Giżycko 2018-10-27
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2
222 m K
1 F 1 27.350 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
2 F 1 27.563 RUCIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-03-25 E-1
3 F 1 28.501 GŁOWACKA Magdalena UKS MOS Opole 08-11-23 E-1
4 F 1 30.174 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 E-2
1 ½F 1 27.228 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
2 ½F 1 28.786 GŁOWACKA Magdalena UKS MOS Opole 08-11-23 E-1
3 ½F 1 28.993 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 E-2
4 ½F 1 29.837 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-2
1 ½F 2 27.831 RUCIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-03-25 E-1
2 ½F 2 28.814 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 E-2
3 ½F 2 31.241 BUZUN Anna UKS Juvenia Białystok 08-02-25 E-2
4 ½F 2 31.254 MAJEWSKA Laura UKS Juvenia Białystok 08-06-18 E-2
1 e 1 28.996 GŁOWACKA Magdalena UKS MOS Opole 08-11-23 E-1
2 e 1 29.282 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-2
3 e 1 33.910 PERKOWSKA Dominika UKS Szóstka Białystok 08-01-31 E-2
4 e 1 34.995 SAKOWICZ Milena UKS Short Track MOSiR Giżycko 09-05-27 E-1
1 e 2 28.556 RUCIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-03-25 E-1
2 e 2 29.294 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 E-2
3 e 2 30.287 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 E-2
4 e 2 31.006 ZAJCZYK Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-07-24 E-1
5 e 2 34.094 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 F-2
1 e 3 27.711 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
2 e 3 30.047 BUZUN Anna UKS Juvenia Białystok 08-02-25 E-2
3 e 3 31.181 MIKOŁAJUK Magdalena UKS Szóstka Białystok 08-04-29 E-2
4 e 3 33.789 WAWER Julia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-02-17 F-1
5 e 3 36.623 ANTONOWICZ Patrycja WMKS Olsztyn 08-05-08 E-2
1 e 4 29.115 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 E-2
2 e 4 31.368 MAJEWSKA Laura UKS Juvenia Białystok 08-06-18 E-2
3 e 4 31.978 TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 E-2
4 e 4 34.151 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 F-1
222 m M
1 F 1 27.031 POPŁAWSKI-TABORDA Flavio UKS Szóstka Białystok 07-07-13 E-2
2 F 1 27.598 SOBCZAK Bartłomiej UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-04-26 E-2
3 F 1 33.602 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 E-1
1 e 1 27.553 POPŁAWSKI-TABORDA Flavio UKS Szóstka Białystok 07-07-13 E-2
2 e 1 28.424 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 E-1
3 e 1 31.875 STEFANOWSKI Mateusz UKS Short Track MOSiR Giżycko 07-09-15 E-2
4 e 1 37.442 GŁOWACKI Karol UKS Juvenia Białystok 07-10-09 E-2
1 e 2 28.145 SAWICKI Albert UKS Szóstka Białystok 07-07-03 E-2
2 e 2 28.302 SOBCZAK Bartłomiej UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-04-26 E-2
3 e 2 28.470 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-2
4 e 2 29.868 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 E-2
333 m K
1 e 1 40.653 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
2 e 1 43.396 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 E-2
3 e 1 46.347 PERKOWSKA Dominika UKS Szóstka Białystok 08-01-31 E-2
4 e 1 53.105 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 F-2
5 e 1 57.692 SAKOWICZ Milena UKS Short Track MOSiR Giżycko 09-05-27 E-1
1 e 2 43.018 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 E-2
2 e 2 47.458 TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 E-2
3 e 2 53.543 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 F-1
4 e 2 1:00.119 MAJEWSKA Laura UKS Juvenia Białystok 08-06-18 E-2
1 e 3 42.598 GŁOWACKA Magdalena UKS MOS Opole 08-11-23 E-1
2 e 3 42.904 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-2
3 e 3 44.242 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 E-2
1 e 4 40.212 RUCIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-03-25 E-1
2 e 4 43.802 BUZUN Anna UKS Juvenia Białystok 08-02-25 E-2
3 e 4 45.267 MIKOŁAJUK Magdalena UKS Szóstka Białystok 08-04-29 E-2
4 e 4 50.444 WAWER Julia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-02-17 F-1
5 e 4 1:03.753 ANTONOWICZ Patrycja WMKS Olsztyn 08-05-08 E-2
500 m K
1 F 1 47.412 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
1 F 1 51.449 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-2
1 F 1 51.849 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
1 F 1 59.380 RUCIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-03-25 E-1
2 F 1 47.476 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
2 F 1 52.028 SUHAK Karolina ŁKS Juvenia Białystok 05-07-21 D-2
2 F 1 52.494 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-2
2 F 1 1:01.887 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
3 F 1 47.638 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
3 F 1 52.236 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-2
3 F 1 1:04.489 GŁOWACKA Magdalena UKS MOS Opole 08-11-23 E-1
4 F 1 47.913 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
4 F 1 53.083 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
4 F 1 1:06.932 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 E-2
5 F 1 1:09.400 MAJEWSKA Laura UKS Juvenia Białystok 08-06-18 E-2
1 ½F 1 47.996 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
1 ½F 1 51.034 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-2
1 ½F 1 52.518 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
2 ½F 1 48.011 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
2 ½F 1 51.151 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-2
2 ½F 1 52.609 SUHAK Karolina ŁKS Juvenia Białystok 05-07-21 D-2
3 ½F 1 51.309 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 C-1
3 ½F 1 51.662 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
3 ½F 1 52.730 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
4 ½F 1 51.339 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-2
4 ½F 1 58.489 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-2
1 ½F 2 47.644 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
1 ½F 2 50.800 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
1 ½F 2 52.974 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
2 ½F 2 47.742 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
2 ½F 2 50.996 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
2 ½F 2 53.109 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-2
3 ½F 2 47.970 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
3 ½F 2 53.964 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 C-1
3 ½F 2 54.437 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-2
4 ½F 2 52.382 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
4 ½F 2 55.305 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-2
4 ½F 2 58.164 UTNICKA Julia MKS Błyskawica Toruń 05-08-23 D-2
5 ½F 2 57.341 RĘKAS Marta MKS Błyskawica Toruń 03-11-10 C-2
1 ¼F 1 50.057 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
2 ¼F 1 50.109 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-2
3 ¼F 1 51.296 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 C-1
4 ¼F 1 51.996 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 C-1
1 ¼F 2 52.336 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-2
2 ¼F 2 52.425 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 C-1
3 ¼F 2 1:25.998 MIERONOWICZ Aleksandra UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-09-22 C-2
4 ¼F 2 1:29.085 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-2
1 ¼F 3 51.017 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
2 ¼F 3 51.136 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-2
3 ¼F 3 51.875 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
4 ¼F 3 54.108 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 C-1
1 ¼F 4 52.214 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-2
2 ¼F 4 57.070 RĘKAS Marta MKS Błyskawica Toruń 03-11-10 C-2
3 ¼F 4 1:00.372 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 C-1
4 ¼F 4 advanced SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 C-1
1 e 1 50.158 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
1 e 1 50.960 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
1 e 1 53.484 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
1 e 1 1:00.340 RUCIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-03-25 E-1
2 e 1 51.407 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-2
2 e 1 58.577 UTNICKA Julia MKS Błyskawica Toruń 05-08-23 D-2
2 e 1 1:02.723 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
2 e 1 1:03.958 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
3 e 1 51.515 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 C-1
3 e 1 59.511 RUTKOWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 07-03-28 D-1
3 e 1 1:10.454 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 E-2
3 e 1 1:13.191 RADZIKOWSKA Nikola UKS Błyskawica Domaniewice 02-03-18 B-2
4 e 1 1:01.634 LISEK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-05-12 C-2
4 e 1 1:08.543 FALKOWSKA Anna UKS Juvenia Białystok 07-06-08 D-1
4 e 1 1:15.638 TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 E-2
5 e 1 1:11.565 MATOWICKA Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 06-06-05 D-2
5 e 1 1:24.564 SAKOWICZ Milena UKS Short Track MOSiR Giżycko 09-05-27 E-1
1 e 2 48.372 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
1 e 2 53.027 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 C-1
1 e 2 53.261 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
1 e 2 1:03.545 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 E-2
2 e 2 49.067 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
2 e 2 53.145 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 C-1
2 e 2 55.698 GRYGORUK Magda UKS Juvenia Białystok 06-04-12 D-2
2 e 2 1:04.843 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-2
3 e 2 51.557 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 A-1
3 e 2 53.428 SZUMSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 04-06-07 C-2
3 e 2 1:00.689 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-2
3 e 2 1:09.108 MIKOŁAJUK Magdalena UKS Szóstka Białystok 08-04-29 E-2
4 e 2 54.533 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 C-1
4 e 2 54.567 SZEMBROWSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 03-05-01 B-1
4 e 2 1:02.364 KALINOWSKA Paulina UKS Szóstka Białystok 07-06-06 D-1
4 e 2 1:14.940 BUZUN Anna UKS Juvenia Białystok 08-02-25 E-2
5 e 2 1:09.261 GAJDAMOWICZ Julia WMKS Olsztyn 05-09-13 D-2
5 e 2 1:16.830 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 F-1
6 e 2 1:17.386 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 F-2
1 e 3 49.634 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
1 e 3 50.357 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-2
1 e 3 55.018 SUHAK Karolina ŁKS Juvenia Białystok 05-07-21 D-2
1 e 3 1:04.454 GŁOWACKA Magdalena UKS MOS Opole 08-11-23 E-1
2 e 3 50.721 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
2 e 3 53.014 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 C-1
2 e 3 57.053 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 D-1
2 e 3 1:10.093 MAJEWSKA Laura UKS Juvenia Białystok 08-06-18 E-2
3 e 3 50.832 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-2
3 e 3 57.299 MACIEJEWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 05-02-02 C-1
3 e 3 58.442 SZCZERBICKA Kamila UKS Juvenia Białystok 06-07-26 D-1
3 e 3 1:13.978 PERKOWSKA Dominika UKS Szóstka Białystok 08-01-31 E-2
4 e 3 52.388 KRAJNIK Agata MKS Błyskawica Toruń 01-07-27 B-2
4 e 3 58.655 SOBIESIAK Natalia UKS Szóstka Białystok 06-05-30 D-2
4 e 3 1:14.510 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 E-2
5 e 3 1:00.840 SEREDYŃSKA Anika UKS Juvenia Białystok 06-02-23 D-2
5 e 3 1:20.448 ANTONOWICZ Patrycja WMKS Olsztyn 08-05-08 E-2
6 e 3 1:13.268 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 D-1
1 e 4 47.856 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
1 e 4 52.489 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-2
1 e 4 55.056 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-2
2 e 4 47.964 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
2 e 4 54.051 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 C-1
2 e 4 57.043 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-2
3 e 4 50.902 STANKIEWICZ Kamila KS Orzeł Elbląg 99-10-18 A-2
3 e 4 56.049 ZALESKA Dominika ŁKS Juvenia Białystok 04-01-19 C-2
3 e 4 57.509 ŁOKIĆ Pola UKS Juvenia Białystok 06-05-30 D-2
4 e 4 54.950 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 B-1
4 e 4 58.361 GIERCZAK Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-01 C-2
4 e 4 59.605 GOSK Olga ŁKS Juvenia Białystok 05-12-10 D-2
5 e 4 1:08.176 STACHURSKA Maja UKS Short Track MOSiR Giżycko 07-01-22 D-1
1 e 5 51.469 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
1 e 5 54.103 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-2
2 e 5 52.639 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 C-1
2 e 5 54.311 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
3 e 5 53.035 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 C-1
3 e 5 56.041 MICHALSKA Laura MKS Błyskawica Toruń 05-07-27 D-2
4 e 5 54.309 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-2
4 e 5 1:02.612 POLAK Izabela UKS Juvenia Białystok 06-05-29 D-2
5 e 5 1:02.645 GRABOWICZ Emilia UKS Juvenia Białystok 07-03-23 D-1
1 e 6 52.727 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-2
2 e 6 58.650 RĘKAS Marta MKS Błyskawica Toruń 03-11-10 C-2
3 e 6 1:00.506 WORONIEWSKA Maria ŁKS Juvenia Białystok 05-05-30 C-1
4 e 6 1:05.910 BANACH Urszula WMKS Olsztyn 05-02-22 C-1
1 e 7 53.397 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
2 e 7 54.069 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 C-1
3 e 7 1:14.961 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-2
4 e 7 1:17.783 TEJER Martyna MKS Błyskawica Toruń 03-10-10 C-2
1 e 8 53.078 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-2
2 e 8 56.341 MIERONOWICZ Aleksandra UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-09-22 C-2
3 e 8 56.473 DAKOWICZ Adrianna ŁKS Juvenia Białystok 05-03-08 C-1
500 m M
1 F 1 44.141 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
1 F 1 46.857 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
1 F 1 49.421 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
1 F 1 59.356 POPŁAWSKI-TABORDA Flavio UKS Szóstka Białystok 07-07-13 E-2
2 F 1 44.541 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
2 F 1 47.880 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-2
2 F 1 51.968 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-2
2 F 1 1:01.182 SOBCZAK Bartłomiej UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-04-26 E-2
3 F 1 44.692 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 A-1
3 F 1 48.033 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-2
3 F 1 52.504 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 D-2
3 F 1 1:01.312 SAWICKI Albert UKS Szóstka Białystok 07-07-03 E-2
4 F 1 48.656 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-2
4 F 1 52.511 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
4 F 1 1:01.457 GŁOWACKI Karol UKS Juvenia Białystok 07-10-09 E-2
1 ½F 1 43.911 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 A-1
1 ½F 1 48.014 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-2
1 ½F 1 52.864 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-2
2 ½F 1 44.028 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
2 ½F 1 48.438 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-2
2 ½F 1 52.953 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
3 ½F 1 44.506 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
3 ½F 1 54.041 DĘBOSKI Wojciech UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-12-03 C-2
3 ½F 1 1:06.456 MAZIARZ Szymon UKS Juvenia Białystok 07-05-25 D-1
4 ½F 1 46.005 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
4 ½F 1 1:19.863 MAZURCZYK Łukasz UKS Szóstka Białystok 06-08-30 D-1
1 ½F 2 43.630 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
1 ½F 2 46.647 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
1 ½F 2 49.789 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
2 ½F 2 43.684 GRYCNER Rafał GKS Stoczniowiec Gdańsk 94-09-18 S
2 ½F 2 48.272 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-2
2 ½F 2 52.682 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 D-2
3 ½F 2 44.397 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-3
3 ½F 2 49.958 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
3 ½F 2 52.899 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 D-1
4 ½F 2 46.415 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
4 ½F 2 54.094 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 D-1
4 ½F 2 58.207 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 C-1
5 ½F 2 54.504 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 D-2
1 e 1 44.255 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
1 e 1 48.086 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-2
1 e 1 52.874 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 D-2
1 e 1 1:01.998 POPŁAWSKI-TABORDA Flavio UKS Szóstka Białystok 07-07-13 E-2
2 e 1 46.725 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
2 e 1 52.034 DĘBOSKI Wojciech UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-12-03 C-2
2 e 1 59.429 MAZIARZ Szymon UKS Juvenia Białystok 07-05-25 D-1
2 e 1 1:03.002 GŁOWACKI Karol UKS Juvenia Białystok 07-10-09 E-2
3 e 1 46.792 JAMIOŁKOWSKI Szymon ŁKS Juvenia Białystok 00-11-15 A-1
3 e 1 52.568 FILIANOWICZ Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-24 C-2
3 e 1 1:02.497 CHILIMONIUK Kacper UKS Szóstka Białystok 07-03-20 D-1
3 e 1 1:03.312 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 E-1
4 e 1 47.086 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
4 e 1 58.472 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-2
4 e 1 1:13.567 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 D-1
5 e 1 59.779 JANASZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 02-12-21 B-1
1 e 2 46.155 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-3
1 e 2 50.945 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-2
1 e 2 53.394 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 D-1
1 e 2 1:00.614 SOBCZAK Bartłomiej UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-04-26 E-2
2 e 2 46.899 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
2 e 2 51.029 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
2 e 2 53.863 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 D-1
2 e 2 1:01.047 SAWICKI Albert UKS Szóstka Białystok 07-07-03 E-2
3 e 2 48.174 REINDL Krzysztof KS Orzeł Elbląg 02-05-06 B-2
3 e 2 54.011 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 D-2
3 e 2 1:06.317 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 E-2
3 e 2 1:06.683 SYREK Seriusz WMKS Olsztyn 04-10-28 C-1
4 e 2 50.438 NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 B-1
4 e 2 1:00.465 MĄDRY Wojciech UKS Juvenia Białystok 07-02-19 D-1
4 e 2 1:10.157 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-2
5 e 2 58.468 BARTOSIAK Mateusz UKS Błyskawica Domaniewice 96-09-09 M-3
5 e 2 1:02.620 GRODZKI Wojciech ŁKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-2
5 e 2 1:16.115 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 E-2
1 e 3 44.040 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
1 e 3 49.355 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-2
1 e 3 52.780 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
2 e 3 44.363 GRYCNER Rafał GKS Stoczniowiec Gdańsk 94-09-18 S
2 e 3 56.146 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 D-2
2 e 3 57.161 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 C-1
3 e 3 45.821 BOGDANOWICZ Jan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01-04-12 A-1
3 e 3 56.410 KORECKI Krzysztof UKS Juvenia Białystok 06-09-29 D-1
4 e 3 49.045 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 B-1
4 e 3 1:00.270 KONDRATOWICZ Oskar UKS Szóstka Białystok 07-01-18 D-1
5 e 3 1:01.445 KRAUSE Michał KS Orzeł Elbląg 07-05-23 D-1
1 e 4 44.530 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 A-1
1 e 4 46.989 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
1 e 4 53.893 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-2
2 e 4 45.182 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
2 e 4 53.973 JABŁOŃSKI Wiktor ŁKS Juvenia Białystok 04-02-06 C-2
2 e 4 57.906 MAZURCZYK Łukasz UKS Szóstka Białystok 06-08-30 D-1
3 e 4 47.824 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
3 e 4 58.716 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 D-2
4 e 4 54.326 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
4 e 4 59.036 FALKOWSKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 05-08-22 D-2
5 e 4 1:05.760 MĄDRY Krzysztof UKS Juvenia Białystok 07-02-19 D-1
1 e 5 54.902 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
2 e 5 58.045 DAWIDIWICZ Kamil UKS Szóstka Białystok 06-06-28 D-2
3 e 5 1:00.013 KALINOWSKI Aleksander UKS Juvenia Białystok 06-03-08 D-2
4 e 5 1:00.232 DOŁKOWSKI Mateusz UKS Olivia 17 Gdańsk 06-01-16 D-2
5 e 5 1:00.506 JABŁOŃSKI Bartłomiej UKS Szóstka Białystok 07-04-17 D-1
1000 m K
1 F 1 1:51.711 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
2 F 1 1:52.401 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-2
3 F 1 1:53.776 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
4 F 1 2:14.900 SUHAK Karolina ŁKS Juvenia Białystok 05-07-21 D-2
1 ½F 1 1:56.791 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-2
2 ½F 1 1:56.982 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
3 ½F 1 1:57.213 SUHAK Karolina ŁKS Juvenia Białystok 05-07-21 D-2
4 ½F 1 1:57.372 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 D-1
5 ½F 1 2:00.300 GRYGORUK Magda UKS Juvenia Białystok 06-04-12 D-2
6 ½F 1 2:00.585 ŁOKIĆ Pola UKS Juvenia Białystok 06-05-30 D-2
1 ½F 2 1:53.141 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-2
2 ½F 2 1:53.642 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
3 ½F 2 1:53.770 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
4 ½F 2 2:00.140 FALKOWSKA Anna UKS Juvenia Białystok 07-06-08 D-1
5 ½F 2 2:01.212 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-2
6 ½F 2 2:08.841 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-2
1 e 1 1:51.374 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 C-1
1 e 1 2:04.305 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-2
2 e 1 1:51.648 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 C-1
2 e 1 2:04.488 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 D-1
3 e 1 1:53.282 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 C-1
3 e 1 2:06.167 ŁOKIĆ Pola UKS Juvenia Białystok 06-05-30 D-2
4 e 1 2:07.785 SEREDYŃSKA Anika UKS Juvenia Białystok 06-02-23 D-2
5 e 1 2:14.366 KALINOWSKA Paulina UKS Szóstka Białystok 07-06-06 D-1
6 e 1 2:25.018 GAJDAMOWICZ Julia WMKS Olsztyn 05-09-13 D-2
1 e 2 1:54.841 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-2
1 e 2 1:56.335 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
2 e 2 1:56.062 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 C-1
2 e 2 1:56.448 SUHAK Karolina ŁKS Juvenia Białystok 05-07-21 D-2
3 e 2 1:56.227 SZUMSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 04-06-07 C-2
3 e 2 2:05.561 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-2
4 e 2 2:02.187 MIERONOWICZ Aleksandra UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-09-22 C-2
4 e 2 2:07.039 POLAK Izabela UKS Juvenia Białystok 06-05-29 D-2
5 e 2 2:07.227 RUTKOWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 07-03-28 D-1
6 e 2 2:32.964 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 D-1
1 e 3 1:56.316 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
1 e 3 2:05.142 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 C-1
2 e 3 1:56.906 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-2
2 e 3 2:07.112 GIERCZAK Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-01 C-2
3 e 3 2:01.098 FALKOWSKA Anna UKS Juvenia Białystok 07-06-08 D-1
3 e 3 2:10.945 SŁOWIKOWSKA Oliwia UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-02-26 C-2
4 e 3 2:02.299 SOBIESIAK Natalia UKS Szóstka Białystok 06-05-30 D-2
5 e 3 2:07.046 MICHALSKA Laura MKS Błyskawica Toruń 05-07-27 D-2
6 e 3 2:09.592 GOSK Olga ŁKS Juvenia Białystok 05-12-10 D-2
7 e 3 2:13.341 GRABOWICZ Emilia UKS Juvenia Białystok 07-03-23 D-1
1 e 4 1:52.874 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-2
1 e 4 1:56.353 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
2 e 4 1:52.995 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-2
2 e 4 1:58.558 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-2
3 e 4 1:57.123 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 C-1
3 e 4 1:58.748 GRYGORUK Magda UKS Juvenia Białystok 06-04-12 D-2
4 e 4 1:59.017 UTNICKA Julia MKS Błyskawica Toruń 05-08-23 D-2
5 e 4 2:19.511 STACHURSKA Maja UKS Short Track MOSiR Giżycko 07-01-22 D-1
6 e 4 2:27.126 MATOWICKA Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 06-06-05 D-2
1 e 5 1:56.885 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
2 e 5 1:58.732 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 C-1
3 e 5 2:00.327 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
1 e 6 1:59.305 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-2
2 e 6 2:00.266 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-2
3 e 6 2:00.925 DAKOWICZ Adrianna ŁKS Juvenia Białystok 05-03-08 C-1
4 e 6 2:05.101 RĘKAS Marta MKS Błyskawica Toruń 03-11-10 C-2
1 e 7 2:00.745 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 C-1
2 e 7 2:04.206 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 C-1
3 e 7 2:07.177 MACIEJEWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 05-02-02 C-1
4 e 7 2:09.870 LISEK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-05-12 C-2
1 e 8 1:55.030 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
2 e 8 1:55.260 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-2
3 e 8 2:04.595 TEJER Martyna MKS Błyskawica Toruń 03-10-10 C-2
1000 m M
1 F 1 1:45.341 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
2 F 1 1:53.773 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
3 F 1 1:56.961 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-2
4 F 1 1:58.429 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 D-2
1 ½F 1 1:47.979 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-2
2 ½F 1 1:48.100 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 D-1
3 ½F 1 1:49.756 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 D-2
4 ½F 1 1:58.324 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 D-1
5 ½F 1 2:07.348 KALINOWSKI Aleksander UKS Juvenia Białystok 06-03-08 D-2
6 ½F 1 2:10.016 KRAUSE Michał KS Orzeł Elbląg 07-05-23 D-1
1 ½F 2 1:52.769 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
2 ½F 2 1:53.706 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-2
3 ½F 2 1:55.481 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
4 ½F 2 1:56.836 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 D-2
5 ½F 2 1:56.934 KORECKI Krzysztof UKS Juvenia Białystok 06-09-29 D-1
6 ½F 2 2:04.428 FALKOWSKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 05-08-22 D-2
1 e 1 1:57.130 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 D-1
2 e 1 2:05.095 KALINOWSKI Aleksander UKS Juvenia Białystok 06-03-08 D-2
3 e 1 2:06.228 KRAUSE Michał KS Orzeł Elbląg 07-05-23 D-1
4 e 1 2:09.533 GRODZKI Wojciech ŁKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-2
5 e 1 2:12.285 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 D-2
1 e 2 1:54.171 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-2
2 e 2 1:56.961 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
3 e 2 2:02.985 FALKOWSKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 05-08-22 D-2
4 e 2 2:03.619 MĄDRY Krzysztof UKS Juvenia Białystok 07-02-19 D-1
1 e 3 1:53.580 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 D-2
2 e 3 1:53.608 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-2
3 e 3 1:58.383 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 D-1
4 e 3 2:05.687 MAZIARZ Szymon UKS Juvenia Białystok 07-05-25 D-1
5 e 3 2:06.948 CHILIMONIUK Kacper UKS Szóstka Białystok 07-03-20 D-1
1 e 4 1:54.139 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
2 e 4 1:57.287 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 D-2
3 e 4 1:59.121 KORECKI Krzysztof UKS Juvenia Białystok 06-09-29 D-1
4 e 4 2:06.801 DAWIDIWICZ Kamil UKS Szóstka Białystok 06-06-28 D-2
5 e 4 2:12.541 DOŁKOWSKI Mateusz UKS Olivia 17 Gdańsk 06-01-16 D-2
6 e 4 2:17.833 MĄDRY Wojciech UKS Juvenia Białystok 07-02-19 D-1
7 e 4 2:22.828 MAZURCZYK Łukasz UKS Szóstka Białystok 06-08-30 D-1
1500 m K
1 F 1 2:53.280 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
1 F 1 2:53.286 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
2 F 1 2:53.294 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-2
2 F 1 2:53.367 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
3 F 1 2:53.368 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
3 F 1 2:54.423 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-2
4 F 1 2:53.499 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
4 F 1 2:58.961 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 C-1
5 F 1 2:55.625 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
5 F 1 3:08.353 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 C-1
6 F 1 3:08.833 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
1 ½F 1 2:47.898 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-2
2 ½F 1 2:48.035 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-2
3 ½F 1 2:48.176 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-2
4 ½F 1 2:48.448 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-2
5 ½F 1 2:50.785 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-2
6 ½F 1 2:53.405 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 C-1
1 ½F 2 2:56.873 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
2 ½F 2 2:57.141 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 C-1
3 ½F 2 3:04.659 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 C-1
1 e 1 3:01.253 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
1 e 1 3:16.653 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-2
2 e 1 3:01.400 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
2 e 1 3:16.803 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
3 e 1 3:02.644 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
3 e 1 3:17.914 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 C-1
4 e 1 3:05.656 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 B-1
4 e 1 3:18.090 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 C-1
5 e 1 3:06.544 STANKIEWICZ Kamila KS Orzeł Elbląg 99-10-18 A-2
5 e 1 3:18.524 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
6 e 1 3:06.547 KRAJNIK Agata MKS Błyskawica Toruń 01-07-27 B-2
6 e 1 3:34.945 SŁOWIKOWSKA Oliwia UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-02-26 C-2
1 e 2 2:58.827 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
1 e 2 3:14.138 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 C-1
2 e 2 3:02.431 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
3 e 2 3:07.724 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-2
3 e 2 3:22.431 RĘKAS Marta MKS Błyskawica Toruń 03-11-10 C-2
4 e 2 3:14.651 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
5 e 2 3:21.879 SZEMBROWSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 03-05-01 B-1
1 e 3 2:31.848 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
1 e 3 2:59.737 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-2
2 e 3 2:35.080 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
2 e 3 2:59.832 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 C-1
3 e 3 2:51.375 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-2
3 e 3 3:00.745 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 C-1
4 e 3 2:58.685 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 A-1
4 e 3 3:09.870 DAKOWICZ Adrianna ŁKS Juvenia Białystok 05-03-08 C-1
1 e 4 3:01.802 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 C-1
2 e 4 3:06.085 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-2
3 e 4 3:11.417 MIERONOWICZ Aleksandra UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-09-22 C-2
4 e 4 3:13.885 GIERCZAK Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-01 C-2
5 e 4 3:14.275 TEJER Martyna MKS Błyskawica Toruń 03-10-10 C-2
1 e 5 3:06.897 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
2 e 5 3:07.447 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-2
3 e 5 3:13.383 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 C-1
4 e 5 3:39.779 WORONIEWSKA Maria ŁKS Juvenia Białystok 05-05-30 C-1
1 e 6 3:15.081 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-2
2 e 6 3:17.386 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 C-1
3 e 6 3:30.748 MACIEJEWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 05-02-02 C-1
4 e 6 3:35.301 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 C-1
1500 m M
1 F 1 2:42.075 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
1 F 1 2:43.673 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
2 F 1 2:42.297 GRYCNER Rafał GKS Stoczniowiec Gdańsk 94-09-18 S
2 F 1 2:45.025 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-2
3 F 1 2:42.405 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-3
3 F 1 2:45.103 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-2
4 F 1 2:42.634 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 A-1
4 F 1 2:46.450 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-2
5 F 1 2:45.926 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
5 F 1 2:48.862 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 C-1
6 F 1 2:46.664 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
6 F 1 2:59.376 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
1 ½F 1 2:35.910 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
2 ½F 1 2:37.033 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-3
3 ½F 1 2:37.529 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 A-1
4 ½F 1 2:37.954 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
5 ½F 1 2:47.750 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-2
6 ½F 1 3:01.976 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
1 ½F 2 2:52.100 GRYCNER Rafał GKS Stoczniowiec Gdańsk 94-09-18 S
2 ½F 2 2:52.572 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
3 ½F 2 2:52.713 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
4 ½F 2 2:53.627 JAMIOŁKOWSKI Szymon ŁKS Juvenia Białystok 00-11-15 A-1
5 ½F 2 2:54.494 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
6 ½F 2 2:56.637 REINDL Krzysztof KS Orzeł Elbląg 02-05-06 B-2
1 e 1 2:36.752 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
1 e 1 2:56.271 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
2 e 1 2:36.879 REINDL Krzysztof KS Orzeł Elbląg 02-05-06 B-2
2 e 1 3:02.774 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
3 e 1 2:37.892 JAMIOŁKOWSKI Szymon ŁKS Juvenia Białystok 00-11-15 A-1
3 e 1 3:13.826 FIJAŁKOWSKI Kajetan MKS Błyskawica Toruń 04-04-21 C-2
4 e 1 2:51.750 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
4 e 1 3:14.257 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 C-1
5 e 1 3:15.403 DĄBROWSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 04-08-06 C-1
1 e 2 2:39.986 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-3
1 e 2 2:53.647 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-2
2 e 2 2:42.501 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
2 e 2 2:55.005 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-2
3 e 2 2:53.179 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
3 e 2 3:05.421 JABŁOŃSKI Wiktor ŁKS Juvenia Białystok 04-02-06 C-2
4 e 2 2:55.546 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
4 e 2 3:11.496 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-2
5 e 2 3:20.437 SYREK Seriusz WMKS Olsztyn 04-10-28 C-1
1 e 3 2:46.251 GRYCNER Rafał GKS Stoczniowiec Gdańsk 94-09-18 S
1 e 3 2:52.338 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-2
2 e 3 2:46.838 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
2 e 3 2:54.028 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 C-1
3 e 3 2:52.511 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
3 e 3 2:57.226 DĘBOSKI Wojciech UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-12-03 C-2
4 e 3 2:55.678 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 B-1
4 e 3 3:52.296 KUCIŃSKI Bartłomiej UKS Błyskawica Domaniewice 03-12-17 C-2
1 e 4 2:45.044 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 A-1
2 e 4 2:45.818 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
3 e 4 2:46.103 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-2
4 e 4 2:49.011 NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 B-1
5 e 4 3:04.854 JANASZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 02-12-21 B-1
777 m K
1 e 1 1:32.837 SUHAK Karolina ŁKS Juvenia Białystok 05-07-21 D-2
2 e 1 1:32.921 GRYGORUK Magda UKS Juvenia Białystok 06-04-12 D-2
3 e 1 1:36.177 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-2
4 e 1 1:37.286 SEREDYŃSKA Anika UKS Juvenia Białystok 06-02-23 D-2
5 e 1 1:52.477 GAJDAMOWICZ Julia WMKS Olsztyn 05-09-13 D-2
1 e 2 1:30.548 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-2
2 e 2 1:30.616 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
3 e 2 1:32.450 MATOWICKA Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 06-06-05 D-2
4 e 2 1:34.379 SOBIESIAK Natalia UKS Szóstka Białystok 06-05-30 D-2
5 e 2 1:37.091 RUTKOWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 07-03-28 D-1
6 e 2 1:55.356 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 D-1
1 e 3 1:32.043 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
2 e 3 1:33.027 SZCZERBICKA Kamila UKS Juvenia Białystok 06-07-26 D-1
3 e 3 1:33.033 UTNICKA Julia MKS Błyskawica Toruń 05-08-23 D-2
4 e 3 1:33.368 ŁOKIĆ Pola UKS Juvenia Białystok 06-05-30 D-2
5 e 3 1:42.930 KALINOWSKA Paulina UKS Szóstka Białystok 07-06-06 D-1
1 e 4 1:29.780 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-2
2 e 4 1:29.931 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 D-1
3 e 4 1:34.280 FALKOWSKA Anna UKS Juvenia Białystok 07-06-08 D-1
4 e 4 1:36.802 GOSK Olga ŁKS Juvenia Białystok 05-12-10 D-2
5 e 4 1:48.664 GRABOWICZ Emilia UKS Juvenia Białystok 07-03-23 D-1
1 e 5 1:27.039 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
2 e 5 1:28.842 MICHALSKA Laura MKS Błyskawica Toruń 05-07-27 D-2
3 e 5 1:33.279 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-2
4 e 5 1:41.386 POLAK Izabela UKS Juvenia Białystok 06-05-29 D-2
5 e 5 1:47.076 STACHURSKA Maja UKS Short Track MOSiR Giżycko 07-01-22 D-1
777 m M
1 e 1 1:28.660 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 D-1
2 e 1 1:29.617 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 D-2
3 e 1 1:31.506 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 D-2
4 e 1 1:37.173 MĄDRY Wojciech UKS Juvenia Białystok 07-02-19 D-1
1 e 2 1:25.947 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-2
2 e 2 1:26.419 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 D-1
3 e 2 1:26.952 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
4 e 2 1:32.564 KORECKI Krzysztof UKS Juvenia Białystok 06-09-29 D-1
5 e 2 1:41.534 KRAUSE Michał KS Orzeł Elbląg 07-05-23 D-1
1 e 3 1:24.762 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-2
2 e 3 1:33.581 DOŁKOWSKI Mateusz UKS Olivia 17 Gdańsk 06-01-16 D-2
3 e 3 1:33.911 FALKOWSKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 05-08-22 D-2
4 e 3 1:39.142 KONDRATOWICZ Oskar UKS Szóstka Białystok 07-01-18 D-1
5 e 3 1:43.177 KALINOWSKI Aleksander UKS Juvenia Białystok 06-03-08 D-2
1 e 4 1:29.404 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
2 e 4 1:30.625 GRODZKI Wojciech ŁKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-2
3 e 4 1:38.115 MĄDRY Krzysztof UKS Juvenia Białystok 07-02-19 D-1
1 e 5 1:29.823 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 D-2
2 e 5 1:33.367 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 D-2
3 e 5 1:37.029 JABŁOŃSKI Bartłomiej UKS Szóstka Białystok 07-04-17 D-1
4 e 5 1:38.522 CHILIMONIUK Kacper UKS Szóstka Białystok 07-03-20 D-1
5 e 5 1:39.165 MAZIARZ Szymon UKS Juvenia Białystok 07-05-25 D-1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.2735071182251 sekund