PL | EN
ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA | Przypomnij hasło


Drużyna: Kategoria wiekowa:

Edycja: Dystans:

Zarejestrowanych: 1984

Lp. NR ST. IMIĘ NAZWISKO Kategoria wiekowa Klub Dystans
1 1600 Kinga PASIEK K4 Bike Maraton Team fun
2 1739 Andrzej FASZCZEWSKI M4 MPS BIKE TEAM
3 1303 Bartosz DUL M3 Bike Maraton Team pro
4 1 Piotr SOSZKA M2 , fun
5 170 Roman MęDREK M4 RAP KSA RACING TEAM pro
6 1870 Marcin ŁAWICKI M3 MKS Polkowice
7 616 Ryszard ROKOSZ M6 fun
8 Ewa BłAHUTA K4 TriActiv Ridley
9 1804 Filip CZERNICKI M3 ,
10 193 Andrzej PRZYSIężNIUK M4 :) pro
11 1756 Mateusz DEMBSKI M2 ZGRUPKA TEAM pro
12 1990 Łukasz TKACZ M2 fun
13 1648 Roman KOPCZYNSKI M4 K-TEAM
14 4 Andrzej ŁAWNICZAK M4 RAP KSA RACING TEAM pro
15 389 Damian Adam GAłEK M2 DIVERSEY TEAM fun
16 5 Mateusz NOWAKOWSKI M3 , pro
17 piotr JANUS M4 pozytywnie zakręceni Leszno
18 6 Wojtek OSTRUSZKA M2 Szybciej nie mogę pro
19 7 Michał OSTRUSZKA M3 Szybciej nie mogę pro
20 Michał PLUCHA M3 KGTR KORBA Jelenia Góra
21 8 Robert MATUSZAK M4 RSC Bike Rawicz pro
22 9 Łukasz CZYż M3 Małopolska Policja pro
23 Jacek NOWAKOWSKI M4
24 10 Przemysław KUźBIK M3 Cart-Pack Team Sokół Bralin pro
25 11 BOLESŁAW ZAGÓRSKI M4 TriActiv Ridley pro
26 Grzegorz GORAJ M2
27 12 Dawid BASIńSKI M2 pro
28 913 Błażej GROCHOWALSKI M3 ZGRUPKA TEAM pro
29 ANDRZEJ JAKUBOWSKI M4 BORN TO RIDE NYSA TEAM
30 16 Ryszard WIąCEK M6 , fun
31 14 Patryk KRUSZNIEWICZ M2 pro
32 15 Konrad DZIERżANOWSKI M3 fun
33 17 Grzegorz ZIEBRO M3 BIKEHEAD pro
34 18 Krzysztof BARTKOWIAK M2 JacaCoach Team pro
35 19 GRZEGORZ ROGOZIŃSKI M5 DIVERSEY TEAM pro
36 27 Przemysław ROKOSZ M2 fun
37 Kamila BIERNAT K3 Inmogilany Cycling Team
38 20 Dariusz ROMANOWSKI M4 Sobótka TEAM 40+ pro
39 21 Michał STEFANIAK M2 Śląsk Kolarsko pro
40 22 Tomasz BARAN M4 Ultra Team pro
41 71 Mateusz DAłEK M3 Fujitsu Łódź Team pro
42 23 Robert GAWRON M4 , fun
43 Maciej GIL M3 Synexus Polska
44 184 Radosław PIOTROWSKI M4 pro
45 24 Marcin JURUSZ M3 , pro
46 25 Michał PAKUłA M3 Pentagon Team fun
47 Anita KOSTECKA K3 ZGRUPKA TEAM
48 26 DANIEL DUŚKO M4 BIKEHEAD pro
49 1539 Jerzy JARZąBEK M4 Żelazna Łyda fun
50 Maciej KłOCZANIUK M3 UKS Peleton Nowa Sól
51 28 Michał MRUSZCZYK M3 , fun
52 29 Bartłomiej ŚRóDKA M3 NOKIA Dżedaje Wyklęci pro
53 1616 Łukasz TARNOWSKI M2 Schumacher Team fun
54 iza MOCKALO K2 Pentagon Team fun
55 30 Paweł PRZYBYLSKI M3 TriActiv Ridley fun
56 31 Filip SZNAJDER M2 pro
57 201 Bartosz MASłOWIEC M3 GT RAT pro
58 Piotr JERZAK M3
59 32 Damian JABłOńSKI M3 I-Sport Team pro
60 Wojciech ROżEK M4
61 975 Łukasz ŁOPUSZYńSKI M3 Road-Racing.pl fun
62 73 Paweł GRZESIK M3 fun
63 1844 Artur JURUSZ M4 , pro
64 Dariusz PAZDUR M4 BORN TO RIDE NYSA TEAM
65 33 Jerzy RACHWAł M5 ZGRUPKA TEAM pro
66 1658 Adam DOBOSZ M3 , pro
67 35 Piotr SKOWROńSKI M3 Huzar Bike Academy pro
68 492 PIOTR MAŁECKI M5 PKK BARYCZANIE MILICZ fun
69 1510 Piotr JEFIMOW M3 BOREL Marathon TEAM
70 350 Tomasz KIPEK M4 JTC pro
71 36 Klaudiusz OLEJNICZAK M3 Cart-Pack Team Sokół Bralin fun
72 1520 Bartek KLIMEK M4
73 86 Grażyna DOMACHOWSKA-GRZYBEK K5 QUEST ACT fun
74 37 Jarosław HERMAN M4 Bike Atelier Team pro
75 1267 PIOTR DEJA M4 pro
76 1151 Mateusz GłóD M3
77 651 Grzegorz BEDNARCZYK M4 DIVERSEY TEAM pro
78 55 Marcin KASPROWICZ M3 fun
79 39 Łukasz MONETA M2 pro
80 166 Marek ZIółKOWSKI M4 Europa Ubezpieczenia fun
81 1229 Dariusz STOJKE M4 MTB Grodowiec pro
82 321 Mariusz PIETRASZEK M4 Sobótka TEAM 40+ fun
83 1108 Michał MIAZGA M4 ZWIFT.PL fun
84 42 Jakub OLECH M3 STC Stargard fun
85 43 Maciej OPIELEWICZ M5 AGK Koźmin Wielkopolski pro
86 44 Michal WINIARCZYK M3 Ultra Team pro
87 1582 Dawid LADYCA M4 SMOLTECH
88 1759 Przemysław MALENDOWICZ M3 DBT - Dzik Bike Team pro
89 ROBERT ORDYNIAK M3
90 884 Marek KUBALA M5 amatorprawa pro
91 1646 Michał CIERPIK M4 Cart-Pack Team Sokół Bralin pro
92 631 Wiesiek HAMELA M4 CICLISMO Wrocław pro
93 RYSIEK BUC M4 Ciclismo
94 297 SLAWOMIR BOGUSZ M4 SKU Team pro
95 Mariusz WRZESZCZ M2 TMTeam pro
96 167 Tomasz MOJSA M4 GVT fun
97 45 MAREK SIEDLECKI M5 pro
98 46 Dariusz JAMIELUCHA M4 ZGRUPKA TEAM pro
99 Robert BYRSKI M4
100 924 Ryszard ŚMIGLEWICZ M6 NYSA CYCLING TEAM pro
101 1706 Mateusz KACZMARCZYK M2 ,
102 48 Paweł WASIńSKI M2 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
103 2027 Artur BATURO M5 FTI Racing Team
104 435 Damian JęDRZEJEWSKI M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
105 66 Wojciech WOźNIAK M2 , fun
106 49 Bartosz PYDZIńSKI M3 , fun
107 529 Krzysztof BUKRABA M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
108 50 KRZYSZTOF LECH M4 , fun
109 1326 Robert GóRAL M4 pro
110 52 Piotr SUłECKI M4 CICLISMO Wrocław pro
111 53 Robert TOMASZEWSKI M4 , pro
112 ROMAN MATYLA M3 TMTeam
113 54 Robert SZTUR M2 TMTeam pro
114 AGATA HAMERA K3 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
115 168 Tomasz LAUNER M4 RUN TOLA RUN i-Sport pro
116 1770 Natalia LEC K3 Vege Runners
117 56 Maciej BARANOWSKI M3 OTC OBORNIKI pro
118 847 Jarosław CZARNECKI M3 SHIMANO POLSKA pro
119 57 PIOTR HRYŃCZUK M3 NOA fun
120 58 Bartłomiej HODYL M3 STC Stargard fun
121 102 DARIUSZ BARAN M4 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN pro
122 59 Katarzyna KAWKA K3 , fun
123 1620 krzysztof żUKOWSKI M4 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM
124 60 Tomasz PłóCIENNIK M3 LKK Wulkan CCC pro
125 633 Marcin DUSZAK M3 TMMP Bike Team pro
126 140 Michał LEWOWICKI M3 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN pro
127 Maciej GIELZAK M4 JAS-KOLKA
128 543 Paweł KLUSEK M4 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
129 1537 Adam CUCH M4 SAM SOBIE JEŻDŻĘ fun
130 ADAM PIETRYK M4
131 Marcin TRZASKA M4 GVT
132 62 Grzegorz PRZYBYłEK M3 STC Stargard fun
133 63 Marek BEśKA M2 LKK Wulkan CCC pro
134 67 Magdalena CHMIELEWSKA K4 pro
135 240 Adam PADUCH M3 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH pro
136 64 Grzegorz TWARDOWSKI M3 TriActiv Ridley pro
137 590 Maciej NOWACZYK M3 Huzar Bike Academy pro
138 198 PAWEŁ MIHUŁKA M3 STS EXTREME QUALITY EXPERT STRZELIN pro
139 431 Michał SUDOMIERSKI M3 Team Kelvion pro
140 65 Tadeusz DUDZIAK M5 fun
141 Jacek RYBIAńSKI M4 TriActiv Ridley
142 203 Czesław GRZęDZIEL M4 Ultra Team fun
143 2036 Adam JAROS M4
144 68 Bartłomiej MARCZEWSKI M3 Metabo TORA Bike pro
145 1631 Marcin CAWRICZ M3 Road-Racing.pl
146 69 Grzegorz ZDYB M4 Pratt & Whitney Kalisz pro
147 70 Sebastian SZLACHETKA M3 GVT pro
148 72 Adrian SOBCZAK M3 , pro
149 74 Damian MIKOLAJCZAK M4 SAM SOBIE JEŻDŻĘ pro
150 1568 Waldemar BARANOWSKI M6
151 75 Marcin LUPA M3 GVT fun
152 76 Bartłomiej KRUPA M2 NPK Rekreacja pro
153 1812 Mariusz KOWALSKI M3 ,
154 77 Hanna DOBOSZ K2 DOBOSZ CREW fun
155 78 Krzysztof DOBOSZ M6 DOBOSZ CREW fun
156 1781 Konrad LEśNIEWSKI M4 FWS BIKE Team
157 1713 Bartosz WIęCKOWSKI M3 ,
158 269 Tomasz FIJAłKOWSKI M3 Niezrzeszony pro
159 79 Marcin KLIMCZAK M4 TMTeam fun
160 80 Artur BADOWSKI M3 , pro
161 653 DARIUSZ PELKA M4 JAFI SPORT BIKE TEAM pro
162 81 KATARZYNA JOCHER K4 OTR Interkol fun
163 Mikołaj STUDZIńSKI M2 SZOSA KUJAWY
164 1954 Paweł ZABLOCKI M4 , pro
165 597 Andrzej TUPIK M4 Huzar Bike Academy FUN fun
166 Andrzej GIERUSZ M5 T&J
167 220 RAFAŁ WIATRAK M4 LKK Wulkan CCC pro
168 83 Michał FABISIAK M4 Burcak Team pro
169 Rafał OLEś M3 Team HUROM MASTERS pro
170 721 Piotr SIEDLAK M5 Say More Szkoła Językowa pro
171 1690 JERZY GROBELNY M4 GALL-ICM SKODA WROCŁAW pro
172 85 Mariusz WOJTCZAK M4 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA pro
173 87 Robert GłUSZCZYńSKI M5 fun
174 88 Marcin RESZKA M3 Cube Szok Lion Motors Team pro
175 89 Radosław ŁUKASIK M2 pro
176 1552 Andrzej WYKA M6 ,
177 1683 Paweł KIMBORT M4 TALVI SPORT Szklarska Poręba
178 90 Damian KOWALSKI M2 Pratt & Whitney Kalisz pro
179 Tomasz OLEJNIK M4 pro
180 91 ZBIGNIEW KACZMAREK M4 SZERSZENIE GRUPA MOVISTAR fun
181 92 Bartłomiej PAMUłA M2 Cube Szok Lion Motors Team pro
182 93 Łukasz MICHALSKI M3 Pratt & Whitney Kalisz pro
183 94 Mateusz BOGDAńSKI M2 50upAT fun
184 1872 Dariusz PIELECH M4 Górnik Polkowice
185 1783 Janusz CZECHOWSKI M4 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
186 353 Mariusz MANOREK M4 ZWIFT.PL fun
187 1071 Mirosław KARDAŚ M5 , fun
188 Andrzej WARSZEWSKI M2
189 96 Konrad KOPCZYńSKI M3 Śląsk Kolarsko pro
190 Andrzej WYWROT M4
191 206 Dariusz TESSMER M5 LEFERO TEAM SPORT pro
192 97 Piotr ZACHOSZCZ M3 pro
193 99 Łukasz ŁUNIEWSKI M2 , fun
194 Dominika NOWACKA K2
195 Mariusz SCHNELLA M3
196 100 Jakub MARCZEWSKI M3 KROSS EURO-ROWER.PL fun
197 2044 Igor KAźMIERCZAK M3 PM RIDER TEAM fun
198 Marek JURASZEK M3
199 Jacek OLEKSYK M5
200 120 Bartosz PREKIEL M3 PM RIDER TEAM fun
201 103 RAFAŁ CIPIRSKI M3 PTHU RATON PRZYLESIE pro
202 508 Robert BIELAWSKI M4 Pratt & Whitney Kalisz pro
203 104 Maciej KUSIńSKI M3 JacaCoach Team pro
204 105 Bogusław FLORCZAK M6 JF DUET Goleniów pro
205 796 Roman AUGUśCIńSKI M5
206 106 Łukasz KOJS M4 fun
207 107 DANIEL KIńCZYK M3 Kin-spaw pro
208 1136 Tomasz MIKOłAJCZYK M4 Polska fun
209 108 Piotr KWIATKOWSKI M4 TriActiv Ridley fun
210 1525 Henryk TORBUS M7 Tama Polska
211 1805 Marcin WóJCIK M3 Mundur na Rowerze
212 1829 Lucjan ŚLIWIŃSKI M7 START BIELSKO BIAŁA fun
213 109 Maciej ZEMBIK M3 Bike Serwis SCOTT Team pro
214 Katya GASENKO K3
215 1665 Sebastian WOJCIECHOWSKI M4 ,
216 886 Przemek ZAWADA M4 Quest Road
217 655 Sebastian WALCZYńSKI M4 STC Skarżysko Kamienna
218 110 Maciej HAJDZIONY M2 Pratt & Whitney Kalisz pro
219 1556 Piotr ZIEJKA M3 OSP Miękinia Prom Riders Team
220 111 SEBASTIAN BIRUTA M4 GVT fun
221 Krystian BłASZCZAK M3 ZGRUPKA TEAM
222 504 Przemysław SZCZUCKI M3 Bikestacja.pl/Fitwheels.eu pro
223 1117 Patryk LELEK M2 Team Kelvion pro
224 Bartłomiej KAROLEWSKI M3 Supportsport
225 Dariusz BORUCZKOWSKI M5
226 961 Bartosz KASPRZYK M3 Road-Racing.pl fun
227 Lukasz ANDRZEJEWSKI M4 FTI Racing Team
228 920 Mikołaj SZEWCZYK M3 BodyiCoach Cycling Team
229 1125 Mariusz DUMITRESCU M4 Milicz fun
230 113 Dawid GóRKOWY M2 KORBA TEAM pro
231 150 TOMASZ KOWALONEK M4 KKFP WOLSZTYN pro
232 Jarosław SZABLA M4 MAPEI - Brzeg pro
233 259 Sylwester RAK M5 KORBA TEAM pro
234 1803 Krzysztof PALUSZEK M4 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH pro
235 114 Paweł WINIARSKI M4 Siekiera Peruna Świdnica fun
236 115 Wojciech BACHIńSKI M2 fun
237 116 Mateusz BARAńSKI M3 OTR Interkol pro
238 656 Andrzej ŚLEDZIONA M4 DIVERSEY TEAM pro
239 Michał OSTROWSKI M3 Triathlon Strzelin
240 117 Mirosław MAZUROWSKI M5 pro
241 118 Mariusz SZCZEPANIAK M3 pro
242 Bartosz NOWAK M3 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
243 1825 JAROSŁAW DURA M4 Drużyna Szpiku
244 1557 Michał BUDZANOWSKI M2 Triathlon Pro Team
245 875 Radosław MAZUR M4 Road-Racing.pl
246 Mirosław KIELAR M4 GVT
247 1569 PAWEŁ WIKA M3
248 119 Łukasz KORZENIOWSKI M3 STD fun
249 1751 ZDZISŁAW FILIPOWSKI M4 Celironman
250 851 Karol CHOMIŃSKI M2 BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA fun
251 Bogusław TOMAKA M4 Huzar Bike Academy FUN
252 Paweł WITEK M3
253 595 RADOSŁAW DUDAJEK M4 Huzar Bike Academy FUN pro
254 2042 Jakub PAPCIAK M4 Kuźnia Kolarska pro
255 530 Dorota JANUSZ K3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
256 Sebastian WOJTYSIAK M4 OTR Interkol
257 573 Rafał FABICH M4 Huzar Bike Academy fun
258 799 Witold GLONEK M5
259 1962 Cezary ŁUSZCZEWSKI M3 , pro
260 Marcin MARCIN STEFAńSKI M3 Centrum Rowerowe Giant Żary
261 1664 Karol NISZTUK M3 Bicycle Grzymalin pro
262 1831 Marcin LATOSZEK M4 LKK Wulkan CCC pro
263 124 Paweł PAWELEC M4 NOWOTOMYSKA AKADEMIA BIEGANIA pro
264 125 DARIUSZ RUTA M4 NOWOTOMYSKA AKADEMIA BIEGANIA pro
265 126 Piotr KULBICKI M3 GT RAT pro
266 127 Wiktor ŻAK M6 GVT fun
267 128 Roman KRZYżANOWSKI M4 KKFP WOLSZTYN pro
268 794 Michał MULIK M2 PCC Prudnik Cycling Club
269 129 Łukasz KAZUBSKI M4 KKFP WOLSZTYN pro
270 130 Patryk BANACH M2 KKFP WOLSZTYN pro
271 131 Dariusz POTONIEC M4 jas-kółka pro
272 606 Tomasz OLECHOWSKI M4 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
273 132 Sylwester MOLSKI M4 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH pro
274 Karol OWCZAR M2 Cyklofan pro
275 495 Maciej HULALKA M2 KKFP WOLSZTYN pro
276 133 Roman GąSIOR M5 BLITZMANN TEAM pro
277 134 Krzysztof SPłAWSKI M4 pro
278 DARIUSZ NOGA M3 INSERT TEAM
279 135 Konrad NESTOROWICZ M4 GVT fun
280 136 PAWEŁ FRANZ M3 KKFP WOLSZTYN pro
281 835 Bartosz ZAJĄC M2 Quest Road fun
282 834 Ewa DUSZYŃSKA K2 Quest Road
283 137 Krzysztof KRUSZYNA M5 , fun
284 138 Kamil KWAPICH M3 fun
285 139 Przemysław PIOTROWSKI M3 Cube Szok Lion Motors Team pro
286 141 ANDRZEJ PRZYBYLSKI M4 pro
287 1698 Roman DEHMEL M6 Goggle Pro Active Eyewear
288 554 Lukasz JANIC M2 STC Stargard pro
289 600 Marian KOłODZIEJSKI M5 Huzar Bike Academy FUN pro
290 1580 Sławomir OSTROWSKI M4 THERMIC TEAM
291 Wojciech BISKUP M3 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Tp-Link Team
292 142 Mateusz SłOWIK M2 Ostrowska Kawaleria Kolarska fun
293 Marian KOłODZIEJSKI M5 Ślęza Sobotka
294 614 Lidia FąTOWICZ K3 fun
295 143 Michał BłAżEJEWSKI M2 Euro Bike Kaczmarek Electric Team pro
296 466 Piotr STęPNIK M3 GATTA BIKE-RS pro
297 144 Katarzyna ORłOWSKA K4 Rogelli Team pro
298 145 ROBERT ŁĘSZCZAK M3 KKFP WOLSZTYN pro
299 146 Grzegorz ŚNITA M3 KKFP WOLSZTYN pro
300 147 Jakub BOROWIAK M2 OTR Interkol pro
301 148 Bartek STRZELSKI M3 Argos-Van Schijndel pro
302 149 Waldemar TWARDZISZEWSKI M6 RED-OX Champion Podgórzyn fun
303 1811 Jarosław KULPA M4 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team
304 151 TADEUSZ SZYMKO M5 LZS Profi Jelenia Góra pro
305 152 Michał POLANIN M2 pro
306 153 Krzysztof ARSENIUK M3 Legion Serwis pro
307 574 Daniel OSZCZęDA M4 Huzar Bike Academy pro
308 154 Krzysztof FECKO M5 LEFERO pro
309 1815 Tomir ŻUKOTYńSKI M4 Across The River Team
310 155 Mariusz KSIęZKI M3 JTC pro
311 1963 Piotr LITWIN M2 ,
312 Piotr KAZMIERCZAK M4 WKK
313 156 Marcin MICHALCZEWSKI M4 ACTIVE JET pro
314 Marta SZAłACIńSKA K3 TriActiv Ridley
315 Krzysztof PISZCZEK M3
316 553 Monika SZOTOWICZ K3 STC Stargard pro
317 1540 Marcin JAREK M3 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
318 555 Piotr CHMIELEWSKI M4 STC Stargard pro
319 164 MAREK LUTY M6 LUTY TEAM 100 MTB Lubień pro
320 158 Mateusz TRYBUłA M3 PCC Prudnik Cycling Club pro
321 159 Tomasz GRYGLIK M4 pro
322 160 Sebastian GOTLIB M3 fun
323 Piotr TYRAKOWSKI M5
324 Grzegorz KOWALSKI M2 CykloOpole
325 161 Piotr KOROL M3 MTS drużyna szpiku KGHM pro
326 1989 Agata MADEJ K3 ZGRUPKA TEAM
327 162 Błażej PIETRZAK M3 GVT pro
328 163 PAWEŁ GNITECKI M3 Cart-Pack Team Sokół Bralin pro
329 354 Krzysztof LIGęSKA M4 Natek Poland pro
330 Krzysztof CIEśLA M4
331 1079 Krzysztof SZMIGIEL M3 Road-Racing.pl
332 194 SZYMON KOSZYKOWSKI M3 Mitsubishi Materials Mtb Team pro
333 1516 Andrzej MARCINEK M6 50upAT
334 165 MACIEJ JĘDRZEJCZAK M6 Neon Team pro
335 460 Daniel BEJMERT M3 SPORTFUEL.PL pro
336 Mariusz MUSIAłEK M3 MMBIKE
337 1506 Tomasz IMIELSKI M4 PROM RIDERS TEAM
338 1577 Krzysztof ZAWOLSKI M4 ,
339 1578 Damian ZAWOLSKI M2 ,
340 171 Maciej BYCH M4 TRIDEA Team pro
341 Marek ARDELLI M3 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
342 172 Paweł PESZ M4 INSERT TEAM pro
343 Filip GOLA M4
344 462 Łukasz ZIęTEK M4 JTC pro
345 173 WALDEMAR DUBICKI M5 NIEZRZESZONY NOWA SÓL fun
346 Jędrzej BABISZ M2 CONTE MEBLE
347 Marcin SIECZEJKO M3
348 1567 Łukasz OLACZEK M3 Wieczorni Biegacze
349 174 Paweł BUGANIUK M3 Ks_Oleszna fun
350 1695 ALINA SOWA K4 TMTeam
351 175 ŁUKASZ SWATOWSKI M2 Manchester United fun
352 176 PATRYK MAZUREK M3 Bike Atelier Team pro
353 177 Wojciech STARCZEWSKI M6 , pro
354 178 Sebastian ROMANOWSKI M4 pro
355 179 Michal JANIKOWSKI M4 Burcak Team pro
356 180 Paweł BURY M3 LKK Wulkan CCC pro
357 181 Artur SęKOWSKI M3 Domat Race and Rally pro
358 Tomasz WALASIK M4 Emeritto
359 182 Paweł SKOP M3 , pro
360 818 Ireneusz KUCEWICZ M4 Quest Road
361 183 PRZEMYSŁAW MARCINKOWSKI M4 GVT pro
362 JACEK RADWAŃSKI M4 JUMP WORLD pro
363 185 Krzysztof KRUPA M6 GVT fun
364 186 Kordian LENIARSKI M4 pro
365 187 Tomasz SłUPIK M4 Śląsk Kolarsko pro
366 188 Jakub PASEK M2 Rack Bike Team fun
367 190 Maciej NIEśLAńCZYK M4 GVT fun
368 189 Aleksander SAMOFAł M4 Wrocławski Klub Kolarski fun
369 591 Magdalena ZINKOWSKA K3 Huzar Bike Academy pro
370 Tomasz OPALIńSKI M2 pro
371 191 Bartosz KACZMAREK M3 Kamanki Bike Team fun
372 1627 Jarosław MAJEWSKI M4 FZ POJECHANI
373 1628 Mirosław SZALPUK M5 FZ Pojechani
374 192 Krzysztof NOWICKI M3 pro
375 748 Wojciech KOTWICKI M2
376 1295 BARTŁOMIEJ MULIK M4 PCC Prudnik Cycling Club pro
377 1124 Tomasz TYMAńSKI M5 , fun
378 ROBERT NOCOŃ M4
379 1595 Michał PłóCIENNIK M3 FZ POJECHANI
380 Marcin ŁYSUNIEC M3 TMTeam
381 531 Paweł SULICH M2 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
382 195 KRZYSZTOF KUBIK M2 OTR Interkol pro
383 196 Grzegorz BIDZIńSKI M3 Mrówki pro
384 197 Błażej STACHOWIAK M4 Burcak Team pro
385 199 Jerzy PIERZCHALSKI M5 Pierzchalski Cycling Team fun
386 200 Piotr KACZOR M4 Ratusz Maszewo pro
387 Mateusz RóżYCKI M3 Cyklomaniacy
388 202 Karol NOWAKOWSKI M3 Pratt & Whitney Kalisz fun
389 204 DARIUSZ ŁABIAK M4 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
390 205 Paweł SARKOWICZ M3 pro
391 983 Marek GARCZYńSKI M5 BIKE TEAM ZBYSZKO ANDRESPOL
392 207 Paweł PERKOWSKI M3 , pro
393 208 Blanka TRYKOWSKA K3 GT RAT fun
394 209 Paweł CICHECKI M3 Ratusz Maszewo pro
395 Szczepan PłUSA M5 Lider Motosport
396 BARTOSZ POL M3 Waniewski Coaching
397 1590 Dariusz KRYSIAK M5 Mitsubishi Motors
398 210 Józef KOSIEC M6 KTUKOL GŁUCHOŁAZY pro
399 237 Jacek SZYMAńSKI M5 TriActiv Ridley, fun
400 Paweł SZPONAR M4
401 211 Wiesław TURZAńSKI M5 CICLISMO Wrocław pro
402 976 Wojciech WOłK-ŁANIEWSKI M3 Koliber Sulistrowiczki pro
403 213 MARCIN BACHTIAK M4 JacaCoach Team pro
404 214 Tomasz KONIECZNY M3 50upAT fun
405 1276 Łukasz MłYNARSKI M3 ROMET FACTORY TEAM pro
406 1072 Jacek JANKOWSKI M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
407 856 Aleksander KONOWALIK M3
408 215 Andrzej PłUSZKA M2 fun
409 216 Dawid SZLACHTA M2 Ostrowska Kawaleria Kolarska fun
410 Kamil KUZIOMKO M3
411 1279 Michał BRODA M2 Rowerowa DOIIB
412 217 BARTŁOMIEJ RYNIEWICZ M3 Zgrupka Luboń pro
413 218 Sebastian KOłDA M4 TMMP Bike Team pro
414 Piotr WóJCIK M5 CICLISMO Wrocław
415 693 Sebastian PRUSAK M4 pro
416 691 Beata PRUSAK K3
417 788 Robert KONIECZNY M3 GATTA BIKE-RS pro
418 219 Arkadiusz SZCZERBIAK M4 ACTIVE JET pro
419 1554 Przemysław MISZTAL M3 ,
420 Marcin ROBAKOWSKI M2 KKFP WOLSZTYN
421 Jacek IDZIKOWSKI M3
422 221 Grzegorz STRYCHAR M4 Mitsubishi Materials Mtb Team pro
423 222 Monika STRYCHAR K3 Mitsubishi Materials Mtb Team pro
424 223 Robert MIZIA M4 pro
425 1587 Marek MARZEC M5 Rogelli Team
426 1563 rafał GROMOLAK M3 rafal fun
427 1601 Dariusz PAWLUKOWICZ M3 nieMłode Wilki fun
428 1318 MARIUSZ SZYC M5 GILICKI BIKE pro
429 225 JAN PADUCH M6 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH fun
430 226 Wiktor KOKORNACZYK M2 KKFP WOLSZTYN fun
431 227 Bogusław ROZUMKIEWICZ M5 Niezrzeszony pro
432 228 Paweł KWIATKOWSKI M2 FitStyle Team pro
433 229 BOGDAN KAWALER M4 NIEZRZESZONY fun
434 230 Kamil SZCZęSNY M3 pro
435 541 Wacław CIROCKI M5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
436 Marcin SZLACHTA M3
437 231 Dominik SYNOWIEC M3 Ajan Iron Team Jawor pro
438 232 ROBERT KUPIEC M4 BIKEHEAD pro
439 233 Bartosz ZIMNICKI M3 pro
440 Maciej PUź M3 MyBike Road Team pro
441 234 Tomasz HERDA M3 BIKEHEAD pro
442 1607 Piotr WILCZAK M3 nieMłode Wilki fun
443 235 Radek WIERUSZEWSKI M4 fun
444 andrzej BOGDAńSKI M4 VOLVO BUSS WROCŁAW
445 236 Rafał KOWALCZYK M4 PROFANA breslau pro
446 545 IWONA JANKOWSKA K5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM pro
447 771 Grzegorz TURKIEWICZ M5 GATTA BIKE-RS pro
448 1705 ROMAN WOŹNIAK M4 , fun
449 238 Piotr ŁUKASZCZYK M3 Pratt & Whitney Kalisz pro
450 2007 MIROSLAW NOWAKOWSKI M5 Team UDG Polkowice
451 239 Sylwia TUMIłOWICZ K2 DGR RACING TEAM pro
452 800 Piotr ZAJąC M5 Quest Road
453 1608 Stanisław STęPIEń M4 nieMłode Wilki
454 241 Eduard ALICKUN M3 Sii Cyclin Team pro
455 665 Janusz SIEDLAK M4 SAY MORE Szkoła Językowa
456 1535 Mariusz NIEDZIELSKI M4 Milicz
457 242 Przemysław SKOWRON M3 CykloOpole pro
458 243 Piotr WIERZEJEWSKI M3 Brand24 fun
459 1846 Paweł KRYWOSZONEK M2 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA pro
460 1047 Jacek MAZUR M5 ,
461 1288 Can VURAL M2 TriActiv Ridley
462 245 Iwona ARANIN K3 TriActiv Ridley pro
463 629 Jacek RUSZKIEWICZ M3 Huzar Bike Academy pro
464 246 GRZEGORZ OWSIANNIK M4 , pro
465 Piotr KUSA M4 Wodnik Jelenia Góra
466 247 Marcin DOBROSZEK M3 fun
467 248 Lesław RZADKOWSKI M3 Diehl Controls MTB Team pro
468 2001 Artur CYTLAK M4 Cube Szok Lion Motors Team pro
469 250 Przemysław ROZWALKA M2 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
470 Wiesław PAWLUś M4 pro
471 252 Edward NISZTUK M7 fun
472 253 Łukasz ROZMUS M3 pro
473 575 Łukasz HUZARSKI HUZARCOM.PL M3 Huzar Bike Academy FUN fun
474 254 Cezary MAJ M3 PGR Pabianice pro
475 255 Marcin BARTOSZEWSKI M4 , pro
476 256 Wojciech CARYK M5 fun
477 257 Andrzej ZIEMIńSKI M4 pro
478 985 Grzegorz HOFFMANN M3 UNIT MARTOMBIKE Team
479 BARTOSZ BIELICKI M3 Running Team Milicz
480 537 Marek LECHOWSKI M5 Verge Eska Team fun
481 258 Sylwia GAJDKA K2 PTC Alpina Pabianice pro
482 1672 Marcin ZAWADZKI M3 , fun
483 538 Tomasz MACIAś M4 Verge Eska Team fun
484 261 Dariusz KUCZYńSKI M4 , pro
485 262 bogdan KURKIEWICZ M5 DIVERSEY TEAM pro
486 360 Paweł SZYKTANC M3 PTC Alpina Pabianice pro
487 263 Jacek SZARY M5 UKKS Imielin Team pro
488 539 Kazimierz ROJEK M6 Verge Eska Team fun
489 264 Piotr CUDNY M3 Legia Cycling Club pro
490 266 Monika MINIEWSKA K4 TriActiv Ridley pro
491 265 Robert CHARłAMPOWICZ M5 TriActiv Ridley fun
492 731 Darek STęSIK M5 KKFP WOLSZTYN pro
493 945 MAŁGORZATA ZIĘTEK K4 JTC fun
494 268 Piotr SZPAKOWSKI M3 Cart-Pack Team Sokół Bralin pro
495 0 Jan KłOS M3
496 Jacek SMEREKA M5
497 Piotr KUTSCHENREITER M2 FTI Racing Team
498 270 Stanisław DZIKOWSKI M5 GVT fun
499 271 Jakub WóJTOWICZ M3 Royal Brand PR Bike Team pro
500 272 Marcin ZDUNEK M4 Royal Brand PR Bike Team pro
501 1517 Szymon PADUCHOWCZ M6 50upAT
502 273 Paweł IGNASIAK M3 Mitsubishi Materials Mtb Team pro
503 1794 Rafal URBANCZYK M3 , pro
504 275 Jacek WOLNY M4 pro
505 276 Jacek GABRYSZ M5 , fun
506 277 Grzegorz KALINOWSKI M4 GVT fun
507 278 Wiesław BIERNAT M5 Niezrzeszony fun
508 279 SZYMON MARGIELA M2 MrBike Pleszew fun
509 Wojciech ŁYSZCZARZ M3
510 280 Mirosław DąBEK M4 MIRAS pro
511 645 MARTA HANUS-FORKAJM K3 VILLA SOBOTKA fun
512 281 MARCIN FORKAJM M3 VILLA SOBOTKA fun
513 1261 Adrian JAWORSKI M3 GVT fun
514 1656 Agnieszka JAWORSKA K3 GVT TRZEPAKI
515 456 Ryszard GAWRON M6 GVT 2 fun
516 540 Sławomir CHRZANOWSKI M4 Verge Eska Team pro
517 282 Małgorzata SUCHA K4 Ebicom PM Bike Racing Team pro
518 283 Piotr ANDREJKóW M2 Mitsubishi Materials Mtb Team pro
519 284 CZESŁAW WOŁUJEWICZ M6 POLART NUTRAXX TEAM pro
520 Wojciech PIECHOWICZ M4 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
521 285 Karol RUTSKI M6 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
522 570 Jarek CZYż M3 Huzar Bike Academy pro
523 286 WITOLD WALCZAK M5 AND.NOVA pro
524 579 Bartosz IDCZAK M3 KROSS Staff Team pro
525 287 Dariusz KUCZYŃSKI M5 fun
526 288 Jakub URBAńSKI M2 Ihr Baecker Schueren Team pro
527 289 Edward KUCZMARZ M6 Szerszenie Trzebnica pro
528 290 Rafał HELBIK M3 PGR Pabianice pro
529 Marek KUBUSZOK M5 Bike Atelier Team
530 Mirosław RABURSKI M5 AMBIT RACING TEAM
531 876 Kamil MUZYKA M2 Maciejewski Cycling Team fun
532 1116 Radosław STEMPNIAK M2 Zarębski team pro
533 Krzysztof ORUBA M3 Huzar Bike Academy FUN pro
534 Patryk ŚNIEGULA M2 Szerszenie Trzebnica
535 292 Piotr WYRZYKOWSKI M2 CICLISMO Wrocław fun
536 293 Jakub KRYCH M3 POLART NUTRAXX TEAM pro
537 294 Renata GLAZER K3 Agregaty EPS System fun
538 572 Tomasz KOWALSKI M5 Huzar Bike Academy pro
539 1670 Dawid TACZKOWSKI M2
540 467 Jan PILCH M5 TKKF UKLEJNA MYŚLENICE pro
541 295 Sławomir SIDORSKI M3 Goggle Pro Active Eyewear fun
542 1278 Marek GRABIWODA M3 BORA-hansgrohe Fanclub Poland fun
543 589 STANISŁAW SNOPEK M5 TVP SPORT fun
544 1625 Bartosz PAPRZYCKI M3 OŚ Racing Team
545 627 Zbigniew DANIELSKI M6 Bank Handlowy w Warszawie S.A. fun
546 296 Łukasz STARZYK M3 GVT pro
547 298 Grzegorz BURZAWA M4 FENIX TYCHY pro
548 585 Piotr SOBCZYńSKI M4 TVP SPORT fun
549 Patryk JANKOWSKI M3 ŚTC ŚMIGIEL fun
550 853 Adam KęDZIA M4 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
551 1633 Łukasz BIENIEK M3 BEMKO
552 300 DAMIAN MIELA M2 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
553 366 Przemysław MOCEK M2 Bike Serwis SCOTT Team
554 1671 Marcin MARGLARCZYK M2 ,
555 1704 Dawid BIELEWICZ M3 ZGRUPKA TEAM
556 301 Tadeusz PORADZISZ M6 KS Sułek Sport Świdnica fun
557 630 Tomasz SIDOROWSKI M3 Huzar Bike Academy pro
558 302 Mateusz BIELEń M3 Ebicom PM Bike Racing Team pro
559 588 Mateusz JARECKI M3 TVP SPORT fun
560 303 Grzegorz KUMISZCZO M6 niezrzeszony-emeryt pro
561 304 Kamil KRóL M2 OŚ Racing Team pro
562 474 DAWID ZIELINSKI M2 JTC pro
563 850 Edyta KONARSKA K4
564 1657 lech ERGANG M5 STREFASPORTU.PL MW INVEST
565 305 Daniel LINDNER M5 GILICKI BIKE pro
566 Marcin SZULC M4
567 306 Tomasz GLAZER M3 Agregaty EPS System fun
568 307 MICHAŁ ZAWORSKI M3 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
569 308 Jerzy ROSA M5 Bike Atelier Team pro
570 586 Sebastian SZCZęSNY M4 TVP Sport fun
571 571 Małgorzata ZIMNICKA K3 Huzar Bike Academy pro
572 Marcin GRYBOś M3 FTI Racing Team
573 Marek TACIAK M5 Kameleonteam
574 319 Rafał WAWRZKIEIWCZ M2 KKFP WOLSZTYN pro
575 332 Andrzej WEWIÓRSKI M7 , pro
576 628 Marek HUZAREWICZ M4 Bank Handlowy w Warszawie S.A. fun
577 309 Paweł TUREK M2 Absolute Bikes Team pro
578 Marcin WOżNIAK M3 Velo GD
579 546 BARTOSZ ŁUKASZEWICZ M4 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
580 310 Czesława KRUCZKOWSKA K2 , fun
581 809 ROBERT SUSZCZYŃSKI M4 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team pro
582 1320 Jan MATUSZEWSKI M3 Musli4u Cycling Team pro
583 1787 Robert OSKULSKI M4 SMS Kowary
584 312 Filip BAGIńSKI M2 LKK Wulkan CCC pro
585 808 Marta BALCERZAK K3 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team pro
586 313 Grzegorz BOGDAJEWICZ M4 OTR Interkol pro
587 314 Tomasz SORBIAN M3 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
588 315 BOGUSŁAW KRAMARCZYK M5 ROGELLI TEAM pro
589 584 Artur PATEREK M4 OTR Interkol pro
590 316 Oleksandr NOSATENKO M3 pro
591 317 Konrd CHOROSZKO M3 pro
592 923 Wojciech BąCZEK M4 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
593 318 Filip SOCHA M2 EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM pro
594 542 Paweł IWANKIEWICZ M5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
595 Andrzej PANKOWSKI M5
596 527 KAMIL KRÓLIKOWSKI M3 ROMET FACTORY TEAM pro
597 Emil GęBSKI M2 Bike Expert Team
598 714 Anna TKOCZ K4 pro
599 320 Patryk MATUSZAK M2 GALIBIER BIKEFUN pro
600 457 Daniel PANACHIDA M2 OŚ Racing Team pro
601 718 Błażej KUTROWSKI M2 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
602 1624 Mateusz KOWALCZYK M2 OŚ Racing Team
603 534 Tomasz HARKAWY M4 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
604 322 Sławomir ŚWIERCZEK M4 TriActiv Ridley fun
605 815 Andrzej GRUH M6 , fun
606 1319 Mariusz CIBOREK M3 Musli4u Cycling Team pro
607 324 MATEUSZ STASIAK M2 MrBike Pleszew pro
608 1898 Mirosław SłOMSKI M4 GTR GOLUB-DOBRZYŃ
609 325 Marek CIASTOń M5 Bike Atelier Team pro
610 326 Marcin KNAPCZYK M4 pro
611 327 Żaneta JUSZKIEWICZ K3 Bike Atelier Team pro
612 328 Piotr ROROT M3 zgrupka pro
613 329 Konrad OMIELJANIUK M2 pro
614 716 Szymon NOWACZYK M4 STREFASPORTU.PL MW INVEST
615 Józef SZEIBE M6 STREFASPORTU.PL MW INVEST
616 601 Piotr PAWłOWSKI M5 Huzar Bike Academy pro
617 676 Aleksander USZOK M4 Górny Śląsk Silesia Team
618 602 Tomasz ŁABęDź M4 Huzar Bike Academy FUN pro
619 1840 Zbigniew SIDORSKI M6 Goggle Pro Active Eyewear fun
620 331 Bartosz KOTULIńSKI M3 Musli4u Cycling Team pro
621 Vladyslav RUDENKO M2 Cadence 90 pro
622 Igor ŻABA M3 Bike Atelier Team pro
623 333 Sebastian SURMACZ M3 Bike Atelier Team pro
624 334 Sławomir WąGROWSKI M4 GILICKI BIKE pro
625 335 Kamil GROMNICKI M2 PM RIDER TEAM pro
626 336 JANUSZ KüHNEL M5 , fun
627 727 Marek LORENOWICZ M3 BRANDOVO fun
628 728 Katarzyna KęPA-LORENOWICZ K3 BRANDOVO fun
629 338 Konrad CHUDAK M3 ŚTC ŚMIGIEL pro
630 1795 Nick KARPOV M3 ,
631 587 Piotr MARKOWSKI M4 TVP SPORT fun
632 337 Rafał PAńCZYK M4 Sobótka fun
633 559 Daniel KOWALEWSKI M4 ZIELONA MILA TEAM pro
634 1708 Krystian TOPOROWSKI M2 Grupetto Kluczbork
635 1511 Tomasz OSTOJICZ M4 DIVERSEY TEAM
636 339 Damian GAłEK M4 DIVERSEY TEAM pro
637 717 Tomasz FILIPIAK M4 sobótka team 40+ pro
638 1092 Marek ŻELAZNY M4 Huzar Bike Academy pro
639 340 Bartosz BAL M3 ZGRUPKA TEAM pro
640 465 Mariusz PIASECKI M4 GATTA BIKE-RS pro
641 341 Tadeusz BYCZKOWSKI M5 GVT pro
642 342 Dariusz LEśNIEWSKI M5 Bike Atelier Team pro
643 343 Tomasz KREMER M4 DIVERSEY TEAM pro
644 464 Dariusz MALINOWSKI M4 GATTA BIKE-RS pro
645 344 Marcin ADAMSKI M4 SPORTFUEL.PL pro
646 251 Jakub CHYLIńSKI M2 , pro
647 346 MIECZYSŁAW ROMANOWSKI M5 pro
648 347 Katarzyna RZEPECKA K3 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM fun
649 Błażej WOJCIECHOWSKI M3
650 348 Artur MARZEC M4 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa pro
651 Dawid JONA M2 Grupa Kolarska Gliwice
652 349 Robert KIERZEK M4 OTR Interkol pro
653 Mariusz BOROWIAK M4 Jary
654 351 Adrian TRYCH M4 KM PSP Szczecin fun
655 352 Mateusz DUBIENIECKI M2 Kwisa Lubań pro
656 659 Jan ROGATKO M3 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
657 982 Robert FABISIAK M3 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
658 666 Marcin BINIEK M4 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
659 660 Paweł ZACZYK M2 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE pro
660 662 Maciej HABRAT M3 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
661 560 Rafał MIKODA M4 ZIELONA MILA TEAM pro
662 359 Michał BOROWIEC M3 PTC Alpina PABIANICE pro
663 355 Krzysztof CIKOTO M3 pro
664 356 Artur SZARYCZ M3 BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA pro
665 357 Marcin ŻUROWSKI M4 GVT fun
666 1566 BOGDAN KONIECZNY M6 50upAT
667 358 Michał OSSOWSKI M3 OMED 24 Gniezno pro
668 858 adam WAWOCZNY M3 EBICOM PM BIKE RACING TEAM
669 879 Mikołaj KUROPATWA M2 PTC Alpina Pabianice pro
670 362 Norbert SłOWIńSKI M4 Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie fun
671 Marek WOJNAROWSKI M3 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE pro
672 363 Maciej ETGENS M2 Rogelli Team pro
673 Sławomir MATUSZEWSKI M4 Nie zrzeszony
674 364 Dawid MAROSZ M3 OMED 24 Gniezno pro
675 1674 Edward MORJAK M3 E2rd
676 365 Alicja NACKOWICZ K3 GLKK VICTORIA fun
677 367 Grzegorz KRZYSZTOFIK M3 Szczytki Team pro
678 672 Mateusz KOWALCZYK M2 Trenuj Rower
679 368 Krzysztof LECH M4 Leśmian pro
680 Bartlomiej WIDZYK M3 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
681 1719 Karolina MACIEJEWSKA K3 Huzar Bike Academy pro
682 551 Dorota WIZNER K4 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
683 552 Dariusz WIZNER M4 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM pro
684 369 RAFAŁ ROGULA M3 HAPPYDENTAL.PL pro
685 Kamil OLSZEWSKI M2
686 Piotr WIERUSZEWSKI M4 Wierus
687 1641 Patryk WóJCIK M2 Inmogilany Cycling Team pro
688 697 Jakub HALIGOWSKI M2 Inmogilany Cycling Team pro
689 370 Klaudia WALCZAK K3 GLKK VICTORIA fun
690 371 Leonardo POLI M4 CICLISMO Wrocław fun
691 1549 Piotr GóRNIAK M4 Verge Eska Team fun
692 Dariusz SIEWIER M5 LSKK Bełchatów
693 ANDRZEJ DĄBROWSKI M5
694 372 Karol KRANKOWSKI M3 pro
695 373 Tomasz SZRAJBER M2 Deichmann Cycling Team pro
696 374 Daniel SIDOR M4 CICLISMO Wrocław fun
697 375 Wiesław GALAS M5 pro
698 Tomasz SZYMCZAK M3
699 548 Krzysztof WALASEK M2 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
700 1836 Beata GOLCZAK K3 Arcane
701 1802 DANIEL GUSZCZAK M3 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH pro
702 1273 Maciej WALASEK M2 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
703 547 Karolina MIELCAREK K2 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
704 550 Grzegorz WALASEK M4 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
705 1518 Ryszard MICHTA M6 50upAT
706 1143 Karol LIGęZA M3 VERGE pro
707 1906 Jakub CIARA M3 fun
708 Pawel BABICZ M3 72d windsport team
709 378 Mateusz CIAPAłA M3 CICLISMO Wrocław pro
710 379 GRZEGORZ MICHAŁEK M3 TriActiv Ridley fun
711 1560 Tomasz HRYCYK M4 Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków
712 380 HENRYK MICHAŁEK M5 fun
713 381 JOANNA MICHAŁEK K2 TriActiv Ridley fun
714 535 Mariusz LICKIEWICZ M5 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
715 382 Jarosław ŁAZARUK M3 Żary Cycling Team pro
716 658 Marcin SZENDERSKI M3 10 Opolska Brygada Logistyczna pro
717 908 Radosław HEJDUK M3
718 383 Piotr SZCZEPANIK M4 No LIMITED pro
719 1321 GRZEGORZ GÓRALNY M3 Musli4u Cycling Team pro
720 536 Łukasz TREPKA M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
721 1536 Krzysztof WALUKIEWICZ M3 JTC pro
722 386 Anna MąDRA-BIELEWICZ K3 ZGRUPKA TEAM pro
723 387 Mariusz ŁABęDZKI M5 pro
724 1583 Soboń ZBIGNIEW M6 Verge Eska Team
725 388 Franciszek MANIKOWSKI M3 Ośka Warszawa pro
726 390 Krzysztof ZALESIńSKI M3 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
727 Mikołaj KOWALCZE M2 Inmogilany Cycling Team pro
728 391 Tomasz TOMCZAK M4 , fun
729 392 Artur BORATYN M4 DIVERSEY TEAM pro
730 393 Leszek SZCZęSNY M3 CykloOpole pro
731 394 OLEKSII MIKHANCHUK M3 CICLISMO Wrocław pro
732 395 Michał NASZKO M2 Zgrupka Luboń pro
733 1528 TUNIA OLESZCZUK K3 GVT TRZEPAKI fun
734 664 Andrzej JAROSZ M3 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE pro
735 397 Maciej RADECKI M3 GVT TRZEPAKI pro
736 398 Michał SOłTOWSKI M3 fun
737 479 Arek TECłAW M3 GVT TRZEPAKI pro
738 399 Alicja SOłTOWSKA K3 fun
739 400 Michał NAWRACAJ M3 Ajan Iron Team Jawor pro
740 401 Arkadiusz POSMYK M4 DIVERSEY TEAM pro
741 402 Mariola POSMYK K4 DIVERSEY TEAM pro
742 403 Maciej PSZCZOLARSKI M4 Brzeg pro
743 404 Paweł GREHL M3 GVT 2 fun
744 405 Marek BONECKI M4 DIVERSEY TEAM pro
745 406 Joanna JóźWIAK K3 KLUB KOLARSKI DIVERSEY TEAM pro
746 407 Dariusz SZULGO M5 Niezrzeszony pro
747 408 Bartłomiej GRZEGORCZYK M3 GVT 2 fun
748 873 Tomasz GRABOWY M4 Agregaty EPS System
749 643 Tomasz LAHUS M2 pro
750 409 Bartłomiej JANIK M3 Fifarafa Team pro
751 410 Adrian KLESYK M4 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE pro
752 1586 Łukasz ŚLĘZIAK M3 Rogelli Team pro
753 1301 Michał LEWALD M3 CykloOpole
754 Radosław KUDłA M4
755 411 Dariusz ZIEBA M4 pro
756 998 Seweryn MAKUCH M3 OŚ Racing Team
757 Fryderyk BUNKIEWICZ M4 Bike atelier e obuwie maximus urbex team Polkowice
758 807 Jacek STOCKI M2 OŚ Racing Team
759 701 Michał CWYNAR M3 Inmogilany Cycling Team
760 1645 Adrian MROZEK M3 Niezrzeszony
761 412 Łukasz TORZECKI M3 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia fun
762 413 Ewelina LEDZION K2 Velovers fun
763 685 Mariusz MUSIAłOWSKI M6 NIEZRZESZONY pro
764 414 Łukasz URBANIAK M2 Velovers pro
765 877 Michał FONAł M3 ,
766 415 Robert ZIęBA M4 , pro
767 416 Radek KUCIAPIńSKI M3 pro
768 417 Grzegorz FAJKOWSKI M7 RYCERZE ROLANDA fun
769 816 Zbigniew WALCZAK M6 Bike Team Oleśnica
770 418 Robert PęDZIńSKI M4 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA pro
771 1678 Bogusław TOMAKA M4 ZIELONA MILA TEAM pro
772 774 Daniel SUMARA M4 GATTA BIKE-RS pro
773 419 Paweł PYZIK M4 pro
774 420 Mirosław FITAł M5 TRIATHLON CLUB GM ROADS pro
775 421 Janusz SZOłTYSIK M4 pro
776 422 Łukasz CISZEK M3 Górny Śląsk Silesia Team pro
777 423 Paweł CIEśLA M4 pro
778 450 Adam JąGOWSKI M4 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA pro
779 424 Konrad TROCHIM M2 pro
780 425 Damian WENTLAND M4 LO Świebodzin Team pro
781 1742 Tomasz PAWLICKI M4 ,
782 922 Eryk JANOWICZ M2 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM
783 426 Czesław CIESIELSKI M6 LKS Trasa Zielona Góra pro
784 561 Michał MICHLEWICZ M3 ZIELONA MILA TEAM pro
785 427 Miłosz ŚWIąTEK M2 LKS Trasa Zielona Góra pro
786 428 Piotr CZECH M5 Górny Śląsk Silesia Team pro
787 1855 Bartłomiej ORłOWSKI M2 CICLISMO Wrocław
788 1074 Przemek KUCHARSKI M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM pro
789 1644 Fabian FINK M4 Cyklosport Bolesławiec fun
790 432 Wojciech WęCłAś M3 OŚ Racing Team pro
791 1129 JACEK BAGIŃSKI M3 , fun
792 434 Artur GACEK M3 GVT TRZEPAKI pro
793 470 Michał MARKOWSKI M2 PM RIDER TEAM fun
794 436 Piotr KORPIK M4 , pro
795 1594 Paweł PAC M2 Brzeg pro
796 437 ANNA SZMUC K4 , fun
797 438 PAWEŁ DRAB M5 RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM fun
798 439 SŁAWOMIR MATLĘGA M4 Zarębski team pro
799 440 Piotr ICIASZEK M4 SPORTFUEL.PL pro
800 marcin JASKOLA M2 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia
801 1592 Daniel ARAMOWICZ M4 SKU TEAM fun
802 871 Marcin MATKOWSKI M4 Road-Racing.pl fun
803 Grzegorz ANDREJCZUK M4
804 442 Maciej KAMIńSKI M2 , pro
805 443 Paweł SZEWCZUK M3 HARFA HARRYSON\Luzersi fun
806 444 Piotr DZIAłOWY M5 La Bicicletta Cafe pro
807 445 Przemysław PAPIEż M4 STREFASPORTU.PL MW INVEST pro
808 Michał MICHALSKI M2 OTR Interkol pro
809 446 Jakub KUBICKI M3 BIKEHEAD pro
810 833 Natalia FRĄCZEK K3 Quest Road pro
811 Adrian KARPIUK M3 Niezrzeszony
812 894 LEON GRODZICKI M6 Quest Road
813 447 Wiesław MARONA M6 ROMET FACTORY TEAM pro
814 448 BARTEK OSTRASZ M3 VIESSMANN BIKE TEAM pro
815 1789 Adam DRZAS M4 CICLISMO Wrocław
816 449 DAREK MAZURKIEWICZ M4 GORALKA.COM.PL pro
817 1663 Robert KISZKA M3 Malta Pro Tour Naprawa Rowerów Robert Kiszka
818 451 Michał GóźDź M4 KTC Kielce pro
819 452 PAWEŁ MARTYNÓW M3 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA fun
820 1679 Andrzej JANIK M5 AND.NOVA pro
821 454 KRZYSZTOF SOBOK M4 SZLIF TEAM pro
822 946 Ryszard GRYGONIS M6 ROMET FACTORY TEAM pro
823 455 Andrzej KOMINEK M5 pro
824 1863 Zbigniew GUCWA M3 GVT TRZEPAKI fun
825 865 Jakub RATAJCZAK M2 MossoPolska-KamkoSport pro
826 458 Piotr LIS M3 Bike Serwis SCOTT Team pro
827 1589 Jaroslaw ARCISZEWSKI M5 up100kgbt
828 459 MICHAŁ BUKOWSKI M4 Onninen Team pro
829 670 Konrad RYKAŁA M4 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE pro
830 526 KLAUDIA PETTERS K2 ROMET FACTORY TEAM pro
831 1800 mariusz PAWłOWSKI M4 Verge Eska Team pro
832 1077 Andrzej GUCWA M2 GVT TRZEPAKI fun
833 736 Jakub STRUCH M2 beCykl Sulęcin pro
834 513 Piotr RAKIEWICZ M3 GVT TRZEPAKI pro
835 1091 Mateusz SOBIELARSKI M2 LKK Wulkan CCC pro
836 468 SYLWIA MAGER K3 fun
837 469 Daniel ADAMSKI M2 REAL64-STO pro
838 1591 Marcin ARCISZEWSKI M3 up100kgbt
839 1605 RYSZARD GREMPKA M6 ,
840 Jacek JERZYCKI M5
841 471 Artur WIDECKI M3 VIKING on BIKE pro
842 Łukasz SACHA M3 TTS Cycling Team
843 472 Artur PAJER M4 LTM Masters Team Grudziadz pro
844 473 Robert WłODARCZYK M3 LTM MASTERS TEAM GRUDZIĄDZ pro
845 475 Tomasz GROBELNY M4 kk taRNOVIA tarnowo podg pro
846 1606 Piotr PAWLUKOWICZ M3 nieMłode Wilki
847 742 Marcin TOMCZAK M3 GVT BMC pro
848 476 Dawid KANIECKI M3 LTM Masters Team Grudziadz pro
849 477 Artur LEMCIO M4 LEFERO pro
850 478 Marzena RATAJCZYK K4 PTC Alpina Pabianice pro
851 Wojciech MATLAK M2 POLART NUTRAXX TEAM pro
852 480 Marek ULUDOWSKI M4 Cyklofan pro
853 481 Adam BOCIAN M3 OŚ Racing Team pro
854 483 Szymon BIEL M3 Cube Szok Lion Motors Team pro
855 544 Ewa KUREK K5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
856 703 Wojciech WRONA M3 Rower Wrona fun
857 482 Bartosz SOKOłOWSKI M4 pro
858 Paweł JARYCH M4 pro
859 955 Robert MUCHA M3 ROMET FACTORY TEAM
860 484 Jarosław ZYGMąT M4 Rower Wrona fun
861 870 Adrian MAłKOWSKI M3 , fun
862 485 Cecylia CZARTORYSKA K3 GVT TRZEPAKI fun
863 1626 MICHAŁ BIGOŃ M3 OŚ Racing Team
864 581 KRZYSZTOF CABAJ M5 pro
865 486 Jarosław ARAMOWICZ M4 pro
866 580 MATEUSZ BYLICA M3 pro
867 487 Janusz MICHALCZYK M3 pro
868 490 Leszek ZIęTKOWSKI M6 Broń Radom pro
869 488 Michał ZIUłEK M2 Trenuj Rower pro
870 489 Marek SKRZYPCZYńSKI M3 pro
871 491 Marcin JEZIERSKI M3 pro
872 1087 krzysztof DUBIENIECKI M3 Goggle Pro Active Eyewear pro
873 493 Robert MENCFELDOWSKI M4 KROSS EURO-ROWER.PL pro
874 857 tomasz RADZKI M5 LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE pro
875 Jacek RYNKIEWICZ M2 pro
876 496 RYSZARD BINIEK M6 TEAM29ER pro
877 396 Oksana KRYSIUK K3 GVT TRZEPAKI
878 1067 Dominik JANECZKO M2 PM RIDER TEAM fun
879 497 Ryszard DOBOSZ M3 CICLISMO Wrocław pro
880 689 Łukasz DULIBA M3 CCC Środa Śląska fun
881 498 Szymon ŁUKASZEWSKI M3 GVT 2 pro
882 1575 Jarosław ZARęBSKI M3 Zarębski team pro
883 500 Piotr PRUSAK M3 GT RAT pro
884 939 Marcin JAGMIN M4 , pro
885 502 Michał LERCZAK M2 pro
886 679 Adam KOWALóW M5 DIVERSEY TEAM pro
887 503 Robert CIęKOSZ M5 La Bicicletta Cafe pro
888 704 Lechosław MICHALAK M6 Absolute Bikes Team
889 Daria SKRZYPEK K2 Goggle Pro Active Eyewear fun
890 1542 Krzysztof KRECZETOWSKI M4 STREFASPORTU.PL MW INVEST
891 505 Grzegorz KRężEL M5 SKU Team fun
892 722 Paweł JAMRO M3 NEXELO ŚWIDNICA pro
893 Dominik KAPUSTA M3 GATTA BIKE-RS
894 Adam OSTOJSKI M2 GATTA BIKE-RS
895 TOMASZ CZECHOWSKI M3 GATTA BIKE-RS
896 506 Bogusław STELCZYK M5 Rower Wrona fun
897 1138 Szymon ANDRZEJCZAK M3 Parlecycling / www.parle.cc pro
898 Sławomir GRZESIAK M4 GATTA BIKE-RS
899 578 Maciej PRAJEL M4 Huzar Bike Academy pro
900 Łukasz MATUSIAK M3 GATTA BIKE-RS
901 1519 GRZEGORZ HAJDUK M4 50upAT
902 772 Paweł KAłUSZKA M4 GATTA BIKE-RS
903 1653 IZABELA BLOK K2 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE pro
904 Robert WIERUCKI M4 ACTIVE JET pro
905 510 HENRYK MSZYCA M3 GALL-ICM SKODA WROCŁAW pro
906 511 Ewa KOłODZIEJ K3 AirBike Team pro
907 619 Mikołaj JURKOWLANIEC M2 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM pro
908 1654 Łukasz ZAKIELARZ M4 Inmogilany Cycling Team pro
909 781 Grzegorz KALENKO M5 Bike Team roletki.home.pl pro
910 512 Szczepan PASZEK M3 Bikestacja.pl/Fitwheels.eu pro
911 514 Marcin KAłDOWSKI M4 Łasin Team pro
912 515 Paweł TREć M3 fITsolution Professional Business Analysis pro
913 516 Wojciech SPYRA M3 Górny Śląsk Silesia Team pro
914 Maciej ŚWIT M3 GATTA BIKE-RS
915 1581 Małgorzata KOKOCIńSKA K2 THERMIC TEAM
916 517 Emil ŻYSZKOWSKI M5 pro
917 518 ARTUR KUBICZ M3 Bikestacja.pl/Fitwheels.eu pro
918 519 Mateusz KWIATKOWSKI M2 Ebicom PM Bike Racing Team pro
919 520 Przemysław GóRAK M3 PM RIDER TEAM fun
920 521 KRZYSZTOF MICIAK M5 ALLE JAZDA fun
921 522 Wojciech KRAUZE M5 SKU Team fun
922 949 Mateusz PORęBA M3 GATTA BIKE-RS pro
923 1501 Ryszard OSUCH M5 ALLE JAZDA
924 Jacek BRZóZKA M5
925 1502 Katarzyna OSUCH K5 ALLE JAZDA
926 524 Grzegorz KUREK M3 GALL-ICM SKODA WROCŁAW pro
927 Tomasz GRZEGORY M4 GATTA BIKE-RS
928 1503 Jarosław PRUGAR M5 ALLE JAZDA
929 773 Tomasz DąBEK M3 GATTA BIKE-RS pro
930 855 Franciszek JOWIK M6 Delta Cyklo Team Świdnica fun
931 1504 Przemek SZYMAńSKI M5 ALLE JAZDA fun
932 1659 Krzysztof KRóLEWICZ M2
933 735 Wojciech MIELCZAREK M4 Rower Wrona fun
934 525 Damian LISAK M3 SPORTFUEL.PL pro
935 680 Sławomir MARCZAK M4 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
936 557 Mieczysław NER M6 , fun
937 558 Anna GRONOWSKA K2 ManMat Polska fun
938 878 oskar NATOłOCZNY M2 Bike Center Ataksport Świdnica
939 Robert PILCH M4 GATTA BIKE-RS
940 Wojciech MACIąG M5 GATTA BIKE-RS
941 michał CZAPLA M2
942 562 jakub SREDZINSKI M3 Veroni Team pro
943 1642 Sebastian DRUSZKIEWICZ M3 Inmogilany Cycling Team
944 1131 Bartłomiej LESISZ M3 , pro
945 802 zdzisław PROCHOń M5 Rogelli Team
946 820 Piotr KULESZA M3 , pro
947 890 Jarosław GRZEJDZIAK M4 ATOM Boxmet Dzierżoniów
948 1111 Wojciech BARTOLEWSKI M5 ECOCOLOR pro
949 1903 Izabela JANUSZ K2 TRIATHLON CLUB GM ROADS pro
950 Krzysztof KOSIńSKI M3 pro
951 565 Rafał WOłKOWSKI M4 SPORT PROFIT.pl pro
952 566 Dominik KRAWCZYK M2 Luzers pro
953 567 WOJCIECH WARZYŃSKI M4 DOBRESKLEPYROWEROWE pro
954 Szczepan NASZEWSKI M3
955 569 Michał KUCZYńSKI M2 Luzers pro
956 568 Krzysztof LESZCZYńSKI M2 Road-Racing.pl pro
957 JAREK WOJCZAL M5 WOJCZAL - BIKE pro
958 621 Tomasz GNIADZIK M4 ROMET FACTORY TEAM fun
959 582 Agnieszka ŚPICA K3 Huzar Bike Academy pro
960 592 PAWEŁ PIRÓG M3 Huzar Bike Academy pro
961 779 Hubert JAKUBOWSKI M2 No Limited Racing Wheels pro
962 706 Krzysztof MALEC M3 TVP SPORT
963 Katarzyna GRANDZICKA K4 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
964 861 Mariusz KALKOWSKI M3 Ebicom PM Bike Racing Team pro
965 1570 Bartosz HUZARSKI M3 Huzar Bike Academy
966 596 Paweł PACHECKI M2 Ubezpieczenia24.pl pro
967 599 Bogusław PAWłOWSKI M3 KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA fun
968 603 Tomasz ZIęTEK M2 Brand24 fun
969 642 Matthias NEUBERT M4 Huzar Bike Academy FUN fun
970 604 PATRYK DOMAGAŁA M2 EBICOM PM BIKE RACING TEAM pro
971 612 Wit BENSARI M5 HBA pro
972 746 Arkadiusz TRACIAK M3 Pentel Team
973 Aneta IMIELSKA K4 Niezrzeszona pro
974 Michał NOWAKOWSKI M2 Ostrowska Kawaleria Kolarska
975 605 Mirosław WóJCIAK M4 JAFI SPORT BIKE TEAM pro
976 Wojciech CZARNECKI M2
977 608 Zdzisław WRONA M5 Rower Wrona fun
978 609 Marek WRONA M5 Rower Wrona fun
979 1259 Radosław SOłTYS M3 Rower Wrona fun
980 611 Michał WRONA M4 Rower Wrona fun
981 639 Krzysztof RADECKI M3 Rower Wrona fun
982 640 Antoni STANKIEWICZ M6 Sobótka fun
983 613 Franciszek GUSTOWSKI M7 Huzar Bike Academy pro
984 615 Dariusz BICHAJłO M4 GALL-ICM SKODA WROCŁAW fun
985 617 KRYSTIAN RADKO M4 GVT 2 fun
986 866 Bartosz SKóRSKI M2 UKS Moto- Jelcz Laskowice UKS Moto- Jelcz Laskowice fun
987 Marcel SZEWCZYK M3 TVP SPORT
988 618 Marian WIEWIóR M3 ELMAR TEAM fun
989 artur WNEK M3
990 620 MACIEJ SIMM M2 PROM RIDERS TEAM pro
991 622 Tomasz SILBERT M2 CICLISMO Wrocław pro
992 623 Agnieszka ŁOJEWSKA K3 AirBike Team fun
993 Tadeusz ŻARNOWIEC M5 Brzeg
994 624 Patryk MICHALAK M4 BRODOSPLIT pro
995 Jakub OBORSKI M3 STAFF CCC TEAM pro
996 625 Urszula ARAMOWICZ K4 fun
997 1617 GRZEGORZ BOBER M3 KORBA TEAM
998 1754 Wiktor NARAZIńSKI M2 ,
999 941 Piotr BARCZYK M3 Kolejarz Czestochowa pro
1000 Robert DUBLOWSKI M4 fun
1001 Filip ŁUCZAK M2 ZGRUPKA TEAM
1002 1864 Rafał KOWALSKI M4 CICLISMO Wrocław fun
1003 2034 Krzysztof ŁUKASZEWICZ M2 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
1004 Damian KWIATKOWSKI M3
1005 635 Karol ANDERKO M4 JAFI SPORT BIKE TEAM pro
1006 1953 KACPER SOWIńSKI M4 SKU Team pro
1007 637 Bartłomiej KUSTOSZ M4 SKU Team pro
1008 638 Paweł HEś M3 CICLISMO Wrocław pro
1009 686 Piotr SIEBERT M5 MERX TEAM WĄGROWIEC
1010 848 Jacek MIKULSKI M5 Rower Wrona fun
1011 Jarosław SIEROń M5 KLTC Konin
1012 891 Mateusz SEREK M2 pro
1013 1661 Damian BURTOWSKI M2 PROM RIDERS TEAM
1014 641 DARIUSZ LEDUCHOWSKI M5 Daniell Sportswear Luks Dwójka Stryków pro
1015 1021 Sylwia PISZCZOROWICZ K5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
1016 682 Marcin PISZCZOROWICZ M5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM fun
1017 1555 Krzysztof GOłOFIT M2
1018 1033 Mateusz FILAROWSKI M2 GVT 2
1019 1673 Wojciech BORKOWSKI M2
1020 1712 Bartosz KONARSKI M4
1021 644 Stanisław ALBRECHT M6 Bike Center Ataksport Świdnica pro
1022 882 Paweł ŁATA M4 Bike Atelier Team
1023 1243 Stanisław KUPCZAK M6 POL fun
1024 668 Krzysztof RAKOWSKI M5 Polska fun
1025 669 Jacek OLEJNICZAK M5 CICLISMO Wrocław fun
1026 684 Mariusz KOWALCZYK M4 Polska fun
1027 705 Ryszard WRONA M6 Rower Wrona fun
1028 713 Monika ALANKIEWICZ K4 Polska fun
1029 725 Reinder PRAK M6 Polska Sulistrowice fun
1030 726 Zdzisław WRONA M5 Rower Wrona fun
1031 729 Ryszard SZURKOWSKI M7 Rower Wrona fun
1032 730 Mieczysław KARŁOWICZ M5 Rower Wrona fun
1033 733 Mirosław MIELCZAREK M5 Rower Wrona fun
1034 657 Adam GERMAN M6 Polska fun
1035 649 Piotr BARTKIEWICZ M3 Rzeczyca fun
1036 1269 Radosław ROMANIK M5 Polska fun
1037 709 Zbigniew BUKOWSKI M6 Polska fun
1038 755 Hendryk CHARUCKI M6 COLNAGO TEAM fun
1039 754 Gerard PATOK M7 CCC POLKOWICE fun
1040 752 Rafał JURKOWLANIEC M5 COLNAGO TEAM fun
1041 749 Jan FALTYN M6 COLNAGO TEAM fun
1042 1315 Jan BRZEŹNY M6 COLNAGO TEAM fun
1043 759 Leszek SALETA M5 COLNAGO TEAM fun
1044 764 Marek MARCZENKO M5 COLNAGO TEAM fun
1045 765 Kamil JAMIŃSKI M3 Poland fun
1046 768 Maciej SKONECKI M3 Sobótka fun
1047 787 Robert GRUBER M4 Polska fun
1048 801 Przemysław SZYMAŃSKI M5 POL fun
1049 798 Krzysztof ŚMIELAK M5 SADKÓW fun
1050 804 Michał KOWALSKI M2 Polska fun
1051 806 Józef CZUBSKI M6 Bike Center Ataksport Świdnica fun
1052 819 Grzegorz NAJDEK M4 Polska fun
1053 823 Józef JURCZAK M6 Fundacja Rycerzy Rolanda fun
1054 821 Jacek BAJSAROWICZ M4 Rower Wrona fun
1055 830 Bogusław WOJTCZAK M4 Gryfów Ślaski fun
1056 836 Michał MAKOWSKI M3 Quest Road fun
1057 841 Krzysztof GÓRSKI M4 POL fun
1058 843 Jan ZIOMKOWSKI M3 POolska GVT fun
1059 862 Jacek STADNICZUK M4 UKS Moto- Jelcz Laskowice fun
1060 1588 Alfred SONDEL M7 Polska fun
1061 874 Tomasz MUSIAŁ M2 POL fun
1062 1532 Jacek PODBIELSKI M6 Polska fun
1063 Konrad RYKAŁA M4 POL pro
1064 667 Bartłomiej WIDZYK M3 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE pro
1065 663 Marek WOJNAROWSKI M3 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE pro
1066 661 Marcin BĘŚ M4 Polska pro
1067 648 Jarosław JANKOWSKI M4 Rowery Turowski pro
1068 647 Zbigniew KACZAŁA M5 Rowery Turowski Team pro
1069 673 Tomasz SPYRA M3 Polska pro
1070 677 Jerzy ADAMSKI M4 Team HUROM pro
1071 683 Robert BONDARYK M5 Opon Max pro
1072 952 Marcin PEC M4 Team HUROM pro
1073 674 Marek SORBIAN M6 Team HUROM MASTERS pro
1074 688 Zygmunt KRAWCZYK M6 Polska CCC Środa Śląska pro
1075 690 Agata HAMERA K3 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH pro
1076 692 Bartłomiej KMAK M3 Polska pro
1077 698 Andrzej MAŁYSA M5 Inmogilany Cycling Team pro
1078 696 Sebastian PRUSZKIEWICZ M3 Inmogilany Cycling Team pro
1079 707 Mariusz PAŁYGA M3 Absolute Bikes Team pro
1080 739 Radosław BŁAHUT M4 Cyklobłahut pro
1081 715 Maciej ŁOJEWSKI M3 Ośka Warszawa pro
1082 734 Grzegorz ŻOŁĘDZIOWSKI M3 Rower Wrona pro
1083 737 Jacek BATKO M4 Polska pro
1084 741 Krzysztof ŚLĘZAK M3 GUT pro
1085 720 Marek ARDELI M3 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH pro
1086 724 Damian ZALEJSKI M3 DREAM BIKE BIELAWA pro
1087 738 Stanisław NIEWIADOMY M5 Polska pro
1088 744 Katarzyna POLAKOWSKA K3 PENTEL RYSTOR TEAM pro
1089 743 Justyna KOGUT K3 PENTEL pro
1090 745 Krzysztof GULBA M4 PENTEL pro
1091 708 Bartłomiej BRODA M2 BRODEX PARTY PROFESSIONAL pro
1092 654 Piotr KIEŁKOWSKI M4 JAFI SPORT BIKE TEAM pro
1093 652 Rafał OLEŚ M3 Team HUROM MASTERS pro
1094 1311 Krzysztof KACZMARCZYK M4 Polska pro
1095 1086 Mateusz BEDNARCZYK M4 DIVERSEY TEAM pro
1096 1270 Dawid ZDZIEBŁKO M3 Polska pro
1097 710 Janek BUKOWSKI M6 Polska pro
1098 732 Wojciech KUBACKI M3 SGR RACING TEAM pro
1099 747 Maja KLAWITTER K2 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA pro
1100 751 Bartosz FALTYN M3 COLNAGO TEAM pro
1101 750 Andrzej PATOK M5 WEJCHEROWO pro
1102 753 Lech FILIPIAK M6 COLNAGO TEAM pro
1103 1240 Tomasz CZYŻKOWSKI M5 Polska pro
1104 1239 Maciej ROGULSKI M4 Legion Active Jet pro
1105 1238 Piotr BIELIŃSKI M5 ACTIVE JET pro
1106 763 Jarosław CHOJNACKI M5 ACTIVE JET pro
1107 1096 Franciszek HARBACEWICZ M5 LUKS NEXELO JF DUET Goleniów pro
1108 1099 Łukasz HARBACEWICZ M3 LUKS NEXELO JF DUET Goleniów pro
1109 766 Lech PIASECKI M5 TEAM MISTRZOSTWSKIE ROWERY LECH PIASECKI pro
1110 769 Jerzy BRAKONIECKI M3 Polska pro
1111 767 Henryk TOKARSKI M6 Polska pro
1112 1611 Jan CZAPLIŃSKI M6 RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM pro
1113 1621 Maciej BŁAŻEJEWSKI M4 GATTA BIKE-RS pro
1114 776 Damian OMIOTEK M3 GATTA BIKE-RS pro
1115 778 Sławomir SIERADZKI M2 TRIATHLON CLUB GM ROADS pro
1116 777 Jerzy SIKORA M5 TRIATHLON CLUB GM ROADS pro
1117 785 Błażej TKACZ M2 Polska -Milicz pro
1118 784 Michał MILIAN M2 Polska Milicz pro
1119 789 Zygmunt PFEIFER M7 Polska pro
1120 790 Robert ORDYNIAK M3 Polska pro
1121 792 Jacek KOZIARSKI M4 50upAT pro
1122 791 Krzysztof SKUŁA M4 50upAT pro
1123 795 Jarosław CHUDZIK M4 7anna.pl pro
1124 805 Piotr WÓJCIK M5 CICLISMO Wrocław pro
1125 803 Marek JAŚKIEWICZ M3 Polska pro
1126 926 Damian KOZIK M3 TALVI SPORT pro
1127 824 Piotr SUŁEK M3 Bike Center Ataksport Świdnica pro
1128 822 Joanna IGNASIAK K3 Polska pro
1129 825 Marcin FIOŁKA M3 FIOŁKA-TRANS pro
1130 826 Artur PATEREK M4 OTR Interkol pro
1131 827 Michał GŁOWACKI M3 TRIWAWA pro
1132 829 Marcin FABISZEWSKI M3 TRIWAWA pro
1133 828 Ewelina PISAREK K3 TRIWAWA pro
1134 831 Paweł IGNASZEWSKI M4 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM pro
1135 839 Radosław KUREK M3 Polska pro
1136 832 Adam SKOLIMOWSKI M4 Musli4u Cycling Team pro
1137 840 Adam MARCINIAK M3 Musli4u Cycling Team pro
1138 837 Aleksandra FLORKIEWICZ K2 Polska fun
1139 846 Krzysztof TATARCZUK M4 SHIMANO POLSKA pro
1140 1284 Jerzy ROGALSKI M6 Polska Merx Wągrowiec pro
1141 852 Jan KŁOS M3 Polska pro
1142 859 Marek ZYCH M2 EBICOM PM BIKE RACING TEAM pro
1143 860 Dariusz OSTROWSKI M4 EBICOM PM BIKE RACING TEAM pro
1144 864 Robert SOKÓŁ M4 TriActiv Ridley pro
1145 863 Jacek ANTONOWICZ M4 Opon Max pro
1146 1544 Piotr ANTCZAK M4 GVT pro
1147 867 Michał CZAPLA M2 Polska pro
1148 868 Jacek CISŁO M2 POL pro
1149 880 Łukasz SZYDŁOWSKI M2 POL pro
1150 1110 Artur MAŁKOWSKI M2 EUrobike Electric TEAM pro
1151 883 Karol OWCZAR M2 Polska pro
1152 889 Piotr STANISZEWSKI M4 BIKE HEAD pro
1153 887 Marcin RESZKA M4 BIKE HEAD pro
1154 885 Kamil OBLIŃSKI M3 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM pro
1155 892 Artur GRUSZCZYŃSKI M4 POL pro
1156 893 Tomasz GARGAŁA M3 POL pro
1157 793 ANITA JAŚKIEWICZ K4 GRUPA KOLARSKA ŚNIEŻKA
1158 1702 Michał DANIEL M2
1159 1703 Mateusz KUCZER M2
1160 1660 Weronika MAJEWSKA K2
1161 1667 Stanisław BISKUP M5 Niezrzeszony
1162 1649 Marcin KOZłOWSKI M2 Rower Wrona fun
1163 1526 Michał TUJDOWSKI M2 OMIDA CYCLO TEAM
1164 1562 Norbert DUTKO M4 50upAT
1165 1572 Marcin MATUSZKIEWICZ M2
1166 1629 Roman SMOLEńSKI M3 Road-Racing.pl
1167 1752 Michał MOKRZYCKI M3
1168 1515 Mariusz SMÓŁKA M4
1169 1509 Wojciech SPYCHAJ M3 PCC ROKITA
1170 1530 Marek CZWOJDZIńSKI M4 Brzechwa Team
1171 1956 GRZEGORZ WORONIEC M4 ,
1172 1711 Michał SURMA M2
1173 702 Michał KRUPA M3 Rower Wrona pro
1174 904 Krzysztof ŚWIĄTEK M4 GALL-ICM SKODA WROCŁAW
1175 1524 Maciej MAŁUSZEK M3 Niezżeszony
1176 Jacek GąSIOROWSKI M4 Drużyna Szpiku
1177 1651 PIOTR PADUCH M3 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH
1178 1565 TOMASZ KOWALSKI M4 Bike Center Ataksport Świdnica
1179 1574 Marcin ZARęBSKI M2 UKS MOTO JELCZ LASKOWICE
1180 1534 ŁUKASZ APANEL M3
1181 1561 Adrian JACH M4 Dadelo.pl pro
1182 1716 Krzysztof CZENDEJ M3 OFFICE VM ŚRODA ŚLĄSKA
1183 1550 Damian WęGLARZ M4 Huzar Bike Academy FUN
1184 1527 Kalina KAMIńSKA-SIKORSKA K4 Europa Ubezpieczenia
1185 1758 TOMASZ WOJTACHA M3 ,
1186 700 Grzegorz ŚWINIARSKI M5 PCU Cycling
1187 1643 Łukasz STRZELECKI M3
1188 1579 Jerzy SOCHACKI M4 Brzechwa Team
1189 1676 MICHAŁ WOJTYŁO M3 GT RAT pro
1190 1774 Jacek MARCINIAK M4 Huzar Bike Academy
1191 1522 Radosław PIETRUSZEWSKI M4 CykloOpole
1192 Anna PłAWIAK K3 GT RAT
1193 1505 Magdalena ŁOźNICKA K3 Bike maraton fun
1194 1717 Marcin PODSADNY M3 GT RAT
1195 919 Jacek SAGANIEWICZ M4 Kwisa Lubań fun
1196 1622 Paulina STASIEWICZ K2 Żelazna Łyda
1197 1571 Maciej URBAńSKI M2
1198 1612 Dawid MARKIEL M3 SGR Specialized
1199 Mariusz ANDREJóW M4 GVT 2
1200 ANDRZEJ NASKRĘTSKI M3 Krępi z Krępic
1201 Agnieszka ĆWIąKAłA K3
1202 1634 Arkadiusz SOłKIEWICZ M2 sbike.pl fun
1203 1584 Rafał JAGIELNICKI M3 CykloOpole pro
1204 1707 Adam KURZYDłO M5
1205 1809 DARIUSZ GRZYBCZYŃSKI M4 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team
1206 1650 Arkadiusz CIEśLA M4
1207 Łukasz ZAREMBA M3 Żelazna Łyda
1208 1710 Łukasz KOPCZYńSKI M3 K-TEAM
1209 1755 MARCIN BOROWIK M3
1210 1538 Arkadiusz SIWIASZCZYK M3 GT RAT
1211 810 Hubert SPłAWSKI M2 Agrochestteam
1212 991 Krzysztof KOLOS M4 ,
1213 1508 Emil ZIELIńSKI M3 PCC ROKITA
1214 1610 Roman STRYJAś M4 TriActiv Ridley
1215 1604 Mariusz ZBYLUT M2 ,
1216 1757 Bartosz ĆWIąKAłA M4
1217 1680 Monika BANICKA-PRUGAR K4 ALLE JAZDA
1218 Henryk ZAPAśNIK M6
1219 1523 ANNA MADEJ K4 CykloOpole fun
1220 Kamil ZŁOCZOWSKI M4 RADEDASZ
1221 1559 Ewelina ZŁOCZOWSKA K3 RADEDASZ
1222 1596 Mirosław ŁUKAWSKI M4 Road-Racing.pl
1223 963 Tomasz ŁUKAWSKI M3 Road-Racing.pl fun
1224 1714 Błażej SUROWIEC M3 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1225 1558 Michał PLICH M2 , fun
1226 Marcin WRóBEL M4
1227 989 Ewa KLECZKOWSKA K4 ,
1228 1623 mariusz HOFMAN M3 Żelazna Łyda
1229 Maciej BRZUSKA M3
1230 854 Jakub TUTA M3 POL pro
1231 1615 Łukasz KLIMASZEWSKI M2 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
1232 1598 Oliwer KAHL M2 Road-Racing.pl fun
1233 1531 WOJCIECH GRZEGORCZYK M3 KLZ
1234 1614 DANIEL CHĄDZYŃSKI M4 Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków
1235 Magdalena3 SMYK K3
1236 1113 ROBERT ŚLUSARCZYK M5 ,
1237 1638 Jan KWIATKOWSKI M6
1238 1507 ŁUKASZ URBANIAK M3
1239 1564 KRZYSZTOF KUBIAK M4 NADLEŚNICTWO MIĘKINIA
1240 1639 Marcin KORZENIOWSKI M3 Agrochestteam
1241 Józef GROCHOWSKI M5
1242 1709 Jakub BIELIńSKI M2 MKS
1243 1677 Michał RAJCA M2 GT RAT
1244 1609 Jakub BYCZKOWSKI M2 UKS Moto- Jelcz Laskowice
1245 Łukasz TUCHAJ M2
1246 1669 Maciej SZOTT M3 LUXON LED
1247 1593 MARIUSZ KANIA M3 Niezrzeszony
1248 1701 PAWEŁ ROZDOLSKI M3 Huzar Bike Academy FUN
1249 1551 SŁAWOMIR MATUSZEWSKI M4
1250 1512 GRACJAN KRZEMIŃSKI M3 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
1251 1602 GRZEGORZ RUSIN M4 JGS TREK BIKE TEAM
1252 1513 WOJCIECH HALEJAK M3 JBG-2 CRYOSPACE
1253 JAKUB RUSIN M2 IGS TREK BIKE TEAM
1254 1514 MATEUSZ NIEBORAS M2 JBG-2 CRYOSPACE
1255 1681 Robert GREIFENBERG M5 ALLE JAZDA
1256 Marzena MICIAK K5 ALLE JAZDA
1257 687 DARIUSZ CZARNIECKI M5 CCC ŚRODA ŚLĄSKA pro
1258 1145 Małgorzata ŚWIATłOń-SZYDEłKO K2 Czarni Rokitki
1259 954 Sylwia GILARSKA K4 ,
1260 Natalia BIHUN K3 GT RAT
1261 Sebastian PIETRZAK M2 ZTC Zduńska Wola
1262 1640 Mateusz LASZCZYK M2 AGROCHEST TEAM
1263 1597 JAKUB ŻOGA M3 Road-Racing.pl fun
1264 1599 Małgorzata GUMIENNIK K2 Gomola Trans Airco pro
1265 1635 Marek MACIąG M2 Gomola Trans Airco pro
1266 1613 PIOTR LELEK M4 TEAM KELVION
1267 1521 ADRIAN STEMPNIAK M2 KPW OPP POZNAŃ
1268 1573 WALDEMAR GEBEL M4 KOLARZE ŚREM
1269 921 agnieszka KERTH K4 Bike atelier fun
1270 783 Mariusz REJDYCH M4 ROMET FACTORY TEAM pro
1271 1533 ANDZRZEJ CUPIAT M4 TRANSPORTRIDE
1272 1619 JOANNA LEGIERSKA-DUTCZAK K4 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
1273 Dominik JANECZKO M2 PM RIDER TEAM
1274 Krzysztof ORUBA M3
1275 780 Mirosław PAŹDZIORA M4 ROMET FACTORY TEAM pro
1276 1618 LESZEK DUTCZAK M4 RANT TEAM
1277 1323 Dariusz MATIJCZAK M3 LKK Wulkan CCC pro
1278 1630 Kasia WOLNIACZYK K4 GVT TRZEPAKI
1279 PAWEŁ PAC M2
1280 1541 MICHAŁ GNITECKI M2 , fun
1281 1636 WOJCIECH KAMIŃSKI M3 BIKESYSTEM
1282 1140 ROBERT MACIĄG M4 BIKE SYSTEM pro
1283 1543 MAGDALENA CZUSZ K2 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE
1284 1545 JAN KAPUŚCIK M6 , fun
1285 1662 JAKUB CICHY M2
1286 Damian KRZUS M4
1287 1647 PIOTR ŁABUDA M5 RYCERZE ROLANDA
1288 1546 LESZEK SAWICKI M6
1289 1753 ROMAN TOMASZEWSKI M7 Rower Wrona
1290 1547 ANNA BIELAWSKA K4
1291 1548 DARIUSZ KOT M3 IMMOTION SPECIALIZED
1292 1731 MIECZYSŁAW TOMASZEWSKI M7 Rower Wrona fun
1293 1761 WIESŁAW BIELACZYC M6
1294 1732 MICHAŁ KOZAK M3
1295 1762 MARIAN STĘPIEŃ M7
1296 KRZYSZTOF DZIEDZIC M3
1297 Konrad CZAJKOWSKI M3 GVT TRZEPAKI
1298 844 Tomasz WOŁODŹKO M5 Verge Eska Team fun
1299 NORBERT POTKAŃSKI M4 KS LECHIA PIECHOWICE
1300 Grzegorz RYCHLICKI M4 Kwisa Lubań
1301 Krzysztof KOZAKIEWICZ M2
1302 898 Marek MYśLIWIEC M4
1303 Marek ZALEWSKI M4 GLKK VICTORIA
1304 Jerzyk STAWIńSKI M5 GLKK VICTORIA
1305 Przemysław JANIK M4 2x3 RACING TEAM
1306 1043 Szymon STęPNIEWSKI M2 R-TEAM RYDZYNA
1307 ANDRZEJ KRYSMALSKI M4 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
1308 956 Arkadiusz KIEłBASA M3 Żary Cycling Team
1309 Robert SOKół M4 TriActiv Ridley
1310 Robert JUSZCZYńSKI M2
1311 MARCIN ROGOWSKI M2 Żary Cycling Team
1312 973 Piotr KRAWCZYK M2 REAL64-STO
1313 RAFAŁ GROMOLAK M3 Rafał
1314 1167 Krzysztof ROWICKI M3
1315 Mariusz CHYłA M4 REAL 64 - sto
1316 1785 Jacek ŁUCZKIEWICZ M5 RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM
1317 FILIP JASIŃSKI M3 Goggle Pro Active Eyewear
1318 1199 Mateusz ŁOPUSZYńSKI M3
1319 próba PAPIEROWA KARTA M2
1320 Tomasz RADZKI M5 LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE
1321 Kasia SMYK K3
1322 Arek SMYK M5
1323 Grzegorz SMYK M3
1324 Maciej SMYK M2
1325 Magdalena SMYK K3
1326 Magda ŁOZA K3
1327 Łukasz CHALASTRA M2 Prema Cycling Team
1328 1027 Piotr WOJCIESZKO M3 GVT 2
1329 897 Roman TOMASZEWSKI M7 COLNAGO TEAM
1330 903 Maciej MIELCAREK M4 Polska
1331 907 Wojciech ZIELIŃSKI M2 Polska
1332 962 Dawid IDZIK M4 Polska
1333 959 Ilona SZYMAŃSKA K3 Polska
1334 958 Andrzej ZAJĄC M6 Polska
1335 1089 Krzysztof SPŁAWSKI M4 ,
1336 930 Mariusz MAZUR M2 50upAT
1337 929 Grzegorz ZIELEZIŃSKI M4 projekt velo team
1338 681 Sylwia PISZCZOROWICZ K5 SPORT PROFIT CANNONDALE TEAM
1339 931 Konrad CZAJKOWSKI M3 GVT TRZEPAKI
1340 899 Krzysztof DZIEDZIC M3 POL
1341 937 Mateusz FILAROWSKI M2 GVT fun
1342 914 Filip JASIŃSKI M3 Goggle Pro Active Eyewear
1343 953 Ewa KLECZKOWSKA K4 POL
1344 900 Krzysztof KOZAKIEWICZ M2 POL
1345 957 Andrzej KRYSMALSKI M4 ROMET FACTORY TEAM
1346 932 Mateusz ŁOPUSZYŃSKI M3 POL
1347 915 Krzysztof ROWICKI M3 POL
1348 905 Godzisław WIECZORKOWSKI M5 Colnago Team fun
1349 906 Michał WIECZORKOWSKI M2 Colnago Team
1350 911 Piotr WOJCIESZKO M3 POL
1351 896 Zbigniew SZCZĘSNY M6 COLNAGO TEAM
1352 895 Kosek KAMIL M2 Polska
1353 901 Olimpia WOJTYŁO K3 grupa triathlonowa rat
1354 910 Sebastian PIETRZAK M2 ZTC Zduńska Wola
1355 909 Daniel PIETRZAK M4 Polska
1356 951 Jan WIELGUS M4 ,
1357 944 Sylwester SORDYL M4 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
1358 943 Błażej WOJCIECHOWSKI M3 ,
1359 942 Paweł STASIAK M3 ,
1360 940 Katarzyna DUGIEL K3 ,
1361 2033 Marcin FIOŁKA M3 FIOŁKA-TRANS
1362 933 Paweł PAC M2 ,
1363 928 Jan ZUGAJ M4 NTS NEXELO JF DUET
1364 927 FRANCISZEK HARBACEWICZ M5 JF DUET Goleniów
1365 974 X ROGALSKI M6 ,
1366 971 Mariusz CHYŁA M4 REAL64-STO
1367 970 Iwona CHYŁA K4 REAL64-STO
1368 969 Adam ADAMKIEWICZ M2 REAL64-STO
1369 1109 Wojciech MIZURO M4 REAL64-STO pro
1370 966 Ola DAWIDOWICZ K3 REAL64-STO
1371 964 Piotr KRYSMAN M3 REAL64-STO
1372 916 Łukasz CHALASTRA M2 POL
1373 902 Przemysław JANIK M4 POL
1374 935 Damian KRZUS M4 POL
1375 912 Jacek ŁUCZKIEWICZ M5 POL
1376 960 Mariusz MUSIAŁEK M3 POL
1377 918 Jerzyk STAWIŃSKI M5 POL
1378 947 Szymon STĘPNIEWSKI M2 POL
1379 917 Marek ZALEWSKI M4 POL
1380 1859 Renata KOPANIA K4 K.S Tęcza
1381 1786 Kamil KOPANIA M2 K.S Tęcza
1382 1981 Michał RYSZAWY M3 ,
1383 PATRYK TANSKI M2 KOPEX
1384 1693 Robert BUCZKOWSKI M3 ,
1385 Jakub BUKSA M2
1386 Artur KAMIńSKI M2
1387 Bartosz JASIAK M4 BlackJungle
1388 1769 Michał BURSZEWSKI M3 ,
1389 1682 Zenon MIKOłAJCZYK M7 ,
1390 1865 Dominik KUłAGA M2 ,
1391 1969 Artur JURKOWSKI M5 Cross Straceńców Team
1392 Grzegorz REDA M4
1393 ŁUKASZ PACHOŃ M4
1394 1045 Sebastian ŚLEDZIK M5 DT4YOU
1395 997 WITOLD BALA M6 KB SUKCES ŻMIGRÓD pro
1396 Arkadiusz SOKOłOWSKI M3
1397 Marcin PULWICKI M6 DT4you
1398 1810 Sebastian GRZYBCZYńSKI M2 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team
1399 Andrzej PYRTEJ M3
1400 977 Marek LIS M4 ,
1401 1951 Michał WRONA M3 ,
1402 993 JAN KRZESAK M7 KB SUKCES ŻMIGRÓD
1403 1814 Andrzej JANIK M4 ,
1404 1743 tomasz MARCINIAK M4 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team
1405 Witold GAłęZEWSKI M2 PROMOTOR 102 RACING TEAM
1406 Norbert FRYZIEL M4
1407 Siarhei YUNAKH M3
1408 1879 robert SZCZESZEK M2 ,
1409 1798 Adrianna LENKOWSKA K2 ,
1410 Agata MADEJ K3 ZGRUPKA TEAM
1411 1018 Krystyna MUSIELAK K5 KB SUKCES ŻMIGRÓD
1412 KRZYSZTOF KOZANECKI M6 KK TARNOVIA
1413 1852 Adam MARKIEWICZ M3 Seven Perceptus
1414 1853 Robert ORZECHOWSKI M4 FWS BIKE Team
1415 1817 Grzegorz ZDROJEWSKI M4 ,
1416 992 Krystian KOT M3 ,
1417 988 Tomasz KASZYńSKI M4 Zgrupka Luboń
1418 2010 Tomasz OWSIANY M2 RSV Sonneberg
1419 PIOTR DANAJ M6 CCC POLKOWICE
1420 1685 Paweł JASIńSKI M3 HBS
1421 1687 Wojciech ŁEBIńSKI M4 HBS
1422 1686 Łukasz SKARżYńSKI M4 HBS
1423 1688 PRZEMYSŁAW JOPPEK M4 HBS
1424 agata JASIńSKA K3
1425 Sylwia WOLSKA K3
1426 Marcin GęBALA M3 ESKA TEAM
1427 1007 Maciej SALETA M2 ,
1428 1000 Waldemar BILIńSKI M4 ,
1429 1001 Marta BODNAR K4 ,
1430 1002 Bernadeta ŻYLIńSKA K4 ,
1431 1003 Grzegorz LIPIEC M3 ,
1432 1004 Ewa NIEWIADOMSKA K3 ,
1433 1005 Jakub SUJAK M3 ,
1434 1006 Robert TACIAK M3 ,
1435 1012 Mirosław GDESZ M4 ,
1436 Lech FILIPIAK M6
1437 1008 Przemysław KECK M3 ,
1438 1009 Michał BIAłOPIOTROWICZ M3 ,
1439 1010 Małgorzata NOWACKA K3 ,
1440 1011 Wojciech ROGOWSKI M4 ,
1441 Przemysław INGLOT M3
1442 Daniel MAKARA M4 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Team
1443 test Magda TEST SMYK K3 gregsoft
1444 Zbigniew KOWALCZYK M5 OTR INTERKOL
1445 1030 Przemysław CHRZąSTOWSKI M4 LKK Leszno
1446 1782 Jacek WYSKUP M4 ,
1447 987 Maciej KASPRZYK M3 Road-Racing.pl
1448 1880 Maciek WłODARCZYK M3 verist.pl
1449 1014 Małgorzata ORLICKA K3 ,
1450 1013 Aneta KWAśNIEWSKA K3 ,
1451 1819 Daniel BARAłKIEWICZ M2 Inowrocławski Klub Kyokushin
1452 1015 Krzysztof WOJTCZAK M4 ,
1453 1696 Piotr SUćKO M4 FUNCLUB Biuro Podróży
1454 1083 daniel DUDZIK M5 PLUS CYCLING TEAM
1455 Paweł CEMBALA M4
1456 Jarosław JAWORSKI M2 Jaworski bike
1457 1737 Jarosław SAKOWSKI M5 ,
1458 984 Krzysztof HERNIK M3 ,
1459 994 artur KUMISZCZO M4 ,
1460 Jakub KOWALEWSKI M2 K.S. Śnieżka Karpacz/ PZSSAN
1461 Robert PARZĘCKI M4 Emiteam
1462 1767 Stanisław SZCZEPANIAK M4 ,
1463 1031 Jakub DOBERSCHUTZ M2 ,
1464 1689 Paweł GULBINOWICZ M3 Legiony Ulicy
1465 1978 Wojciech TELEFIN M3 Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team
1466 1028 Krzysztof WOJTCZAK M5 ,
1467 1044 Róża SZCZUCKA K2 ,
1468 1901 Lukasz RADZISZEWSKI M3
1469 2039 Rafał WYLEżOł M4
1470 990 EUGENIUSZ KLUPŚ M6 Śmigło Osieczna
1471 JACEK GLAPIŃSKI M4 WATAHA Przemków
1472 996 Bartosz KURCZEWSKI M4 CITYZEN
1473 Tomasz DEMBOWSKI M3 BSK Miód Kozacki Biłgoraj
1474 995 Przemysław KUNIEJ M3 Chojnów,
1475 Piotr SZUMILAS M2
1476 1046 Maksym TERESHCHENKO M3 ,
1477 1038 Tomasz PłóCIENNIK M3 LKK Wulkan CCC
1478 2022 Maciej OSUCH M3
1479 Katarzyna KAWKA K3
1480 Leon ST0JKA M7 ALLE JAZDA
1481 1821 Krzysztof JEDNICKI M5 ,
1482 1016 BOLESŁAW MŁYNARCZUK M6 JF DUET Goleniów
1483 1253 Dariusz STEFANIAK M4 KGHM Polska Miedź S.A O/ZG
1484 1017 Adam MODRZEWSKI M3 ,
1485 1132 Przemysław BIENIAS M4 Peleton
1486 1041 Mariusz SOBCZAK M3 TRAGEDIA Breslau
1487 1068 Adam SAJ M4 SAJ-POL Gvt Team
1488 980 Marcin DROBNIKOWSKI M3 Huzar Bike Academy
1489 Zbigniew DRAGAN M4
1490 1020 Karol PIEKARSKI M2 FTI Racing Team
1491 1090 Kamil SIEDLACZEK M2 Huzar Bike Academy FUN
1492 1019 Mateusz OWCZYNNIKóW M3 Quest Road
1493 Artur ADAMCZAK M2
1494 999 Piotr MARCINISK M5 MAIDEN MILICZ
1495 1058 Dariusz SPYCHALA M5 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM fun
1496 1023 Michał SAWICKI M4 niezrzeszony
1497 Marcin LATOSZEK M4 LKK Wulkan CCC
1498 1080 Waldemar DELEŻYŃSKI M5 JF DUET Goleniów pro
1499 1024 Łukasz WAGEMANN M3 GVT BMC
1500 Lukasz PISARCZYK M3
1501 986 Jarosław JASIńSKI M5 FTI Racing Team
1502 1784 Ryszard RAWSKI M6 RAWEX Energy Saving
1503 1768 Agata GRADYS K3 ,
1504 1069 Grzegorz STOLAREK M5 K.R.JASTRZĘBIE ŁASKIE pro
1505 1037 Krzysztof PERZ M5 GILICKI BIKE
1506 1034 Adrian JUSZCZAK M2 GILICKI BIKE
1507 1983 Tomasz ZAWISLANSKI M5 CERAMA2OPOLE
1508 1098 Małgorzata HOWIS K4 STC Stargard pro
1509 1036 Piotr MARCINKOWSKI M6 KTK Kalisz
1510 Przemysław WEGNER M4 FTI Racing Team
1511 1049 Adam CIAPAłA M3 ,
1512 Lukasz DUDA M3 IMMOTION SPECIALIZED
1513 1830 Andrzej MAZUR M3 Martombike
1514 1799 Tomasz BOROWSKI M5 Bike Atelier
1515 1057 Kamil SMOLIńSKI M2 VERGE
1516 1056 Przemysław GOLUBIńSKI M3 VERGE
1517 1053 Radek BLAHUT M4 VERGE
1518 1055 Waldemar GERTIG M3 SIGpoland.com
1519 1059 Marcin SZULC M4 Polska
1520 1062 Franciszek SOBCZYŃSKI M6 Polska - Nowy Dwór Gdański
1521 1065 Stanisław BURKOWSKI M7 Polska - Żmigród
1522 979 Jakub DOBERSCHUTZ M2 Polska
1523 1073 Tadeusz CHUDOBSKI M7 Polska - Wrocław
1524 1900 Czesław MOTYL M6 Maciejewski team
1525 1097 Anna BACZYŃSKA K3 TriActiv Ridley
1526 1104 Joanna WOŁODZKO K4 verge eska team
1527 1101 Joanna KŁOSOWSKA K3 Polska
1528 1061 Dominik WANGÓRA M4 crawberry team głuszyca
1529 1060 Marek KOWALSKI M6 Polska - Koszalin
1530 1063 Jarek BALAWAJDER M4 Polska - świdnica
1531 1066 Tytus CZARTORYSKI M7 Szerszenie Trzebnica
1532 1075 Robert HORODECKI M5 Rowery Turowski
1533 1078 Tomasz MIWTA M3 Fiti racing team
1534 1076 Ernest JAZ M3 Polska - Wąsosz
1535 1081 Piotr DANAJ M6 CCC POLKOWICE
1536 1082 Przemysław WAGNER M4 FTI Racing Team
1537 1085 Józef SZEIBE M6 STREFASPORTU.PL MW INVEST
1538 1084 Maciej MAJEWSKI M3 gkr Gostyń
1539 1093 Bogdan KITA M4 Niemcy
1540 1095 Jarosław CHOJNACKI M5 aktiv jet
1541 1105 Tomasz MORAWSKI M2 FTI Racing Team
1542 1103 Leopold LASKOWSKI M3 Polska
1543 1107 Zbigniew KACZMAREK M4 Polska
1544 1112 Marcin BARTOLEWSKI M3 Polska
1545 1064 Adrian FALTYN M3 COLNAGO TEAM
1546 1118 Karol TOMCZAK M3 Mato Project
1547 1119 Damian GAWRON M2 Gut2
1548 1274 Grzegorz ZIELEZIŃSKI M4 projekt nelo team
1549 1796 Mariusz DUL M4 ratownicy Rudna
1550 1137 Artur DZIEDZINA M4 Polska - Milicz
1551 1141 Bolesław BAŁD M6 Polska
1552 1142 Jacek BODYK M5 Polska
1553 1114 Paveł LEMPART M3 Team sport
1554 1115 Paweł PIASECKI M3 duvenbeck mtb team
1555 1120 Artur KOZAL M3 FTI Racing Team
1556 1121 Piotr KUTSCHENREITER M2 FTI Racing Team
1557 1122 Piotr LINKOWSKI M5 FTI Racing Team
1558 1123 Stanisław MICHALSKI M3 FTI Racing Team
1559 1128 Piotr OPALACH M3 Polska
1560 1127 Tomasz MICHALSKI M4 idmar racing team
1561 1126 Jerzy JAGIEŁA M6 Danielo sportswer
1562 1134 Maciej LESISZ M4 triada namysłów
1563 1133 Seweryn MAKUCH M3 OŚ Racing Team
1564 1139 Aleksander GAWRYLUK M5 DIVERSEY TEAM
1565 1822 Bartosz SłAWIK M3 Jelenia Góra
1566 Tomasz GILEWICZ M2
1567 Magdalena ŁOźNICKA K2
1568 Witold WęGLARZ M5 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
1569 1882 Ryszard BACHRYJ M5 ,
1570 1869 Marcin MENDELEWSKI M3 ZGRUPKA TEAM
1571 2015 Jadwiga KRAWCEWICZ K5
1572 1827 Michał MAZUR M3 ,
1573 1858 Szymon WERMIńSKI M3 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
1574 1791 Szymon OLSZEWSKI M3 Getinge IC Poznań
1575 Patrycja MOCEK K2
1576 Karol RąPAłA M2 Cud Maszyna
1577 Magda ŁOZA K3
1578 Kacper ŁOSIAK M2 Domtel-Sport
1579 1871 Omar SOLIMAN M2 ,
1580 Karol TOMCZAK M3 Mato Projekt
1581 1823 Tomasz RUSZKOWSKI M4 CycloTrener Team
1582 1265 Grzegorz KAźMIEROWSKI M4 ,
1583 Marcin HALASZ M2
1584 1828 Tomasz MINTA M3 FTI Racing Team
1585 1699 Andrzej LIWIńSKI M5 Peleton
1586 1286 Marcin KRZYWONOS M3 Ostre Koło
1587 1820 Maciej IWKO M3 Strażak Sam
1588 1847 Klaudiusz ZIEBA M3 ,
1589 1780 Artur OBUCHOWICZ M3 FWS BIKE Team
1590 1856 Karol GROń M3 Ostre Koło
1591 Roksana KAłKOWSKA K2 Roksa FotoCycle Team
1592 1832 Zbigniew SZELąG M5 ,
1593 1694 Tomasz KACZOROWSKI M4 ,
1594 1700 Jędrzej ZAORSKI M3 PTC ALPINA PABIANICE
1595 1837 Dariusz WISNIEWSKI M3 Colchester Rovers CC
1596 1749 Waldemar CZARNOTA M4 Cyklo Kwidzyn
1597 1875 Patryk KALICKI M2 ,
1598 Mariusz MUSIAłEK M3 MMBIKE Team
1599 Stanisław GAłKA M5
1600 2000 Jacek BIERNACZYK M4 ,
1601 RAFAŁ KAROLEWICZ M3 Tomazi Bike Orbea Team
1602 1952 Dominik TAKUśKI M3 ,
1603 1766 Artur KACZMAREK M4 Fogt Bikes Team
1604 1849 Jarosław ZABOROWSKI M4 ,
1605 1866 Łukasz SZLENDAK M3 Jelenia plast mtb team
1606 1736 Michał DłUGOSZ M2 Kieta Rowerowy Team
1607 Maciej STęPIEń M4
1608 Grzegorz OLEJNIK M4 Bike Team Chojna
1609 1816 Łukasz TOMCZAK M3 ,
1610 Bartłomiej ORłOWSKI M2 CICLISMO Wrocław
1611 1958 Paweł WIKTOR M3 DOBRA STRONA MOCY
1612 1961 Paweł MIZGIER M3 ,
1613 1692 ARTUR GĄSIEWICZ M4 ,
1614 1960 Paweł MIESZCZAK M3 BIKEHEAD
1615 1834 Aleksandra SAREłO K3 Q-Team
1616 Sebastian SIWIAK M3 MSX International NOX Group
1617 Tomasz ŁABęDź M4 HBA
1618 Paula BERNACZEK K2 BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA
1619 1873 Michał KOSTUCH M4 FTI Racing Team
1620 1874 Dorota KOSTUCH K4 MTB Start Kartuzy
1621 1833 Jakub NOWOMIEJSKI M2 LUKS Trójka Piaseczno
1622 1750 Michał BOBER M4 ,
1623 1835 Tomasz TUBIS M3 Q-Team
1624 1741 Patryk BIEL M3 Zero BC
1625 1763 Tomasz PRZYBYSZ M3 KS Ironman Prodmar Szczecin
1626 1697 Paweł JASTRZąB M3 Bieniasz Rowerownia Team
1627 1778 Przemysław FURTEK M4 LEFERO TEAM SPORT
1628 1818 Tomasz KAMIńSKI M2 UKS Mróz Jedynka Kórnik
1629 Radosław MAJDRA M4 Robson'68
1630 1850 Robert WACZKO M4 ,
1631 Krzysztof PALUSZEK M4 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
1632 1788 Michał WIELOSIK M2 Bike Expert Team
1633 1843 Stanisław OKOńSKI M5 K.R.JASTRZĘBIE ŁASKIE
1634 1773 Radek JASKULSKI M4 Skoda Auto Szkoła Bike Team
1635 1813 Radosław JAGMIN M4 4 mmol clinic
1636 1877 GRZEGORZ CZARKOWSKI M5 Sogest Grupetto-Zielona-Góra
1637 1957 Leonardo ZAS M3 GVT BMC
1638 1735 piotr TARASEWICZ M4 XC Life Enervit Yoko Team
1639 Marcin ZARęBSKI M2 UKS MOTO JELCZ LASKOWICE
1640 1824 Łukasz SZAJERKA M4 ,
1641 Tomasz PłóCIENNIK M3 LKK Wulkan CCC
1642 1808 waldemar KAKOL M4 niezrzeszony
1643 1733 Marek BIBLIW M3 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
1644 1841 Wojciech DURLIK M4 ,
1645 1807 Marian CELARY M6 ,
1646 1293 Adam KACZMAREK M3 Danielo/Apartament-szklarska.com
1647 1734 Jacek SKRYPNIK M4 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
1648 Piotr MICHALSKI M4 XBOX BIKE TEAM
1649 1867 Michał JASKOT M2 MKS POLKOWICE
1650 1861 Marek FIGURSKI M5 BASZTA WAŁBRZYCH
1651 1848 Paula BERNACZEK K2 Bike Center Atak Sport Świdnica
1652 1790 Dzmitry PRUDNIKAU M2 ,
1653 1857 DAMIAN ADAMCZAK M4 OPOLE
1654 Daniel KEDZIORA M4 GVT
1655 1738 ROMAN BADURA M4 ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1656 Adam CIEMNIAK M3 FTI Racing Team
1657 1772 Stanisław MICHALSKI M3 FTI Racing Team
1658 Ievgen TRUSHKOV M3
1659 1779 Jerzy NOWAKOWSKI M6 ,
1660 klaudiusz OLEJNICZAK M3 Cart-Pack Team Sokół Bralin
1661 1854 Antoni BAńDURA M5 SGR Specialized
1662 1764 Jakub LASOTA M3 CICLISMO Wrocław
1663 1720 Patryk MUśKO M2 UKS Wygoda Białystok
1664 1721 Piotr KRYSIEWICZ M2 UKS Wygoda Białystok
1665 1959 Marcin RESZKA M4 BIKEHEAD
1666 1722 Szymon BIAłY M2 UKS Wygoda Białystok
1667 1775 Daniel MAJKOWSKI M3 SCOTT FTI Racing Team
1668 Marcin SZENDERSKI M3 Fiołka Trans /10 Opolska Brygada Logistyczna
1669 1684 Ignacy DUMIN M3 INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM
1670 1723 Piotr PASZKO M2 UKS Wygoda Białystok
1671 1724 Michał LEżANKA M2 UKS Wygoda Białystok
1672 1728 Adrian OSTAPOWICZ M2 UKS Wygoda Białystok
1673 1725 Szymon POMIAN M2 UKS Wygoda Białystok
1674 1729 Gabriel DąBROWSKI M2 UKS Wygoda Białystok
1675 1726 Marcin REćKO M2 UKS Wygoda Białystok
1676 1727 Paweł PASZKO M2 UKS Wygoda Białystok
1677 Vladyslav BUDONYI M2
1678 1806 Krzysztof CELARY M2 ,
1679 MIROSLAW NOWAKOWSKI M5 Team UDG Polkowice
1680 1765 Bartłomiej CIECHANOWSKI M4 ,
1681 1744 Tomasz PIERWOCHA M4 RMF-FM HEG
1682 2006 GRZEGORZ SUCHOCKI M5
1683 Jarosław LASKOWSKI M4 PREMA CYCLING TEAM
1684 Rafał NAWROCKI M2
1685 1747 Aleksiej MIKHANCHUK M3 CICLISMO Wrocław
1686 1895 JAROSŁAW SIELEDCZYK M3 Seven Perceptus Team
1687 1748 Grzegorz WOźNIAK M4 ,
1688 KINGA PASIEK M2
1689 KINGA PASIEK K2
1690 JAN KAPUŚCIK M6
1691 1860 Dominik KREKORA M2 LO Świebodzin Team
1692 1691 DOROTA GASIEWICZ K4 GAZA
1693 1730 MICHAŁ MARKOWSKI M2 UKS Wygoda Białystok
1694 1801 IRENEUSZ TARASZKIEWICZ M5 TALUI SPORT SZKLARSKA POREBA
1695 1745 KRZYSZTOF PODOLSKI M5 RMF-FM HEG
1696 1746 WOJCIECH PAWŁOWSKI M3 ,
1697 1826 Konrad HOLOWIŃSKI M3 ,
1698 1776 BOGUSŁAW GIL M5 ,
1699 1777 ROBERT ZACHARYASZ M5 ,
1700 1792 Piotr ŁAWICKI M2 MKS Polkowice
1701 Mateusz BEDNARCZYK M4 DIVERSEY TEAM
1702 1851 Dariusz GłóWCZYK M3 ,
1703 1838 TOMASZ KAŁUŻNY M3 ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM
1704 1839 PAWEŁ BUDZIŃSKI M3 ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM
1705 1842 MATEUSZ KOŁOSOWSKI M2 ,
1706 1845 PIOTR KARMELITA M4 CARAMELLO-BIKE
1707 1862 NORBERT PIEKIELNY M2 LEGIA INTERCARS
1708 1868 KRZYSZTOF PODRAZA M2 Bike Expert Team Wałbrzych
1709 1793 SZYMON FIGURSKI M2 INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM
1710 1955 RYSZARD MACIEJKO M5 UKS MOTO JELCZ
1711 1876 SEBASTIAN BEREJ M4 ,
1712 1797 BOGDAN KITA M5 ,
1713 1881 MICHAŁ ŻABIŃSKI M3 Ośka Warszawa
1714 Paweł MłYńSKI M4 kolaŻe wyklęci
1715 1883 Marek SZLUFIK M4 INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM
1716 1967 Stefan DOMAGAłA M6
1717 Karol NOWAKOWSKI M3 Pratt & Whitney Kalisz
1718 1892 MATEUSZ KOŃCZAK M3 Val di Sport Polkowice
1719 1884 Krzysztof BERCZUK M4 INTERFERIE OPTYK-OKULAR TEAM
1720 1891 ADAM KOŃCZAK M6 Val di Sport Polkowice
1721 2008 Michał SALAK M3
1722 2028 JAKUB OWCZAREK M2
1723 1985 Marcin KUMISZCZO M3
1724 1169 Maciej SERAFINOWICZ M3 POZDROWER
1725 2041 Tomasz MAZURKIEWICZ M3 ZWIFT.PL
1726 2020 GRZEGORZ JARZĄBEK M4 Val di Sport Polkowice
1727 Marek GOLIńSKI M4 hulajnogi speeder poznań
1728 1899 MIROSŁAW JANUSEK M4 TEAM MIĘDZYRZECZ
1729 Piotr BOROWCZAK M3 FCT Chłopowiec
1730 1987 Krzysztof KWAśNIK M3 KGHM ZG RUN
1731 1885 Filip WOLNIK M2 TC Chrobry Scott Głogów
1732 Krzysztof POCZYNEK M5 ROMET FACTORY TEAM
1733 1982 Marcin SłAWICZ M5
1734 1889 Mikołaj JANIAK M4
1735 1890 Joanna JANIAK K3
1736 Paweł SAMOL M4 Parkiety-Samol
1737 Monika OLEJNIK K4
1738 Przemek WEBER M4 TC Chrobry Betron Głogów
1739 2040 KRZYSZTOF PAWŁOWSKI M5 RANT-TEAM ZIELONA GÓRA
1740 2004 Tomasz ŁAGODA M3
1741 1966 Dariusz WALTER M3 Val di Sport Polkowice
1742 1965 Marcin PLISAK M3 SCOTT Piątek Team
1743 1992 Dawid MACIEJEWSKI M3
1744 Ryszard NOWAK M6 UKS Peleton Nowa Sól
1745 1988 Marcin STęPNIAK M2 KGHM ZG RUN
1746 2011 Tadeusz DęBEK M4 ŻYJ,UPRAWIAJ SPORT,ZWYCIĘŻAJ 2018
1747 1894 Radosław STACHOWIAK M3
1748 2030 Boguslaw MALKE M6 CityZen fitnesfanatics
1749 1893 Dariusz KOńCZAK M3 Val di Sport Polkowice
1750 2005 DANIEL ŚWIĄTKOWSKI M4 TC Chrobry Betron Głogów
1751 2029 Marek SZYMAńSKI M6 CityZen fitnesfanatics
1752 1897 Elzbieta PIECHOWIAK K2
1753 2025 Tomasz KACZMAREK M5 THULE Team
1754 1971 Konrad MARCINOWSKI M3
1755 1887 Bartosz SIENKIEWICZ M2
1756 Monika LORENC K2 OTC OBORNIKI
1757 1980 Jacek JOCHER M5 Otr interkol
1758 2019 Maksymilian BIERNACZYK M2
1759 1970 HENRYK GOMOLA M6
1760 Wiktoria KIERAT K2 BCM NOWATEX Ziemia Darłowska
1761 2038 Radosław KACZMAREK M4
1762 Wiktoria KIERAT K2 BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
1763 1975 Krzysztof SZAWDZIN M4
1764 1896 Łukasz GLINIECKI M3
1765 1968 Leon UNBEHAUN M2 SKU Team
1766 Mariusz BASZYńSKI M3
1767 2031 JOANNA BALAWAJDER K3 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1768 Marcel MODLIńSKI M2 GKS CARTUSIA KARTUZY
1769 Mariusz KOWALCZYK M5 MG LKS BŁĘKITNI PAULA TRANS
1770 Sławomir SPłAWSKI M3 Merx Team Wągrowiec
1771 Godzisław WIECZORKOWSKI M5 COLNAGO TEAM
1772 2035 Sławomir KłOSOWSKI M4
1773 1902 Rafał WIśNIEWSKI M3 Lemond
1774 2009 Tomasz SIUDEJA M3 mSport Obudowa Grupa Pościgowa
1775 1977 Piotr TOCZYńSKI M4
1776 Jakub KRYCH M3
1777 Mateusz JEGIER M2
1778 1972 Adam KONOPSKI M4 kolaŻe wyklęci
1779 1102 Miron KłOSIńSKI M3 FTI Racing Team
1780 2013 Izabella CZAJA K5
1781 2014 Janusz CZAJA M5
1782 1907 KRZYSZTOF ZALEWSKI M6 Quest Road
1783 Igor KAźMIERCZAK M3 PM RIDER TEAM
1784 1277 Piotr SCHREITER M2 Cyklomaniak Zielona Góra
1785 2023 Mirosław JASZOWSKI M5 Merx Team Wągrowiec
1786 1976 Kamil RYSZEWSKI M2 UKS Copernicus-SMS Toruń
1787 2021 Czesław WIELGUS M6
1788 Dariusz GLOWCZYK M3 Bicycle grzymalin
1789 1979 Michał STACHURSKI M3
1790 1991 Jakub ZAJąCZKOWSKI M3 BIKEBOARD
1791 1993 Jerzy NOWICKI M4 De Oro-trans Jerzy Nowicki
1792 Mariusz PRZYBYłOWICZ M4 Volkswagen Motor Polska
1793 Michał KOłODZIEJSKI M4 Grupetto Kujawy
1794 2012 Przemyslaw LACH M4
1795 MIROSLAW NOWAKOWSKI M5 CCC POLKOWICE
1796 2002 PRZEMYSŁAW DAROWSKI M4 TEAM MTB PARKIETEX
1797 2003 DAWID GLOWACKI M2 TC CHROBRY GŁOGÓW
1798 1886 STANISŁAW FLASIŃSKI M5
1799 2016 JÓZEF KAŚKÓW M6 TEAM GRĘBOCICE
1800 1888 KAZIMIERZ BRUKAŁO M6
1801 2017 KRZYSZTOF STANISZEWSKI M5 TEAM GRĘBOCICE
1802 2018 ANDRZEJ TARASIUK M5
1803 2024 JULIAN SMYK M5
1804 2026 WIESŁAW WOJTKIEWICZ M4 TAWERNA PAULINA
1805 1973 JAN PACYNA M6 VOLTEX-MSPORT
1806 1974 KRZYSZTOF PATERKA M4 LKK TEAM
1807 2032 JAROSŁAW WNUK M4 Cyklo Kwidzyn
1808 2037 MIKOŁAJ KONIECZNY M2
1809 1904 ARKADIUSZ PAWŁOWSKI M5
1810 1905 ZBIGNIEW KUBICKI M4 STREFASPORTU.PL MW INVEST
1811 Mariusz PAWłOWSKI M3 GT RAT
1812 1166 Karolina POPóW K2 POZDROWER
1813 Michał WILCZAK M3
1814 Konrad POTOCKI M2 Antonina
1815 1176 Michał WOJDYłA M3 Dzika Owca Zakopane
1816 1177 Karolina WOJDYłA K3 Dzika Owca Zakopane
1817 1208 Wojciech SEBZDA M3 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1818 1207 Tomasz SCHREIBER M5 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1819 1214 Michał WASIńSKI M4 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1820 1211 Tomasz SOWA M3 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1821 1186 ZBIGNIEW DANIELSKI M6 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1822 1172 Michał SWOLKIEń M3 Urocentrum
1823 1210 Dariusz SMENTEK M4 Szosser
1824 1193 JAKUB JASINSKI M2 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1825 Michal LECHOWICZ M3 lechowicz.biz
1826 1155 Patryk KALIMOW M3 Zakon Najświętszej Maryi Panny
1827 1182 Piotr BAJERSKI M3 Szosa Sieradz Team
1828 1191 JUAN PABLO GOMEZ CURIEL M2 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1829 Dominik DUBAREK M3
1830 1203 Kamil MISZTAL M2 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1831 1198 Szymon ŁADA M3 BORA-hansgrohe Fanclub Poland
1832 Wojciech SZKLARCZYK M4
1833 1183 Karol BAJERSKI M3 Szosa Sieradz Team
1834 1189 Agata FLIS K2
1835 ANDRZEJ WRÓBEL M4
1836 1148 Eoghan CLIFFORD M3 Galway Bay Cycling Club
1837 JERZY ZAKLUKIEWICZ M4
1838 Stefan DOMAGAłA M6 niezrzeszony
1839 1170 Dawid STANEK M2
1840 1156 Michal KLUSKA M3
1841 1171 Marek STAROSTA M2 ESKA TEAM
1842 Tomek BARTKOWIAK M3 DGR RACING TEAM
1843 1196 Frederic KOWALSKI M2
1844 MATEUSZ OSTAPCZUK K3 BSG AOK Nordost
1845 Maciej GIEŁZAK M4 jas-kółka
1846 1165 Konrad PAWLAK M3 OTR Interkol
1847 Ryszard BłAżEWICZ M5 Sulima Rowery
1848 Piotr JANUS M2 TWOMARK SPORT
1849 1201 Mateusz ŁYKOWSKI M3 HKS Hades
1850 1149 KRZYSZTOF FILIPIAK M6 QUEST TEAM
1851 1163 Damian MIKOłAJCZAK M4
1852 Artur JANCZYK M2
1853 Józef WARZECHA M6 AMAYOR
1854 1164 Andrzej PALUSZYNSKI M4
1855 Filip CICHY M4 GILICKI BIKE
1856 1188 Marcel FALKIEWICZ M3
1857 Marcin DYJAK M2
1858 tadeusz żARNOWIEC M5 brzeg
1859 1180 tadeusz żARNOWIEC M5 BRZEG
1860 1187 Łukasz DWORNICKI M2 50upAT
1861 Łukasz TURSKI M3
1862 KAMIL HAJDA M3 Sii Cycling Team
1863 1197 Marcin LENART M4 Ml Team
1864 1150 Piotr FRANCUZ M2
1865 1204 Katarzyna PłOCIENIAK K4
1866 Miłosz ŚWIATEK M2 LKS Trasa Zielona Góra
1867 1224 Adam KACZMAREK M3
1868 1179 Marian ZUBRZYCKI M5
1869 1206 Piotr RESZKA M5
1870 Paweł KOWALSKI M4 SANTIC POLSKA Racing Team
1871 Maciej MANIA M3 KROSS EURO-ROWER.PL
1872 Jacek URBAN M4 Świat Roweru Welda Omega Team
1873 1212 Krzysztof SYPOSZ M4 HBA
1874 Robert KOWALSKI M4 GTC Gracze
1875 Wojciech NOWAK M3
1876 1192 KAROL GROŃ M3 Ostre Koło
1877 1185 Patryk CHODYRA M3 Zarębski team
1878 1205 Bartosz POłEć M4
1879 1160 Marcin LATOSZEK M4 LKK Wulkan CCC
1880 1175 Piotr WINIARZ M2 MTB Team Wrocław
1881 1200 Łukasz ŁUć M3
1882 1254 Henryk TOKARSKI M3 SPECROWER WROCŁAW
1883 Mariusz HARTMAN M5 Brak
1884 1217 Adam ZARZYCKI M2
1885 1152 Wojtek GRECZKA M2 Huzar Bike Academy FUN
1886 1190 Tomasz GĄDEK M3 Centrum Rowerowe Giant Żary
1887 1216 Radosław WUJDA M4 Centrum Rowerowe Giant Żary
1888 1195 Artur KINDLER M4
1889 1308 Szymon LUTOSTAńSKI M3 STREFASPORTU.PL MW INVEST
1890 1174 Tomasz WIELOCH M5
1891 1209 Sebastian SłOMIńSKI M2 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH
1892 1178 Paweł ZNAMIROWSKI M2 LKS Trasa Zielona Góra
1893 1289 Tomasz MICHALSKI M4 Idmar Racing Team
1894 1290 Maria MICHALSKA K2 Idmar Racing Team
1895 1223 Bożena GOMUłKA K3 Quest Team
1896 1146 Adam BALDY M2 Grupetto Kluczbork
1897 1173 Krystian TOPOROWSKI M2 Grupetto Kluczbork
1898 1213 Józef SZEIBE M6 STREFASPORTU.PL MW INVEST
1899 1168 Dariusz RUDNICKI M3 K2
1900 1159 ryszard KRUSZELNICKI M7 BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA
1901 1222 Stephen CRABB M5 KK Krzeptow
1902 1219 Adam MOSKALUK M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM
1903 Arkadiusz KITKOWSKI M4 SUPERSNOW
1904 Bogusław JASION M5
1905 Paweł TYNOR M2
1906 1153 Friedrich GUBSCH M3
1907 1147 PIOTR CHOLEWA M4 TMMP Bike Team
1908 1161 DOMINIK ŁUSZCZYK M3 Nie zrzeszony
1909 Stanislaw PATERKA M7 MERX POLSKA Wagrowiec
1910 1184 Jarosław BRODA M4 Rowerowa DOIIB
1911 1215 Bartłomiej WęGLEWSKI M4 Centrum Sportów Sosnówka
1912 1218 Dominik TAłANDA M3 ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM
1913 Jarosław ŚLęZAK M4
1914 1158 Marcin KOSKO M4 K2fullsport.pl
1915 Lesław TARGOSZ M6
1916 1194 Igor KAźMIERCZAK M3 PM RIDER TEAM
1917 1181 Mariusz ŻELAZNY M4
1918 1220 Piotr GRODZIńSKI M5 SKU Team
1919 1221 Robert KLIMEK M3 Piekarnia Club
1920 bartosz SZYNAL M3
1921 1244 Artur SPłAWSKI M5
1922 Jakub POLAK M3
1923 1241 Ernest KUROWSKI M4
1924 1231 Magdalena SZOTT K3 Sonko Team
1925 1230 Marcin SIERADZKI M2 Wrocław
1926 1225 Patryk GIERACKI M2 TC Chrobry Scott Głogów
1927 1228 Andrzej URYNIAK M5 Świdnica
1928 1227 Zygmunt MICHALSKI M5 Bielawa
1929 1232 Tomasz JUREK M4 PM RIDER TEAM
1930 1226 Władysław RUDENKA M2 Cadance Go
1931 1233 Zbigniew SZUBA M5 Piastów
1932 1235 Marcin BĄKOWSKI M3 Piekarnia Club
1933 1236 Robert BĄKOWSKI M4 Piekarnia Club
1934 1237 Bartosz WACłAWSKI M4 Team PKO Bank Polski
1935 1242 Wojciech SZKLARCZYK M4
1936 1245 Wojciech ZIELIńSKI M2 Quest Road
1937 1246 Marek JAśKIEWICZ M3 Nysa Cicling Team
1938 1251 Arkadiusz SZYGENDA M2 SGR Racing Team
1939 1250 Tomasz SZYGENDA M4 SGR Racing Team
1940 1249 Łukasz PERLIŃSKI M3 SGR Racing Team
1941 1248 Gabriel KUBACKI M6 SGR Team Słupca
1942 1247 Krzysztof SłOWIŃSKI M5 SGR Racing Team
1943 1252 Krzysztof SOSZYŃSKI M5
1944 1255 Marcin CZERNIEJEWSKI M3 Rant Team Zielona Góra
1945 1256 Jakub JAMROZIAK M2
1946 1257 Szymon KRÓL M3
1947 1258 Michał NOWAKOWSKI M2 Ost Rowska Kawaleria Kolarska
1948 1260 Ignacy Karol TOMALKIEWICZ M2
1949 1263 Zdzisław SADOWSKI M4
1950 1262 Dariusz SZCZEŚNIEWSKI M4 GVT 2
1951 1266 Robert HALICKI M4 TM Team
1952 1271 Robert BIELAWSKI M4 Kancelaria Bielawski
1953 1272 Joanna IWANKIEWICZ K4 Sport-profit.pl
1954 1325 Julian KOSOBUCKI M2 Road-Racing.pl
1955 1275 Łukasz BODNAR M3 Colnago Team
1956 1280 Radosław BELA M4
1957 1282 Jarosław SUBOCZ M4
1958 1281 Monika STELMACH K3
1959 1283 Szczepan KRAJEWSKI M5
1960 1285 Łukasz WARŻAłA M3 PM Rider Team
1961 1302 TADEUSZ MAŁECKI M6 SSANGYONG
1962 1299 MICHAŁ WAWRZONEK M2 MEDIASPORT
1963 1291 Damian BIENIEK M2 MOTO-JELCZ Laskowice
1964 1300 MACIEJ GRABEK M4 Bike Maraton Team
1965 1292 Adrian SZWED M3
1966 1294 Łukasz MATUSIAK M3 GATTA BIKE-RS 2
1967 1296 Dariusz ZIĘTEK M5
1968 1298 Robert KOWALSKI M4
1969 1297 Henryk GIL M7
1970 1304 Radosław BAŁD M3
1971 1306 Natalia KOŁODZIEJ K2 GOMOLA TRANS AIRCO
1972 1309 Maciej STASIńSKI M2
1973 1310 Mariusz HARTMAN M5
1974 1307 Jacek BOBRA M3
1975 1305 Krzysztof SUJKA M6 Konińskie Towarzystwo Kolarstwa
1976 1312 Piotr JANIK M5 And Nova
1977 1313 Damian FORNALSKI M2 Decathlon Team
1978 1314 Maciej RYBICKI M3 50Upat
1979 1316 Kaziemierz DUSZYŃSKI M6
1980 1317 Matylda SZCZECIŃSKA K2 Warszawski Klub Kolarski
1981 1322 Tomasz KRZYMIńSKI M3 Musli 4u
1982 Jarosław CHOJNACKI M5 ACTIVE JET
1983 leon IKSINSKI M2
1984 Kamil RYś M3 Niezrzeszony
©by Pilar 2010-2018