PL | EN
LOG IN | Przypomnij hasło


Drużyna: Kategoria wiekowa:

Edycja: Dystans:

Zarejestrowanych: 1293

Lp. NR ST. IMIĘ NAZWISKO Kategoria wiekowa Klub Dystans
1 1600 Kinga PASIEK K4 Bike Maraton Team fun
2 1739 Andrzej FASZCZEWSKI M4 MPS BIKE TEAM
3 1303 Bartosz DUL M3 Bike Maraton Team pro
4 1 Piotr SOSZKA M2 , fun
5 170 Roman MęDREK M4 RAP KSA RACING TEAM pro
6 1870 Marcin ŁAWICKI M3 MKS Polkowice
7 616 Ryszard ROKOSZ M6 fun
8 Ewa BłAHUTA K4 TriActiv Ridley
9 1804 Filip CZERNICKI M3 ,
10 193 Andrzej PRZYSIężNIUK M4 :) pro
11 1756 Mateusz DEMBSKI M2 ZGRUPKA TEAM pro
12 1990 Łukasz TKACZ M2 fun
13 1648 Roman KOPCZYNSKI M4 K-TEAM
14 4 Andrzej ŁAWNICZAK M4 RAP KSA RACING TEAM pro
15 389 Damian Adam GAłEK M2 DIVERSEY TEAM fun
16 5 Mateusz NOWAKOWSKI M3 , pro
17 7 Michał OSTRUSZKA M3 Szybciej nie mogę pro
18 8 Robert MATUSZAK M4 RSC Bike Rawicz pro
19 9 Łukasz CZYż M3 Małopolska Policja pro
20 Jacek NOWAKOWSKI M4
21 10 Przemysław KUźBIK M3 Cart-Pack Team Sokół Bralin pro
22 11 BOLESŁAW ZAGÓRSKI M4 TriActiv Ridley pro
23 Grzegorz GORAJ M2
24 913 Błażej GROCHOWALSKI M3 ZGRUPKA TEAM pro
25 16 Ryszard WIąCEK M6 , fun
26 18 Krzysztof BARTKOWIAK M2 JacaCoach Team pro
27 19 GRZEGORZ ROGOZIŃSKI M5 DIVERSEY TEAM pro
28 27 Przemysław ROKOSZ M2 fun
29 Kamila BIERNAT K3 Inmogilany Cycling Team
30 20 Dariusz ROMANOWSKI M4 Sobótka TEAM 40+ pro
31 21 Michał STEFANIAK M2 Śląsk Kolarsko pro
32 71 Mateusz DAłEK M3 Fujitsu Łódź Team pro
33 23 Robert GAWRON M4 , fun
34 24 Marcin JURUSZ M3 , pro
35 26 DANIEL DUŚKO M4 BIKEHEAD pro
36 1539 Jerzy JARZąBEK M4 Żelazna Łyda fun
37 28 Michał MRUSZCZYK M3 , fun
38 29 Bartłomiej ŚRóDKA M3 NOKIA Dżedaje Wyklęci pro
39 1616 Łukasz TARNOWSKI M2 Schumacher Team fun
40 iza MOCKALO K2 Pentagon Team fun
41 30 Paweł PRZYBYLSKI M3 TriActiv Ridley fun
42 32 Damian JABłOńSKI M3 I-Sport Team pro
43 73 Paweł GRZESIK M3 fun
44 1844 Artur JURUSZ M4 , pro
45 1658 Adam DOBOSZ M3 , pro
46 35 Piotr SKOWROńSKI M3 Huzar Bike Academy pro
47 492 PIOTR MAŁECKI M5 PKK BARYCZANIE MILICZ fun
48 1510 Piotr JEFIMOW M3 BOREL Marathon TEAM
49 350 Tomasz KIPEK M4 JTC pro
50 36 Klaudiusz OLEJNICZAK M3 Cart-Pack Team Sokół Bralin fun
51 1520 Bartek KLIMEK M4
52 86 Grażyna DOMACHOWSKA-GRZYBEK K5 QUEST ACT fun
53 1267 PIOTR DEJA M4 pro
54 1151 Mateusz GłóD M3
55 651 Grzegorz BEDNARCZYK M4 DIVERSEY TEAM pro
56 166 Marek ZIółKOWSKI M4 Europa Ubezpieczenia fun
57 1229 Dariusz STOJKE M4 MTB Grodowiec pro
58 321 Mariusz PIETRASZEK M4 Sobótka TEAM 40+ fun
59 1108 Michał MIAZGA M4 ZWIFT.PL fun
60 43 Maciej OPIELEWICZ M5 AGK Koźmin Wielkopolski pro
61 1582 Dawid LADYCA M4 SMOLTECH
62 1759 Przemysław MALENDOWICZ M3 DBT - Dzik Bike Team pro
63 ROBERT ORDYNIAK M3
64 1646 Michał CIERPIK M4 Cart-Pack Team Sokół Bralin pro
65 631 Wiesiek HAMELA M4 CICLISMO Wrocław pro
66 297 SLAWOMIR BOGUSZ M4 SKU Team pro
67 167 Tomasz MOJSA M4 GVT fun
68 46 Dariusz JAMIELUCHA M4 ZGRUPKA TEAM pro
69 924 Ryszard ŚMIGLEWICZ M6 NYSA CYCLING TEAM pro
70 1706 Mateusz KACZMARCZYK M2 ,
71 48 Paweł WASIńSKI M2 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
72 2027 Artur BATURO M5 FTI Racing Team
73 435 Damian JęDRZEJEWSKI M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
74 66 Wojciech WOźNIAK M2 , fun
75 529 Krzysztof BUKRABA M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
76 50 KRZYSZTOF LECH M4 , fun
77 1326 Robert GóRAL M4 pro
78 52 Piotr SUłECKI M4 CICLISMO Wrocław pro
79 53 Robert TOMASZEWSKI M4 , pro
80 54 Robert SZTUR M2 TMTeam pro
81 168 Tomasz LAUNER M4 RUN TOLA RUN i-Sport pro
82 1770 Natalia LEC K3 Vege Runners
83 847 Jarosław CZARNECKI M3 SHIMANO POLSKA pro
84 57 PIOTR HRYŃCZUK M3 NOA fun
85 59 Katarzyna KAWKA K3 , fun
86 1620 krzysztof żUKOWSKI M4 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM
87 60 Tomasz PłóCIENNIK M3 LKK Wulkan CCC pro
88 633 Marcin DUSZAK M3 TMMP Bike Team pro
89 140 Michał LEWOWICKI M3 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN pro
90 543 Paweł KLUSEK M4 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
91 1537 Adam CUCH M4 SAM SOBIE JEŻDŻĘ fun
92 63 Marek BEśKA M2 LKK Wulkan CCC pro
93 240 Adam PADUCH M3 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH pro
94 590 Maciej NOWACZYK M3 Huzar Bike Academy pro
95 431 Michał SUDOMIERSKI M3 Team Kelvion pro
96 2036 Adam JAROS M4
97 68 Bartłomiej MARCZEWSKI M3 Metabo TORA Bike pro
98 1631 Marcin CAWRICZ M3 Road-Racing.pl
99 70 Sebastian SZLACHETKA M3 GVT pro
100 72 Adrian SOBCZAK M3 , pro
101 1568 Waldemar BARANOWSKI M6
102 76 Bartłomiej KRUPA M2 NPK Rekreacja pro
103 1812 Mariusz KOWALSKI M3 ,
104 1781 Konrad LEśNIEWSKI M4 FWS BIKE Team
105 1713 Bartosz WIęCKOWSKI M3 ,
106 269 Tomasz FIJAłKOWSKI M3 Niezrzeszony pro
107 79 Marcin KLIMCZAK M4 TMTeam fun
108 80 Artur BADOWSKI M3 , pro
109 81 KATARZYNA JOCHER K4 OTR Interkol fun
110 1954 Paweł ZABLOCKI M4 , pro
111 597 Andrzej TUPIK M4 Huzar Bike Academy FUN fun
112 220 RAFAŁ WIATRAK M4 LKK Wulkan CCC pro
113 1690 JERZY GROBELNY M4 GALL-ICM SKODA WROCŁAW pro
114 85 Mariusz WOJTCZAK M4 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA pro
115 88 Marcin RESZKA M3 Cube Szok Lion Motors Team pro
116 1552 Andrzej WYKA M6 ,
117 1683 Paweł KIMBORT M4 TALVI SPORT Szklarska Poręba
118 92 Bartłomiej PAMUłA M2 Cube Szok Lion Motors Team pro
119 93 Łukasz MICHALSKI M3 Pratt & Whitney Kalisz pro
120 94 Mateusz BOGDAńSKI M2 50upAT fun
121 1872 Dariusz PIELECH M4 Górnik Polkowice
122 1783 Janusz CZECHOWSKI M4 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
123 353 Mariusz MANOREK M4 ZWIFT.PL fun
124 1071 Mirosław KARDAŚ M5 , fun
125 206 Dariusz TESSMER M5 LEFERO TEAM SPORT pro
126 99 Łukasz ŁUNIEWSKI M2 , fun
127 100 Jakub MARCZEWSKI M3 KROSS EURO-ROWER.PL fun
128 2044 Igor KAźMIERCZAK M3 PM RIDER TEAM fun
129 120 Bartosz PREKIEL M3 PM RIDER TEAM fun
130 103 RAFAŁ CIPIRSKI M3 PTHU RATON PRZYLESIE pro
131 105 Bogusław FLORCZAK M6 JF DUET Goleniów pro
132 106 Łukasz KOJS M4 fun
133 1525 Henryk TORBUS M7 Tama Polska
134 1805 Marcin WóJCIK M3 Mundur na Rowerze
135 1829 Lucjan ŚLIWIŃSKI M7 START BIELSKO BIAŁA fun
136 109 Maciej ZEMBIK M3 Bike Serwis SCOTT Team pro
137 1665 Sebastian WOJCIECHOWSKI M4 ,
138 886 Przemek ZAWADA M4 Quest Road
139 1556 Piotr ZIEJKA M3 OSP Miękinia Prom Riders Team
140 111 SEBASTIAN BIRUTA M4 GVT fun
141 504 Przemysław SZCZUCKI M3 Bikestacja.pl/Fitwheels.eu pro
142 1117 Patryk LELEK M2 Team Kelvion pro
143 961 Bartosz KASPRZYK M3 Road-Racing.pl fun
144 920 Mikołaj SZEWCZYK M3 BodyiCoach Cycling Team
145 1125 Mariusz DUMITRESCU M4 Milicz fun
146 113 Dawid GóRKOWY M2 KORBA TEAM pro
147 259 Sylwester RAK M5 KORBA TEAM pro
148 1803 Krzysztof PALUSZEK M4 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH pro
149 114 Paweł WINIARSKI M4 Siekiera Peruna Świdnica fun
150 115 Wojciech BACHIńSKI M2 fun
151 116 Mateusz BARAńSKI M3 OTR Interkol pro
152 656 Andrzej ŚLEDZIONA M4 DIVERSEY TEAM pro
153 117 Mirosław MAZUROWSKI M5 pro
154 1825 JAROSŁAW DURA M4 Drużyna Szpiku
155 1557 Michał BUDZANOWSKI M2 Triathlon Pro Team
156 875 Radosław MAZUR M4 Road-Racing.pl
157 1569 PAWEŁ WIKA M3
158 119 Łukasz KORZENIOWSKI M3 STD fun
159 1751 ZDZISŁAW FILIPOWSKI M4 Celironman
160 851 Karol CHOMIŃSKI M2 BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA fun
161 Bogusław TOMAKA M4 Huzar Bike Academy FUN
162 595 RADOSŁAW DUDAJEK M4 Huzar Bike Academy FUN pro
163 2042 Jakub PAPCIAK M4 Kuźnia Kolarska pro
164 530 Dorota JANUSZ K3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
165 573 Rafał FABICH M4 Huzar Bike Academy fun
166 1962 Cezary ŁUSZCZEWSKI M3 , pro
167 1664 Karol NISZTUK M3 Bicycle Grzymalin pro
168 1831 Marcin LATOSZEK M4 LKK Wulkan CCC pro
169 127 Wiktor ŻAK M6 GVT fun
170 131 Dariusz POTONIEC M4 jas-kółka pro
171 606 Tomasz OLECHOWSKI M4 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
172 133 Roman GąSIOR M5 BLITZMANN TEAM pro
173 135 Konrad NESTOROWICZ M4 GVT fun
174 835 Bartosz ZAJĄC M2 Quest Road fun
175 834 Ewa DUSZYŃSKA K2 Quest Road
176 137 Krzysztof KRUSZYNA M5 , fun
177 139 Przemysław PIOTROWSKI M3 Cube Szok Lion Motors Team pro
178 1698 Roman DEHMEL M6 Goggle Pro Active Eyewear
179 554 Lukasz JANIC M2 STC Stargard pro
180 600 Marian KOłODZIEJSKI M5 Huzar Bike Academy FUN pro
181 1580 Sławomir OSTROWSKI M4 THERMIC TEAM
182 142 Mateusz SłOWIK M2 Ostrowska Kawaleria Kolarska fun
183 Marian KOłODZIEJSKI M5 Ślęza Sobotka
184 614 Lidia FąTOWICZ K3 fun
185 143 Michał BłAżEJEWSKI M2 Euro Bike Kaczmarek Electric Team pro
186 466 Piotr STęPNIK M3 GATTA BIKE-RS pro
187 144 Katarzyna ORłOWSKA K4 Rogelli Team pro
188 147 Jakub BOROWIAK M2 OTR Interkol pro
189 149 Waldemar TWARDZISZEWSKI M6 RED-OX Champion Podgórzyn fun
190 1811 Jarosław KULPA M4 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team
191 151 TADEUSZ SZYMKO M5 LZS Profi Jelenia Góra pro
192 152 Michał POLANIN M2 pro
193 574 Daniel OSZCZęDA M4 Huzar Bike Academy pro
194 154 Krzysztof FECKO M5 LEFERO pro
195 1815 Tomir ŻUKOTYńSKI M4 Across The River Team
196 155 Mariusz KSIęZKI M3 JTC pro
197 1963 Piotr LITWIN M2 ,
198 156 Marcin MICHALCZEWSKI M4 ACTIVE JET pro
199 553 Monika SZOTOWICZ K3 STC Stargard pro
200 1540 Marcin JAREK M3 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
201 555 Piotr CHMIELEWSKI M4 STC Stargard pro
202 164 MAREK LUTY M6 LUTY TEAM 100 MTB Lubień pro
203 161 Piotr KOROL M3 MTS drużyna szpiku KGHM pro
204 1989 Agata MADEJ K3 ZGRUPKA TEAM
205 162 Błażej PIETRZAK M3 GVT pro
206 354 Krzysztof LIGęSKA M4 Natek Poland pro
207 1079 Krzysztof SZMIGIEL M3 Road-Racing.pl
208 194 SZYMON KOSZYKOWSKI M3 Mitsubishi Materials Mtb Team pro
209 1516 Andrzej MARCINEK M6 50upAT
210 460 Daniel BEJMERT M3 SPORTFUEL.PL pro
211 Mariusz MUSIAłEK M3 MMBIKE
212 1506 Tomasz IMIELSKI M4 PROM RIDERS TEAM
213 1577 Krzysztof ZAWOLSKI M4 ,
214 1578 Damian ZAWOLSKI M2 ,
215 171 Maciej BYCH M4 TRIDEA Team pro
216 172 Paweł PESZ M4 INSERT TEAM pro
217 462 Łukasz ZIęTEK M4 JTC pro
218 173 WALDEMAR DUBICKI M5 NIEZRZESZONY NOWA SÓL fun
219 1567 Łukasz OLACZEK M3 Wieczorni Biegacze
220 174 Paweł BUGANIUK M3 Ks_Oleszna fun
221 1695 ALINA SOWA K4 TMTeam
222 175 ŁUKASZ SWATOWSKI M2 Manchester United fun
223 180 Paweł BURY M3 LKK Wulkan CCC pro
224 181 Artur SęKOWSKI M3 Domat Race and Rally pro
225 182 Paweł SKOP M3 , pro
226 818 Ireneusz KUCEWICZ M4 Quest Road
227 185 Krzysztof KRUPA M6 GVT fun
228 188 Jakub PASEK M2 Rack Bike Team fun
229 189 Aleksander SAMOFAł M4 Wrocławski Klub Kolarski fun
230 591 Magdalena ZINKOWSKA K3 Huzar Bike Academy pro
231 191 Bartosz KACZMAREK M3 Kamanki Bike Team fun
232 1627 Jarosław MAJEWSKI M4 FZ POJECHANI
233 1628 Mirosław SZALPUK M5 FZ Pojechani
234 1295 BARTŁOMIEJ MULIK M4 PCC Prudnik Cycling Club pro
235 1124 Tomasz TYMAńSKI M5 , fun
236 1595 Michał PłóCIENNIK M3 FZ POJECHANI
237 531 Paweł SULICH M2 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
238 195 KRZYSZTOF KUBIK M2 OTR Interkol pro
239 199 Jerzy PIERZCHALSKI M5 Pierzchalski Cycling Team fun
240 202 Karol NOWAKOWSKI M3 Pratt & Whitney Kalisz fun
241 204 DARIUSZ ŁABIAK M4 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
242 205 Paweł SARKOWICZ M3 pro
243 983 Marek GARCZYńSKI M5 BIKE TEAM ZBYSZKO ANDRESPOL
244 207 Paweł PERKOWSKI M3 , pro
245 1590 Dariusz KRYSIAK M5 Mitsubishi Motors
246 237 Jacek SZYMAńSKI M5 TriActiv Ridley, fun
247 976 Wojciech WOłK-ŁANIEWSKI M3 Koliber Sulistrowiczki pro
248 214 Tomasz KONIECZNY M3 50upAT fun
249 1276 Łukasz MłYNARSKI M3 ROMET FACTORY TEAM pro
250 1072 Jacek JANKOWSKI M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
251 216 Dawid SZLACHTA M2 Ostrowska Kawaleria Kolarska fun
252 1279 Michał BRODA M2 Rowerowa DOIIB
253 218 Sebastian KOłDA M4 TMMP Bike Team pro
254 788 Robert KONIECZNY M3 GATTA BIKE-RS pro
255 1554 Przemysław MISZTAL M3 ,
256 221 Grzegorz STRYCHAR M4 Mitsubishi Materials Mtb Team pro
257 222 Monika STRYCHAR K3 Mitsubishi Materials Mtb Team pro
258 1587 Marek MARZEC M5 Rogelli Team
259 1563 rafał GROMOLAK M3 rafal fun
260 1601 Dariusz PAWLUKOWICZ M3 nieMłode Wilki fun
261 1318 MARIUSZ SZYC M5 GILICKI BIKE pro
262 225 JAN PADUCH M6 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH fun
263 541 Wacław CIROCKI M5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
264 Maciej PUź M3 MyBike Road Team pro
265 1607 Piotr WILCZAK M3 nieMłode Wilki fun
266 235 Radek WIERUSZEWSKI M4 fun
267 236 Rafał KOWALCZYK M4 PROFANA breslau pro
268 545 IWONA JANKOWSKA K5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM pro
269 771 Grzegorz TURKIEWICZ M5 GATTA BIKE-RS pro
270 1705 ROMAN WOŹNIAK M4 , fun
271 2007 MIROSLAW NOWAKOWSKI M5 Team UDG Polkowice
272 800 Piotr ZAJąC M5 Quest Road
273 1608 Stanisław STęPIEń M4 nieMłode Wilki
274 1535 Mariusz NIEDZIELSKI M4 Milicz
275 243 Piotr WIERZEJEWSKI M3 Brand24 fun
276 1846 Paweł KRYWOSZONEK M2 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA pro
277 1047 Jacek MAZUR M5 ,
278 1288 Can VURAL M2 TriActiv Ridley
279 245 Iwona ARANIN K3 TriActiv Ridley pro
280 629 Jacek RUSZKIEWICZ M3 Huzar Bike Academy pro
281 246 GRZEGORZ OWSIANNIK M4 , pro
282 248 Lesław RZADKOWSKI M3 Diehl Controls MTB Team pro
283 2001 Artur CYTLAK M4 Cube Szok Lion Motors Team pro
284 250 Przemysław ROZWALKA M2 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
285 253 Łukasz ROZMUS M3 pro
286 575 Łukasz HUZARSKI HUZARCOM.PL M3 Huzar Bike Academy FUN fun
287 255 Marcin BARTOSZEWSKI M4 , pro
288 256 Wojciech CARYK M5 fun
289 985 Grzegorz HOFFMANN M3 UNIT MARTOMBIKE Team
290 537 Marek LECHOWSKI M5 Verge Eska Team fun
291 1672 Marcin ZAWADZKI M3 , fun
292 538 Tomasz MACIAś M4 Verge Eska Team fun
293 261 Dariusz KUCZYńSKI M4 , pro
294 262 bogdan KURKIEWICZ M5 DIVERSEY TEAM pro
295 539 Kazimierz ROJEK M6 Verge Eska Team fun
296 266 Monika MINIEWSKA K4 TriActiv Ridley pro
297 265 Robert CHARłAMPOWICZ M5 TriActiv Ridley fun
298 945 MAŁGORZATA ZIĘTEK K4 JTC fun
299 268 Piotr SZPAKOWSKI M3 Cart-Pack Team Sokół Bralin pro
300 0 Jan KłOS M3
301 270 Stanisław DZIKOWSKI M5 GVT fun
302 271 Jakub WóJTOWICZ M3 Royal Brand PR Bike Team pro
303 272 Marcin ZDUNEK M4 Royal Brand PR Bike Team pro
304 1517 Szymon PADUCHOWCZ M6 50upAT
305 273 Paweł IGNASIAK M3 Mitsubishi Materials Mtb Team pro
306 1794 Rafal URBANCZYK M3 , pro
307 276 Jacek GABRYSZ M5 , fun
308 278 Wiesław BIERNAT M5 Niezrzeszony fun
309 280 Mirosław DąBEK M4 MIRAS pro
310 1261 Adrian JAWORSKI M3 GVT fun
311 1656 Agnieszka JAWORSKA K3 GVT TRZEPAKI
312 456 Ryszard GAWRON M6 GVT 2 fun
313 540 Sławomir CHRZANOWSKI M4 Verge Eska Team pro
314 282 Małgorzata SUCHA K4 Ebicom PM Bike Racing Team pro
315 283 Piotr ANDREJKóW M2 Mitsubishi Materials Mtb Team pro
316 284 CZESŁAW WOŁUJEWICZ M6 POLART NUTRAXX TEAM pro
317 570 Jarek CZYż M3 Huzar Bike Academy pro
318 286 WITOLD WALCZAK M5 AND.NOVA pro
319 579 Bartosz IDCZAK M3 KROSS Staff Team pro
320 287 Dariusz KUCZYŃSKI M5 fun
321 876 Kamil MUZYKA M2 Maciejewski Cycling Team fun
322 1116 Radosław STEMPNIAK M2 Zarębski team pro
323 Krzysztof ORUBA M3 Huzar Bike Academy FUN pro
324 292 Piotr WYRZYKOWSKI M2 CICLISMO Wrocław fun
325 293 Jakub KRYCH M3 POLART NUTRAXX TEAM pro
326 294 Renata GLAZER K3 Agregaty EPS System fun
327 572 Tomasz KOWALSKI M5 Huzar Bike Academy pro
328 1670 Dawid TACZKOWSKI M2
329 467 Jan PILCH M5 TKKF UKLEJNA MYŚLENICE pro
330 295 Sławomir SIDORSKI M3 Goggle Pro Active Eyewear fun
331 1278 Marek GRABIWODA M3 BORA-hansgrohe Fanclub Poland fun
332 589 STANISŁAW SNOPEK M5 TVP SPORT fun
333 1625 Bartosz PAPRZYCKI M3 OŚ Racing Team
334 627 Zbigniew DANIELSKI M6 Bank Handlowy w Warszawie S.A. fun
335 585 Piotr SOBCZYńSKI M4 TVP SPORT fun
336 1633 Łukasz BIENIEK M3 BEMKO
337 300 DAMIAN MIELA M2 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
338 1671 Marcin MARGLARCZYK M2 ,
339 1704 Dawid BIELEWICZ M3 ZGRUPKA TEAM
340 630 Tomasz SIDOROWSKI M3 Huzar Bike Academy pro
341 588 Mateusz JARECKI M3 TVP SPORT fun
342 303 Grzegorz KUMISZCZO M6 niezrzeszony-emeryt pro
343 304 Kamil KRóL M2 OŚ Racing Team pro
344 474 DAWID ZIELINSKI M2 JTC pro
345 850 Edyta KONARSKA K4
346 1657 lech ERGANG M5 STREFASPORTU.PL MW INVEST
347 305 Daniel LINDNER M5 GILICKI BIKE pro
348 306 Tomasz GLAZER M3 Agregaty EPS System fun
349 307 MICHAŁ ZAWORSKI M3 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
350 586 Sebastian SZCZęSNY M4 TVP Sport fun
351 571 Małgorzata ZIMNICKA K3 Huzar Bike Academy pro
352 332 Andrzej WEWIÓRSKI M7 , pro
353 628 Marek HUZAREWICZ M4 Bank Handlowy w Warszawie S.A. fun
354 546 BARTOSZ ŁUKASZEWICZ M4 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
355 310 Czesława KRUCZKOWSKA K2 , fun
356 1320 Jan MATUSZEWSKI M3 Musli4u Cycling Team pro
357 1787 Robert OSKULSKI M4 SMS Kowary
358 312 Filip BAGIńSKI M2 LKK Wulkan CCC pro
359 314 Tomasz SORBIAN M3 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
360 315 BOGUSŁAW KRAMARCZYK M5 ROGELLI TEAM pro
361 584 Artur PATEREK M4 OTR Interkol pro
362 923 Wojciech BąCZEK M4 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
363 318 Filip SOCHA M2 EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM pro
364 542 Paweł IWANKIEWICZ M5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
365 527 KAMIL KRÓLIKOWSKI M3 ROMET FACTORY TEAM pro
366 714 Anna TKOCZ K4 pro
367 320 Patryk MATUSZAK M2 GALIBIER BIKEFUN pro
368 718 Błażej KUTROWSKI M2 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
369 1624 Mateusz KOWALCZYK M2 OŚ Racing Team
370 534 Tomasz HARKAWY M4 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
371 322 Sławomir ŚWIERCZEK M4 TriActiv Ridley fun
372 815 Andrzej GRUH M6 , fun
373 1319 Mariusz CIBOREK M3 Musli4u Cycling Team pro
374 1898 Mirosław SłOMSKI M4 GTR GOLUB-DOBRZYŃ
375 328 Piotr ROROT M3 zgrupka pro
376 329 Konrad OMIELJANIUK M2 pro
377 716 Szymon NOWACZYK M4 STREFASPORTU.PL MW INVEST
378 Józef SZEIBE M6 STREFASPORTU.PL MW INVEST
379 601 Piotr PAWłOWSKI M5 Huzar Bike Academy pro
380 602 Tomasz ŁABęDź M4 Huzar Bike Academy FUN pro
381 1840 Zbigniew SIDORSKI M6 Goggle Pro Active Eyewear fun
382 334 Sławomir WąGROWSKI M4 GILICKI BIKE pro
383 335 Kamil GROMNICKI M2 PM RIDER TEAM pro
384 336 JANUSZ KüHNEL M5 , fun
385 727 Marek LORENOWICZ M3 BRANDOVO fun
386 728 Katarzyna KęPA-LORENOWICZ K3 BRANDOVO fun
387 1795 Nick KARPOV M3 ,
388 587 Piotr MARKOWSKI M4 TVP SPORT fun
389 337 Rafał PAńCZYK M4 Sobótka fun
390 559 Daniel KOWALEWSKI M4 ZIELONA MILA TEAM pro
391 1708 Krystian TOPOROWSKI M2 Grupetto Kluczbork
392 1511 Tomasz OSTOJICZ M4 DIVERSEY TEAM
393 339 Damian GAłEK M4 DIVERSEY TEAM pro
394 717 Tomasz FILIPIAK M4 sobótka team 40+ pro
395 1092 Marek ŻELAZNY M4 Huzar Bike Academy pro
396 340 Bartosz BAL M3 ZGRUPKA TEAM pro
397 465 Mariusz PIASECKI M4 GATTA BIKE-RS pro
398 341 Tadeusz BYCZKOWSKI M5 GVT pro
399 343 Tomasz KREMER M4 DIVERSEY TEAM pro
400 464 Dariusz MALINOWSKI M4 GATTA BIKE-RS pro
401 344 Marcin ADAMSKI M4 SPORTFUEL.PL pro
402 251 Jakub CHYLIńSKI M2 , pro
403 347 Katarzyna RZEPECKA K3 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM fun
404 349 Robert KIERZEK M4 OTR Interkol pro
405 351 Adrian TRYCH M4 KM PSP Szczecin fun
406 982 Robert FABISIAK M3 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
407 666 Marcin BINIEK M4 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
408 560 Rafał MIKODA M4 ZIELONA MILA TEAM pro
409 356 Artur SZARYCZ M3 BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA pro
410 357 Marcin ŻUROWSKI M4 GVT fun
411 1566 BOGDAN KONIECZNY M6 50upAT
412 358 Michał OSSOWSKI M3 OMED 24 Gniezno pro
413 858 adam WAWOCZNY M3 EBICOM PM BIKE RACING TEAM
414 362 Norbert SłOWIńSKI M4 Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie fun
415 363 Maciej ETGENS M2 Rogelli Team pro
416 364 Dawid MAROSZ M3 OMED 24 Gniezno pro
417 1674 Edward MORJAK M3 E2rd
418 365 Alicja NACKOWICZ K3 GLKK VICTORIA fun
419 367 Grzegorz KRZYSZTOFIK M3 Szczytki Team pro
420 368 Krzysztof LECH M4 Leśmian pro
421 1719 Karolina MACIEJEWSKA K3 Huzar Bike Academy pro
422 551 Dorota WIZNER K4 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
423 552 Dariusz WIZNER M4 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM pro
424 1641 Patryk WóJCIK M2 Inmogilany Cycling Team pro
425 371 Leonardo POLI M4 CICLISMO Wrocław fun
426 1549 Piotr GóRNIAK M4 Verge Eska Team fun
427 374 Daniel SIDOR M4 CICLISMO Wrocław fun
428 548 Krzysztof WALASEK M2 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
429 1836 Beata GOLCZAK K3 Arcane
430 1802 DANIEL GUSZCZAK M3 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH pro
431 1273 Maciej WALASEK M2 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
432 547 Karolina MIELCAREK K2 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
433 550 Grzegorz WALASEK M4 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
434 1518 Ryszard MICHTA M6 50upAT
435 1143 Karol LIGęZA M3 VERGE pro
436 1906 Jakub CIARA M3 fun
437 378 Mateusz CIAPAłA M3 CICLISMO Wrocław pro
438 379 GRZEGORZ MICHAŁEK M3 TriActiv Ridley fun
439 1560 Tomasz HRYCYK M4 Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków
440 380 HENRYK MICHAŁEK M5 fun
441 381 JOANNA MICHAŁEK K2 TriActiv Ridley fun
442 535 Mariusz LICKIEWICZ M5 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
443 658 Marcin SZENDERSKI M3 10 Opolska Brygada Logistyczna pro
444 1321 GRZEGORZ GÓRALNY M3 Musli4u Cycling Team pro
445 536 Łukasz TREPKA M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
446 1536 Krzysztof WALUKIEWICZ M3 JTC pro
447 386 Anna MąDRA-BIELEWICZ K3 ZGRUPKA TEAM pro
448 387 Mariusz ŁABęDZKI M5 pro
449 1583 Soboń ZBIGNIEW M6 Verge Eska Team
450 391 Tomasz TOMCZAK M4 , fun
451 392 Artur BORATYN M4 DIVERSEY TEAM pro
452 394 OLEKSII MIKHANCHUK M3 CICLISMO Wrocław pro
453 395 Michał NASZKO M2 Zgrupka Luboń pro
454 1528 TUNIA OLESZCZUK K3 GVT TRZEPAKI fun
455 397 Maciej RADECKI M3 GVT TRZEPAKI pro
456 398 Michał SOłTOWSKI M3 fun
457 479 Arek TECłAW M3 GVT TRZEPAKI pro
458 399 Alicja SOłTOWSKA K3 fun
459 400 Michał NAWRACAJ M3 Ajan Iron Team Jawor pro
460 401 Arkadiusz POSMYK M4 DIVERSEY TEAM pro
461 402 Mariola POSMYK K4 DIVERSEY TEAM pro
462 403 Maciej PSZCZOLARSKI M4 Brzeg pro
463 408 Bartłomiej GRZEGORCZYK M3 GVT 2 fun
464 873 Tomasz GRABOWY M4 Agregaty EPS System
465 1586 Łukasz ŚLĘZIAK M3 Rogelli Team pro
466 1301 Michał LEWALD M3 CykloOpole
467 998 Seweryn MAKUCH M3 OŚ Racing Team
468 807 Jacek STOCKI M2 OŚ Racing Team
469 701 Michał CWYNAR M3 Inmogilany Cycling Team
470 1645 Adrian MROZEK M3 Niezrzeszony
471 412 Łukasz TORZECKI M3 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia fun
472 413 Ewelina LEDZION K2 Velovers fun
473 877 Michał FONAł M3 ,
474 415 Robert ZIęBA M4 , pro
475 417 Grzegorz FAJKOWSKI M7 RYCERZE ROLANDA fun
476 1678 Bogusław TOMAKA M4 ZIELONA MILA TEAM pro
477 774 Daniel SUMARA M4 GATTA BIKE-RS pro
478 420 Mirosław FITAł M5 TRIATHLON CLUB GM ROADS pro
479 450 Adam JąGOWSKI M4 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA pro
480 1742 Tomasz PAWLICKI M4 ,
481 922 Eryk JANOWICZ M2 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM
482 561 Michał MICHLEWICZ M3 ZIELONA MILA TEAM pro
483 427 Miłosz ŚWIąTEK M2 LKS Trasa Zielona Góra pro
484 1855 Bartłomiej ORłOWSKI M2 CICLISMO Wrocław
485 1074 Przemek KUCHARSKI M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM pro
486 1644 Fabian FINK M4 Cyklosport Bolesławiec fun
487 432 Wojciech WęCłAś M3 OŚ Racing Team pro
488 1129 JACEK BAGIŃSKI M3 , fun
489 434 Artur GACEK M3 GVT TRZEPAKI pro
490 470 Michał MARKOWSKI M2 PM RIDER TEAM fun
491 436 Piotr KORPIK M4 , pro
492 1594 Paweł PAC M2 Brzeg pro
493 437 ANNA SZMUC K4 , fun
494 438 PAWEŁ DRAB M5 RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM fun
495 439 SŁAWOMIR MATLĘGA M4 Zarębski team pro
496 440 Piotr ICIASZEK M4 SPORTFUEL.PL pro
497 1592 Daniel ARAMOWICZ M4 SKU TEAM fun
498 871 Marcin MATKOWSKI M4 Road-Racing.pl fun
499 442 Maciej KAMIńSKI M2 , pro
500 443 Paweł SZEWCZUK M3 HARFA HARRYSON\Luzersi fun
501 445 Przemysław PAPIEż M4 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
502 833 Natalia FRĄCZEK K3 Quest Road pro
503 447 Wiesław MARONA M6 ROMET FACTORY TEAM pro
504 448 BARTEK OSTRASZ M3 VIESSMANN BIKE TEAM pro
505 1789 Adam DRZAS M4 CICLISMO Wrocław
506 1663 Robert KISZKA M3 Malta Pro Tour Naprawa Rowerów Robert Kiszka
507 1679 Andrzej JANIK M5 AND.NOVA pro
508 946 Ryszard GRYGONIS M6 ROMET FACTORY TEAM pro
509 455 Andrzej KOMINEK M5 pro
510 1863 Zbigniew GUCWA M3 GVT TRZEPAKI fun
511 458 Piotr LIS M3 Bike Serwis SCOTT Team pro
512 1589 Jaroslaw ARCISZEWSKI M5 up100kgbt
513 459 MICHAŁ BUKOWSKI M4 Onninen Team pro
514 526 KLAUDIA PETTERS K2 ROMET FACTORY TEAM pro
515 1800 mariusz PAWłOWSKI M4 Verge Eska Team pro
516 513 Piotr RAKIEWICZ M3 GVT TRZEPAKI pro
517 1091 Mateusz SOBIELARSKI M2 LKK Wulkan CCC pro
518 1591 Marcin ARCISZEWSKI M3 up100kgbt
519 1605 RYSZARD GREMPKA M6 ,
520 1606 Piotr PAWLUKOWICZ M3 nieMłode Wilki
521 481 Adam BOCIAN M3 OŚ Racing Team pro
522 483 Szymon BIEL M3 Cube Szok Lion Motors Team pro
523 544 Ewa KUREK K5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
524 703 Wojciech WRONA M3 Rower Wrona fun
525 955 Robert MUCHA M3 ROMET FACTORY TEAM
526 484 Jarosław ZYGMąT M4 Rower Wrona fun
527 870 Adrian MAłKOWSKI M3 , fun
528 485 Cecylia CZARTORYSKA K3 GVT TRZEPAKI fun
529 1626 MICHAŁ BIGOŃ M3 OŚ Racing Team
530 581 KRZYSZTOF CABAJ M5 pro
531 580 MATEUSZ BYLICA M3 pro
532 487 Janusz MICHALCZYK M3 pro
533 489 Marek SKRZYPCZYńSKI M3 pro
534 1087 krzysztof DUBIENIECKI M3 Goggle Pro Active Eyewear pro
535 493 Robert MENCFELDOWSKI M4 KROSS EURO-ROWER.PL pro
536 857 tomasz RADZKI M5 LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE pro
537 396 Oksana KRYSIUK K3 GVT TRZEPAKI
538 1067 Dominik JANECZKO M2 PM RIDER TEAM fun
539 689 Łukasz DULIBA M3 CCC Środa Śląska fun
540 1575 Jarosław ZARęBSKI M3 Zarębski team pro
541 939 Marcin JAGMIN M4 , pro
542 679 Adam KOWALóW M5 DIVERSEY TEAM pro
543 1542 Krzysztof KRECZETOWSKI M4 STREFASPORTU.PL MW INVEST
544 505 Grzegorz KRężEL M5 SKU Team fun
545 722 Paweł JAMRO M3 NEXELO ŚWIDNICA pro
546 Dominik KAPUSTA M3 GATTA BIKE-RS
547 TOMASZ CZECHOWSKI M3 GATTA BIKE-RS
548 506 Bogusław STELCZYK M5 Rower Wrona fun
549 1138 Szymon ANDRZEJCZAK M3 Parlecycling / www.parle.cc pro
550 578 Maciej PRAJEL M4 Huzar Bike Academy pro
551 Łukasz MATUSIAK M3 GATTA BIKE-RS
552 1519 GRZEGORZ HAJDUK M4 50upAT
553 772 Paweł KAłUSZKA M4 GATTA BIKE-RS
554 1653 IZABELA BLOK K2 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE pro
555 510 HENRYK MSZYCA M3 GALL-ICM SKODA WROCŁAW pro
556 511 Ewa KOłODZIEJ K3 AirBike Team pro
557 619 Mikołaj JURKOWLANIEC M2 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM pro
558 1654 Łukasz ZAKIELARZ M4 Inmogilany Cycling Team pro
559 1581 Małgorzata KOKOCIńSKA K2 THERMIC TEAM
560 519 Mateusz KWIATKOWSKI M2 Ebicom PM Bike Racing Team pro
561 520 Przemysław GóRAK M3 PM RIDER TEAM fun
562 521 KRZYSZTOF MICIAK M5 ALLE JAZDA fun
563 522 Wojciech KRAUZE M5 SKU Team fun
564 949 Mateusz PORęBA M3 GATTA BIKE-RS pro
565 1501 Ryszard OSUCH M5 ALLE JAZDA
566 1502 Katarzyna OSUCH K5 ALLE JAZDA
567 524 Grzegorz KUREK M3 GALL-ICM SKODA WROCŁAW pro
568 Tomasz GRZEGORY M4 GATTA BIKE-RS
569 1503 Jarosław PRUGAR M5 ALLE JAZDA
570 773 Tomasz DąBEK M3 GATTA BIKE-RS pro
571 855 Franciszek JOWIK M6 Delta Cyklo Team Świdnica fun
572 1504 Przemek SZYMAńSKI M5 ALLE JAZDA fun
573 1659 Krzysztof KRóLEWICZ M2
574 735 Wojciech MIELCZAREK M4 Rower Wrona fun
575 525 Damian LISAK M3 SPORTFUEL.PL pro
576 680 Sławomir MARCZAK M4 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
577 557 Mieczysław NER M6 , fun
578 558 Anna GRONOWSKA K2 ManMat Polska fun
579 562 jakub SREDZINSKI M3 Veroni Team pro
580 1642 Sebastian DRUSZKIEWICZ M3 Inmogilany Cycling Team
581 802 zdzisław PROCHOń M5 Rogelli Team
582 820 Piotr KULESZA M3 , pro
583 890 Jarosław GRZEJDZIAK M4 ATOM Boxmet Dzierżoniów
584 1903 Izabela JANUSZ K2 TRIATHLON CLUB GM ROADS pro
585 567 WOJCIECH WARZYŃSKI M4 DOBRESKLEPYROWEROWE pro
586 568 Krzysztof LESZCZYńSKI M2 Road-Racing.pl pro
587 621 Tomasz GNIADZIK M4 ROMET FACTORY TEAM fun
588 582 Agnieszka ŚPICA K3 Huzar Bike Academy pro
589 592 PAWEŁ PIRÓG M3 Huzar Bike Academy pro
590 861 Mariusz KALKOWSKI M3 Ebicom PM Bike Racing Team pro
591 1570 Bartosz HUZARSKI M3 Huzar Bike Academy
592 596 Paweł PACHECKI M2 Ubezpieczenia24.pl pro
593 599 Bogusław PAWłOWSKI M3 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA fun
594 603 Tomasz ZIęTEK M2 Brand24 fun
595 642 Matthias NEUBERT M4 Huzar Bike Academy FUN fun
596 612 Wit BENSARI M5 HBA pro
597 608 Zdzisław WRONA M5 Rower Wrona fun
598 609 Marek WRONA M5 Rower Wrona fun
599 1259 Radosław SOłTYS M3 Rower Wrona fun
600 611 Michał WRONA M4 Rower Wrona fun
601 639 Krzysztof RADECKI M3 Rower Wrona fun
602 640 Antoni STANKIEWICZ M6 Sobótka fun
603 613 Franciszek GUSTOWSKI M7 Huzar Bike Academy pro
604 615 Dariusz BICHAJłO M4 GALL-ICM SKODA WROCŁAW fun
605 620 MACIEJ SIMM M2 PROM RIDERS TEAM pro
606 1617 GRZEGORZ BOBER M3 KORBA TEAM
607 1754 Wiktor NARAZIńSKI M2 ,
608 1864 Rafał KOWALSKI M4 CICLISMO Wrocław fun
609 2034 Krzysztof ŁUKASZEWICZ M2 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
610 1953 KACPER SOWIńSKI M4 SKU Team pro
611 637 Bartłomiej KUSTOSZ M4 SKU Team pro
612 638 Paweł HEś M3 CICLISMO Wrocław pro
613 848 Jacek MIKULSKI M5 Rower Wrona fun
614 891 Mateusz SEREK M2 pro
615 1661 Damian BURTOWSKI M2 PROM RIDERS TEAM
616 641 DARIUSZ LEDUCHOWSKI M5 Daniell Sportswear Luks Dwójka Stryków pro
617 1021 Sylwia PISZCZOROWICZ K5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
618 682 Marcin PISZCZOROWICZ M5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
619 1555 Krzysztof GOłOFIT M2
620 1033 Mateusz FILAROWSKI M2 GVT 2
621 1673 Wojciech BORKOWSKI M2
622 1712 Bartosz KONARSKI M4
623 1243 Stanisław KUPCZAK M6 POL fun
624 669 Jacek OLEJNICZAK M5 CICLISMO Wrocław fun
625 684 Mariusz KOWALCZYK M4 Polska fun
626 705 Ryszard WRONA M6 Rower Wrona fun
627 726 Zdzisław WRONA M5 Rower Wrona fun
628 729 Ryszard SZURKOWSKI M7 Rower Wrona fun
629 730 Mieczysław KARŁOWICZ M5 Rower Wrona fun
630 733 Mirosław MIELCZAREK M5 Rower Wrona fun
631 649 Piotr BARTKIEWICZ M3 Rzeczyca fun
632 1269 Radosław ROMANIK M5 Polska fun
633 755 Hendryk CHARUCKI M6 COLNAGO TEAM fun
634 752 Rafał JURKOWLANIEC M5 COLNAGO TEAM fun
635 749 Jan FALTYN M6 COLNAGO TEAM fun
636 1315 Jan BRZEŹNY M6 COLNAGO TEAM fun
637 759 Leszek SALETA M5 COLNAGO TEAM fun
638 764 Marek MARCZENKO M5 COLNAGO TEAM fun
639 768 Maciej SKONECKI M3 Sobótka fun
640 823 Józef JURCZAK M6 Fundacja Rycerzy Rolanda fun
641 821 Jacek BAJSAROWICZ M4 Rower Wrona fun
642 830 Bogusław WOJTCZAK M4 Gryfów Ślaski fun
643 836 Michał MAKOWSKI M3 Quest Road fun
644 1588 Alfred SONDEL M7 Polska fun
645 1532 Jacek PODBIELSKI M6 Polska fun
646 661 Marcin BĘŚ M4 Polska pro
647 648 Jarosław JANKOWSKI M4 Rowery Turowski pro
648 647 Zbigniew KACZAŁA M5 Rowery Turowski Team pro
649 688 Zygmunt KRAWCZYK M6 Polska CCC Środa Śląska pro
650 734 Grzegorz ŻOŁĘDZIOWSKI M3 Rower Wrona pro
651 1311 Krzysztof KACZMARCZYK M4 Polska pro
652 1086 Mateusz BEDNARCZYK M4 DIVERSEY TEAM pro
653 1270 Dawid ZDZIEBŁKO M3 Polska pro
654 732 Wojciech KUBACKI M3 SGR RACING TEAM pro
655 751 Bartosz FALTYN M3 COLNAGO TEAM pro
656 753 Lech FILIPIAK M6 COLNAGO TEAM pro
657 1240 Tomasz CZYŻKOWSKI M5 Polska pro
658 1239 Maciej ROGULSKI M4 Legion Active Jet pro
659 1238 Piotr BIELIŃSKI M5 ACTIVE JET pro
660 763 Jarosław CHOJNACKI M5 ACTIVE JET pro
661 767 Henryk TOKARSKI M6 Polska pro
662 1611 Jan CZAPLIŃSKI M6 RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM pro
663 1621 Maciej BŁAŻEJEWSKI M4 GATTA BIKE-RS pro
664 778 Sławomir SIERADZKI M2 TRIATHLON CLUB GM ROADS pro
665 777 Jerzy SIKORA M5 TRIATHLON CLUB GM ROADS pro
666 785 Błażej TKACZ M2 Polska -Milicz pro
667 784 Michał MILIAN M2 Polska Milicz pro
668 790 Robert ORDYNIAK M3 Polska pro
669 792 Jacek KOZIARSKI M4 50upAT pro
670 791 Krzysztof SKUŁA M4 50upAT pro
671 926 Damian KOZIK M3 TALVI SPORT pro
672 824 Piotr SUŁEK M3 Bike Center Ataksport Świdnica pro
673 822 Joanna IGNASIAK K3 Polska pro
674 825 Marcin FIOŁKA M3 FIOŁKA-TRANS pro
675 827 Michał GŁOWACKI M3 TRIWAWA pro
676 840 Adam MARCINIAK M3 Musli4u Cycling Team pro
677 837 Aleksandra FLORKIEWICZ K2 Polska fun
678 846 Krzysztof TATARCZUK M4 SHIMANO POLSKA pro
679 1284 Jerzy ROGALSKI M6 Polska Merx Wągrowiec pro
680 852 Jan KŁOS M3 Polska pro
681 859 Marek ZYCH M2 EBICOM PM BIKE RACING TEAM pro
682 860 Dariusz OSTROWSKI M4 EBICOM PM BIKE RACING TEAM pro
683 1544 Piotr ANTCZAK M4 GVT pro
684 867 Michał CZAPLA M2 Polska pro
685 880 Łukasz SZYDŁOWSKI M2 POL pro
686 1110 Artur MAŁKOWSKI M2 EUrobike Electric TEAM pro
687 887 Marcin RESZKA M4 BIKE HEAD pro
688 793 ANITA JAŚKIEWICZ K4 GRUPA KOLARSKA ŚNIEŻKA
689 1702 Michał DANIEL M2
690 1703 Mateusz KUCZER M2
691 1660 Weronika MAJEWSKA K2
692 1667 Stanisław BISKUP M5 Niezrzeszony
693 1649 Marcin KOZłOWSKI M2 Rower Wrona fun
694 1526 Michał TUJDOWSKI M2 OMIDA CYCLO TEAM
695 1562 Norbert DUTKO M4 50upAT
696 1572 Marcin MATUSZKIEWICZ M2
697 1629 Roman SMOLEńSKI M3 Road-Racing.pl
698 1752 Michał MOKRZYCKI M3
699 1515 Mariusz SMÓŁKA M4
700 1509 Wojciech SPYCHAJ M3 PCC ROKITA
701 1530 Marek CZWOJDZIńSKI M4 Brzechwa Team
702 1956 GRZEGORZ WORONIEC M4 ,
703 1711 Michał SURMA M2
704 702 Michał KRUPA M3 Rower Wrona pro
705 904 Krzysztof ŚWIĄTEK M4 GALL-ICM SKODA WROCŁAW
706 1524 Maciej MAŁUSZEK M3 Niezżeszony
707 1651 PIOTR PADUCH M3 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH
708 1565 TOMASZ KOWALSKI M4 Bike Center Ataksport Świdnica
709 1574 Marcin ZARęBSKI M2 UKS MOTO JELCZ LASKOWICE
710 1534 ŁUKASZ APANEL M3
711 1561 Adrian JACH M4 Dadelo.pl pro
712 1716 Krzysztof CZENDEJ M3 OFFICE VM ŚRODA ŚLĄSKA
713 1550 Damian WęGLARZ M4 Huzar Bike Academy FUN
714 1527 Kalina KAMIńSKA-SIKORSKA K4 Europa Ubezpieczenia
715 1758 TOMASZ WOJTACHA M3 ,
716 700 Grzegorz ŚWINIARSKI M5 PCU Cycling
717 1643 Łukasz STRZELECKI M3
718 1579 Jerzy SOCHACKI M4 Brzechwa Team
719 1676 MICHAŁ WOJTYŁO M3 GT RAT pro
720 1774 Jacek MARCINIAK M4 Huzar Bike Academy
721 1522 Radosław PIETRUSZEWSKI M4 CykloOpole
722 1505 Magdalena ŁOźNICKA K3 Bike maraton fun
723 1717 Marcin PODSADNY M3 GT RAT
724 919 Jacek SAGANIEWICZ M4 Kwisa Lubań fun
725 1622 Paulina STASIEWICZ K2 Żelazna Łyda
726 1571 Maciej URBAńSKI M2
727 1612 Dawid MARKIEL M3 SGR Specialized
728 1634 Arkadiusz SOłKIEWICZ M2 sbike.pl fun
729 1584 Rafał JAGIELNICKI M3 CykloOpole pro
730 1707 Adam KURZYDłO M5
731 1809 DARIUSZ GRZYBCZYŃSKI M4 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team
732 1650 Arkadiusz CIEśLA M4
733 Łukasz ZAREMBA M3 Żelazna Łyda
734 1710 Łukasz KOPCZYńSKI M3 K-TEAM
735 1755 MARCIN BOROWIK M3
736 1538 Arkadiusz SIWIASZCZYK M3 GT RAT
737 810 Hubert SPłAWSKI M2 Agrochestteam
738 991 Krzysztof KOLOS M4 ,
739 1508 Emil ZIELIńSKI M3 PCC ROKITA
740 1610 Roman STRYJAś M4 TriActiv Ridley
741 1604 Mariusz ZBYLUT M2 ,
742 1757 Bartosz ĆWIąKAłA M4
743 1680 Monika BANICKA-PRUGAR K4 ALLE JAZDA
744 1523 ANNA MADEJ K4 CykloOpole fun
745 1559 Ewelina ZŁOCZOWSKA K3 RADEDASZ
746 1596 Mirosław ŁUKAWSKI M4 Road-Racing.pl
747 963 Tomasz ŁUKAWSKI M3 Road-Racing.pl fun
748 1714 Błażej SUROWIEC M3 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
749 1558 Michał PLICH M2 , fun
750 989 Ewa KLECZKOWSKA K4 ,
751 1623 mariusz HOFMAN M3 Żelazna Łyda
752 854 Jakub TUTA M3 POL pro
753 1615 Łukasz KLIMASZEWSKI M2 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
754 1598 Oliwer KAHL M2 Road-Racing.pl fun
755 1531 WOJCIECH GRZEGORCZYK M3 KLZ
756 1614 DANIEL CHĄDZYŃSKI M4 Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków
757 Magdalena3 SMYK K3
758 1113 ROBERT ŚLUSARCZYK M5 ,
759 1638 Jan KWIATKOWSKI M6
760 1507 ŁUKASZ URBANIAK M3
761 1564 KRZYSZTOF KUBIAK M4 NADLEŚNICTWO MIĘKINIA
762 1639 Marcin KORZENIOWSKI M3 Agrochestteam
763 1709 Jakub BIELIńSKI M2 MKS
764 1677 Michał RAJCA M2 GT RAT
765 1609 Jakub BYCZKOWSKI M2 UKS Moto- Jelcz Laskowice
766 1669 Maciej SZOTT M3 LUXON LED
767 1593 MARIUSZ KANIA M3 Niezrzeszony
768 1701 PAWEŁ ROZDOLSKI M3 Huzar Bike Academy FUN
769 1551 SŁAWOMIR MATUSZEWSKI M4
770 1512 GRACJAN KRZEMIŃSKI M3 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
771 1602 GRZEGORZ RUSIN M4 JGS TREK BIKE TEAM
772 1513 WOJCIECH HALEJAK M3 JBG-2 CRYOSPACE
773 JAKUB RUSIN M2 IGS TREK BIKE TEAM
774 1514 MATEUSZ NIEBORAS M2 JBG-2 CRYOSPACE
775 1681 Robert GREIFENBERG M5 ALLE JAZDA
776 687 DARIUSZ CZARNIECKI M5 CCC ŚRODA ŚLĄSKA pro
777 1145 Małgorzata ŚWIATłOń-SZYDEłKO K2 Czarni Rokitki
778 1640 Mateusz LASZCZYK M2 AGROCHEST TEAM
779 1597 JAKUB ŻOGA M3 Road-Racing.pl fun
780 1599 Małgorzata GUMIENNIK K2 Gomola Trans Airco pro
781 1635 Marek MACIąG M2 Gomola Trans Airco pro
782 1613 PIOTR LELEK M4 TEAM KELVION
783 1521 ADRIAN STEMPNIAK M2 KPW OPP POZNAŃ
784 1573 WALDEMAR GEBEL M4 KOLARZE ŚREM
785 921 agnieszka KERTH K4 Bike atelier fun
786 783 Mariusz REJDYCH M4 ROMET FACTORY TEAM pro
787 1533 ANDZRZEJ CUPIAT M4 TRANSPORTRIDE
788 1619 JOANNA LEGIERSKA-DUTCZAK K4 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
789 Dominik JANECZKO M2 PM RIDER TEAM
790 Krzysztof ORUBA M3
791 780 Mirosław PAŹDZIORA M4 ROMET FACTORY TEAM pro
792 1618 LESZEK DUTCZAK M4 RANT TEAM
793 1323 Dariusz MATIJCZAK M3 LKK Wulkan CCC pro
794 1630 Kasia WOLNIACZYK K4 GVT TRZEPAKI
795 1541 MICHAŁ GNITECKI M2 , fun
796 1636 WOJCIECH KAMIŃSKI M3 BIKESYSTEM
797 1140 ROBERT MACIĄG M4 BIKE SYSTEM pro
798 1543 MAGDALENA CZUSZ K2 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
799 1545 JAN KAPUŚCIK M6 , fun
800 1662 JAKUB CICHY M2
801 1647 PIOTR ŁABUDA M5 RYCERZE ROLANDA
802 1546 LESZEK SAWICKI M6
803 1753 ROMAN TOMASZEWSKI M7 Rower Wrona
804 1547 ANNA BIELAWSKA K4
805 1548 DARIUSZ KOT M3 IMMOTION SPECIALIZED
806 1731 MIECZYSŁAW TOMASZEWSKI M7 Rower Wrona fun
807 1761 WIESŁAW BIELACZYC M6
808 1732 MICHAŁ KOZAK M3
809 1762 MARIAN STĘPIEŃ M7
810 Konrad CZAJKOWSKI M3 GVT TRZEPAKI
811 844 Tomasz WOŁODŹKO M5 Verge Eska Team fun
812 1043 Szymon STęPNIEWSKI M2 R-TEAM RYDZYNA
813 ANDRZEJ KRYSMALSKI M4 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
814 1167 Krzysztof ROWICKI M3
815 1785 Jacek ŁUCZKIEWICZ M5 RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM
816 1199 Mateusz ŁOPUSZYńSKI M3
817 próba PAPIEROWA KARTA M2
818 Tomasz RADZKI M5 LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE
819 Magdalena SMYK K3
820 Magda ŁOZA K3
821 1027 Piotr WOJCIESZKO M3 GVT 2
822 897 Roman TOMASZEWSKI M7 COLNAGO TEAM
823 903 Maciej MIELCAREK M4 Polska
824 930 Mariusz MAZUR M2 50upAT
825 929 Grzegorz ZIELEZIŃSKI M4 projekt velo team
826 681 Sylwia PISZCZOROWICZ K5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM
827 937 Mateusz FILAROWSKI M2 GVT fun
828 953 Ewa KLECZKOWSKA K4 POL
829 957 Andrzej KRYSMALSKI M4 ROMET FACTORY TEAM
830 932 Mateusz ŁOPUSZYŃSKI M3 POL
831 915 Krzysztof ROWICKI M3 POL
832 905 Godzisław WIECZORKOWSKI M5 Colnago Team fun
833 906 Michał WIECZORKOWSKI M2 Colnago Team
834 895 Kosek KAMIL M2 Polska
835 944 Sylwester SORDYL M4 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
836 943 Błażej WOJCIECHOWSKI M3 ,
837 942 Paweł STASIAK M3 ,
838 2033 Marcin FIOŁKA M3 FIOŁKA-TRANS
839 969 Adam ADAMKIEWICZ M2 REAL64-STO
840 1109 Wojciech MIZURO M4 REAL64-STO pro
841 912 Jacek ŁUCZKIEWICZ M5 POL
842 1859 Renata KOPANIA K4 K.S Tęcza
843 1786 Kamil KOPANIA M2 K.S Tęcza
844 1981 Michał RYSZAWY M3 ,
845 1693 Robert BUCZKOWSKI M3 ,
846 1769 Michał BURSZEWSKI M3 ,
847 1682 Zenon MIKOłAJCZYK M7 ,
848 1865 Dominik KUłAGA M2 ,
849 1969 Artur JURKOWSKI M5 Cross Straceńców Team
850 1045 Sebastian ŚLEDZIK M5 DT4YOU
851 997 WITOLD BALA M6 KB SUKCES ŻMIGRÓD pro
852 Marcin PULWICKI M6 DT4you
853 1810 Sebastian GRZYBCZYńSKI M2 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team
854 977 Marek LIS M4 ,
855 1951 Michał WRONA M3 ,
856 993 JAN KRZESAK M7 KB SUKCES ŻMIGRÓD
857 1814 Andrzej JANIK M4 ,
858 1743 tomasz MARCINIAK M4 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team
859 1879 robert SZCZESZEK M2 ,
860 1798 Adrianna LENKOWSKA K2 ,
861 1018 Krystyna MUSIELAK K5 KB SUKCES ŻMIGRÓD
862 1852 Adam MARKIEWICZ M3 Seven Perceptus
863 1853 Robert ORZECHOWSKI M4 FWS BIKE Team
864 1817 Grzegorz ZDROJEWSKI M4 ,
865 992 Krystian KOT M3 ,
866 988 Tomasz KASZYńSKI M4 Zgrupka Luboń
867 2010 Tomasz OWSIANY M2 RSV Sonneberg
868 1685 Paweł JASIńSKI M3 HBS
869 1687 Wojciech ŁEBIńSKI M4 HBS
870 1686 Łukasz SKARżYńSKI M4 HBS
871 1688 PRZEMYSŁAW JOPPEK M4 HBS
872 1007 Maciej SALETA M2 ,
873 1000 Waldemar BILIńSKI M4 ,
874 1001 Marta BODNAR K4 ,
875 1002 Bernadeta ŻYLIńSKA K4 ,
876 1003 Grzegorz LIPIEC M3 ,
877 1004 Ewa NIEWIADOMSKA K3 ,
878 1005 Jakub SUJAK M3 ,
879 1006 Robert TACIAK M3 ,
880 1012 Mirosław GDESZ M4 ,
881 1008 Przemysław KECK M3 ,
882 1009 Michał BIAłOPIOTROWICZ M3 ,
883 1010 Małgorzata NOWACKA K3 ,
884 1011 Wojciech ROGOWSKI M4 ,
885 test Magda TEST SMYK K3 gregsoft
886 1030 Przemysław CHRZąSTOWSKI M4 LKK Leszno
887 1782 Jacek WYSKUP M4 ,
888 987 Maciej KASPRZYK M3 Road-Racing.pl
889 1880 Maciek WłODARCZYK M3 verist.pl
890 1014 Małgorzata ORLICKA K3 ,
891 1013 Aneta KWAśNIEWSKA K3 ,
892 1819 Daniel BARAłKIEWICZ M2 Inowrocławski Klub Kyokushin
893 1015 Krzysztof WOJTCZAK M4 ,
894 1696 Piotr SUćKO M4 FUNCLUB Biuro Podróży
895 1083 daniel DUDZIK M5 PLUS CYCLING TEAM
896 1737 Jarosław SAKOWSKI M5 ,
897 984 Krzysztof HERNIK M3 ,
898 994 artur KUMISZCZO M4 ,
899 1767 Stanisław SZCZEPANIAK M4 ,
900 1031 Jakub DOBERSCHUTZ M2 ,
901 1689 Paweł GULBINOWICZ M3 Legiony Ulicy
902 1978 Wojciech TELEFIN M3 Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team
903 1028 Krzysztof WOJTCZAK M5 ,
904 1044 Róża SZCZUCKA K2 ,
905 1901 Lukasz RADZISZEWSKI M3
906 2039 Rafał WYLEżOł M4
907 990 EUGENIUSZ KLUPŚ M6 Śmigło Osieczna
908 996 Bartosz KURCZEWSKI M4 CITYZEN
909 995 Przemysław KUNIEJ M3 Chojnów,
910 1046 Maksym TERESHCHENKO M3 ,
911 1038 Tomasz PłóCIENNIK M3 LKK Wulkan CCC
912 2022 Maciej OSUCH M3
913 1821 Krzysztof JEDNICKI M5 ,
914 1016 BOLESŁAW MŁYNARCZUK M6 JF DUET Goleniów
915 1253 Dariusz STEFANIAK M4 KGHM Polska Miedź S.A O/ZG
916 1017 Adam MODRZEWSKI M3 ,
917 1132 Przemysław BIENIAS M4 Peleton
918 1041 Mariusz SOBCZAK M3 TRAGEDIA Breslau
919 1068 Adam SAJ M4 SAJ-POL Gvt Team
920 980 Marcin DROBNIKOWSKI M3 Huzar Bike Academy
921 1020 Karol PIEKARSKI M2 FTI Racing Team
922 1090 Kamil SIEDLACZEK M2 Huzar Bike Academy FUN
923 1019 Mateusz OWCZYNNIKóW M3 Quest Road
924 999 Piotr MARCINISK M5 MAIDEN MILICZ
925 1058 Dariusz SPYCHALA M5 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
926 1023 Michał SAWICKI M4 niezrzeszony
927 Marcin LATOSZEK M4 LKK Wulkan CCC
928 1080 Waldemar DELEŻYŃSKI M5 JF DUET Goleniów pro
929 1024 Łukasz WAGEMANN M3 GVT BMC
930 986 Jarosław JASIńSKI M5 FTI Racing Team
931 1784 Ryszard RAWSKI M6 RAWEX Energy Saving
932 1768 Agata GRADYS K3 ,
933 1037 Krzysztof PERZ M5 GILICKI BIKE
934 1034 Adrian JUSZCZAK M2 GILICKI BIKE
935 1983 Tomasz ZAWISLANSKI M5 CERAMA2OPOLE
936 1098 Małgorzata HOWIS K4 STC Stargard pro
937 1036 Piotr MARCINKOWSKI M6 KTK Kalisz
938 1049 Adam CIAPAłA M3 ,
939 1830 Andrzej MAZUR M3 Martombike
940 1799 Tomasz BOROWSKI M5 Bike Atelier
941 1057 Kamil SMOLIńSKI M2 VERGE
942 1056 Przemysław GOLUBIńSKI M3 VERGE
943 1053 Radek BLAHUT M4 VERGE
944 1055 Waldemar GERTIG M3 SIGpoland.com
945 1900 Czesław MOTYL M6 Maciejewski team
946 1104 Joanna WOŁODZKO K4 verge eska team
947 1063 Jarek BALAWAJDER M4 Polska - świdnica
948 1085 Józef SZEIBE M6 STREFASPORTU.PL MW INVEST
949 1095 Jarosław CHOJNACKI M5 aktiv jet
950 1064 Adrian FALTYN M3 COLNAGO TEAM
951 1118 Karol TOMCZAK M3 Mato Project
952 1274 Grzegorz ZIELEZIŃSKI M4 projekt nelo team
953 1796 Mariusz DUL M4 ratownicy Rudna
954 1141 Bolesław BAŁD M6 Polska
955 1142 Jacek BODYK M5 Polska
956 1139 Aleksander GAWRYLUK M5 DIVERSEY TEAM
957 1822 Bartosz SłAWIK M3 Jelenia Góra
958 Magdalena ŁOźNICKA K2
959 1882 Ryszard BACHRYJ M5 ,
960 1869 Marcin MENDELEWSKI M3 ZGRUPKA TEAM
961 2015 Jadwiga KRAWCEWICZ K5
962 1827 Michał MAZUR M3 ,
963 1858 Szymon WERMIńSKI M3 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
964 1791 Szymon OLSZEWSKI M3 Getinge IC Poznań
965 Kacper ŁOSIAK M2 Domtel-Sport
966 1871 Omar SOLIMAN M2 ,
967 Karol TOMCZAK M3 Mato Projekt
968 1823 Tomasz RUSZKOWSKI M4 CycloTrener Team
969 1265 Grzegorz KAźMIEROWSKI M4 ,
970 1828 Tomasz MINTA M3 FTI Racing Team
971 1699 Andrzej LIWIńSKI M5 Peleton
972 1286 Marcin KRZYWONOS M3 Ostre Koło
973 1820 Maciej IWKO M3 Strażak Sam
974 1847 Klaudiusz ZIEBA M3 ,
975 1780 Artur OBUCHOWICZ M3 FWS BIKE Team
976 1856 Karol GROń M3 Ostre Koło
977 1832 Zbigniew SZELąG M5 ,
978 1694 Tomasz KACZOROWSKI M4 ,
979 1700 Jędrzej ZAORSKI M3 PTC ALPINA PABIANICE
980 1837 Dariusz WISNIEWSKI M3 Colchester Rovers CC
981 1749 Waldemar CZARNOTA M4 Cyklo Kwidzyn
982 1875 Patryk KALICKI M2 ,
983 2000 Jacek BIERNACZYK M4 ,
984 1952 Dominik TAKUśKI M3 ,
985 1766 Artur KACZMAREK M4 Fogt Bikes Team
986 1849 Jarosław ZABOROWSKI M4 ,
987 1866 Łukasz SZLENDAK M3 Jelenia plast mtb team
988 1736 Michał DłUGOSZ M2 Kieta Rowerowy Team
989 1816 Łukasz TOMCZAK M3 ,
990 Bartłomiej ORłOWSKI M2 CICLISMO Wrocław
991 1958 Paweł WIKTOR M3 DOBRA STRONA MOCY
992 1961 Paweł MIZGIER M3 ,
993 1692 ARTUR GĄSIEWICZ M4 ,
994 1960 Paweł MIESZCZAK M3 BIKEHEAD
995 1834 Aleksandra SAREłO K3 Q-Team
996 Paula BERNACZEK K2 BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA
997 1873 Michał KOSTUCH M4 FTI Racing Team
998 1874 Dorota KOSTUCH K4 MTB Start Kartuzy
999 1833 Jakub NOWOMIEJSKI M2 LUKS Trójka Piaseczno
1000 1750 Michał BOBER M4 ,
1001 1835 Tomasz TUBIS M3 Q-Team
1002 1741 Patryk BIEL M3 Zero BC
1003 1763 Tomasz PRZYBYSZ M3 KS Ironman Prodmar Szczecin
1004 1697 Paweł JASTRZąB M3 Bieniasz Rowerownia Team
1005 1778 Przemysław FURTEK M4 LEFERO TEAM SPORT
1006 1818 Tomasz KAMIńSKI M2 UKS Mróz Jedynka Kórnik
1007 1850 Robert WACZKO M4 ,
1008 1788 Michał WIELOSIK M2 Bike Expert Team
1009 1843 Stanisław OKOńSKI M5 K.R.JASTRZĘBIE ŁASKIE
1010 1773 Radek JASKULSKI M4 Skoda Auto Szkoła Bike Team
1011 1813 Radosław JAGMIN M4 4 mmol clinic
1012 1877 GRZEGORZ CZARKOWSKI M5 Sogest Grupetto-Zielona-Góra
1013 1957 Leonardo ZAS M3 GVT BMC
1014 1735 piotr TARASEWICZ M4 XC Life Enervit Yoko Team
1015 Marcin ZARęBSKI M2 UKS MOTO JELCZ LASKOWICE
1016 1824 Łukasz SZAJERKA M4 ,
1017 1808 waldemar KAKOL M4 niezrzeszony
1018 1733 Marek BIBLIW M3 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
1019 1841 Wojciech DURLIK M4 ,
1020 1807 Marian CELARY M6 ,
1021 1293 Adam KACZMAREK M3 Danielo/Apartament-szklarska.com
1022 1734 Jacek SKRYPNIK M4 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
1023 1867 Michał JASKOT M2 MKS POLKOWICE
1024 1861 Marek FIGURSKI M5 BASZTA WAŁBRZYCH
1025 1848 Paula BERNACZEK K2 Bike Center Atak Sport Świdnica
1026 1790 Dzmitry PRUDNIKAU M2 ,
1027 1857 DAMIAN ADAMCZAK M4 OPOLE
1028 1738 ROMAN BADURA M4 ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1029 1772 Stanisław MICHALSKI M3 FTI Racing Team
1030 1779 Jerzy NOWAKOWSKI M6 ,
1031 klaudiusz OLEJNICZAK M3 Cart-Pack Team Sokół Bralin
1032 1854 Antoni BAńDURA M5 SGR Specialized
1033 1764 Jakub LASOTA M3 CICLISMO Wrocław
1034 1720 Patryk MUśKO M2 UKS Wygoda Białystok
1035 1721 Piotr KRYSIEWICZ M2 UKS Wygoda Białystok
1036 1959 Marcin RESZKA M4 BIKEHEAD
1037 1722 Szymon BIAłY M2 UKS Wygoda Białystok
1038 1775 Daniel MAJKOWSKI M3 SCOTT FTI Racing Team
1039 1684 Ignacy DUMIN M3 INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM
1040 1723 Piotr PASZKO M2 UKS Wygoda Białystok
1041 1724 Michał LEżANKA M2 UKS Wygoda Białystok
1042 1728 Adrian OSTAPOWICZ M2 UKS Wygoda Białystok
1043 1725 Szymon POMIAN M2 UKS Wygoda Białystok
1044 1729 Gabriel DąBROWSKI M2 UKS Wygoda Białystok
1045 1726 Marcin REćKO M2 UKS Wygoda Białystok
1046 1727 Paweł PASZKO M2 UKS Wygoda Białystok
1047 1806 Krzysztof CELARY M2 ,
1048 1765 Bartłomiej CIECHANOWSKI M4 ,
1049 1744 Tomasz PIERWOCHA M4 RMF-FM HEG
1050 2006 GRZEGORZ SUCHOCKI M5
1051 1747 Aleksiej MIKHANCHUK M3 CICLISMO Wrocław
1052 1895 JAROSŁAW SIELEDCZYK M3 Seven Perceptus Team
1053 1748 Grzegorz WOźNIAK M4 ,
1054 JAN KAPUŚCIK M6
1055 1860 Dominik KREKORA M2 LO Świebodzin Team
1056 1691 DOROTA GASIEWICZ K4 GAZA
1057 1730 MICHAŁ MARKOWSKI M2 UKS Wygoda Białystok
1058 1801 IRENEUSZ TARASZKIEWICZ M5 TALUI SPORT SZKLARSKA POREBA
1059 1745 KRZYSZTOF PODOLSKI M5 RMF-FM HEG
1060 1746 WOJCIECH PAWŁOWSKI M3 ,
1061 1826 Konrad HOLOWIŃSKI M3 ,
1062 1776 BOGUSŁAW GIL M5 ,
1063 1777 ROBERT ZACHARYASZ M5 ,
1064 1792 Piotr ŁAWICKI M2 MKS Polkowice
1065 Mateusz BEDNARCZYK M4 DIVERSEY TEAM
1066 1851 Dariusz GłóWCZYK M3 ,
1067 1838 TOMASZ KAŁUŻNY M3 ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM
1068 1839 PAWEŁ BUDZIŃSKI M3 ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM
1069 1842 MATEUSZ KOŁOSOWSKI M2 ,
1070 1845 PIOTR KARMELITA M4 CARAMELLO-BIKE
1071 1862 NORBERT PIEKIELNY M2 LEGIA INTERCARS
1072 1868 KRZYSZTOF PODRAZA M2 Bike Expert Team Wałbrzych
1073 1793 SZYMON FIGURSKI M2 INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM
1074 1955 RYSZARD MACIEJKO M5 UKS MOTO JELCZ
1075 1876 SEBASTIAN BEREJ M4 ,
1076 1797 BOGDAN KITA M5 ,
1077 1881 MICHAŁ ŻABIŃSKI M3 Ośka Warszawa
1078 1883 Marek SZLUFIK M4 INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM
1079 1967 Stefan DOMAGAłA M6
1080 Karol NOWAKOWSKI M3 Pratt & Whitney Kalisz
1081 1892 MATEUSZ KOŃCZAK M3 Val di Sport Polkowice
1082 1884 Krzysztof BERCZUK M4 INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM
1083 1891 ADAM KOŃCZAK M6 Val di Sport Polkowice
1084 2008 Michał SALAK M3
1085 2028 JAKUB OWCZAREK M2
1086 1985 Marcin KUMISZCZO M3
1087 1169 Maciej SERAFINOWICZ M3 POZDROWER
1088 2041 Tomasz MAZURKIEWICZ M3 ZWIFT.PL
1089 2020 GRZEGORZ JARZĄBEK M4 Val di Sport Polkowice
1090 1899 MIROSŁAW JANUSEK M4 TEAM MIĘDZYRZECZ
1091 1987 Krzysztof KWAśNIK M3 KGHM ZG RUN
1092 1885 Filip WOLNIK M2 TC Chrobry Scott Głogów
1093 1982 Marcin SłAWICZ M5
1094 1889 Mikołaj JANIAK M4
1095 1890 Joanna JANIAK K3
1096 2040 KRZYSZTOF PAWŁOWSKI M5 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
1097 2004 Tomasz ŁAGODA M3
1098 1966 Dariusz WALTER M3 Val di Sport Polkowice
1099 1965 Marcin PLISAK M3 SCOTT Piątek Team
1100 1992 Dawid MACIEJEWSKI M3
1101 1988 Marcin STęPNIAK M2 KGHM ZG RUN
1102 2011 Tadeusz DęBEK M4 ŻYJ,UPRAWIAJ SPORT,ZWYCIĘŻAJ 2018
1103 1894 Radosław STACHOWIAK M3
1104 2030 Boguslaw MALKE M6 CityZen fitnesfanatics
1105 1893 Dariusz KOńCZAK M3 Val di Sport Polkowice
1106 2005 DANIEL ŚWIĄTKOWSKI M4 TC Chrobry Betron Głogów
1107 2029 Marek SZYMAńSKI M6 CityZen fitnesfanatics
1108 1897 Elzbieta PIECHOWIAK K2
1109 2025 Tomasz KACZMAREK M5 THULE Team
1110 1971 Konrad MARCINOWSKI M3
1111 1887 Bartosz SIENKIEWICZ M2
1112 1980 Jacek JOCHER M5 Otr interkol
1113 2019 Maksymilian BIERNACZYK M2
1114 1970 HENRYK GOMOLA M6
1115 2038 Radosław KACZMAREK M4
1116 1975 Krzysztof SZAWDZIN M4
1117 1896 Łukasz GLINIECKI M3
1118 1968 Leon UNBEHAUN M2 SKU Team
1119 2031 JOANNA BALAWAJDER K3 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1120 Godzisław WIECZORKOWSKI M5 COLNAGO TEAM
1121 2035 Sławomir KłOSOWSKI M4
1122 1902 Rafał WIśNIEWSKI M3 Lemond
1123 2009 Tomasz SIUDEJA M3 mSport Obudowa Grupa Pościgowa
1124 1977 Piotr TOCZYńSKI M4
1125 Jakub KRYCH M3
1126 1972 Adam KONOPSKI M4 kolaŻe wyklęci
1127 1102 Miron KłOSIńSKI M3 FTI Racing Team
1128 2013 Izabella CZAJA K5
1129 2014 Janusz CZAJA M5
1130 1907 KRZYSZTOF ZALEWSKI M6 Quest Road
1131 1277 Piotr SCHREITER M2 Cyklomaniak Zielona Góra
1132 2023 Mirosław JASZOWSKI M5 Merx Team Wągrowiec
1133 1976 Kamil RYSZEWSKI M2 UKS Copernicus-SMS Toruń
1134 2021 Czesław WIELGUS M6
1135 1979 Michał STACHURSKI M3
1136 1991 Jakub ZAJąCZKOWSKI M3 BIKEBOARD
1137 1993 Jerzy NOWICKI M4 De Oro-trans Jerzy Nowicki
1138 2012 Przemyslaw LACH M4
1139 2002 PRZEMYSŁAW DAROWSKI M4 TEAM MTB PARKIETEX
1140 2003 DAWID GLOWACKI M2 TC CHROBRY GŁOGÓW
1141 1886 STANISŁAW FLASIŃSKI M5
1142 2016 JÓZEF KAŚKÓW M6 TEAM GRĘBOCICE
1143 1888 KAZIMIERZ BRUKAŁO M6
1144 2017 KRZYSZTOF STANISZEWSKI M5 TEAM GRĘBOCICE
1145 2018 ANDRZEJ TARASIUK M5
1146 2024 JULIAN SMYK M5
1147 2026 WIESŁAW WOJTKIEWICZ M4 TAWERNA PAULINA
1148 1973 JAN PACYNA M6 VOLTEX-MSPORT
1149 1974 KRZYSZTOF PATERKA M4 LKK TEAM
1150 2032 JAROSŁAW WNUK M4 Cyklo Kwidzyn
1151 2037 MIKOŁAJ KONIECZNY M2
1152 1904 ARKADIUSZ PAWŁOWSKI M5
1153 1905 ZBIGNIEW KUBICKI M4 STREFASPORTU.PL MW INVEST
1154 1166 Karolina POPóW K2 POZDROWER
1155 1176 Michał WOJDYłA M3 Dzika Owca Zakopane
1156 1177 Karolina WOJDYłA K3 Dzika Owca Zakopane
1157 1208 Wojciech SEBZDA M3 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1158 1207 Tomasz SCHREIBER M5 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1159 1214 Michał WASIńSKI M4 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1160 1211 Tomasz SOWA M3 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1161 1186 ZBIGNIEW DANIELSKI M6 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1162 1172 Michał SWOLKIEń M3 Urocentrum
1163 1210 Dariusz SMENTEK M4 Szosser
1164 1193 JAKUB JASINSKI M2 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1165 1155 Patryk KALIMOW M3 Zakon Najświętszej Maryi Panny
1166 1182 Piotr BAJERSKI M3 Szosa Sieradz Team
1167 1191 JUAN PABLO GOMEZ CURIEL M2 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1168 1203 Kamil MISZTAL M2 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1169 1198 Szymon ŁADA M3 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1170 Wojciech SZKLARCZYK M4
1171 1183 Karol BAJERSKI M3 Szosa Sieradz Team
1172 1189 Agata FLIS K2
1173 1148 Eoghan CLIFFORD M3 Galway Bay Cycling Club
1174 1170 Dawid STANEK M2
1175 1156 Michal KLUSKA M3
1176 1171 Marek STAROSTA M2 ESKA TEAM
1177 1196 Frederic KOWALSKI M2
1178 1165 Konrad PAWLAK M3 OTR Interkol
1179 1201 Mateusz ŁYKOWSKI M3 HKS Hades
1180 1149 KRZYSZTOF FILIPIAK M6 QUEST TEAM
1181 1163 Damian MIKOłAJCZAK M4
1182 1164 Andrzej PALUSZYNSKI M4
1183 1188 Marcel FALKIEWICZ M3
1184 1180 tadeusz żARNOWIEC M5 BRZEG
1185 1187 Łukasz DWORNICKI M2 50upAT
1186 1197 Marcin LENART M4 Ml Team
1187 1150 Piotr FRANCUZ M2
1188 1204 Katarzyna PłOCIENIAK K4
1189 1224 Adam KACZMAREK M3
1190 1179 Marian ZUBRZYCKI M5
1191 1206 Piotr RESZKA M5
1192 1212 Krzysztof SYPOSZ M4 HBA
1193 1192 KAROL GROŃ M3 Ostre Koło
1194 1185 Patryk CHODYRA M3 Zarębski team
1195 1205 Bartosz POłEć M4
1196 1160 Marcin LATOSZEK M4 LKK Wulkan CCC
1197 1175 Piotr WINIARZ M2 MTB Team Wrocław
1198 1200 Łukasz ŁUć M3
1199 1254 Henryk TOKARSKI M3 SPECROWER WROCŁAW
1200 1217 Adam ZARZYCKI M2
1201 1152 Wojtek GRECZKA M2 Huzar Bike Academy FUN
1202 1190 Tomasz GĄDEK M3 Centrum Rowerowe Giant Żary
1203 1216 Radosław WUJDA M4 Centrum Rowerowe Giant Żary
1204 1195 Artur KINDLER M4
1205 1308 Szymon LUTOSTAńSKI M3 STREFASPORTU.PL MW INVEST
1206 1174 Tomasz WIELOCH M5
1207 1209 Sebastian SłOMIńSKI M2 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH
1208 1178 Paweł ZNAMIROWSKI M2 LKS Trasa Zielona Góra
1209 1289 Tomasz MICHALSKI M4 Idmar Racing Team
1210 1290 Maria MICHALSKA K2 Idmar Racing Team
1211 1223 Bożena GOMUłKA K3 Quest Team
1212 1146 Adam BALDY M2 Grupetto Kluczbork
1213 1173 Krystian TOPOROWSKI M2 Grupetto Kluczbork
1214 1213 Józef SZEIBE M6 STREFASPORTU.PL MW INVEST
1215 1168 Dariusz RUDNICKI M3 K2
1216 1159 ryszard KRUSZELNICKI M7 BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA
1217 1222 Stephen CRABB M5 KK Krzeptow
1218 1219 Adam MOSKALUK M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM
1219 1153 Friedrich GUBSCH M3
1220 1147 PIOTR CHOLEWA M4 TMMP Bike Team
1221 1161 DOMINIK ŁUSZCZYK M3 Nie zrzeszony
1222 1184 Jarosław BRODA M4 Rowerowa DOIIB
1223 1215 Bartłomiej WęGLEWSKI M4 Centrum Sportów Sosnówka
1224 1218 Dominik TAłANDA M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM
1225 Jarosław ŚLęZAK M4
1226 1158 Marcin KOSKO M4 K2fullsport.pl
1227 1194 Igor KAźMIERCZAK M3 PM RIDER TEAM
1228 1181 Mariusz ŻELAZNY M4
1229 1220 Piotr GRODZIńSKI M5 SKU Team
1230 1221 Robert KLIMEK M3 Piekarnia Club
1231 1244 Artur SPłAWSKI M5
1232 1241 Ernest KUROWSKI M4
1233 1231 Magdalena SZOTT K3 Sonko Team
1234 1230 Marcin SIERADZKI M2 Wrocław
1235 1225 Patryk GIERACKI M2 TC Chrobry Scott Głogów
1236 1228 Andrzej URYNIAK M5 Świdnica
1237 1227 Zygmunt MICHALSKI M5 Bielawa
1238 1232 Tomasz JUREK M4 PM RIDER TEAM
1239 1226 Władysław RUDENKA M2 Cadance Go
1240 1233 Zbigniew SZUBA M5 Piastów
1241 1235 Marcin BĄKOWSKI M3 Piekarnia Club
1242 1236 Robert BĄKOWSKI M4 Piekarnia Club
1243 1237 Bartosz WACłAWSKI M4 Team PKO Bank Polski
1244 1242 Wojciech SZKLARCZYK M4
1245 1245 Wojciech ZIELIńSKI M2 Quest Road
1246 1246 Marek JAśKIEWICZ M3 Nysa Cicling Team
1247 1251 Arkadiusz SZYGENDA M2 SGR Racing Team
1248 1250 Tomasz SZYGENDA M4 SGR Racing Team
1249 1249 Łukasz PERLIŃSKI M3 SGR Racing Team
1250 1248 Gabriel KUBACKI M6 SGR Team Słupca
1251 1247 Krzysztof SłOWIŃSKI M5 SGR Racing Team
1252 1252 Krzysztof SOSZYŃSKI M5
1253 1255 Marcin CZERNIEJEWSKI M3 Rant Team Zielona Góra
1254 1256 Jakub JAMROZIAK M2
1255 1257 Szymon KRÓL M3
1256 1258 Michał NOWAKOWSKI M2 Ost Rowska Kawaleria Kolarska
1257 1260 Ignacy Karol TOMALKIEWICZ M2
1258 1263 Zdzisław SADOWSKI M4
1259 1262 Dariusz SZCZEŚNIEWSKI M4 GVT 2
1260 1266 Robert HALICKI M4 TM Team
1261 1271 Robert BIELAWSKI M4 Kancelaria Bielawski
1262 1272 Joanna IWANKIEWICZ K4 Sport-profit.pl
1263 1325 Julian KOSOBUCKI M2 Road-Racing.pl
1264 1275 Łukasz BODNAR M3 Colnago Team
1265 1280 Radosław BELA M4
1266 1282 Jarosław SUBOCZ M4
1267 1281 Monika STELMACH K3
1268 1283 Szczepan KRAJEWSKI M5
1269 1285 Łukasz WARŻAłA M3 PM Rider Team
1270 1302 TADEUSZ MAŁECKI M6 SSANGYONG
1271 1299 MICHAŁ WAWRZONEK M2 MEDIASPORT
1272 1291 Damian BIENIEK M2 MOTO-JELCZ Laskowice
1273 1300 MACIEJ GRABEK M4 Bike Maraton Team
1274 1292 Adrian SZWED M3
1275 1294 Łukasz MATUSIAK M3 GATTA BIKE-RS 2
1276 1296 Dariusz ZIĘTEK M5
1277 1298 Robert KOWALSKI M4
1278 1297 Henryk GIL M7
1279 1304 Radosław BAŁD M3
1280 1306 Natalia KOŁODZIEJ K2 GOMOLA TRANS AIRCO
1281 1309 Maciej STASIńSKI M2
1282 1310 Mariusz HARTMAN M5
1283 1307 Jacek BOBRA M3
1284 1305 Krzysztof SUJKA M6 Konińskie Towarzystwo Kolarstwa
1285 1312 Piotr JANIK M5 And Nova
1286 1313 Damian FORNALSKI M2 Decathlon Team
1287 1314 Maciej RYBICKI M3 50Upat
1288 1316 Kaziemierz DUSZYŃSKI M6
1289 1317 Matylda SZCZECIŃSKA K2 Warszawski Klub Kolarski
1290 1322 Tomasz KRZYMIńSKI M3 Musli 4u
1291 Jarosław CHOJNACKI M5 ACTIVE JET
1292 leon IKSINSKI M2
1293 3000 Andrzej KOWALSKI M5 HBA
©by Pilar 2010-2018