Panel administracyjny
PL | EN
SOLID ROAD

REGULAMIN

System zgłoszeń jest: Nieaktywny (77)
ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA  
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-24 07:02:49
60-100 km | Zgłoszonych: 77
  Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Data zgłoszenia Etap 1
1.
BĄCZYK Marcin RowerowniaRainbowTeam / Poznań (POL)
1971
2021-09-18 11:07:39 TAK
2.
BOROWSKI Maciej / Zagórów (POL)
1991
2021-09-21 05:23:00 TAK
3.
BORUCZKOWSKI Dariusz Red-Bajk Mosina / Poznań (POL)
1967
2021-09-20 21:13:45 TAK
4.
BRONZ Paweł Gilicki Bike / Kalisz (POL)
1984
2021-09-23 13:12:39 TAK
5.
BURSZTYN Wiktor / Robakowo (POL)
2002
2021-09-20 22:41:50 TAK
6.
CISZAK Maciej Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki / Sieraków (POL)
1985
2021-09-19 13:24:46 TAK
7.
DROBNIK Mirosław MDR Team / Opalenica (POL)
1981
2021-09-08 10:40:38 TAK
8.
FIOŁKA Marcin Fiołka-Trans Team / Namysłów (POL)
1987
2021-09-16 21:36:11 TAK
9.
FOGT Michał FogtBikes Team / Swarzędz (POL)
1978
2021-09-21 09:45:52 TAK
10.
FRANZ Pawel Tandhem-NTonbike Team / WOLSZTYN (POL)
1981
2021-09-21 12:27:46 TAK
11.
GARBOLIŃSKI Klaudiusz / Twardogóra (POL)
2001
2021-09-19 10:08:46 TAK
12.
Garncarek Jacek BIKE SERWIS TEAM / Kalisz (POL)
1974
2021-09-21 18:38:24 TAK
13.
GROBELNY Tomasz Borant / Poznan (POL)
1976
2021-09-22 23:13:30 TAK
14.
GULAREK Szymon Tandhem-NTonbike Team / Nowy Tomyśl (POL)
1982
2021-09-12 18:28:14 TAK
15.
JANAS Robert Alfapanel Team / Borek Wlkp (POL)
1987
2021-09-21 19:16:54 TAK
16.
JANKOWSKI Mariusz Tandhem-NTonbike Team / Nowy Tomyśl (POL)
1981
2021-09-20 14:50:23 TAK
17.
JANKOWSKI Patryk Śtc Śmigiel / Śmigiel (POL)
1984
2021-09-10 11:04:07 TAK
18.
JASIONEK Tadeusz JF Duet Goleniów / Lipowa, 28 (POL)
1958
2021-09-09 08:40:02 TAK
19.
JASTRZĄB Paweł Red-Bajk Mosina / Luboń (POL)
1979
2021-09-21 09:48:54 TAK
20.
Kaczor Krzysztof / Wilkowice (POL)
1991
2021-09-11 06:33:02 TAK
21.
KAMIŃSKI Maciej STREFASPORTU.PL MW INVEST / CHOCICZA (POL)
1996
2021-09-11 21:57:40
22.
KLESSA Bartłomiej FogtBikes Team / Gowarzewo (POL)
1979
2021-09-16 18:30:26
23.
KORBANEK Ewa Tandhem-NTonbike Team / Nowy Tomyśl (POL)
1981
2021-09-20 21:06:40 TAK
24.
KORBAS Sławomir Road Bikers Poznań / Luboń (POL)
1980
2021-09-21 14:53:01 TAK
25.
KOWALEWICZ Maciej / poznan (POL)
1974
2021-09-10 12:26:45
26.
KRZEWINA Maciej Nikośbike / kicin (POL)
1981
2021-09-20 21:18:54 TAK
27.
KUCHARSKI Tomasz Tandhem-NTonbike Team / Nowy Tomyśl (POL)
1980
2021-09-21 20:14:00 TAK
28.
KUMISZCZO Grzegorz / Sława (POL)
1950
2021-09-01 23:07:21 TAK
29.
KUREK Łukasz Dwa kółka Wronki / Wronki, pow. szamotulski (POL)
1989
2021-09-22 20:53:05 TAK
30.
LANDOWSKI Grzegorz BORANT / Jerzykowo (POL)
1975
2021-09-23 13:55:47 TAK
31.
LERCZAK Michał FTI Racing Team / Puszczykowo (POL)
1996
2021-09-21 09:28:13 TAK
32.
LINKOWSKI Piotr FTI Racing Team / Puszczykowo (POL)
1967
2021-09-22 09:15:27 TAK
33.
LIS Piotr MERX TEAM WĄGROWIEC / Raszków (POL)
1985
2021-09-22 07:42:39 TAK
34.
LISIECKI Radosław BIKE SERWIS TEAM / KALISZ (POL)
1977
2021-09-23 19:13:48 TAK
35.
LORENC Piotr / Zalasewo (POL)
1991
2021-09-22 21:28:52 TAK
36.
MAĆKOWIAK Stanisław STREFASPORTU.PL MW INVEST / Osieczna (POL)
2004
2021-09-21 20:17:55
37.
MARKOWSKA Oliwia Tandhem-NTonbike Team / Nowy Tomyśl (POL)
1993
2021-09-20 21:59:26 TAK
38.
MATYKIEWICZ Paweł Real 64 sto Leszno / Leszno (POL)
1959
2021-09-19 12:57:37 TAK
39.
MAZURKIEWICZ Tomasz Zgrupka Team / Kórnik (POL)
1979
2021-09-21 21:26:12 TAK
40.
Michalski Stanisław FTI Racing Team / Poznań (POL)
1985
2021-09-21 22:01:28 TAK
41.
MODZELEWSKI Jan FogtBikes Team / Swarzędz (POL)
2002
2021-09-15 21:58:50 TAK
42.
MORAWSKI Tomasz FTI Racing Team / Poznań (POL)
1990
2021-09-23 10:11:15 TAK
43.
Namysł Łukasz Nikośbike / Koziegłowy (POL)
1987
2021-09-21 09:17:31 TAK
44.
NAROŻNIAK Piotr / Mogilno (POL)
1973
2021-09-16 13:38:23 TAK
45.
NIEDZWIEDZKI David Tandhem-NTonbike Team / Miedzichowo (POL)
1991
2021-09-21 13:19:38 TAK
46.
NOWAK Konrad / poznan (POL)
1983
2021-09-22 16:29:07
47.
OSTROWSKI Marek Borant / POZNAŃ (POL)
1971
2021-09-22 21:35:45 TAK
48.
PALUSZAK Marta Tandhem-NTonbike Team / Opalenica (POL)
1992
2021-09-20 17:07:45 TAK
49.
PIETROWIAK Bartosz Gkr-Gostyn / Gola (POL)
1999
2021-09-15 17:47:49 TAK
50.
PODGÓRSKI Grzegorz Bikeatelier eobuwie maximus / Poznań (POL)
1984
2021-09-21 20:32:26 TAK
51.
PRENTKI Paweł Promobil Team / Poznań (POL)
1983
2021-09-23 14:47:29 TAK
52.
PRZYBYŁ Rafał Gkr-Gostyn / Gostyń (POL)
1981
2021-09-09 09:35:16 TAK
53.
Ptaszyński Jacek Soleus TEAM / Turew (POL)
1963
2021-09-22 20:29:36 TAK
54.
RACHWAŁ Jerzy FTI Racing Team / Puszczykowo (POL)
1964
2021-09-22 20:31:37 TAK
55.
ROBAKOWSKI Marcin Tandhem-NTonbike Team / Nowy Tomyśl (POL)
1992
2021-09-23 11:44:07 TAK
56.
RÓŻAŃSKI Sebastian Tandhem-NTonbike Team / Trzciel (POL)
1997
2021-09-15 18:49:32 TAK
57.
RUTA Bartłomiej Gkr-Gostyn / Gostyń (POL)
1985
2021-09-14 10:16:33 TAK
58.
Schaefer Artur Borant / Poznań (POL)
1969
2021-09-21 11:54:49 TAK
59.
SKAŁECKI Krystian Tandhem-NTonbike Team / Stary Tomyśl (POL)
1993
2021-09-23 07:03:36 TAK
60.
SKORUPIŃSKI Mikołaj KKS Gostyń / Leszno (POL)
2005
2021-09-22 23:15:33 TAK
61.
SORBIAN Tomasz STREFASPORTU.PL MW INVEST / Wrocław (POL)
1984
2021-09-21 17:11:27
62.
STASIAK Paweł Team Intrum / Ostrów Wielkopolski (POL)
1980
2021-09-17 15:57:06 TAK
63.
STEFANIAK Łukasz FogtBikes Team / Zalasewo (POL)
1980
2021-09-15 16:30:12 TAK
64.
STĘPNIK Piotr GATTA BIKE-RS / Zduńska Wola (POL)
1984
2021-09-23 12:24:25 TAK
65.
SUĆKO Piotr FUNCLUB Racing Team / Poznań (POL)
1976
2021-09-23 10:18:16 TAK
66.
SUDOŁ Robert Botant Team / Poznań (POL)
1965
2021-09-21 17:27:33 TAK
67.
SZENDERSKI Marcin Fiołka-Trans Team / Pokój (POL)
1984
2021-09-21 14:56:05 TAK
68.
URBANIAK Mikołaj Euro rower / Jerka (POL)
1986
2021-09-21 21:35:25 TAK
69.
URBANOWICZ Tomasz Browar Fortuna / Miłosław (POL)
1969
2021-09-24 07:02:49 TAK
70.
WASIŃSKI Paweł STREFASPORTU.PL MW INVEST / Kąkolewo (POL)
1990
2021-09-23 22:06:33
71.
Wawrzyniak Dariusz / Popówko (POL)
1980
2021-09-21 20:48:50 TAK
72.
Wawrzyniak Robert WAWRZYN TAEM / Kórnik (POL)
1968
2021-09-08 23:44:56
73.
WAWRZYNKIEWICZ Przemysław ATUT Września / Owińska (POL)
1980
2021-09-09 12:29:48
74.
WIATRAK Rafał Rawex Energi Saving / MILICZ (POL)
1977
2021-09-22 14:33:21
75.
WOJCIECHOWSKI Błażej Ostrowska Kawaleria Kolarska / Ostrów Wielkopolski (POL)
1988
2021-09-14 22:52:23
76.
WOJTKOWIAK Dariusz Real 64 sto Leszno / Łącznikowa 9 (POL)
1966
2021-09-15 14:36:23 TAK
77.
ZGRABCZYŃSKI Brian Tandhem-NTonbike Team / Poznań (POL)
1991
2021-09-20 20:56:59 TAK



DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2021
Generowanie strony
0.014431953430176 sekund