1982 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
265. |
318 |
BĘBEN Tomasz | TT / Luboń (POL) | 1980 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
266. |
321 |
SZENFELD Bartosz | brak / Granowo (POL) | 1985 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
267. |
322 |
SZLACHCIAK Jakub | Brak / Podlesie (POL) | 1985 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
268. |
323 |
SZŁAPKA Przemysław | R-Team Rydzyna / Święciechowa (POL) | 1969 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
269. |
325 |
SZULC Piotr | MtB Szprycha / ŚRODA WLKP (POL) | 1991 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
270. |
326 |
SZYMAŃSKI Aleksander | Przyłęk Bike Team / Przyłęk (POL) | 1977 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
271. |
330 |
ŚLIWIŃSKI Dawid | Kołownik Włoszakowice / Leszno (POL) | 2003 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
272. |
333 |
TERLECKI Adam | Zlasowane Wapno / Poznań (POL) | 1951 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | |
273. |
335 |
TOMCZAK Hanna | JIM TEAM MTB GOSTYŃ / Gostyń (POL) | 1987 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | ||||||
274. |
336 |
TOMCZAK Szymon | JIM TEAM MTB GOSTYŃ / Gostyń (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 8 | |||||
275. |
337 |
TOPOLANEK Mateusz | Wataha Północy / Mosina (POL) | 1987 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | |||||||||||
276. |
340 |
TURSKI Michał | Komorniki MTB Team / Poznań (POL) | 1993 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | TAK | |||||||||||
277. |
342 |
URBANIAK Mikołaj | Team Budowlanka / Jerka (POL) | 1986 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
278. |
345 |
BOROWIEC Piotr | BJB Studio Sfera Team / Leszno (POL) | 1989 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 9 | |||
279. |
346 |
GRABOWSKI Marcin | Jassboard / Kamionki (POL) | 1980 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
280. |
348 |
WEBER Konrad | MARKETOWA / Zbąszyń (POL) | 1995 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
281. |
354 |
BUCHOWICZ Tomasz | brak / sieradz (POL) | 1976 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
282. |
356 |
WILAMOWSKI Mariusz | MTB Koło Team / Koło (POL) | 1977 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | |||||
283. |
359 |
WITKIEWICZ Andrzej | Święciechowa / Święciechowa (POL) | 1977 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | TAK | |||||||||||
284. |
361 |
WITKOWSKI Piotr | AKB Team / Rokietnica (POL) | 1983 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 55 | |||||||
285. |
363 |
WOJCIECHOWSKI Dawid | REAL 64-STO / Leszno (POL) | 2000 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
286. |
364 |
WOJCIECHOWSKI Filip | Brak / Leszno (POL) | 1996 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
287. |
365 |
WOJTALIK Jarosław | TNTeam / Koziegłowy (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
288. |
366 |
WOLNIEWICZ Przemysław | JIM TEAM MTB GOSTYŃ / Krobia (POL) | 1982 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | ||||
289. |
367 |
WOLNIEWICZ Weronika | Niezrzeszony / Poznań (POL) | 1992 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
290. |
368 |
WOLNIEWICZ Wojciech | Niezrzeszony / Poznań (POL) | 1991 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
291. |
369 |
WOŹNIAK Krzysztof | R-Bajk team / Skwierzyna (POL) | 1965 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
292. |
370 |
WOŹNY Paweł | brak / Wilkowice (POL) | 1982 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
293. |
372 |
WYDERKIEWICZ Kajetan | Brak / Nekla (POL) | 1985 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
294. |
375 |
ZAGÓRSKI Maciej | Brak / Kalisz (POL) | 1978 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
295. |
376 |
ZAHORSKI Paweł | Brak / Poznań (POL) | 1988 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||
296. |
377 |
ZAREMBA Jarosław | Emka Inwest DS Team / Wołów (POL) | 1973 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
297. |
378 |
BRZOZOWSKI Marcin | SPINKO CYCLING TEAM / Leszno (POL) | 1982 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
298. |
379 |
ZAWORSKI Tomasz | GOLD CYCLING / Złotkowo (POL) | 1989 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |
299. |
380 |
KROPIWNICKA Izabela | KS Stomil Poznań / Skórzewo (POL) | 1987 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
300. |
382 |
ŻACZEK Jan | Brak / Poznań (POL) | 1958 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 77 | |||
301. |
383 |
ŻURAWICZ Kordian | XC Oborniki / Oborniki (POL) | 2004 |
2023-04-16 14:22:43 | TAK | ||||||||||||
302. |
384 |
ŻUREK Paweł | Arrows Bike Team / Palędzie (POL) | 1975 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
303. |
386 |
BAKSALARY Adam | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Leszno (POL) | 1978 |
2023-08-31 12:53:11 | |||||||||||||
304. |
387 |
BAKSALARY Szymon | REAL 64-STO / Leszno (POL) | 2006 |
2023-09-19 09:13:22 | |||||||||||||
305. |
388 |
WOŁOSZYN Jacek | Brak / Szczytniki (POL) | 1974 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
306. |
390 |
ŚNIEGOCKI Marek | Kórnik / Kórnik (POL) | 1987 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
307. |
392 |
WOJCIAK Jeremiasz | Walka-Kostrzyn / (POL) | 2000 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
308. |
393 |
PLESKOT Mirosław | ORZEŁ LIPNO / Leszno (POL) | 1962 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
309. |
394 |
WOŹNIAK Paweł | Duni Poland / Poznań (POL) | 1982 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
310. |
395 |
SMORĄG Zbigniew | LEWA WOLNA / Kórnik (POL) | 1966 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
311. |
396 |
FIGAS Filip | Golden Eggs / Poznań (POL) | 1980 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 55 | |||||
312. |
397 |
GRABARA Tomasz | 35 PLUS / GOŁANICE (POL) | 1978 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
313. |
399 |
SIERŻANT Jakub | JIM TEAM MTB GOSTYŃ / Gostyń (POL) | 1980 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
314. |
401 |
KARG Grzegorz | TNTeam / Racot (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||
315. |
402 |
WOJNAR Tomasz | - / Poznań (POL) | 1970 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
316. |
403 |
SZCZEPAŃSKI Grzegorz | - / Bielawa (POL) | 1974 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | |||||||||||
317. |
405 |
STAFISZ Artur | Emka Inwest DS Team / Wińsko (POL) | 1977 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
318. |
409 |
NOWICKI Kacper | - / Glinno (POL) | 1987 |
2023-05-27 21:55:47 | TAK | ||||||||||||
319. |
410 |
BOCHNA Przemysław | , / Nowy Tomyśl (POL) | 1984 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | |||||||||||
320. |
411 |
BEYER Jan | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Przyłęk (POL) | 1997 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
321. |
412 |
ŁUKASZEWSKI Marcin | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Zbąszyń (POL) | 1986 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
322. |
413 |
FABIAŃSKI Piotr | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Nowy Tomyśl (POL) | 1980 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
323. |
417 |
Janas Bartosz | R-Bajk team / Skwierzyna (POL) | 2007 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
324. |
419 |
SOBCZYŃSKI Marcin | R-Bajk team / Skwierzyna (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
325. |
421 |
DUDZIAK Rajmund | Ziołolek Team Poznań / Poznań (POL) | 1983 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
326. |
422 |
ŁĘSZCZAK Robert | KKFP WOLSZTYN / Grodzisk Wlkp. (POL) | 1986 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | |||||||||||
327. |
423 |
JEZIOROWSKI Maciej | - / Bydgoszcz (POL) | 1974 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
328. |
426 |
TOKARSKI Łukasz | ..... / Poznań (POL) | 1989 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
329. |
427 |
ŁATKA Paweł | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Jabłonna (POL) | 1998 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
330. |
429 |
SZUKAŁA Piotr | OKK ŁYDA / Opalenica (POL) | 1977 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
331. |
431 |
KRÓL Tomasz | Aktywni mtb / Czapury (POL) | 1986 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | |||||||||||
332. |
434 |
KMAK Karol | Komorniki MTB Team / Zalasewo (POL) | 1993 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
333. |
435 |
KORBAS Karolina | - / Luboń (POL) | 1986 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
334. |
436 |
DĄDAJ Piotr | MTB NEKLA / Nekla (POL) | 1988 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | TAK | |||||||||||
335. |
437 |
WICIAK Jakub | Getinge Team / Dopiewiec (POL) | 1992 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||
336. |
438 |
SIMIŃSKI Leszek | Niezrzeszony / Zalasewo (POL) | 1991 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
337. |
440 |
MUSZYŃSKI Mariusz | Emka Invest DS Team / Wołów (POL) | 1976 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
338. |
441 |
MAJEWSKI Maciej | GKR Gostyń / Gostyń (POL) | 1983 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
339. |
444 |
GÓRNIAK Michał | RYBCZYŃSKI -BIKES Remmers Team / Poznań (POL) | 1991 |
2023-04-16 14:51:26 | |||||||||||||
340. |
446 |
CHEŁMINIAK Mariusz | Osięciny / (POL) | 1982 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | |||||||||||
341. |
448 |
BIDZIAK Mirosław | Dalki / (POL) | 1974 |
2023-04-16 14:52:06 | TAK | ||||||||||||
342. |
450 |
PĄPKA Dominik senior | LS Plus RECYCLING TEAM / Nowy Tomyśl (POL) | 1971 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
343. |
451 |
JASEK Artur | BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / (POL) | 1984 |
2023-04-16 14:52:06 | TAK | ||||||||||||
344. |
452 |
SZUKAŁA Dariusz | KIBOLSKI KS / (POL) | 1980 |
2023-04-16 14:52:06 | TAK | ||||||||||||
345. |
454 |
SZYPURA Jakub | brak / Krosno (POL) | 1996 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | |||||||||||
346. |
456 |
WOJCIŃSKI Piotr | NEKLA / Nekla (POL) | 1982 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
347. |
459 |
MORTEK Norbert | DRINK TEAM / Gniezno (POL) | 1975 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
348. |
460 |
SCHABEL Robert | Ambit Racing Team / Leszno (POL) | 1976 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
349. |
461 |
PASTERNICKI Krzysztof | gniezno / gniezno (POL) | 1967 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||
350. |
462 |
OBER Rafał | gniezno / gniezno (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||
351. |
464 |
WOLSKA Ewa | NORDEC / CZERWONAK (POL) | 1968 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
352. |
465 |
POCHOWSKI Jarosław | R-Bajk team / Skwierzyna (POL) | 1982 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
353. |
466 |
SZELĄG Agnieszka | Dobrzyca / (POL) | 1993 |
2023-04-16 14:52:06 | TAK | ||||||||||||
354. |
467 |
NOWAK Hubert | LS Plus RECYCLING TEAM / Nowy Tomyśl (POL) | 1982 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
355. |
468 |
WIŚNIEWSKI Krzysztof | Ambit Racing Team / Leszno (POL) | 1964 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
356. |
469 |
SZAFRAŃSKI Damian | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Gola (POL) | 1985 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
357. |
471 |
ROSA Maciej | Sokół Włoszakowice / Włoszakowice (POL) | 1991 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||
358. |
472 |
KUPCZAŁOJĆ Adrian | Brak / Poznań (POL) | 1994 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
359. |
474 |
ANDRZEJEWSKI Marcin | Best Drive Mosina BA-MAR / (POL) | 1978 |
2023-04-16 14:52:06 | TAK | ||||||||||||
360. |
475 |
RATAJCZAK Adam | Niezrzeszony / Puszczykowo (POL) | 1981 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
361. |
476 |
PASZEK Rafał | Brak / Leszno (POL) | 1972 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
362. |
478 |
TUMIŁOWICZ Sylwia | REAL 64-STO / Góra (POL) | 1999 |
2023-05-28 17:55:36 | |||||||||||||
363. |
479 |
SKORUPSKI Andrzej | Ciesiółka Team / osieczna (POL) | 1958 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 55 | |||||||
364. |
482 |
SZCZEPANIAK Jakub | Werner Kenkel Sport Team / Gostyń (POL) | 1983 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
365. |
484 |
NOWAKOWSKI Tomasz | SPINKO CYCLING TEAM / Wilkowice (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
366. |
485 |
PRZYBYLAK Krzysztof | SPINKO CYCLING TEAM / Leszno (POL) | 1979 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
367. |
486 |
KOŚCIAŃSKI Adam | - / (POL) | 1980 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | TAK | |||||||||||
368. |
487 |
SZULCZYŃSKI Michał | PSB Mrówka Czempiń / (POL) | 1987 |
2023-04-02 06:26:37 | TAK | ||||||||||||
369. |
488 |
BARTKOWIAK Kacper | REAL 64-STO / (POL) | 2003 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
370. |
491 |
SWAT Jacek | Swat-Team / (POL) | 1964 |
2023-04-02 06:26:37 | TAK | ||||||||||||
371. |
493 |
ADAMCZAK Artur | - / (POL) | 1973 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
372. |
495 |
KNACH Mariusz | Polska LS-PLUS Recycling / (POL) | 1988 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
373. |
496 |
SZULC Krzysztof | - / (POL) | 1970 |
2023-04-02 06:26:37 | TAK | ||||||||||||
374. |
497 |
ZIMNICKI Michał | - / (POL) | 1981 |
2023-04-02 06:26:37 | TAK | ||||||||||||
375. |
498 |
STACHOWIAK Krzysztof | OSTR KOŁO GOSTYŃ / (POL) | 1977 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
376. |
500 |
DUDZIAK Adam | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / (POL) | 1991 |
2023-04-02 06:26:37 | TAK | ||||||||||||
377. |
501 |
ROGALA Eliza | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / (POL) | 1992 |
2023-04-02 06:26:37 | TAK | ||||||||||||
378. |
504 |
MIZURO Kacper | PHO3NIX CYCLING TEAM / Leszno (POL) | 2007 |
2023-06-30 18:59:42 | |||||||||||||
379. |
508 |
NOWICKI Marcin | PKO Bank Polski / (POL) | 1985 |
2023-09-19 09:13:22 | |||||||||||||
380. |
512 |
RYCERZ Leszek | Politechnika Wrocławska / Brzeg Dolny (POL) | 1952 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | |||||
381. |
514 |
PIĄTEK Michał | Komorniki MTB Team / Poznań (POL) | 1988 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
382. |
515 |
TRZASKA Sebastian | RoNIN Team / Dąbrówka (POL) | 1977 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
383. |
516 |
ZYTA Piotr | AKTYWNY STĘSZEW / Środa Wlkp. (POL) | 1976 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
384. |
517 |
NIEMCZEWSKI Bartosz | TroBike / Wiry (POL) | 1982 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | |||||||||||
385. |
519 |
JAKUBIAK Kacper | OKK ŁYDA / Opalenica (POL) | 2001 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | |||||||||||
386. |
520 |
POWELSKI Jędrzej | Brak / Poznań (POL) | 1989 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 6 | ||||||
387. |
521 |
SOBCZAK Tomasz | brak / Nowy Tomyśl (POL) | 1984 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
388. |
522 |
PENDRAK Filip | Team BEROTU / Zbąszynek (POL) | 1988 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
389. |
523 |
KORTUS Mikołaj | Nowy Tomyśl / Nowy Tomyśl (POL) | 1998 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
390. |
524 |
SZOFER Maciej | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Bolewice (POL) | 1999 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
391. |
530 |
ŁĄCKI Ignacy | Phytopharm TEAM / Nowe Miasto nad Wartą (POL) | 2006 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
392. |
531 |
NAWROCKA Weronika | aszpagandadzikiteam / Nekla (POL) | 1983 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
393. |
532 |
WYDERKIEWICZ Magdalena | Brak / Nekla (POL) | 1984 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
394. |
533 |
STUDENT Mateusz | aszpagandadzikiteam / Nekla (POL) | 1989 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
395. |
534 |
Niedzielski Paweł | Anwil Transport / Oborniki (POL) | 1983 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
396. |
535 |
SKRZYPCZAK Maciej | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Nowy Tomyśl (POL) | 1995 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
397. |
536 |
CHEŁKOWSKI Grzegorz | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Nowy Tomyśl (POL) | 1993 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
398. |
537 |
STACHOWIAK Dawid | OKK ŁYDA / Opalenica (POL) | 1997 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
399. |
539 |
MŁODYSTACH Maciej | TI Team / Łomnica (POL) | 1978 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
400. |
541 |
HANYSZ Patryk | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Zbąszyń (POL) | 1997 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
401. |
542 |
KLIMAN Leszek | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Stary Tomyśl (POL) | 1977 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
402. |
543 |
LEWENDA Marian | PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA / Dopiewiec (POL) | 1992 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
403. |
545 |
KUDZIA Jadwiga | TNTeam / Koziegłowy (POL) | 1983 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
404. |
548 |
KASSEJA Marek | niezrzeszony / Wągrowiec (POL) | 1964 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
405. |
549 |
OSUCHOWSKI Jakub | Green Center- systemy parkingowe / Luboń (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
406. |
550 |
JARZYNA Artur | Alu-Const MTB / Przecław (POL) | 1977 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
407. |
551 |
STEFANIAK Tomasz | MrózRowery Team / Czapury (POL) | 1978 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
408. |
552 |
GENEROWICZ Norbert | MrózRowery Team / Wiórek (POL) | 1976 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
409. |
553 |
FÓRMANEK Piotr | MrózRowery Team / Poznań (POL) | 1997 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
410. |
555 |
TYRAŃSKI Radosław | Team Zacisze / Nowa Sól (POL) | 1980 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
411. |
556 |
FULCZYŃSKI Zachariasz | brak / Bolechowo Osiedle (POL) | 2007 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
412. |
558 |
TARCZYŃSKI Dariusz | LEWA WOLNA / Swarzędz (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
413. |
561 |
KAPELSKI Mateusz | RSC BIKE RAWICZ / RAWICZ (POL) | 1983 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
414. |
562 |
KULCZYŃSKI Michał | Pedalarze.pl / Lusówko (POL) | 1978 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
415. |
563 |
SZATKOWSKI Marcin | Aluna MTB Racing Team / Rokietnica (POL) | 1986 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
416. |
564 |
MOKROGULSKI Bartłomiej | Aluna MTB Racing Team / Rostworowo (POL) | 1977 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
417. |
569 |
RATAJCZAK Przemysław | SPINKO CYCLING TEAM / Leszno (POL) | 1984 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
418. |
571 |
ZAJĄCZKOWSKI Patryk | SPINKO CYCLING TEAM / Leszno (POL) | 1978 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
419. |
572 |
BYLEBYŁ Piotr | . / Kotla (POL) | 1989 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
420. |
573 |
JABŁOŃSKI Marcin | Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL) | 1982 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
421. |
577 |
KOŁOTUSZA Jakub | PKO Bank Polski / Oborniki (POL) | 1970 |
2023-06-30 18:50:12 | |||||||||||||
422. |
578 |
KORBANEK Witold | Pozytywnie Zakręceni / Poznań (POL) | 1972 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
423. |
582 |
KACZANOWSKI Filip | Skoda Auto Szkoła BT / Luboń (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
424. |
583 |
WAWRZYNIAK Mikołaj | Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL) | 2007 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
425. |
584 |
BEDNORZ Andrzej | - / Radoszyn (POL) | 1972 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
426. |
585 |
PAWLAK Tomasz | EURO - ROWER / wschowa (POL) | 1987 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
427. |
588 |
JĘŚKOWIAK Robert | Grupa MTB Przemęt / Przemęt (POL) | 1969 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | |||||
428. |
589 |
SZCZEPANIAK Tomasz | Grupa MTB Przemęt / Przemęt (POL) | 1972 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
429. |
590 |
KLUPA Witold | JIM TEAM MTB GOSTYŃ / Gostyń (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
430. |
591 |
MATKOWSKI Sławomir | Team Zacisze / Nowa Sól (POL) | 1976 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
431. |
592 |
FRYDRYCHOWICZ Jacek | Team Zacisze / Otyń (POL) | 1969 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
432. |
593 |
Pusiewicz Janusz | Nowa Sól / Nowa Sól (POL) | 1974 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
433. |
594 |
KIEROŃSKI Adam | Modrzyca / Modrzyca (POL) | 1980 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
434. |
595 |
REUS Roman | Team Zacisze / Nowa So1l (POL) | 1968 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
435. |
597 |
NOWACZYK Jarosław | BLACK BIKERS TEAM / Luboń (POL) | 1978 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
436. |
598 |
TARNAS Anna | Modła / (POL) | 1979 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
437. |
599 |
TARNAS Marek | Modła / (POL) | 1979 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
438. |
600 |
KORYTOWSKI Sebastian | Motiv Home Team / Swarzędz (POL) | 1977 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
439. |
602 |
KAWKA Jarosław | MTB Koło Team / Koło (POL) | 1979 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
440. |
605 |
MAKUCHOWSKI Bogdan | Bike Atelier Urbex Maximus Jasek Team / Lubin (POL) | 1969 |
2023-04-30 15:34:58 | TAK | ||||||||||||
441. |
606 |
GLUMIŃSKI Michał | Grupa MTB Przemęt / (POL) | 1977 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
442. |
607 |
ŁUCZAK Artur | Pruszków / (POL) | 1976 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
443. |
608 |
MNISZEK Maciej | Wróblewice / (POL) | 1988 |
2023-04-30 15:34:58 | TAK | ||||||||||||
444. |
609 |
Bocian Mariusz | Komorniki MTB Team / Poznań (POL) | 1989 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | ||||
445. |
610 |
MNISZEK Katarzyna | Wróblewice / (POL) | 1993 |
2023-04-30 15:34:58 | TAK | ||||||||||||
446. |
611 |
FILIPIAK Dominik | Car detaling 360 / Jarocin (POL) | 1993 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
447. |
613 |
BORKOWSKI Bartosz | Wschowa / (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
448. |
616 |
JÓZEFIAK Waldemar | Astromal / (POL) | 1984 |
2023-04-30 15:34:58 | TAK | ||||||||||||
449. |
617 |
JĘŚKOWIAK Włodzimierz | Grupa MTB Przemęt / (POL) | 1978 |
2023-04-30 15:34:58 | TAK | ||||||||||||
450. |
618 |
BANASZAK Laura | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Leszno (POL) | 2004 |
2023-09-19 09:13:22 | |||||||||||||
451. |
619 |
MARCIŃSKI Bartosz | PEDALARZE / Lusówko (POL) | 1983 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
452. |
621 |
UCHMANN Bartosz | Pedolane Team / (POL) | 1978 |
2023-04-30 15:34:58 | TAK | ||||||||||||
453. |
625 |
POLOWCZYK Daniel | Brak / Jaraczewo (POL) | 1983 |
2023-09-19 22:16:23 | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||||
454. |
626 |
LECIEJEWSKI Piotr | GCZ Team / Murowana Goślina (POL) | 1982 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
455. |
628 |
WIŚNIEWSKA Anna | GCZ TEAM / SKÓRZEWO (POL) | 1982 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
456. |
629 |
DEHMEL Aleksander | Goggle Pro Active Eyewear / Złotoryjsko (POL) | 1948 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
457. |
632 |
NAPIERAŁA Szymon | Wercia / Czerwonak (POL) | 1989 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
458. |
633 |
WĄSIEL Joanna | ROWEROWNIA RAINBOW TEAM / Plewiska (POL) | 1981 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
459. |
634 |
GRANOWSKI Paweł | **************** / Nakło nad Notecią (POL) | 1970 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
460. |
635 |
Baliniak Waldemar | **************** / Bielawy (POL) | 1974 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
461. |
637 |
KOSICKA Elwira | PCT BIKE TEAM / Pęckowo (POL) | 1976 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
462. |
638 |
KOSICKI Piotr | PCT BIKE TEAM / Pęckowo (POL) | 1975 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
463. |
640 |
POŁCZYŃSKA Weronika | Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) | 1984 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
464. |
641 |
FLIEGNER Filip | Bike Team Lorenz / Poznań (POL) | 1983 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
465. |
643 |
BUKOWSKI Zbigniew | Chyba Mtb szamocin / Golancz (POL) | 1975 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | |||||||||||
466. |
645 |
CEGIELSKI Bartosz | GCZ TEAM / Komorniki (POL) | 1979 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
467. |
646 |
CIEŚLIK Jakub | Brak / Poznań (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
468. |
655 |
KASZTELAN Sławomir | KIBOLSKI KS / Oborniki (POL) | 1975 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
469. |
658 |
WŁODARCZAK Zbigniew | FogtBikes Team / (POL) | 1956 |
2023-05-14 14:04:27 | TAK | ||||||||||||
470. |
662 |
LORENC Filip | - / NEKLA (POL) | 1992 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
471. |
665 |
NAPIERAŁA Grzegorz | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Bolechówko (POL) | 1952 |
2023-06-30 18:50:12 | |||||||||||||
472. |
666 |
QUOOS Jędrzej | Werner Kenkel Sport Team / Leszno (POL) | 1982 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
473. |
667 |
GOSTOMCZYK Maciej | Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team / Kwidzyn (POL) | 1982 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | |||||||||||
474. |
668 |
LIS Wojciech | R-Bajk team / (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
475. |
669 |
WABNIC Roman | MTB Koło Team / (POL) | 1971 |
2023-05-03 14:48:20 | TAK | ||||||||||||
476. |
670 |
GRZEŚKOWIAK Sebastian | Środa Racing Team / (POL) | 1993 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
477. |
671 |
SZYMAŃSKI Rafał | , / Kołaczkowo (POL) | 1992 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
478. |
674 |
CHRAPLAK Tomasz | , / (POL) | 1977 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
479. |
675 |
WOŁOWICZ Aleksander | M Tom Bike / (POL) | 2005 |
2023-05-03 14:48:20 | TAK | ||||||||||||
480. |
676 |
KAŃDUŁA Jacek | Piwny Rower Buk / Wielka Wieś (POL) | 1987 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||
481. |
677 |
ZBORAŁA Bartosz | Tandhem-NTonbike Team / (POL) | 1980 |
2023-05-03 14:48:20 | TAK | ||||||||||||
482. |
678 |
ZBORAŁA Piotr | Tandhem-NTonbike Team / (POL) | 2006 |
2023-05-03 14:48:20 | TAK | ||||||||||||
483. |
679 |
JUJKA Marcin | Piwny Rower Buk / Wielka wieś (POL) | 1989 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
484. |
680 |
RĄCZKA Dariusz | gniezno / (POL) | 1970 |
2023-05-14 14:04:27 | TAK | ||||||||||||
485. |
681 |
FRANKOWSKI Krzysztof | Gnierzno / (POL) | 1977 |
2023-05-14 14:04:27 | TAK | ||||||||||||
486. |
682 |
FILC Damian | GCZ TEAM / POZNAŃ (POL) | 1979 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
487. |
686 |
IMBRYCZKOWSKI Dawid | KIBOLSKI KS / Zalasewo (POL) | 1982 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
488. |
687 |
JAMROZIK Maciej | Aluna MTB Racing Team / Poznań (POL) | 1987 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
489. |
688 |
NOWAK Jarosław | Niezrzeszony / Poznań (POL) | 1986 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
490. |
689 |
MAJEWSKI Łukasz | LS Plus RECYCLING TEAM / (POL) | 1980 |
2023-05-14 14:04:27 | TAK | ||||||||||||
491. |
690 |
DUDEK Ronald | Rumianek Racing Team / (POL) | 1993 |
2023-05-14 14:04:27 | TAK | ||||||||||||
492. |
693 |
RYCHŁOWSKI Michał | Poznań / (POL) | 1973 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
493. |
698 |
KACPRZAK Jakub | KIBOLSKI KS / POZNAŃ (POL) | 1985 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
494. |
699 |
KUBIAK Przemysław | KIBOLSKI KS / POznań (POL) | 1985 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
495. |
700 |
KONIECZNY Łukasz | KIBOLSKI KS / Poznań (POL) | 1985 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
496. |
701 |
LORENZ Daniel | KIBOLSKI KS / Kiekrz (POL) | 1974 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
497. |
702 |
WIESZCZECZYŃSKI Krzysztof | - / Czerwonak (POL) | 1986 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
498. |
703 |
CZERWIŃSKI Dariusz | TECHPO BOLECHOWO / Bolechowo Osiedle (POL) | 1968 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
499. |
706 |
POWIERTOWSKI Adam | Biegacze Juniora Runners Team / Czerwonak (POL) | 1976 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
500. |
708 |
WYJATEK Wojciech | Biegacze Juniora Runners Team / POZNAŃ (POL) | 1981 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
501. |
709 |
MACHOWICZ Piotr | DzikieMTB / Poznań (POL) | 1979 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
502. |
710 |
KRAMEK Jakub | MedBike Wielkopolskie Gabinety Lekarskie / Poznań (POL) | 1995 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
503. |
711 |
SUDOŁ Robert | Borant / Poznań (POL) | 1965 |
2023-06-30 18:50:12 | |||||||||||||
504. |
713 |
MASLOWSKI Jakub | Palmares / Poznan (POL) | 1984 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
505. |
715 |
KARKOS Marek | OSTR KOŁO GOSTYŃ / (POL) | 1978 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
506. |
716 |
ŁODYGA Robert | Team Poznań / Czerwonak (POL) | 1975 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
507. |
717 |
MAŁECKI Jacek | Arrows Bike Team / ZALASEWO (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
508. |
718 |
MOLIŃSKI Tomasz | Alu-Const MTB / Oborniki (POL) | 1981 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
509. |
720 |
BIGOS Arkadiusz | Kłecko Cycling Team / Mieleszyn (POL) | 1979 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
510. |
721 |
NOWAK Janusz | BORANT / Poznań (POL) | 1965 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | 5 | ||||||||||
511. |
722 |
FRELICH Paulina | Wataha Północy / Dopiewiec (POL) | 1990 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
512. |
724 |
CHUDZIŃSKI Jakub | PKO Bank Polski / Poznań (POL) | 1985 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
513. |
725 |
RADOŃ Hanna | Rowerowa DOIIB / Mokronos Dolny (POL) | 2006 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
514. |
727 |
FORYŃSKI Radosław | Biegacze Juniora Runners Team / Poznań (POL) | 1989 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
515. |
728 |
OTULAKOWSKA Monika | RYBCZYŃSKI Bikes Remmers Team / (POL) | 1989 |
2023-05-14 14:04:27 | TAK | ||||||||||||
516. |
730 |
BLANDZI Arkadiusz | - / Poznań (POL) | 1970 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
517. |
732 |
SŁOMIŃSKI Jarosław | RYBCZYŃSKI Bikes Remmers Team / (POL) | 1989 |
2023-05-14 14:04:27 | |||||||||||||
518. |
733 |
Mańkowska-Ścibisz Ewelina | FogtBikes Team / Poznań (POL) | 1992 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
519. |
738 |
CEGLAREK Wojtek | KIBOLSKI KS / Połajewo (POL) | 1991 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
520. |
740 |
BARANOWSKI Marek | K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / (POL) | 1971 |
2023-05-28 17:55:47 | TAK | ||||||||||||
521. |
741 |
NOWAKOWSKI Waldemar | MTB Koło Team / (POL) | 1977 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
522. |
744 |
BETKA Maciej | GILICKIBIKE TEAM / Kościelna Wieś (POL) | 1976 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
523. |
745 |
ROGALSKI-JANC Marek | SportoweHusky Racing Team / Opalenica (POL) | 1980 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
524. |
749 |
KUŚNIERZ Łukasz | Brak / Granowo (POL) | 1994 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
525. |
750 |
LEMBICZ Łukasz | KIBOLSKI KS / Poznań (POL) | 1985 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | ||||||
526. |
751 |
JĘDRZEJCZAK Anna | Marita Zumba Team / Grodzisk Wielkopolski (POL) | 1971 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
527. |
752 |
SILBERNAGEL Przemysław | GReeN BIKE TEAM / Zwola (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | 111 | |||||||||||
528. |
753 |
GRZEŚKOWIAK Joachim | Jost Bike Kościan / Kościan (POL) | 1987 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
529. |
754 |
BREŃ Sebastian | OKK ŁYDA / Opalenica (POL) | 1990 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
530. |
756 |
GÓRAL Bartosz | MTB Red Park / Poznań (POL) | 1990 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
531. |
757 |
MAĆKOWIAK Marcin | SPINKO CYCLING TEAM / Leszno (POL) | 1985 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
532. |
761 |
KLAMROWSKI Tomasz | aszpagandadzikiteam / Nekla (POL) | 1983 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
533. |
762 |
SITKOWSKI Rafał | MTB Red Park / Poznań (POL) | 1985 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
534. |
764 |
NOWAK PAWEŁ | PRESTO TEAM / (POL) | 1976 |
2023-05-28 17:55:47 | TAK | ||||||||||||
535. |
767 |
ADWENT Maciej | BIKETRAINING / Poznań (POL) | 1984 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
536. |
769 |
JEZIERSKI Sebastian | -BRAK- / Grodzisk Wielkopolski (POL) | 1990 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
537. |
771 |
ŻAJKIEWICZ Łukasz | JIM TEAM MTB GOSTYŃ / Gostyń (POL) | 1981 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
538. |
774 |
DOBROWOLSKI Leszek | Fifth Member M72 / Grodzisk Wlkp (POL) | 1977 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
539. |
777 |
PIECHOTA Piotr | Wschowa / (POL) | 1993 |
2023-04-30 15:34:58 | TAK | ||||||||||||
540. |
778 |
SUCHTA Mirosław | -BRAK- / wschowa (POL) | 1966 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
541. |
779 |
SZYMAŃSKI Grzegorz | - / Poznań (POL) | 1980 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
542. |
780 |
KĄDZIELA Mateusz | - / Poznań (POL) | 1976 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
543. |
783 |
KACZMAREK Magdalena | R-Team Rydzyna / Rydzyna (POL) | 1973 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
544. |
785 |
RATAJCZAK Roman | R-Team Rydzyna / Rydzyna (POL) | 1970 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
545. |
786 |
KUROSZ Marcin | Brak / Siedlinca (POL) | 1984 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
546. |
789 |
KOWALCZYK Wojciech | / (POL) | 1986 |
2023-06-11 15:59:09 | TAK | ||||||||||||
547. |
790 |
WOLNY Błażej | Wschowa / WSCHOWA (POL) | 1984 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
548. |
791 |
LEWANDOWSKI Przemysław | Grupa MTB Przemęt / Perkowo (POL) | 1976 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
549. |
792 |
RATAJCZAK Michał | -BRAK- / Leszno (POL) | 1992 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
550. |
793 |
WEISS Krzysztof | KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE / Włoszakowice (POL) | 1977 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
551. |
795 |
KRYSMAN Piotr | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Włoszakowice (POL) | 1986 |
2023-06-11 15:58:58 | |||||||||||||
552. |
797 |
KOSMALA Arkadiusz | Yolo Bike Marba Team / Zielona Góra (POL) | 1972 |
2023-06-11 15:59:09 | TAK | ||||||||||||
553. |
798 |
SITNIK Marcin | - / Wyszanów (POL) | 1994 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
554. |
799 |
NARYNIECKI Tomasz | JEST MOC / Wrocław (POL) | 1979 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
555. |
800 |
SIBILA Łukasz | PL / (POL) | 1982 |
2023-06-11 15:59:09 | TAK | ||||||||||||
556. |
801 |
WILK Maksymilian | -BRAK- / Poznań (POL) | 2004 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | ||||||||||||
557. |
802 |
MATYLEK Grzegorz | MK-TEAM / Wrocław (POL) | 1994 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | |||||||||||
558. |
803 |
WOŹNICA Tobiasz | R-Team Rydzyna / PIASKI (POL) | 1993 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
559. |
804 |
WALCZEWSKA Anna | R-Team Rydzyna / Piaski (POL) | 1993 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
560. |
805 |
NOWAK Marcin | R-Team Rydzyna / Leszno (POL) | 2001 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | |||||||||||
561. |
806 |
NOWAK Aleksandra | R-Team Rydzyna / Leszno (POL) | 1998 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
562. |
807 |
MATUSZAK Piotr | KSPM Team / Poznań (POL) | 1984 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
563. |
808 |
GALCZUK Katarzyna | Emka Inwest DS Team / BRZEG DOLNY (POL) | 1973 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
564. |
809 |
IGNASZAK Agnieszka | Wataha Północy / Konarzewo (POL) | 1986 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
565. |
810 |
CIEŚLIŃSKI Paweł | Ambit Racing Team / Wilkowice (POL) | 1975 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | |||||||||||
566. |
811 |
ZOZULIŃSKA-PRZYBYŁ Weronika | Komorniki MTB Team / Dopiewiec (POL) | 1989 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
567. |
812 |
ŚLADEWSKI Marcin | Wschowa / Wschowa (POL) | 1999 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
568. |
813 |
KOMOLKA Franciszek | MS Road 66 / ŚWIĘCIECHOWA (POL) | 1952 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
569. |
814 |
WITKÓW Marek | Wschowa / Wschowa (POL) | 1980 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
570. |
815 |
WOLOSZYN Maciej | brak / Szczytniki (POL) | 2006 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
571. |
817 |
SUT Krzysztof | MK-TEAM / Głogów (POL) | 1986 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
572. |
819 |
CUNNINGHAM Julia | / (POL) | 2006 |
2023-06-30 18:59:52 | |||||||||||||
573. |
820 |
PUŚLECKI Wojciech | GKR Gostyń / Gostyń (POL) | 1982 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | ||||||||||||
574. |
821 |
WITKOWSKI Łukasz | SZAWER MTB TEAM LESZNO / Leszno (POL) | 1991 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | ||||||||||||
575. |
822 |
BAKSALARY Mateusz | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / (POL) | 2004 |
2023-06-30 18:59:52 | |||||||||||||
576. |
824 |
STOCKI Piotr | Brak / Leszno (POL) | 1980 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | |||||||||||
577. |
825 |
SZŁAPKA Kacper | R-Team Rydzyna / Wilkowice (POL) | 1996 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | ||||||||||||
578. |
828 |
HAMNY Arkadiusz | Black Bikers Team / (POL) | 1981 |
2023-06-30 18:59:52 | |||||||||||||
579. |
829 |
OLECHOWSKA Monika | AGMAR / Poznań (POL) | 1982 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
580. |
830 |
SZACH Tomasz | MTB Red Park / Poznań (POL) | 1987 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | ||||||||||||
581. |
833 |
WILK Marcin | -BRAK- / Poznań (POL) | 1978 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | ||||||||||||
582. |
836 |
ANDRZEJAK Tomasz | Team Macii / Poniec (POL) | 1986 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | ||||||||||||
583. |
837 |
SKOPIŃSKI Łukasz | Team Macii / Poniec (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
584. |
838 |
MAĆKOWIAK Mateusz | Team Macii / Poniec (POL) | 1991 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | ||||||||||||
585. |
839 |
SZYDŁOWSKI Michał | MTB Krzemieniewo / Krzemieniewo (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
586. |
840 |
MALESZA Mateusz | / (POL) | 1986 |
2023-06-30 18:59:52 | |||||||||||||
587. |
841 |
STĘPNIEWSKI Kacper | - / Leszno (POL) | 1999 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | ||||||||||||
588. |
842 |
MAĆKOWSKI Leszek | -BRAK- / SUCHY LAS (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
589. |
843 |
BROSE Marcin | Okno-Bros Chodzież / Rataje (POL) | 1987 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
590. |
844 |
NOWACKI Rafał | Konina Oborniki / OBORNIKI (POL) | 1983 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
591. |
846 |
JASIŃSKI Dawid | Four Team / (POL) | 1988 |
2023-08-05 11:39:33 | TAK | ||||||||||||
592. |
849 |
JAŃCZAK Mirosław | -BRAK- / Wągrowiec (POL) | 1953 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
593. |
850 |
WOJDA Piotr | Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / (POL) | 1992 |
2023-08-05 11:39:33 | TAK | ||||||||||||
594. |
852 |
STANKOWIAK Dariusz | ORZEŁ LIPNO / Leszno (POL) | 1968 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
595. |
853 |
WALKOWIAK Adam | Ramirent Leszno / Wilkowice (POL) | 2001 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
596. |
854 |
MATŁOKA Jarosław | Komorniki MTB Team / Komorniki (POL) | 1961 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
597. |
857 |
BEJM Dariusz | Bike Atelier Urbex Maximus Jasek Team / KOŁO (POL) | 1967 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
598. |
858 |
KOSIK Tomasz | Colian Logistic / Komorniki (POL) | 1979 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
599. |
860 |
KOŚCIUSZKO Dawid | ROWEROWNIA RAINBOW TEAM / Skórzewo (POL) | 1987 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
600. |
861 |
IRACKA Paulina | - / Pamiątkowo (POL) | 1993 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
601. |
863 |
STRUGAREK Tomasz | Junikowo Poznań / Poznań (POL) | 1970 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
602. |
867 |
KOSIŃSKI Marcel | GOGOLMTB TEAM / WĄGROWIEC (POL) | 2005 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
603. |
868 |
Krawczyński Paweł | Team RODON - friends- WĄGROWIEC / Wągrowiec (POL) | 1976 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | |||||||||||
604. |
869 |
MELLER Adrian | Team RODON -friends-WĄGROWIEC / Wągrowiec (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
605. |
871 |
LIS Małgorzata | MATRIX MTB / Wrocław (POL) | 1972 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
606. |
874 |
GOGOLEWSKA Marta | MERX TEAM WĄGROWIEC / Wągrowiec (POL) | 1986 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
607. |
879 |
CZESZYŃSKA Patrycja | LUKAS CAR TEAM / Wagrowiec (POL) | 1991 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
608. |
880 |
MICHALAK Wojciech | LUKAS CAR TEAM / Margonin (POL) | 1995 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
609. |
881 |
JAŚKOWIAK Paweł | MERX TEAM WĄGROWIEC / Wągrowiec (POL) | 1983 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
610. |
882 |
JAŚKOWIAK Marta | MERX TEAM WĄGROWIEC / Wągrowiec (POL) | 1986 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
611. |
883 |
ZAGUŁA Marta | Lukas Car / Szamocin (POL) | 1994 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
612. |
886 |
CZESZYŃSKI Łukasz | LUKAS CAR TEAM / Wągrowiec (POL) | 1990 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
613. |
887 |
HAJDUK Katarzyna | -BRAK- / Gołańcz (POL) | 1989 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
614. |
888 |
KEMPIŃSKI Krzysztof | / (POL) | 1982 |
2023-06-30 18:59:52 | |||||||||||||
615. |
890 |
LISIECKI Karol | -BRAK- / Jerzykowo (POL) | 1992 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
616. |
891 |
KRENC Anna | Bez klubu / Mrowino (POL) | 1982 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
617. |
892 |
GADZIŃSKI Robert | GCZ TEAM / KROSINKO (POL) | 1975 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
618. |
893 |
MAJEWSKI Krzysztof | WIBROPOL Cycling Team / Biskupice (POL) | 1985 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
619. |
894 |
WOLSKI Jacek | brak / CZERWONAK (POL) | 1967 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
620. |
898 |
SZUMOWSKI Marcin | Brak / Chodzież (POL) | 1990 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
621. |
899 |
SUCHANECKI Mariusz | RSC BIKE RAWICZ / Dębno Polskie (POL) | 1979 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
622. |
902 |
NICIEJEWSKA Gabriela | ELMAR TEAM / Lubawka (POL) | 1999 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
623. |
906 |
KAŹMIERCZAK Aleksander | -BRAK- / Poznań (POL) | 1995 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
624. |
907 |
CIERNIEWSKI Bartosz | Płomyk BIO OIL / Witaszyce (POL) | 1996 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
625. |
908 |
BIELECKI Marcin | Komorniki MTB Team / Wiry (POL) | 1999 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | ||||||||||||
626. |
909 |
GRZECH Damian | Klub Kolarski HRmax Oleśnica / Piekary (POL) | 1987 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
627. |
910 |
JENDRZEJCZAK Waldemar | SPINKO CYCLING TEAM / Leszno (POL) | 1965 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
628. |
911 |
BROWARCZYK Bartosz | 2Bform / Śrem (POL) | 1973 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | |||||||||||
629. |
912 |
WAWRZYNIAK Maciej | R-Team Rydzyna / Rydzyna (POL) | 1970 |
2023-08-13 14:20:42 | |||||||||||||
630. |
913 |
RYMWID Michał | **************** / Strzyżewice (POL) | 1974 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
631. |
916 |
PIETRZAK Michał | -BRAK- / Leszno (POL) | 2006 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
632. |
917 |
PŁATEK Maciej | SPINKO CYCLING TEAM / Leszno (POL) | 1980 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
633. |
918 |
PŁATEK Paulina | SPINKO CYCLING TEAM / Leszno (POL) | 2007 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
634. |
919 |
SIKORA Bronislaw | śmigło Osieczna / Leszno (POL) | 1954 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
635. |
920 |
RUTKOWSKI Kamil | niezrzeszony / Poznań (POL) | 1988 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
636. |
921 |
LEPKA Piotr | KS Lechia Piechowice / MIODARY (POL) | 1965 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
637. |
922 |
STECIUK Kamil | Pęgowska Grupa Rowerowa / Pęgów (POL) | 1986 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
638. |
923 |
BAKA Artur | Baca 1Mtm / Biskupice (POL) | 1978 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
639. |
924 |
LEBKE Magda | / (POL) | 1988 |
2023-08-13 14:21:08 | TAK | ||||||||||||
640. |
925 |
ROŻEK Maria | Pierożki / Krzyszkowo (POL) | 2004 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
641. |
927 |
SZYDŁO Tomasz | UKS Peleton Nowa Sól / Siedlisko (POL) | 2006 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
642. |
928 |
SPORNY Marek | MTB Beginner / Poznań (POL) | 1980 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
643. |
929 |
IGNASZAK Tomasz | Polska / (POL) | 1987 |
2023-08-13 14:21:08 | TAK | ||||||||||||
644. |
930 |
LINKE Grzegorz | Polska / (POL) | 1986 |
2023-08-13 14:21:08 | TAK | ||||||||||||
645. |
931 |
ROŻEK Artur | Pierożki / Krzyszkowo (POL) | 1973 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
646. |
933 |
SZYMCZAK Dawid | - / Śrem (POL) | 2000 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
647. |
935 |
JESSA Joanna | GOGOLMTB TEAM / Wągrowiec (POL) | 1999 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
648. |
938 |
LISIECKI Wojciech | NO TEAM / (POL) | 1985 |
2023-08-31 12:55:23 | TAK | ||||||||||||
649. |
939 |
WORSZTYNOWICZ Tomasz | SPINKO CYCLING TEAM / Śrem (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
650. |
942 |
JANUS Radomir | Janus TEAM / Leszno (POL) | 1974 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
651. |
943 |
JANUS Anna | Janus TEAM / Leszno (POL) | 1976 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
652. |
944 |
SWAT Sylwester | Swat-Team / (POL) | 1993 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
653. |
945 |
SOSZYŃSKI Janusz | Kosox Bike Team / Kicin (POL) | 1975 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
654. |
946 |
STACHOWICZ Mariusz | Maniek Trek / Lewkow (POL) | 1979 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
655. |
948 |
CZAPRACKI Maciej | MacMonkey / Glinno (POL) | 1995 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
656. |
949 |
CZAPRACKI Szymon | SC-TRANS / Nowy Tomyśl (POL) | 1991 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
657. |
951 |
WIŚNIEWSKA Beata | Komorniki MTB Team / Komorniki (POL) | 1971 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
658. |
952 |
WIATROWSKI Rafał | Eurorower.pl / Krzywiń (POL) | 1975 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
659. |
953 |
WIŚNIEWSKI Marek | Kuźnia Triathlonu / Szreniawa (POL) | 1967 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
660. |
956 |
CICHOCKI Artur | MTB Koło Team / (POL) | 1983 |
2023-09-17 13:55:09 | TAK | ||||||||||||
661. |
958 |
KUTY Sebastian | MTB Koło Team / KOŁO (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
662. |
959 |
RYBICKI Paweł | MTB Koło Team / Koło (POL) | 1970 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
663. |
960 |
LISIECKI Leszek | MTB Koło Team / (POL) | 1971 |
2023-09-17 13:55:09 | TAK | ||||||||||||
664. |
961 |
SŁONIEWICZ Łukasz | MTB Koło Team / (POL) | 1983 |
2023-09-17 13:55:09 | TAK | ||||||||||||
665. |
962 |
RUREK Przemysław | Kłecko Cycling Team / Janowiec Wielkopolski (POL) | 1996 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
666. |
963 |
SARNIAK Jarosław | MTB Koło Team / (POL) | 1974 |
2023-09-17 13:55:09 | TAK | ||||||||||||
667. |
964 |
FRANKOWSKI Jarosław | MTB Koło Team / (POL) | 1973 |
2023-09-17 13:55:09 | TAK | ||||||||||||
668. |
965 |
KWARCIŃSKI Mariusz | MTB Koło Team / Koło (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
669. |
968 |
SZPERLIK Adam | AIRPOL COMPRESSORS MTB TEAM / Dachowa (POL) | 2005 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
670. |
970 |
RYBARCZYK Robert | Arrows Bike Team / Zalasewo (POL) | 1972 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
671. |
972 |
CIEŚLIŃSKI Szymon | MS Road 66 / (POL) | 1979 |
2023-09-17 13:55:09 | TAK | ||||||||||||
672. |
973 |
ŁATA Radoslaw | R-Team Rydzyna / Rydzyna (POL) | 1973 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
673. |
975 |
TERESIŃSKI Jarosław | ZRYW KOSOBUDZ / Strzyżewice (POL) | 1966 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
674. |
976 |
ŚWITAŁA Jakub | Team Macii / Śmiłowo (POL) | 2003 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
675. |
977 |
NOWAK Maciej | Team Macii / Poniec (POL) | 1974 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
676. |
980 |
SOLARSKI Błażej | Team Macii / Dobieżyn (POL) | 1996 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK |
Opłaty za poszczególne etapy | ||||||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj | RokUr | Data zgłoszenia | Etap 1 | Etap 2 | Etap 3 | Etap 4 | Etap 5 | Etap 6 | Etap 7 | Etap 8 | Etap 9 | Etap 10 | Etap 11 | Etap 12 | Pakiet |
1. |
ŚWIĄTKOWSKI Daniel | OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) | 1976 |
2023-02-01 15:18:18 | ||||||||||||||
2. |
GRAŚ Daniel | PCT BIKE TEAM / Wieleń (POL) | 1977 |
2023-02-01 20:26:28 | ||||||||||||||
3. |
CHUDZICKI Przemysław | Torpol Racing Team / Fałkowo (POL) | 1972 |
2023-02-10 12:30:58 | TAK | 5 | ||||||||||||
4. |
MALINOWSKI Marcin | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 1976 |
2023-02-18 16:17:23 | ||||||||||||||
5. |
ADAMCZYK Mateusz | GReeN BIKE TEAM / Błociszewo (POL) | 1995 |
2023-02-23 08:31:49 | TAK | 111 | ||||||||||||
6. |
TARASZCZUK Adam | Grupa SKG / Deszczno (POL) | 1974 |
2023-02-25 21:17:16 | ||||||||||||||
7. |
JANUS Piotr | Pozytywnie Zakręceni / Leszno (POL) | 1970 |
2023-02-26 21:37:49 | ||||||||||||||
8. |
KRUPIŃSKI Tomasz | Torpol Racing Team / Borówiec (POL) | 1976 |
2023-02-27 18:30:59 | TAK | 5 | ||||||||||||
9. |
CHUDZINSKI Łukasz | Torpol Racing Team / Szczytniki (POL) | 1985 |
2023-02-27 18:39:51 | TAK | 5 | ||||||||||||
10. |
MICHALIK Konrad | Tandhem-NTONBIKE Team / Nowy Tomyśl (POL) | 1985 |
2023-02-28 11:53:25 | ||||||||||||||
11. |
BALICKI Marek | Emka Invest DS Team / Brzeg Dolny (POL) | 1970 |
2023-04-16 14:21:37 | ||||||||||||||
12. |
grzegorzek maciej | Kęsy Team / Białężyn (POL) | 1972 |
2023-03-16 09:32:41 | ||||||||||||||
13. |
RYBIAŃSKI Jacek | ELMAR TEAM / Wrocław (POL) | 1975 |
2023-03-16 11:11:51 | ||||||||||||||
14. |
ŁUCZAK Krzysztof | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Leszno (POL) | 1971 |
2023-03-20 17:48:42 | ||||||||||||||
15. |
ŚMIGIELSKI Sławomir | ROXY JEANS WĄGROWIEC / Wągrowiec (POL) | 1974 |
2023-04-02 20:10:38 | TAK | |||||||||||||
16. |
RÓŻYCKI Filip | Emka Inwest DS Team / Brzeg Dolny (POL) | 2004 |
2023-04-12 22:51:50 | ||||||||||||||
17. |
DROBNIK Michał | Komorniki MTB Team / Komorniki (POL) | 1983 |
2023-04-13 12:30:22 | TAK | |||||||||||||
18. |
GOMOŃSKI Eryk | DT4YOU TEAM / Oborniki (POL) | 1994 |
2023-04-25 09:10:07 | ||||||||||||||
19. |
BRYCHCY Adrian | RYBCZYŃSKI -BIKES Remmers Team / Kargowa (POL) | 1988 |
2023-04-26 08:09:37 | ||||||||||||||
20. |
KACZMAREK Dariusz | OKK ŁYDA / Opalenica (POL) | 1978 |
2023-04-26 22:01:55 | ||||||||||||||
21. |
CISOWSKI Szymon | Komorniki MTB Team / Komorniki (POL) | 1983 |
2023-04-27 22:15:32 | ||||||||||||||
22. |
KLOZINSKI Jacek | Akson elektro / Zielona Góra (POL) | 1984 |
2023-05-26 19:44:47 | ||||||||||||||
23. |
DULĘBA Robert | KS ZRYW Radziejów / Radziejów (POL) | 1974 |
2023-05-05 21:01:07 | TAK | |||||||||||||
24. |
KOSMOWSKI Pawel | VEZUVIO TEAM / Kowanówko (POL) | 1968 |
2023-05-07 20:56:31 | ||||||||||||||
25. |
FIDURSKI Wiesław | Masters Złotów / Złotów (POL) | 1958 |
2023-05-09 11:24:09 | ||||||||||||||
26. |
DEBA Bartłomiej | LZS Skra Paterek IT-Ros Team / Małocin (POL) | 1989 |
2023-05-10 13:00:16 | ||||||||||||||
27. |
KUTROWSKI Błażej | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / LESZNO (POL) | 2000 |
2023-05-10 23:45:20 | ||||||||||||||
28. |
SOŁTYS Wojciech | UNIT Matrombike Team / Poznań (POL) | 1980 |
2023-05-11 19:19:50 | ||||||||||||||
29. |
WIŚNIEWSKI Dawid | BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / POZNAŃ STRZESZYN (POL) | 1980 |
2023-05-28 21:55:56 | TAK | |||||||||||||
30. |
BOKOWSKI Michał | **************** / Wągrowiec (POL) | 2005 |
2023-07-16 15:37:48 | ||||||||||||||
31. |
SZAMBURSKI Franciszek | Chyba Mtb szamocin / Szamocin (POL) | 2005 |
2023-07-19 10:28:36 | ||||||||||||||
32. |
SANDER Wojtek | -BRAK- / poznań (POL) | 1997 |
2023-08-10 09:34:49 | ||||||||||||||
33. |
3 |
ŚLIWA Jarosław | FWS Bike Team / WSCHOWA (POL) | 1971 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
34. |
4 |
KURZAJ Jerzy | CYKLO FINISH / Wojcieszów (POL) | 1954 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | |||||||||||
35. |
8 |
DUDZIAK Agnieszka | KKFP WOLSZTYN / Wolsztyn (POL) | 1981 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
36. |
11 |
ANTKOWIAK Jakub | CST Orbea Mtb Team / Poznań (POL) | 1995 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
37. |
18 |
ANDRZEJEWSKI Przemysław | GReeN BIKE TEAM / Śrem (POL) | 1973 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | 111 | |||||||||
38. |
19 |
ANTKOWIAK Mieszko | R-Team Rydzyna / Rydzyna (POL) | 2004 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
39. |
20 |
DOPIERAŁA Marcin | 2KOŁA / Plewiska (POL) | 1978 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
40. |
24 |
NAPIERAŁA Rafał | LS Plus RECYCLING TEAM / Nowy Tomyśl (POL) | 1968 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
41. |
26 |
Bańdura Antoni | Quest Racing Team / Stara Kamienica (POL) | 1961 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | TAK | |||||||||||
42. |
30 |
BARTKOWICZ Paweł | ACTIVE TEAM BEZ BALASTU / Przemków (POL) | 1991 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
43. |
32 |
BARTOSIK Paweł | Aluna MTB Racing Team / Tarnowo Podgórne (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | ||||
44. |
41 |
BŁACHOWIAK Dariusz | Team Skoki / Skoki (POL) | 1989 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
45. |
48 |
PIETRUŃKO Arkadiusz | - / Nowy Tomyśl (POL) | 1990 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
46. |
54 |
BRZOSTOWSKI Adam | _hike_bike / Poznań (POL) | 1989 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
47. |
63 |
CHOINA Andrzej | JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) | 1978 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
48. |
65 |
DROBNIAK Dariusz | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / LESZNO (POL) | 1965 |
2023-08-31 12:53:11 | |||||||||||||
49. |
66 |
FOERSTER Maciej | GReeN BIKE TEAM / Śrem (POL) | 1974 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | 111 | |||||||||||
50. |
68 |
CHRUSZCZYK Adrian | Mrbike Pleszew / Dobrzyca (POL) | 1989 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
51. |
69 |
KUZIÓW Marek | MF Polska / Rokietnica (POL) | 1981 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
52. |
71 |
CIERNIEWSKI Ryszard | Płomyk BIO OIL / Dobrzyca (POL) | 1968 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | |||||||||||
53. |
72 |
CIUPER Jarosław | Klub Sportowy Szosa Żnin / Żnin (POL) | 1992 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
54. |
73 |
DANEK Konrad | R-Team Rydzyna / Lipno (POL) | 1999 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
55. |
75 |
DEMBOWY Dawid | KKFP WOLSZTYN / Wolsztyn (POL) | 1980 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
56. |
82 |
DUDA Łukasz | - / Wroclaw (POL) | 1982 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | TAK | |||||||||||
57. |
85 |
DYMEK Michał | REHAU Crossactive / Komorniki (POL) | 1977 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
58. |
92 |
PIECHOWIAK Iwona | Maupka_team / Kleszczewo (POL) | 1994 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
59. |
93 |
FRĄCKOWIAK Tomasz | PKO Bank Polski / Gniezno (POL) | 1974 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
60. |
94 |
FULCZYŃSKI Robert | brak / Bolechowo Osiedle (POL) | 1995 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |
61. |
95 |
GALAS Dominik | ALFAPANEL MTB TEAM / Poznań (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||
62. |
99 |
LENARTOWSKI Krzysztof | Emka Invest DS Team / Wołów (POL) | 1999 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | |||||
63. |
101 |
GÓRSKI Mateusz | brak / Kościan (POL) | 1992 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |
64. |
104 |
ADAMSKI Dariusz | Walka Kostrzyn / Kostrzyn (POL) | 1963 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | TAK | |||||||||||
65. |
106 |
GRZESZKOWAK Przemysław | Tandhem-NTONBIKE Team / Nowy Tomyśl (POL) | 1970 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||
66. |
108 |
Grzybek Marcin | K.S. SZOSA ŻNIN / ŻNIN (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||
67. |
110 |
GURSZTYN Arkadiusz | junglist / Jankowice (POL) | 1979 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
68. |
111 |
NIŻNIK Marcin | Maupka_team / Poznań (POL) | 1989 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
69. |
123 |
JANKOWSKI Dariusz | brak / Śrem (POL) | 1983 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | ||||||
70. |
126 |
DROBNIK Mirosław | Tandhem-NTONBIKE Team / Opalenica (POL) | 1981 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||
71. |
129 |
JAWORSKI Mariusz | - / Skórzewo (POL) | 1965 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
72. |
133 |
JURKOWLANIEC Mikołaj | IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM / Wrocław (POL) | 1990 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | TAK | |||||||||||
73. |
134 |
KACZMAREK Dominik | RYBCZYŃSKI -BIKES Remmers Team / Włoszakowice (POL) | 1979 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
74. |
139 |
KAMASZ Zdzisław | - / Boguszów-Gorce (POL) | 1980 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | |||||||||||
75. |
147 |
KASPERCZAK Rafał | Tandhem-NTONBIKE Team / JASTRZĘBSKO STARE (POL) | 1973 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | TAK | |||||||||||
76. |
149 |
KATULSKI Dawid | ACTIVE TEAM BEZ BALASTU / Radwanice (POL) | 1994 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | |||||||||||
77. |
153 |
KAŹMIEROWSKI Krzysztof | Astromal / Leszno (POL) | 1973 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
78. |
162 |
KOCIŃSKI Dominik | Brak / Raszków (POL) | 1982 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
79. |
163 |
KOŁODZIEJCZYK Krzysztof | DT Swiss / Oborniki (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |
80. |
164 |
KOŃCZAK Sławomir | MS Bike Ostrów Wlkp. / Ostrów Wielkopolski (POL) | 1974 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | TAK | |||||||||||
81. |
166 |
KORNACKA-CYRANIK Karolina | Brak / Murowana Goślina (POL) | 1983 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
82. |
172 |
KOWALEWSKI Zbigniew | ELMAR TEAM / Trzebnica (POL) | 1984 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
83. |
182 |
KURASIŃSKI Krzysztof | Środa Racing Team / Środa Wielkopolska (POL) | 1979 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
84. |
187 |
LANDYSZKOWSKI Piotr | Rebudach plus / Leszno (POL) | 1984 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
85. |
189 |
GRZEGORZEWSKI Filip | Grzegorki / Poznań (POL) | 1979 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
86. |
192 |
LONKA Radosław | FogtBikes Team / Września (POL) | 1981 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
87. |
197 |
ŁAWNICZEK Grzegorz | Brak / SWARZĘDZ (POL) | 1969 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||
88. |
199 |
ŁOJEWSKI Adam | EFAPEL BIKE TEAM / Poznań (POL) | 1987 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | |||||||||||
89. |
201 |
ŁUCZAK Michał | KKFP WOLSZTYN / Wolsztyn (POL) | 1980 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
90. |
205 |
KAMIŃSKI Bartłomiej | Dębe / Dębe (POL) | 1979 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | |||||||||||
91. |
206 |
PATELSKI Marcin | Dębe / Dębe (POL) | 1979 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | |||||||||||
92. |
207 |
MALAK Piotr | Werner Kenkel Sport Team / Leszno (POL) | 1983 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
93. |
211 |
MARKOWSKI Marek | JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) | 1991 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
94. |
213 |
MATUSZEWSKI Krzysztof | Spławie / Poznań (POL) | 1991 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | TAK | |||||||||||
95. |
219 |
MEŁNICKI Wojtek | GReeN BIKE TEAM / Kołobrzeg (POL) | 1992 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | 111 | ||||||||||
96. |
225 |
MINICHOWSKI Tomasz | BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Sompolno (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
97. |
227 |
MISZCZUK Dariusz | Brak / Głogów (POL) | 1983 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
98. |
231 |
NAWROTKIEWICZ Marcin | TEMP Team / Rydzyna (POL) | 1982 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
99. |
235 |
NITKA Jan | Tandhem-NTONBIKE Team / Duszniki (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
100. |
241 |
NOWAK Łukasz | Brak / Borek Wielkopolski (POL) | 1988 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
101. |
242 |
NOWAK Piotr | Team Dali-Dali / Modrze (POL) | 1983 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
102. |
247 |
NOWICKI Mateusz | BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Dachowa (POL) | 1988 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
103. |
248 |
OLSZEWSKI Łukasz | Kłecko Cycling Team / Kłecko (POL) | 1996 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
104. |
250 |
OWCZAREK Adrianna | Komorniki MTB Team / Komorniki (POL) | 1999 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
105. |
251 |
OWCZAREK Artur | Komorniki MTB Team / Komorniki (POL) | 1970 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
106. |
256 |
PIANOWSKI Marek | FWS Bike Team / Wschowa (POL) | 1993 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | |||
107. |
257 |
PIĄTKOWSKI Robert | FogtBikes Team / Swarzędz (POL) | 1994 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
108. |
261 |
FILIPEK Przemysław | - / Września (POL) | 1988 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
109. |
267 |
PRZYBYLSKI Paweł | ELMAR TEAM / Wrocław (POL) | 1988 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
110. |
284 |
ROZMIAREK Szymon | GReeN BIKE TEAM / Śrem (POL) | 1990 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | 111 | |||||||||
111. |
286 |
RYBAK Dariusz | JakśBud Biedrusko / Owińska (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||
112. |
289 |
RYCERZ Zbyszko | Emka Invest DS Team / Brzeg Dolny (POL) | 1976 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 8 | ||
113. |
293 |
SCHROEDER Jacek | KIBOLSKI KS / Poznań (POL) | 1972 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 8 | ||||
114. |
296 |
SIENKIEWICZ Grzegorz | MARKETOWA / Nowy Tomyśl (POL) | 1984 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
115. |
297 |
BRYL Grzegorz | ALFAPANEL MTB TEAM / GOSTYŃ (POL) | 1976 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
116. |
303 |
SOBANTKA Bartosz | Brak / Brzeg Dolny (POL) | 2000 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | |||||||||||
117. |
306 |
SOKOŁOWSKI Maciej | Tandhem-NTONBIKE Team / Nowy Tomyśl (POL) | 1992 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | ||||||
118. |
312 |
STELMASZYK Bartosz | LS Plus RECYCLING TEAM / Opalenica (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
119. |
315 |
STRÓŻYK Sebastian | ALFAPANEL MTB TEAM / Śrem (POL) | 1981 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
120. |
319 |
SZCZEPANIAK Roman | LKK TEAM / Leszno (POL) | 1970 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
121. |
320 |
SZELĄG Gracjan | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / dobrzyca (POL) | 1995 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
122. |
324 |
Szoplik Zenon | - / Leszno (POL) | 1974 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
123. |
327 |
SZYMAŃSKI Jakub | GReeN BIKE TEAM / Poznań (POL) | 1992 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | 111 | ||||||||
124. |
329 |
SZYSZŁO Jacek | FWS Bike Team / Wschowa (POL) | 1982 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||
125. |
331 |
ŚMIGIELSKI Piotr | Środa Racing Team / Środa WIELKOPOLSKA (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 6 | |||||||
126. |
332 |
TEMPORALE Bartek | GReeN BIKE TEAM / Mechlin (POL) | 1979 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | 111 | ||||||||||
127. |
338 |
KORALEWSKI Kordian | - / Poznań (POL) | 1992 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | ||||||||
128. |
339 |
TURONEK Arkadiusz | Kłecko Cycling Team / Kłecko (POL) | 1985 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
129. |
341 |
TYPEK Paweł | Brak / Mogilno (POL) | 1981 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
130. |
343 |
WASIOŁKA Zdzisław | SPINKO CYCLING TEAM / Leszno (POL) | 1960 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
131. |
347 |
WEBER Jarosław | GReeN BIKE TEAM / Śrem (POL) | 1986 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | 111 | |||||||||
132. |
349 |
WEBER Marek | GReeN BIKE TEAM / Śrem (POL) | 1986 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | 111 | ||||||||||
133. |
351 |
WECHMAN Dariusz | OKK ŁYDA / Uścięcice (POL) | 1985 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 8 | ||
134. |
352 |
WENCKA Jedrzej | GReeN BIKE TEAM / Śrem (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | 111 | |||||||||
135. |
353 |
WICHŁACZ Jacek | Gomola Pack-Center / Poznań (POL) | 1953 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
136. |
355 |
WIERZEJEWSKI Marcin | - / Kościan (POL) | 1979 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 6 | ||||||
137. |
357 |
WIŚNIEWSKI Kasjan | Cassius Team / Swarzędz (POL) | 1993 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
138. |
358 |
WIŚNIEWSKI Adrian | BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Sompolno (POL) | 1985 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
139. |
360 |
WITKIEWICZ Marek | FogtBikes Team / Poznań (POL) | 1958 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||
140. |
362 |
WITUŁA Iwo | REHAU CROSSACTIVE / Skórzewo (POL) | 1974 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | |||
141. |
371 |
WOŹNY Paweł | FWS Bike Team / Wschowa (POL) | 1980 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | ||||||
142. |
373 |
ZABORNY Piotr | FogtBikes Team / Swarzędz (POL) | 1984 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
143. |
374 |
ZACHOSZCZ Piotr | Edutrip / poznań (POL) | 1985 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
144. |
381 |
ZYMNY Daniel | Płomyk BIO OIL / Dobrzyca (POL) | 1989 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
145. |
385 |
ANDRZEJEWSKI Michał | REAL 64-STO / Wilkowice (POL) | 1987 |
2023-06-30 18:59:42 | |||||||||||||
146. |
398 |
CHRAPLAK Adam | Ambit Racing Team / Leszno (POL) | 2004 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
147. |
406 |
JANKOWSKI Mariusz | Tandhem-NTONBIKE Team / Nowy Tomyśl (POL) | 1981 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 12 |
148. |
407 |
FIGIEL Debora | RYBCZYŃSKI -BIKES Remmers Team / Murowana Goślina (POL) | 2003 |
2023-09-19 09:13:22 | |||||||||||||
149. |
414 |
TABIŚ Artur | ELMAR TEAM / Wrocław (POL) | 1978 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
150. |
415 |
JANIK Artur | Ambit Racing Team / Leszno (POL) | 1979 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
151. |
416 |
BOCH Jacek | KKFP WOLSZTYN / Zbąszyń (POL) | 1972 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
152. |
420 |
STUDNICKI Rafał | szukam / Plewiska (POL) | 1977 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 7 | |||||
153. |
424 |
Bednarek Krzysztof | Askon Bike Team / Oborniki (POL) | 1987 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
154. |
425 |
GRUSZECKI Piotr | Polychem Systems / Poznań (POL) | 1986 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 9 | ||||
155. |
428 |
MAJCHRZAK Tomasz | Ultimate Riders / Poznań (POL) | 1988 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||
156. |
430 |
JUJKA Marcin | OKK ŁYDA / Opalenica (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
157. |
432 |
KUPCZYK Mateusz | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Rawicz (POL) | 1995 |
2023-06-30 18:50:12 | |||||||||||||
158. |
439 |
MOCZYŃSKI Maciej | Banda Hoy'a Cycling Team / Poznań (POL) | 1993 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
159. |
442 |
SIENKIEWICZ Piotr | Brak / Gruszczyn (POL) | 1995 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
160. |
443 |
MLECZAK Michał | Brak / Poznań (POL) | 1985 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
161. |
445 |
MAJCHSZAK Karol | RYBCZYŃSKI -BIKES Remmers Team / Tarnowo Podgórne (POL) | 1980 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
162. |
447 |
Szaroleta Joanna | brak / Kamionki (POL) | 1989 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
163. |
449 |
PUSZCZ Paweł | Ultratech / Tegra / (POL) | 1981 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
164. |
453 |
RABURSKI Mirosław | Ambit Racing Team / Leszno (POL) | 1964 |
2023-04-16 14:19:36 | TAK | ||||||||||||
165. |
455 |
WICHŁACZ Marcin | Gomola Pack-Center / Poznań (POL) | 1979 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
166. |
463 |
RZEPINSKI Leszek | REHAU CROSSACTIVE / Poznań (POL) | 1977 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | TAK | |||||||||||
167. |
470 |
ZOZULIŃSKI Jan | BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / POZNAŃ (POL) | 1958 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
168. |
473 |
NIEWIADA Piotr | BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) | 1972 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
169. |
477 |
TRAWIŃSKI Robert | Santander Bike Team / wrocław (POL) | 1983 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
170. |
480 |
SIWAK Przemysław | - / Wilkowice (POL) | 1991 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
171. |
481 |
WIŚNIEWSKI Adam | Ambit Racing Team / Leszno (POL) | 1989 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
172. |
483 |
WŁODARCZYK Marcin | Ambit Racing Team / Wilkowice (POL) | 1979 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
173. |
502 |
GÓRNY Robert | - / (POL) | 1972 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | ||||||||
174. |
503 |
ZAWISZA Tomasz | Tandhem-NTONBIKE Team / Grodzisk Wielkopolski (POL) | 1973 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||
175. |
505 |
SOŁENCZEW Patrycjusz | MyWay CETEL MTB Team / Poznań (POL) | 1984 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
176. |
506 |
OBIEGAŁA Marek | REAL 64-STO / (POL) | 1980 |
2023-04-16 14:52:06 | |||||||||||||
177. |
507 |
Wesołowski Jacek | MyWay CETEL MTB Team / Szczytniki (POL) | 1976 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | TAK | |||||||||||
178. |
509 |
ZIMOWSKI Jakub | GkcGorlice / Kraków (POL) | 1977 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
179. |
510 |
SZWEYKOWSKI Janusz | Pozytywnie Zakręceni / Borówiec (POL) | 1968 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
180. |
511 |
PUTYRA Rafał | Brak / Gajków (POL) | 1992 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
181. |
513 |
STERNAL Andrzej | AS Team / Buk (POL) | 1972 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
182. |
528 |
DZIEMIDOWICZ Alan | Team BEROTU / Sulechów (POL) | 2005 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
183. |
529 |
ŁĄCKI Piotr | Phytopharm TEAM / Nowe Miasto nad Wartą (POL) | 1976 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
184. |
538 |
BOBOWSKI Rafał | Tandhem-NTONBIKE Team / Nowy Tomyśl (POL) | 1983 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | TAK | 5 | ||||||||||
185. |
540 |
KUJBIDA Paweł | Tandhem-NTONBIKE Team / Paproć (POL) | 1981 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
186. |
544 |
FILARY Grzegorz | Tandhem-NTONBIKE Team / Nowy Tomyśl (POL) | 1979 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
187. |
546 |
KLOCEK Krystian | Oborniki Team / Oborniki (POL) | 1980 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
188. |
547 |
STEFANIAK Karolina | JakśBud Biedrusko / Skoki (POL) | 1977 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
189. |
554 |
TUJDOWSKI Andrzej | BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) | 1958 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
190. |
560 |
ROKOSIK Krystian | Banda Hoy'a Cycling Team / Poznań (POL) | 1992 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
191. |
565 |
TROCKI Jakub | OŚ Racing Team / Oborniki Śląskie (POL) | 2005 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
192. |
566 |
MAJEWSKI Krzysztof | Sport-Profit Wrocław / Wrocław (POL) | 1963 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
193. |
567 |
OSTRASZ Bartłomiej | Viessmann Bike Team / Wrocław (POL) | 1980 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
194. |
574 |
HRUŚWICKI Tomasz | Movement Care / Poznań (POL) | 1994 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
195. |
575 |
DONARSKI Franciszek | ROWERTOUR.COM POLARFOX / Białe Błota (POL) | 2004 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
196. |
576 |
FLIEGER Karol | LS Plus RECYCLING TEAM / Opalenica (POL) | 1992 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
197. |
579 |
MACIŃSKI Adam | YOLOBIKE / Zielona Góra (POL) | 1989 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
198. |
580 |
STEFAŃSKI Marcin | Brak / Zielona Góra (POL) | 1983 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
199. |
581 |
HALICKI Łukasz | - / Maszewo (POL) | 1995 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
200. |
586 |
MALICKI Tomasz | KKFP WOLSZTYN / Wolsztyn (POL) | 1982 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
201. |
587 |
NAWROT Marcin | - / Poznań (POL) | 1985 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
202. |
596 |
PEKSA Michał | Askon Bike Team / Oborniki (POL) | 1987 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
203. |
603 |
WASIŃSKI Paweł | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / (POL) | 1990 |
2023-09-19 09:13:22 | |||||||||||||
204. |
604 |
ORKISZ Lech | KKFP Wolsztyn / (POL) | 1982 |
2023-04-30 15:34:58 | TAK | ||||||||||||
205. |
614 |
MAJORCZYK Bartosz | Zadymiarze Karczewo / (POL) | 1992 |
2023-04-30 15:34:58 | TAK | ||||||||||||
206. |
615 |
KĘPA Błażej | RYBCZYŃSKI -BIKES Remmers Team / Tarnowo Podgórne (POL) | 1983 |
2023-06-30 18:50:12 | |||||||||||||
207. |
620 |
DROZDA Daniel | MOTO - JELCZ LASKOWICE / Jelcz-Laskowice (POL) | 1979 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
208. |
627 |
GARBATOWSKI Damian | KIBOLSKI KS / Poznań (POL) | 1989 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
209. |
630 |
BRZEZIŃSKI Michał | - / Jelonek (POL) | 1976 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | |||||||||||
210. |
631 |
BEREŹNICKI Szymon | Poznań / Gniezno (POL) | 1994 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
211. |
639 |
POŁCZYŃSKI Dawid | Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) | 1979 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
212. |
642 |
KUBIACZYK Maciej | Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) | 1972 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
213. |
644 |
JEGER Krzysztof | KIBOLSKI KS / Swarzędz (POL) | 1982 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
214. |
647 |
GRAJSER Jacek | Komorniki MTB Team / Poznan (POL) | 1978 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 55 | |||||
215. |
648 |
IZYDOREK Rafał | easy speed / Poznań (POL) | 1984 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
216. |
649 |
ŚWIEJKOWSKI Radosław | MTB Biskupice / Biskupice (POL) | 1969 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
217. |
651 |
NOWAK Łukasz | Askon Bike Team / Obrzycko (POL) | 1983 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
218. |
653 |
MIKLEJEWSKI Tomasz | KIBOLSKI KS / Słonawy (POL) | 1979 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
219. |
654 |
LEWANDOWSKI Michał | LAJCIK / Jerzykowo (POL) | 1971 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
220. |
656 |
CHYŁA Mariusz | REAL 64-STO / Kąkolewo (POL) | 1969 |
2023-08-13 14:20:42 | |||||||||||||
221. |
657 |
WASZEWSKI Rafał | Brak / Mogilno (POL) | 1980 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
222. |
659 |
WŁODARCZAK Łukasz | FogtBikes Team / (POL) | 1980 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | |||||||||||
223. |
660 |
BYCZYŃSKI Marek | ByeArches Żnin / Żnin (POL) | 1969 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
224. |
661 |
ĆWIKŁA Sławomir | UNO GRUPPETTO / Potulice (POL) | 1978 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
225. |
663 |
WIŚNIEWSKI Mateusz | - / Sompolno (POL) | 1993 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
226. |
664 |
RYBCZYŃSKI Mateusz | RYBCZYŃSKI -BIKES Remmers Team / (POL) | 1981 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
227. |
673 |
SOBKOWIAK Artur | / (POL) | 1983 |
2023-05-03 14:48:20 | TAK | ||||||||||||
228. |
684 |
POKRYWKA Robert | Brak klubu / Poznań (POL) | 2002 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
229. |
685 |
JAHNS Oskar | FogtBikes Team / Poznań (POL) | 2000 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
230. |
691 |
PRZYBYŁ Błażej | Rumianek Racing Team / (POL) | 1993 |
2023-05-14 14:04:27 | TAK | ||||||||||||
231. |
694 |
PIOTROWSKA Kinga | KU AZS Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu / Błotnik (POL) | 2000 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
232. |
695 |
KACZMAREK Dariusz | OKK ŁYDA / Opalenica (POL) | 1978 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
233. |
696 |
SWAT Edyta | Swat-Team / (POL) | 1965 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||
234. |
704 |
WEBER Paweł | Mobile Coders / Tuczno (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
235. |
707 |
MATKOWSKI Michał | Meble Matkowski / Krzyż Wlkp. (POL) | 1980 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
236. |
712 |
BRÓŹDZIŃSKI Ryszard | , / (POL) | 1959 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
237. |
714 |
KURKIEWICZ Jarosław | JakśBud Biedrusko / Poznań (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
238. |
719 |
SIEJEK Tomasz | MTRacer / Rogalin (POL) | 1997 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 6 | ||||||
239. |
723 |
MOLEWSKI Piotr | - / Poznań (POL) | 1992 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
240. |
726 |
RADOŃ Robert | Rowerowa DOIIB / Mokronos Dolny (POL) | 1968 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
241. |
729 |
ZOZULIŃSKI Tomasz | / Grzebienisko (POL) | 1993 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
242. |
731 |
DALESZYŃSKI Jacek | Jacek Daleszyński / Opalenica (POL) | 1983 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
243. |
734 |
ŚCIBISZ Paweł | FogtBikes Team / Poznań (POL) | 1985 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
244. |
735 |
Stachowiak Krzysztof | OKK Łyda / Dobieżyn (POL) | 1982 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
245. |
736 |
LATUSZEK Michal | Szwagry / Poznan (POL) | 1991 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
246. |
737 |
KUTROWSKI Błażej | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / (POL) | 2000 |
2023-06-11 15:58:58 | |||||||||||||
247. |
739 |
MAJER Piotr | Mitytoyo AZS Wratislavia Wrocław / Jelenia Góra (POL) | 1978 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | 6 | ||||||||
248. |
742 |
LABRZYCKI Daniel | Danflor Team / Grodzisk Wlkp. (POL) | 1985 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
249. |
743 |
KAHLA Sebastian | -BRAK- / Grodzisk Wielkopolski (POL) | 1979 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
250. |
747 |
MIANOWANY Jacek | Grodzisk Wielkopolski / Grodzisk Wielkopolski (POL) | 1981 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
251. |
748 |
ROMANOWSKI Dawid | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 1987 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | |||||||||||
252. |
758 |
KRZYCKA KATARZYNA | Komorniki MTB Team / (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
253. |
759 |
ANTCZAK Tomasz | Jost Bike Kościan / Kościan (POL) | 1981 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
254. |
760 |
NAWROCKI Michał | Brak / Ostrów Wielkopolski (POL) | 1992 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
255. |
763 |
MARCINIAK Andrzej | RYBCZYŃSKI -BIKES Remmers Team / Poznań (POL) | 1963 |
2023-09-19 09:13:22 | |||||||||||||
256. |
765 |
APIECIONEK Martyna | Tandhem-NTONBIKE Team / Nowy Tomyśl (POL) | 1992 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | 5 | |||||||||||
257. |
768 |
PRZYBYŁA Marcin | Komorniki MTB Team / Szreniawa (POL) | 1974 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
258. |
770 |
DYMEL Piotr | Dymel Team / Lusówko (POL) | 1977 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | |||||||||||
259. |
772 |
ZBORALSKI Michał | X / Lusówko (POL) | 1975 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
260. |
773 |
MODYSON WACŁAW | / (POL) | 1991 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
261. |
775 |
JĘSIEK Aleksander | Ciesiółka Team / Leszno (POL) | 1961 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||||||
262. |
781 |
BĄKOWSKI Kamil | KS ZRYW Radziejów / Słomkowo (POL) | 1994 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
263. |
782 |
RYCHLICKA Agnieszka | Kwisa - Luboń / (POL) | 1975 |
2023-06-11 15:59:09 | TAK | ||||||||||||
264. |
784 |
PRZYJEMSKI Marcin | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Wschowa (POL) | 1982 |
2023-09-19 09:13:22 | |||||||||||||
265. |
787 |
RYCHLICKI Grzegorz | Kwisa - Luboń / (POL) | 1970 |
2023-06-11 15:59:09 | TAK | ||||||||||||
266. |
788 |
DECEWICZ Michał | PHO3NIX GVT Team / Wrocław (POL) | 1994 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
267. |
794 |
SOSNOWSKI Arkadiusz | Peugeot Niedziółka Bike Team / (POL) | 1973 |
2023-06-11 15:59:09 | TAK | ||||||||||||
268. |
796 |
POKRYWKA Jakub | -BRAK- / Poznań (POL) | 1992 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
269. |
818 |
GRAJEK Aleksander | Paulin System / Daszewice (POL) | 1981 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
270. |
823 |
JABŁOŃSKI Tomasz | CHYBA MTB SZAMOCIN / Margoninska (POL) | 1975 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
271. |
831 |
PARKHOMENKO Yevheniia | -BRAK- / Gdansk (UKR) | 1988 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | ||||||||||||
272. |
832 |
CZECHOLIŃSKI Paweł | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Poniec (POL) | 1969 |
2023-08-13 14:20:42 | |||||||||||||
273. |
845 |
WILK Karolina | JakśBud Biedrusko / Poznań (POL) | 2005 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
274. |
847 |
JĘDRUSIK Wiktor | Kalisz / (POL) | 1999 |
2023-08-05 11:39:33 | TAK | ||||||||||||
275. |
848 |
TUJDOWSKI Michał | BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) | 1990 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
276. |
851 |
BIELECKI Robert | Cyklo Finish / ZŁOTORYJA (POL) | 1970 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
277. |
855 |
PANEK Piotr | IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM / Wrocław (POL) | 1972 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
278. |
856 |
STRÓŻYK Artur | GOGOLMTB TEAM / (POL) | 1983 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
279. |
859 |
CENTAŁA Tomasz | Brak / Kcynia (POL) | 1975 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
280. |
862 |
MAŃCZAK Filip | Aktywni Razem / Kicin (POL) | 1979 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | |||||||||||
281. |
864 |
KARBOWNICZAK Grzegorz | Paczmej Pedalarz / Chodzież (POL) | 1983 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
282. |
865 |
JACEWICZ Jakub | Firefox / Poznań (POL) | 1993 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
283. |
866 |
LIBERDA Paweł | Tryszczyn / (POL) | 1980 |
2023-08-05 11:39:33 | TAK | ||||||||||||
284. |
870 |
PLASKATY Szymon | ByeArches Żnin / Żnin (POL) | 1980 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
285. |
872 |
PRZYBYSZ Grzegorz | GOGOLMTB TEAM / Popowo Kościelne (POL) | 1982 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
286. |
873 |
BUDZYŃSKI Wojciech | Cyklo Kwidzyn / Toruń (POL) | 1992 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
287. |
875 |
POLACZYK Michał | GCZ TEAM / Skórzewo (POL) | 1991 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
288. |
876 |
Kurkiewicz Agata | JakśBud Biedrusko / Poznań (POL) | 1985 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
289. |
877 |
FLIS Adrian | Tandhem-NTonbike Team / Grodzisk Wielkopolski (POL) | 1988 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
290. |
878 |
MAJCHRZAK Marcin | Sportowy Człuchów / Poznań (POL) | 1990 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
291. |
885 |
LUX Luka | Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) | 1979 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
292. |
889 |
LECHOWICZ Krzysztof | Młynary / Margonin (POL) | 1979 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
293. |
896 |
NIEDZIELA Bartosz | brak / Poznań (POL) | 2002 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
294. |
897 |
CZAJKOWSKI Michał | czarnulka41x@gmail.com / Piła (POL) | 1981 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
295. |
900 |
BOROWICZ Anna | ROWEROWNIA RAINBOW TEAM / Plewiska (POL) | 1988 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
296. |
903 |
PRZEMIENIECKI Alfred | ELMAR TEAM / Lubawka (POL) | 1972 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
297. |
904 |
KRAWCZYK Jakub | Bike Serwis Team / Gorzyce Wielkie (POL) | 2002 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
298. |
905 |
OSIAK Magdalena | Polska / (POL) | 1978 |
2023-08-13 14:21:08 | TAK | ||||||||||||
299. |
914 |
DERUCKI Szymon | SID Bike Team / Komorniki (POL) | 1982 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | TAK | |||||||||||
300. |
915 |
FILIPEK Kamil | Seppeler ocynkownia śląsk schc Chrzanów / (POL) | 1999 |
2023-08-13 14:21:08 | TAK | ||||||||||||
301. |
926 |
JĘDRUSIK Igor | BIKE SERWIS TEAM / (POL) | 1994 |
2023-08-13 14:21:08 | TAK | ||||||||||||
302. |
932 |
MATUSZEWSKI Mirosław | mybikeshop.pl / Wilkowice (POL) | 1976 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
303. |
934 |
GOGOLEWSKI Wojciech | GOGOLMTB TEAM / WĄGROWIEC (POL) | 1965 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | ||||||||||||
304. |
936 |
PAWŁOWSKI Jakub | TRITON Konin / Tuliszków (POL) | 2000 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | |||||||||||
305. |
947 |
RADOWICZ Piotr | -BRAK- / Sulęcinek (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
306. |
950 |
SADOWSKI Michał | 3S Ciechanów Bike Team / (POL) | 1983 |
2023-09-17 13:55:09 | TAK | ||||||||||||
307. |
954 |
GABRYEL Piotr | - / Stęszewko (POL) | 1980 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
308. |
966 |
OSTROWSKI Marek | BORANT / Poznań (POL) | 1971 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | 5 | |||||||||||
309. |
969 |
WINNIK Mateusz | Solimed Bike Team / Lutynia (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | ||||||||||||
310. |
971 |
LEBEK WOJCIECH | PHO3NIX GVT Team / Szczodre (POL) | 1989 |
2023-08-13 14:20:42 | TAK | ||||||||||||
311. |
974 |
TERESIŃSKA Klaudia | ZRYW KOSOBUDZ / Strzyżewice (POL) | 1984 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK |
Opłaty za poszczególne etapy | ||||||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj | RokUr | Data zgłoszenia | Etap 1 | Etap 2 | Etap 3 | Etap 4 | Etap 5 | Etap 6 | Etap 7 | Etap 8 | Etap 9 | Etap 10 | Etap 11 | Etap 12 | Pakiet |
1. |
KAMIŃSKI Maciej | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Chocicza (POL) | 1996 |
2023-02-15 18:27:05 | ||||||||||||||
2. |
KOWALCZYK Jakub | Mitytoyo AZS Wratislavia Wrocław / Oborniki Śląskie (POL) | 1999 |
2023-03-19 17:09:32 | ||||||||||||||
3. |
SNUSZKA Łukasz | GRUPA OLX TEAM / Kalisz (POL) | 1978 |
2023-03-22 14:25:39 | ||||||||||||||
4. |
KACZMAREK Adam | RYBCZYŃSKI -BIKES Remmers Team / Stare Miasto (POL) | 1986 |
2023-03-23 21:18:58 | ||||||||||||||
5. |
BERDZIK Piotr | IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM / Wrocław (POL) | 1988 |
2023-03-23 23:24:06 | ||||||||||||||
6. |
MARCINIAM Piotr | Team BEROTU / Poznań (POL) | 1993 |
2023-04-29 17:50:58 | ||||||||||||||
7. |
KRAJEWSKI Patryk | BEER AND RIDE TEAM / Poznań (Poznań-Nowe Miasto) (POL) | 1993 |
2023-05-08 10:43:41 | ||||||||||||||
8. |
KRZYŻANOWSKI Piotr | - / Poznań (POL) | 1993 |
2023-05-08 17:35:11 | ||||||||||||||
9. |
ŻYCHOWICZ Tomasz | WSKG WŁOCŁAWEK / Włocławek (POL) | 1970 |
2023-06-18 20:41:04 | ||||||||||||||
10. |
STOJKE Dariusz | ST BIKE TEAM / Grębocice (POL) | 1969 |
2023-06-19 21:50:25 | TAK | |||||||||||||
11. |
JELENIEWSKI Filip | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Chodzież (POL) | 1997 |
2023-06-20 10:19:22 | ||||||||||||||
12. |
MŁOTKOWSKI Mariusz | -BRAK- / Piła (POL) | 1973 |
2023-07-16 14:51:36 | TAK | |||||||||||||
13. |
KĘDZIA Adam | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Śmigiel (POL) | 1972 |
2023-09-07 15:28:34 | ||||||||||||||
14. |
1 |
SEMCZUK Hubert | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Poznań (POL) | 1995 |
2023-09-19 09:13:22 | |||||||||||||
15. |
2 |
GEHRKE Michał | RYBCZYŃSKI -BIKES Remmers Team / Chodzież (POL) | 1995 |
2023-09-19 09:13:22 | |||||||||||||
16. |
5 |
KASPRZYK Sławek | REAL 64-STO / Lipno (POL) | 1981 |
2023-09-19 09:13:22 | |||||||||||||
17. |
7 |
SUDA Jacek | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Wschowa (POL) | 1972 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | ||||||||||||
18. |
90 |
SKRZYPCZAK Tomasz | ALFAPANEL MTB TEAM / Gostyń (POL) | 1980 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
19. |
96 |
GALEWSKI Maciej | GReeN BIKE TEAM / Psarskie (POL) | 1978 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | 111 | |||||||||
20. |
102 |
GRABAREK Grzegorz | TBM SYSTEMS / Zielona góra (POL) | 1989 |
2023-06-11 15:58:58 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
21. |
109 |
GULAREK Szymon | Tandhem-NTONBIKE Team / Nowy Tomyśl (POL) | 1982 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | |||
22. |
118 |
JABŁOŃSKI Piotr | Team BEROTU / Grodziska Wielkopolski (POL) | 1984 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
23. |
122 |
JANISZEWSKI Marcin | GReeN BIKE TEAM / Dąbrowa (POL) | 1983 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | 111 | |||||||||
24. |
124 |
JANKOWSKI Jakub | STS EXTREME STRZELIN GROM - BIKE TEAM / Strzelin (POL) | 1991 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
25. |
141 |
KAMIŃSKI Mariusz | ELMAR TEAM / Mirków (POL) | 1976 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | TAK | |||||||||||
26. |
169 |
KOTLARZ Krystian | STS EXTREME STRZELIN GROM - BIKE TEAM / Lubin (POL) | 1977 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
27. |
183 |
KUŚWIK Przemysław | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Jarocin (POL) | 1998 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
28. |
203 |
MACIEJEWSKI Krzysztof | Brak / Psary Polskie (POL) | 1988 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
29. |
234 |
CYMERMAN Michał | Cymek / Leszno (POL) | 1995 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | TAK | |||||||||||
30. |
249 |
GANCZARSKI Albert | Tandhem-NTONBIKE Team / Boruja Kościelna (POL) | 1985 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | 5 | ||||
31. |
253 |
PAKUŁA Krystian | Kondycja.net team / Wałbrzych (POL) | 2001 |
2023-09-19 22:16:01 | TAK | ||||||||||||
32. |
270 |
PULIK Michał | KONDYCJA.NET TEAM / KŁODZKO (POL) | 1990 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
33. |
272 |
PYTEL Łukasz | Kondycja.net / Wrocław (POL) | 1991 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | |||||||||||
34. |
334 |
TĘGI Tomasz | - / Leszno (POL) | 1979 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | TAK | |||||||||||
35. |
404 |
CZARNOTA Mariusz | RYBCZYŃSKI -BIKES Remmers Team / Poznan (POL) | 1977 |
2023-08-13 14:20:42 | |||||||||||||
36. |
418 |
JUCHA Marcin | Brak / Wrocław (POL) | 1985 |
2023-03-28 13:02:18 | TAK | ||||||||||||
37. |
457 |
RULIŃSKI Adrian | REAL 64-STO / SŁAWA (POL) | 1997 |
2023-04-30 15:34:12 | |||||||||||||
38. |
458 |
RYBARCZYK Łukasz | MrózRowery Team / Wiórek (POL) | 1988 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
39. |
494 |
MIZURO Wojciech | REAL 64-STO / (POL) | 1978 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | ||||||||||||
40. |
518 |
SIKORA Łukasz | Decathlon Poznań / Gniezno (POL) | 1994 |
2023-04-16 14:51:26 | TAK | TAK | |||||||||||
41. |
525 |
STANKOWIAK Łukasz | Team BEROTU / Poznań (POL) | 1987 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | ||||||||||||
42. |
526 |
MARCINIAK Piotr | Grupa Cichy-Zasada / Poznań (POL) | 1993 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||
43. |
527 |
DZIEMIDOWICZ Radosław | Team BEROTU / Sulechów (POL) | 1983 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
44. |
557 |
PASZKE Jacek | UNIT Matrombike Team / Poznań (POL) | 1975 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
45. |
559 |
GACA Pawel | Metro Nieruchomości Bydgoszcz / Bydgoszcz (POL) | 1973 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
46. |
568 |
STEMPNIAK Adrian | GReeN BIKE TEAM / Śrem (POL) | 1989 |
2023-09-19 09:13:22 | 111 | ||||||||||||
47. |
570 |
CWENAR Andrzej | ELMAR TEAM / Lubawka (POL) | 1987 |
2023-04-30 15:34:12 | TAK | ||||||||||||
48. |
601 |
JABŁOŃSKI Kacper | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Rawicz (POL) | 1999 |
2023-08-31 12:53:11 | |||||||||||||
49. |
612 |
GARCZYK Paweł | Warszawski Klub Kolarski / Oborniki Slaskie (POL) | 2000 |
2023-05-03 14:47:40 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
50. |
622 |
ADAMKIEWICZ Adam | STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / (POL) | 1989 |
2023-05-03 14:47:40 | |||||||||||||
51. |
623 |
SIEKIERSKI Michał | ROWEROWNIA RAINBOW TEAM / Baranowo (POL) | 1985 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
52. |
624 |
NAJS Jakub | Fogt Bike Team / Poznań (POL) | 1994 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
53. |
636 |
PAWLAK Radosław | MROZBIKE TEAM / BYDGOSZCZ (POL) | 1977 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
54. |
652 |
KURCZEWSKI Bartosz | Cityzen / Gruszczyn (POL) | 1977 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
55. |
672 |
RYBARCZYK Maciej | / (POL) | 1991 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | TAK | |||||||||||
56. |
683 |
URBANIAK Marcin | KS Stomil Poznań / Poznań (POL) | 1989 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
57. |
692 |
MICHALAK Krystian | REAL 64-STO / Opalenica (POL) | 1981 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
58. |
697 |
PATERSKI Maciej | Voster-ATS / (POL) | 1986 |
2023-05-14 14:04:27 | TAK | ||||||||||||
59. |
705 |
BADOWSKI Michał | Brak / Wrzesnia (POL) | 1976 |
2023-06-30 18:50:12 | TAK | ||||||||||||
60. |
746 |
MACHURA Oliwier | CST Orbea Mtb Team / Bytom (POL) | 2003 |
2023-05-28 17:55:36 | TAK | ||||||||||||
61. |
755 |
FISZER Kacper | REAL 64-STO / Łoniewo (POL) | 2001 |
2023-06-30 18:59:42 | |||||||||||||
62. |
766 |
BATURA TOMASZ | OKK ŁYDA / (POL) | 1975 |
2023-05-28 17:55:47 | TAK | ||||||||||||
63. |
776 |
SZUKALSKI MARIUSZ | / (POL) | 1977 |
2023-05-28 17:55:47 | TAK | ||||||||||||
64. |
826 |
NOWINKA Artur | LS Plus RECYCLING TEAM / Grodzisk Wlkp. (POL) | 1984 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | ||||||||||||
65. |
827 |
KACZMAREK Małgorzata | - / Poznań (POL) | 1987 |
2023-06-30 18:59:42 | TAK | ||||||||||||
66. |
884 |
KASZTARYNDA Daria | Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) | 1988 |
2023-08-05 11:37:42 | TAK | ||||||||||||
67. |
901 |
KORPYN Marcin | -BRAK- / Wrocław (POL) | 1988 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | TAK | |||||||||||
68. |
937 |
PETROCZKO Dariusz | GReeN BIKE TEAM / Śrem (POL) | 1972 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | ||||||||||||
69. |
940 |
JANAS Robert | Alfapanel Team / Borek Wielkopolski (POL) | 1987 |
2023-08-31 12:53:11 | TAK | ||||||||||||
70. |
941 |
ADAMSKI Daniel | / (POL) | 1992 |
2023-08-31 12:55:23 | TAK | ||||||||||||
71. |
955 |
ADAMSKA Joanna | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) | 1982 |
2023-09-19 09:13:22 | |||||||||||||
72. |
957 |
Szymaś Łukasz | GReeN BIKE TEAM / Szczytniki (POL) | 1986 |
2023-09-19 09:13:22 | TAK | TAK | TAK | 111 | |||||||||
73. |
967 |
SAKOWSKI Michał | Decathlon / (POL) | 1994 |
2023-09-17 13:55:09 | TAK |
©by Pilar 2007-2021 |
Generowanie strony 0.042198181152344 sekund |