Tomaszów Mazowiecki 2019-01-12
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4
222 m K
1 F 1 24.005 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-2
2 F 1 24.413 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-2
3 F 1 26.339 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
4 F 1 27.223 RUCIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-03-25 E-1
1 ½F 1 24.427 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-2
2 ½F 1 27.142 RUCIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-03-25 E-1
3 ½F 1 27.920 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 E-2
4 ½F 1 28.151 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 E-2
5 ½F 1 30.450 MAJEWSKA Laura UKS Juvenia Białystok 08-06-18 E-2
1 ½F 2 24.863 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-2
2 ½F 2 26.330 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
3 ½F 2 27.665 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 E-2
4 ½F 2 29.074 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 E-1
5 ½F 2 30.312 BUZUN Anna UKS Juvenia Białystok 08-02-25 E-2
1 e 1 28.250 RUCIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-03-25 E-1
2 e 1 29.331 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 E-1
3 e 1 32.057 MALINOWSKA Małgorzata UKS Juvenia Białystok 08-08-01 E-1
4 e 1 32.646 POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia UKS Szóstka Białystok 09-07-24 F-2
5 e 1 33.093 TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 E-2
1 e 2 24.880 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-2
2 e 2 30.359 MAJEWSKA Laura UKS Juvenia Białystok 08-06-18 E-2
3 e 2 30.875 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 E-1
4 e 2 32.404 MIEZIO Zofia UKS Juvenia Białystok 09-03-02 E-1
5 e 2 32.585 PERKOWSKA Alicja UKS Szóstka Białystok 09-08-31 F-2
6 e 2 38.362 LIETZAU Nicole GKŁ Olivia Gdańsk 07-07-02 E-2
1 e 3 27.727 SIDOROWICZ Zuzanna UKS Szóstka Białystok 07-10-23 E-2
2 e 3 29.705 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 E-2
3 e 3 31.418 SKARŻYŃSKA Maria UKS Juvenia Białystok 08-08-29 E-1
4 e 3 34.571 SAKOWICZ Milena UKS Short Track MOSiR Giżycko 09-05-27 E-1
5 e 3 38.635 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 E-2
6 e 3 39.521 ZAJCZYK Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-07-24 E-1
1 e 4 24.059 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-2
2 e 4 27.808 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 E-2
3 e 4 27.872 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 E-1
4 e 4 29.443 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-2
5 e 4 38.361 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 F-1
6 e 4 39.975 SZYMCZUK Laura UKS Juvenia Białystok 09-11-04 F-2
1 e 5 26.638 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
2 e 5 30.283 BUZUN Anna UKS Juvenia Białystok 08-02-25 E-2
3 e 5 30.828 MIKOŁAJUK Magdalena UKS Szóstka Białystok 08-04-29 E-2
4 e 5 32.204 DEMIANIUK Zofia UKS Juvenia Białystok 08-12-19 E-1
5 e 5 34.753 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 F-2
222 m M
1 F 1 27.078 POPŁAWSKI-TABORDA Flavio UKS Szóstka Białystok 07-07-13 E-2
2 F 1 28.250 SAWICKI Albert UKS Szóstka Białystok 07-07-03 E-2
3 F 1 29.137 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 E-2
4 F 1 36.103 CZELUSTA Julian UKS Szóstka Białystok 08-01-10 E-2
1 ½F 1 27.319 POPŁAWSKI-TABORDA Flavio UKS Szóstka Białystok 07-07-13 E-2
2 ½F 1 28.582 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 E-2
3 ½F 1 28.794 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 E-1
4 ½F 1 28.931 HYJEK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-07-27 F-2
5 ½F 1 29.260 SOLTAU Oskar GKŁ Olivia Gdańsk 08-09-24 E-1
1 ½F 2 27.628 SAWICKI Albert UKS Szóstka Białystok 07-07-03 E-2
2 ½F 2 28.141 CZELUSTA Julian UKS Szóstka Białystok 08-01-10 E-2
3 ½F 2 28.298 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-2
4 ½F 2 28.458 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 E-2
5 ½F 2 28.644 MIRZAŁEK Filip KS Orzeł Elbląg 09-06-22 E-1
1 e 1 28.000 SAWICKI Albert UKS Szóstka Białystok 07-07-03 E-2
2 e 1 28.412 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 E-2
3 e 1 28.865 SOLTAU Oskar GKŁ Olivia Gdańsk 08-09-24 E-1
1 e 2 28.177 MIRZAŁEK Filip KS Orzeł Elbląg 09-06-22 E-1
2 e 2 28.908 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 E-1
1 e 3 28.845 CZELUSTA Julian UKS Szóstka Białystok 08-01-10 E-2
2 e 3 28.892 HYJEK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-07-27 F-2
3 e 3 30.308 DE HAAN Kacper UKS Juvenia Białystok 09-06-24 E-1
1 e 4 28.032 POPŁAWSKI-TABORDA Flavio UKS Szóstka Białystok 07-07-13 E-2
2 e 4 28.483 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-2
3 e 4 29.037 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 E-2
4 e 4 29.084 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 E-2
333 m K
1 e 1 35.273 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-2
2 e 1 40.432 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 E-2
3 e 1 40.632 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 E-1
4 e 1 43.412 ZAJCZYK Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-07-24 E-1
5 e 1 47.690 PERKOWSKA Alicja UKS Szóstka Białystok 09-08-31 F-2
1 e 2 40.852 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 E-2
2 e 2 42.841 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 E-2
3 e 2 46.144 MALINOWSKA Małgorzata UKS Juvenia Białystok 08-08-01 E-1
4 e 2 46.862 DEMIANIUK Zofia UKS Juvenia Białystok 08-12-19 E-1
5 e 2 48.234 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 F-1
6 e 2 51.398 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 F-2
1 e 3 35.969 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-2
2 e 3 42.990 MAJEWSKA Laura UKS Juvenia Białystok 08-06-18 E-2
3 e 3 45.766 SKARŻYŃSKA Maria UKS Juvenia Białystok 08-08-29 E-1
4 e 3 49.219 SAKOWICZ Milena UKS Short Track MOSiR Giżycko 09-05-27 E-1
1 e 4 39.166 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
2 e 4 43.384 BUZUN Anna UKS Juvenia Białystok 08-02-25 E-2
3 e 4 44.973 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 E-1
4 e 4 49.430 MIEZIO Zofia UKS Juvenia Białystok 09-03-02 E-1
5 e 4 57.009 TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 E-2
1 e 5 40.274 RUCIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-03-25 E-1
2 e 5 43.920 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-2
3 e 5 44.464 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 E-1
4 e 5 44.805 LIETZAU Nicole GKŁ Olivia Gdańsk 07-07-02 E-2
5 e 5 49.745 SZYMCZUK Laura UKS Juvenia Białystok 09-11-04 F-2
500 m K
1 F 1 47.320 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
1 F 1 50.851 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-2
1 F 1 51.131 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
1 F 1 51.814 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
2 F 1 47.380 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
2 F 1 51.231 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-2
2 F 1 52.402 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
2 F 1 52.471 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-2
3 F 1 47.389 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
3 F 1 51.279 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-2
3 F 1 52.627 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-2
3 F 1 57.850 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
4 F 1 47.499 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
4 F 1 52.676 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
4 F 1 59.897 RUCIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-03-25 E-1
5 F 1 1:00.443 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 E-2
6 F 1 1:03.237 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 E-2
1 ½F 1 47.171 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
1 ½F 1 50.590 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-2
1 ½F 1 51.910 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
1 ½F 1 54.247 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-2
2 ½F 1 47.349 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
2 ½F 1 51.888 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
2 ½F 1 52.100 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
2 ½F 1 58.262 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
3 ½F 1 48.310 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
3 ½F 1 51.956 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-2
3 ½F 1 52.828 SUHAK Karolina ŁKS Juvenia Białystok 05-07-21 D-2
3 ½F 1 1:00.601 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 E-2
4 ½F 1 48.596 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-2
4 ½F 1 52.110 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-2
4 ½F 1 57.863 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-2
4 ½F 1 1:05.177 BUZUN Anna UKS Juvenia Białystok 08-02-25 E-2
5 ½F 1 51.754 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
5 ½F 1 58.509 NOWAKOWSKA Amelia KS Orzeł Elbląg 07-03-30 D-1
5 ½F 1 1:13.736 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 E-1
6 ½F 1 1:20.714 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-2
0 ½F 2 9:99.999 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-2
0 ½F 2 9:99.999 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
0 ½F 2 9:99.999 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 A-1
1 ½F 2 47.543 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
1 ½F 2 50.639 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
1 ½F 2 51.098 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-2
1 ½F 2 51.959 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-2
2 ½F 2 47.580 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
2 ½F 2 51.493 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-2
2 ½F 2 52.040 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
2 ½F 2 1:00.108 RUCIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-03-25 E-1
3 ½F 2 53.609 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 C-1
3 ½F 2 54.363 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-2
3 ½F 2 1:03.172 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 E-2
4 ½F 2 56.842 SZCZERBICKA Kamila UKS Juvenia Białystok 06-07-26 D-1
4 ½F 2 1:03.630 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 E-1
5 ½F 2 57.088 UTNICKA Julia MKS Błyskawica Toruń 05-08-23 D-2
5 ½F 2 1:03.904 MAJEWSKA Laura UKS Juvenia Białystok 08-06-18 E-2
6 ½F 2 1:04.237 ZAJCZYK Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-07-24 E-1
7 ½F 2 1:05.279 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 E-1
1 ¼F 1 52.324 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
2 ¼F 1 57.317 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-2
3 ¼F 1 57.856 NOWAKOWSKA Amelia KS Orzeł Elbląg 07-03-30 D-1
4 ¼F 1 58.046 ZACHOWICZ Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-04-15 D-2
5 ¼F 1 1:00.536 ZAJKOWSKA Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-08-13 D-1
1 ¼F 2 53.143 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
2 ¼F 2 53.514 SUHAK Karolina ŁKS Juvenia Białystok 05-07-21 D-2
3 ¼F 2 57.982 FALKOWSKA Anna UKS Juvenia Białystok 07-06-08 D-1
4 ¼F 2 58.957 RUTKOWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 07-03-28 D-1
5 ¼F 2 1:01.918 SKARŻYŃSKA Julia UKS Juvenia Białystok 06-09-21 D-1
1 ¼F 3 52.990 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-2
2 ¼F 3 53.132 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
3 ¼F 3 57.979 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 D-1
4 ¼F 3 58.438 SOBIESIAK Natalia UKS Szóstka Białystok 06-05-30 D-2
1 ¼F 4 55.810 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-2
2 ¼F 4 56.933 SZCZERBICKA Kamila UKS Juvenia Białystok 06-07-26 D-1
3 ¼F 4 57.847 UTNICKA Julia MKS Błyskawica Toruń 05-08-23 D-2
4 ¼F 4 1:00.205 MATOWICKA Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 06-06-05 D-2
1 e 1 47.485 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
1 e 1 49.181 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
1 e 1 52.061 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
1 e 1 1:00.156 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 E-2
2 e 1 49.509 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
2 e 1 52.879 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 C-1
2 e 1 57.048 FALKOWSKA Anna UKS Juvenia Białystok 07-06-08 D-1
2 e 1 1:03.121 GIWER Maja UKS Szóstka Białystok 07-08-20 E-2
3 e 1 53.018 ZALESKA Dominika ŁKS Juvenia Białystok 04-01-19 C-2
3 e 1 53.478 KRAJNIK Agata MKS Błyskawica Toruń 01-07-27 B-2
3 e 1 57.546 UTNICKA Julia MKS Błyskawica Toruń 05-08-23 D-2
3 e 1 1:03.241 BUZUN Anna UKS Juvenia Białystok 08-02-25 E-2
4 e 1 53.623 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 B-1
4 e 1 57.772 NOWAKOWSKA Amelia KS Orzeł Elbląg 07-03-30 D-1
4 e 1 1:01.713 MACIEJEWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 05-02-02 C-1
4 e 1 1:10.640 POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia UKS Szóstka Białystok 09-07-24 F-2
5 e 1 1:02.181 LISEK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-05-12 C-2
5 e 1 1:02.421 KALINOWSKA Paulina UKS Szóstka Białystok 07-06-06 D-1
5 e 1 1:12.421 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 F-2
6 e 1 1:15.264 MIEZIO Zofia UKS Juvenia Białystok 09-03-02 E-1
1 e 2 47.540 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
1 e 2 50.671 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-2
1 e 2 51.848 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-2
1 e 2 52.423 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
2 e 2 49.284 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
2 e 2 51.887 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-2
2 e 2 54.231 SUHAK Karolina ŁKS Juvenia Białystok 05-07-21 D-2
2 e 2 1:02.183 DASZUTA Daria UKS Juvenia Białystok 09-06-25 E-1
3 e 2 51.391 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
3 e 2 56.285 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 C-1
3 e 2 57.588 SZCZERBICKA Kamila UKS Juvenia Białystok 06-07-26 D-1
3 e 2 1:16.951 MALINOWSKA Małgorzata UKS Juvenia Białystok 08-08-01 E-1
4 e 2 58.809 ŁAZAR Nina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-12-12 A-1
4 e 2 1:13.485 GRABOWICZ Emilia UKS Juvenia Białystok 07-03-23 D-1
4 e 2 1:19.495 SKRZYPKOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 08-04-26 E-2
4 e 2 1:42.834 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 C-1
5 e 2 1:07.666 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03-05-19 B-1
5 e 2 1:21.490 PIĄTEK Zofia UKS Short Track MOSiR Giżycko 11-06-04 F-1
5 e 2 1:42.875 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 C-1
1 e 3 48.398 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
1 e 3 51.915 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
1 e 3 55.172 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-2
1 e 3 1:04.500 MAJEWSKA Laura UKS Juvenia Białystok 08-06-18 E-2
2 e 3 48.639 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-2
2 e 3 51.933 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 C-1
2 e 3 57.629 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-2
2 e 3 1:04.847 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-2
3 e 3 51.239 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-2
3 e 3 51.996 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 C-1
3 e 3 58.476 ZAJKOWSKA Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-08-13 D-1
3 e 3 1:06.210 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 E-1
4 e 3 52.362 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-2
4 e 3 1:03.831 SZYMCZUK Emilia UKS Juvenia Białystok 07-06-18 D-1
4 e 3 1:11.772 SAKOWICZ Milena UKS Short Track MOSiR Giżycko 09-05-27 E-1
5 e 3 1:05.007 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 D-1
5 e 3 1:18.470 PERKOWSKA Alicja UKS Szóstka Białystok 09-08-31 F-2
6 e 3 1:21.134 SZYMCZUK Laura UKS Juvenia Białystok 09-11-04 F-2
1 e 4 48.570 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
1 e 4 50.677 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-2
1 e 4 55.275 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-2
1 e 4 55.763 ŁOKIĆ Pola UKS Juvenia Białystok 06-05-30 D-2
2 e 4 50.103 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
2 e 4 50.817 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-2
2 e 4 57.405 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
2 e 4 57.809 ZACHOWICZ Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-04-15 D-2
3 e 4 50.259 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 A-1
3 e 4 53.163 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 C-1
3 e 4 59.436 MATOWICKA Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 06-06-05 D-2
3 e 4 1:07.923 MIKOŁAJUK Magdalena UKS Szóstka Białystok 08-04-29 E-2
4 e 4 58.861 TEJER Martyna MKS Błyskawica Toruń 03-10-10 C-2
4 e 4 1:12.016 DEMIANIUK Zofia UKS Juvenia Białystok 08-12-19 E-1
4 e 4 1:13.130 MICHALSKA Laura MKS Błyskawica Toruń 05-07-27 D-2
4 e 4 1:14.968 PAWŁOWICZ Agata UKS Błyskawica Domaniewice 01-09-26 B-2
5 e 4 59.391 WORONIEWSKA Maria ŁKS Juvenia Białystok 05-05-30 C-1
5 e 4 1:15.331 KOTOWSKA Marta GKŁ Olivia Gdańsk 06-06-28 D-2
5 e 4 1:24.997 SKARŻYŃSKA Maria UKS Juvenia Białystok 08-08-29 E-1
1 e 5 51.842 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-2
1 e 5 54.828 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-2
1 e 5 1:00.486 RUCIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-03-25 E-1
2 e 5 51.923 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 C-1
2 e 5 59.371 SOBIESIAK Natalia UKS Szóstka Białystok 06-05-30 D-2
2 e 5 1:03.806 MACIEJEWSKA Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-08-05 E-1
3 e 5 53.666 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 C-1
3 e 5 59.385 SKARŻYŃSKA Julia UKS Juvenia Białystok 06-09-21 D-1
3 e 5 1:04.561 ZAJCZYK Wiktoria UKS Juvenia Białystok 08-07-24 E-1
4 e 5 54.800 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 C-1
4 e 5 1:06.213 GAJDAMOWICZ Julia WMKS Olsztyn 05-09-13 D-2
4 e 5 1:15.307 LIETZAU Nicole GKŁ Olivia Gdańsk 07-07-02 E-2
5 e 5 1:11.568 RĘKAS Marta MKS Błyskawica Toruń 03-11-10 C-2
5 e 5 1:17.265 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-2
5 e 5 1:21.052 TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 E-2
6 e 5 1:20.613 SZUMSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 04-06-07 C-2
6 e 5 1:29.966 GOSK Olga ŁKS Juvenia Białystok 05-12-10 D-2
1 e 6 54.619 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
2 e 6 57.037 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 D-1
3 e 6 57.819 RUTKOWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 07-03-28 D-1
500 m M
1 F 1 44.412 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
1 F 1 45.390 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
1 F 1 48.989 GRODZKI Wojciech ŁKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-2
1 F 1 1:02.101 MIRZAŁEK Filip KS Orzeł Elbląg 09-06-22 E-1
2 F 1 44.891 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
2 F 1 48.125 FIJAŁKOWSKI Kajetan MKS Błyskawica Toruń 04-04-21 C-2
2 F 1 51.151 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-2
2 F 1 1:02.548 HYJEK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-07-27 F-2
3 F 1 45.413 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 A-1
3 F 1 51.288 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
3 F 1 1:09.170 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 C-1
3 F 1 1:30.376 POPŁAWSKI-TABORDA Flavio UKS Szóstka Białystok 07-07-13 E-2
4 F 1 51.296 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 D-2
1 ½F 1 45.042 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 A-1
1 ½F 1 49.510 GRODZKI Wojciech ŁKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-2
2 ½F 1 45.135 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
2 ½F 1 51.740 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 D-2
3 ½F 1 46.692 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
3 ½F 1 53.423 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 D-1
4 ½F 1 46.817 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
4 ½F 1 54.020 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 D-2
5 ½F 1 46.894 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 B-1
5 ½F 1 59.444 ŚWIATEK Mikołaj UKS Szóstka Białystok 06-09-07 D-1
1 ½F 2 43.930 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-3
1 ½F 2 50.612 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-2
2 ½F 2 44.140 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
2 ½F 2 52.095 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
3 ½F 2 45.138 GRYCNER Rafał GKS Stoczniowiec Gdańsk 94-09-18 S
3 ½F 2 52.129 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 D-1
4 ½F 2 46.163 BOGDANOWICZ Jan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01-04-12 A-1
4 ½F 2 54.504 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 D-2
5 ½F 2 47.140 WERPACHOWSKI Patryk ŁKS Juvenia Białystok 02-05-19 B-2
5 ½F 2 54.609 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 D-2
1 e 1 44.476 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-3
1 e 1 45.590 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
1 e 1 51.443 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 D-2
1 e 1 56.679 ŁAMASZ Adam UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-09-03 E-1
2 e 1 44.568 GRYCNER Rafał GKS Stoczniowiec Gdańsk 94-09-18 S
2 e 1 50.660 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 C-1
2 e 1 55.540 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 D-2
2 e 1 1:00.974 SAWICKI Albert UKS Szóstka Białystok 07-07-03 E-2
3 e 1 47.363 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 B-1
3 e 1 51.584 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 C-1
3 e 1 55.953 DAWIDOWSKI Kamil UKS Szóstka Białystok 06-06-28 D-2
3 e 1 1:08.569 IZBICKI Franciszek UKS Szóstka Białystok 09-01-28 E-1
4 e 1 47.586 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 B-1
4 e 1 51.815 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 C-2
4 e 1 55.989 KORECKI Krzysztof UKS Juvenia Białystok 06-09-29 D-1
4 e 1 1:13.874 DE HAAN Kacper UKS Juvenia Białystok 09-06-24 E-1
5 e 1 53.228 GRABOWICZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 01-05-04 A-1
5 e 1 56.204 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-2
5 e 1 1:01.843 CHILIMONIUK Kacper UKS Szóstka Białystok 07-03-20 D-1
1 e 2 45.293 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 A-1
1 e 2 49.942 FIJAŁKOWSKI Kajetan MKS Błyskawica Toruń 04-04-21 C-2
1 e 2 51.639 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-2
1 e 2 1:02.579 CZELUSTA Julian UKS Szóstka Białystok 08-01-10 E-2
2 e 2 47.493 WERPACHOWSKI Patryk ŁKS Juvenia Białystok 02-05-19 B-2
2 e 2 50.915 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
2 e 2 59.845 ŚWIATEK Mikołaj UKS Szóstka Białystok 06-09-07 D-1
2 e 2 1:02.822 MIRZAŁEK Filip KS Orzeł Elbląg 09-06-22 E-1
3 e 2 47.529 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
3 e 2 51.823 DĘBOSKI Wojciech UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-12-03 C-2
3 e 2 1:01.072 KALINOWSKI Aleksander UKS Juvenia Białystok 06-03-08 D-2
3 e 2 1:03.062 NOWAK Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-03-03 E-2
4 e 2 52.569 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
4 e 2 52.692 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 C-1
4 e 2 1:08.760 DOBRZYNSKI Olaf MKS Błyskawica Toruń 06-08-16 D-1
5 e 2 56.135 DĄBROWSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 04-08-06 C-1
1 e 3 45.583 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
1 e 3 49.972 GRODZKI Wojciech ŁKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-2
1 e 3 1:01.006 POPŁAWSKI-TABORDA Flavio UKS Szóstka Białystok 07-07-13 E-2
2 e 3 55.029 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 D-2
2 e 3 56.209 BOGDANOWICZ Jan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01-04-12 A-1
2 e 3 1:02.815 HYJEK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-07-27 F-2
3 e 3 58.359 JABŁOŃSKI Bartłomiej UKS Szóstka Białystok 07-04-17 D-1
3 e 3 1:00.015 JANASZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 02-12-21 B-1
3 e 3 1:05.127 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 E-1
4 e 3 58.631 DOŁKOWSKI Mateusz UKS Olivia 17 Gdańsk 06-01-16 D-2
4 e 3 1:01.837 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
4 e 3 1:34.648 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 E-2
5 e 3 1:02.030 ROGOWSKI Tymoteusz UKS Szóstka Białystok 07-05-11 D-1
5 e 3 1:37.965 SOLTAU Oskar GKŁ Olivia Gdańsk 08-09-24 E-1
1 e 4 44.263 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
1 e 4 54.479 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
2 e 4 47.104 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
2 e 4 55.401 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 D-1
3 e 4 47.697 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-2
3 e 4 57.387 MAZURCZYK Łukasz UKS Szóstka Białystok 06-08-30 D-1
4 e 4 48.868 REINDL Krzysztof KS Orzeł Elbląg 02-05-06 B-2
4 e 4 1:02.209 MACEWICZ Jerzy UKS Juvenia Białystok 07-05-11 D-1
1 e 5 53.803 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 D-1
2 e 5 55.845 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 D-2
3 e 5 56.937 DOŁKOWSKI Jakub UKS Olivia 17 Gdańsk 06-01-16 D-2
4 e 5 57.053 FALKOWSKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 05-08-22 D-2
1000 m K
1 F 1 1:55.449 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
2 F 1 1:55.917 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
3 F 1 1:59.791 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
4 F 1 2:01.557 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-2
5 F 1 2:03.483 ŁOKIĆ Pola UKS Juvenia Białystok 06-05-30 D-2
1 ½F 1 1:51.282 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
2 ½F 1 1:51.463 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
3 ½F 1 1:54.742 ŁOKIĆ Pola UKS Juvenia Białystok 06-05-30 D-2
4 ½F 1 2:19.124 MICHALSKA Laura MKS Błyskawica Toruń 05-07-27 D-2
5 ½F 1 2:22.574 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-2
1 ½F 2 2:16.041 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
2 ½F 2 2:16.699 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-2
3 ½F 2 2:16.735 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-2
4 ½F 2 2:16.968 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-2
5 ½F 2 2:17.027 SUHAK Karolina ŁKS Juvenia Białystok 05-07-21 D-2
6 ½F 2 2:19.029 FALKOWSKA Anna UKS Juvenia Białystok 07-06-08 D-1
1 e 1 1:56.036 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-2
2 e 1 1:59.365 SUHAK Karolina ŁKS Juvenia Białystok 05-07-21 D-2
3 e 1 2:01.221 SZCZERBICKA Kamila UKS Juvenia Białystok 06-07-26 D-1
4 e 1 2:07.185 SKARŻYŃSKA Julia UKS Juvenia Białystok 06-09-21 D-1
5 e 1 2:10.971 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 D-1
6 e 1 2:14.387 KALINOWSKA Paulina UKS Szóstka Białystok 07-06-06 D-1
1 e 2 1:55.050 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
2 e 2 2:01.274 ŁOKIĆ Pola UKS Juvenia Białystok 06-05-30 D-2
3 e 2 2:03.417 UTNICKA Julia MKS Błyskawica Toruń 05-08-23 D-2
4 e 2 2:04.741 ZAJKOWSKA Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-08-13 D-1
5 e 2 2:05.176 GRABOWICZ Emilia UKS Juvenia Białystok 07-03-23 D-1
6 e 2 2:10.390 GOSK Olga ŁKS Juvenia Białystok 05-12-10 D-2
7 e 2 2:13.395 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 D-1
1 e 3 1:53.299 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
2 e 3 1:53.514 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-2
3 e 3 1:55.828 MICHALSKA Laura MKS Błyskawica Toruń 05-07-27 D-2
4 e 3 2:03.456 POLAK Izabela UKS Juvenia Białystok 06-05-29 D-2
5 e 3 2:07.660 RUTKOWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 07-03-28 D-1
6 e 3 2:11.170 KOTOWSKA Marta GKŁ Olivia Gdańsk 06-06-28 D-2
7 e 3 2:14.563 GAJDAMOWICZ Julia WMKS Olsztyn 05-09-13 D-2
1 e 4 1:53.777 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
2 e 4 1:56.462 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-2
3 e 4 1:56.813 FALKOWSKA Anna UKS Juvenia Białystok 07-06-08 D-1
4 e 4 2:00.110 ZACHOWICZ Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-04-15 D-2
5 e 4 2:05.081 SEREDYŃSKA Anika UKS Juvenia Białystok 06-02-23 D-2
6 e 4 2:06.335 PASZKOWSKA Magdalena WMKS Olsztyn 06-01-12 D-2
1 e 5 1:55.751 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-2
2 e 5 1:56.658 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-2
3 e 5 1:57.676 GRYGORUK Magda UKS Juvenia Białystok 06-04-12 D-2
4 e 5 1:59.906 SOBIESIAK Natalia UKS Szóstka Białystok 06-05-30 D-2
5 e 5 2:07.162 NOWAKOWSKA Amelia KS Orzeł Elbląg 07-03-30 D-1
6 e 5 2:15.226 SZYMCZUK Emilia UKS Juvenia Białystok 07-06-18 D-1
1000 m M
1 F 1 1:45.257 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-2
2 F 1 1:45.456 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 D-2
3 F 1 1:45.489 GRODZKI Wojciech ŁKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-2
4 F 1 1:46.252 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
5 F 1 1:46.432 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 D-1
6 F 1 1:49.126 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 D-1
1 ½F 1 1:48.142 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-2
2 ½F 1 1:48.433 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 D-1
3 ½F 1 1:48.642 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 D-2
4 ½F 1 1:48.944 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 D-2
5 ½F 1 2:01.256 DOBRZYNSKI Olaf MKS Błyskawica Toruń 06-08-16 D-1
1 ½F 2 1:57.282 GRODZKI Wojciech ŁKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-2
2 ½F 2 1:58.031 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 D-1
3 ½F 2 1:58.227 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
4 ½F 2 2:02.215 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 D-2
5 ½F 2 2:02.374 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 D-2
6 ½F 2 2:07.019 KORECKI Krzysztof UKS Juvenia Białystok 06-09-29 D-1
1 e 1 2:02.648 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-2
2 e 1 2:03.617 HAMANOWICZ Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-12-08 D-2
3 e 1 2:03.741 MAZURCZYK Łukasz UKS Szóstka Białystok 06-08-30 D-1
4 e 1 2:06.333 DOŁKOWSKI Mateusz UKS Olivia 17 Gdańsk 06-01-16 D-2
5 e 1 2:13.033 ROGOWSKI Tymoteusz UKS Szóstka Białystok 07-05-11 D-1
1 e 2 1:56.383 GRODZKI Wojciech ŁKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-2
2 e 2 1:59.698 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 D-1
3 e 2 2:00.193 DOBRZYNSKI Olaf MKS Błyskawica Toruń 06-08-16 D-1
4 e 2 2:03.051 DAWIDOWSKI Kamil UKS Szóstka Białystok 06-06-28 D-2
5 e 2 2:17.357 MACEWICZ Jerzy UKS Juvenia Białystok 07-05-11 D-1
1 e 3 1:59.588 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 D-1
2 e 3 1:59.791 KARWOWSKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 05-08-13 D-2
3 e 3 2:02.604 FALKOWSKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 05-08-22 D-2
4 e 3 2:05.971 KRAUSE Michał KS Orzeł Elbląg 07-05-23 D-1
5 e 3 2:08.358 ŚWIATEK Mikołaj UKS Szóstka Białystok 06-09-07 D-1
1 e 4 1:58.269 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 D-1
2 e 4 1:58.383 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
3 e 4 2:05.579 JABŁOŃSKI Bartłomiej UKS Szóstka Białystok 07-04-17 D-1
4 e 4 2:11.693 KALINOWSKI Aleksander UKS Juvenia Białystok 06-03-08 D-2
1 e 5 1:55.862 KUROWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 05-07-13 D-2
2 e 5 1:58.811 POPŁAWSKI Oskar ŁKS Juvenia Białystok 06-02-22 D-2
3 e 5 1:59.023 KORECKI Krzysztof UKS Juvenia Białystok 06-09-29 D-1
4 e 5 2:00.004 DOŁKOWSKI Jakub UKS Olivia 17 Gdańsk 06-01-16 D-2
5 e 5 2:12.995 CHILIMONIUK Kacper UKS Szóstka Białystok 07-03-20 D-1
1500 m K
1 F 1 2:41.897 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
1 F 1 2:56.583 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
2 F 1 2:41.986 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-2
2 F 1 2:57.528 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 M-1
3 F 1 2:43.208 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 C-1
3 F 1 2:57.605 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
4 F 1 2:46.149 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
4 F 1 2:59.542 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
5 F 1 3:05.156 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-2
5 F 1 3:22.755 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 C-1
6 F 1 3:11.113 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
7 F 1 3:32.708 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
1 ½F 1 2:49.228 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-2
2 ½F 1 2:49.344 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 C-1
3 ½F 1 2:51.088 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 C-1
4 ½F 1 2:54.117 ZALESKA Dominika ŁKS Juvenia Białystok 04-01-19 C-2
5 ½F 1 3:00.818 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-2
1 ½F 2 2:52.746 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
2 ½F 2 2:52.769 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-2
3 ½F 2 2:52.928 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-2
4 ½F 2 2:53.570 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
5 ½F 2 3:06.745 SZUMSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 04-06-07 C-2
6 ½F 2 3:06.807 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 C-1
7 ½F 2 3:08.958 BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 C-1
1 e 1 2:49.677 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
1 e 1 3:02.193 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 C-1
2 e 1 2:53.425 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
2 e 1 3:03.023 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-2
3 e 1 2:54.786 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-2
3 e 1 3:03.081 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 C-1
4 e 1 2:58.941 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-2
4 e 1 3:03.120 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 C-1
5 e 1 3:02.230 KRAJNIK Agata MKS Błyskawica Toruń 01-07-27 B-2
5 e 1 3:05.158 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 C-1
6 e 1 3:18.040 TEJER Martyna MKS Błyskawica Toruń 03-10-10 C-2
7 e 1 3:21.661 DAKOWICZ Adrianna ŁKS Juvenia Białystok 05-03-08 C-1
1 e 2 2:57.881 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
1 e 2 3:02.168 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 M-1
2 e 2 3:02.306 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
2 e 2 3:02.432 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 C-1
3 e 2 3:02.786 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 C-1
3 e 2 3:09.943 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
4 e 2 3:13.142 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 B-1
4 e 2 3:18.487 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 C-1
5 e 2 3:22.328 WORONIEWSKA Maria ŁKS Juvenia Białystok 05-05-30 C-1
5 e 2 3:40.887 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
6 e 2 3:23.101 MACIEJEWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 05-02-02 C-1
1 e 3 2:52.468 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
1 e 3 3:01.041 ZALESKA Dominika ŁKS Juvenia Białystok 04-01-19 C-2
2 e 3 2:52.893 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
2 e 3 3:01.128 SZUMSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 04-06-07 C-2
3 e 3 2:55.578 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 A-1
3 e 3 3:18.917 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-2
4 e 3 2:57.411 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
5 e 3 3:05.536 ZAKIERSKA Julia MKS Błyskawica Toruń 01-07-16 B-2
5 e 3 3:53.376 LISEK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-05-12 C-2
6 e 3 3:15.756 ŁAZAR Nina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-12-12 A-1
4 e 3 advanced BOGDANOWICZ Agnieszka ŁKS Juvenia Białystok 05-02-04 C-1
1 e 4 3:03.689 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
2 e 4 3:03.855 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-2
3 e 4 3:04.332 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-2
4 e 4 3:04.489 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-2
5 e 4 3:16.682 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 C-1
1500 m M
1 F 1 2:24.200 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
1 F 1 2:25.672 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-3
2 F 1 2:25.727 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
2 F 1 2:36.984 FIJAŁKOWSKI Kajetan MKS Błyskawica Toruń 04-04-21 C-2
3 F 1 2:26.192 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 A-1
3 F 1 2:38.719 FILIANOWICZ Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-24 C-2
4 F 1 2:26.936 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
4 F 1 2:39.316 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 C-1
5 F 1 2:33.631 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-2
5 F 1 2:43.295 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 C-1
6 F 1 2:46.532 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 C-1
6 F 1 3:11.935 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
7 F 1 2:58.302 DĘBOSKI Wojciech UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-12-03 C-2
1 e 1 2:30.105 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 A-1
1 e 1 2:55.592 FILIANOWICZ Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-24 C-2
2 e 1 2:33.012 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-2
2 e 1 2:56.244 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 C-1
3 e 1 2:34.872 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
3 e 1 2:56.904 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 C-1
4 e 1 2:38.192 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
4 e 1 2:57.417 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 C-1
5 e 1 2:48.049 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
5 e 1 2:59.760 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 C-2
1 e 2 2:31.538 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
1 e 2 2:46.850 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
2 e 2 2:31.753 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
2 e 2 2:50.631 FIJAŁKOWSKI Kajetan MKS Błyskawica Toruń 04-04-21 C-2
3 e 2 2:35.829 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 B-1
3 e 2 2:56.651 DĘBOSKI Wojciech UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-12-03 C-2
4 e 2 2:46.380 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 B-1
4 e 2 3:04.353 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-2
5 e 2 2:47.804 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
5 e 2 3:11.994 DĄBROWSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 04-08-06 C-1
6 e 2 2:49.152 BOGDANOWICZ Jan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01-04-12 A-1
1 e 3 2:30.793 GRYCNER Rafał GKS Stoczniowiec Gdańsk 94-09-18 S
2 e 3 2:31.236 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-3
3 e 3 2:31.355 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
4 e 3 2:39.917 WERPACHOWSKI Patryk ŁKS Juvenia Białystok 02-05-19 B-2
5 e 3 2:40.348 REINDL Krzysztof KS Orzeł Elbląg 02-05-06 B-2
777 m K
1 e 1 1:27.125 ORZEPOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 05-11-23 D-2
2 e 1 1:28.227 GRYGORUK Magda UKS Juvenia Białystok 06-04-12 D-2
3 e 1 1:28.568 MICHALSKA Laura MKS Błyskawica Toruń 05-07-27 D-2
4 e 1 1:33.148 ZACHOWICZ Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-04-15 D-2
5 e 1 1:43.292 SZYMCZUK Emilia UKS Juvenia Białystok 07-06-18 D-1
1 e 2 1:31.279 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-2
2 e 2 1:31.330 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-2
3 e 2 1:31.514 ŁOKIĆ Pola UKS Juvenia Białystok 06-05-30 D-2
4 e 2 1:35.005 ZAJKOWSKA Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-08-13 D-1
5 e 2 1:36.312 PASZKOWSKA Magdalena WMKS Olsztyn 06-01-12 D-2
6 e 2 1:39.679 GOSK Olga ŁKS Juvenia Białystok 05-12-10 D-2
1 e 3 1:27.276 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-2
2 e 3 1:32.131 UTNICKA Julia MKS Błyskawica Toruń 05-08-23 D-2
3 e 3 1:32.571 SOBIESIAK Natalia UKS Szóstka Białystok 06-05-30 D-2
4 e 3 1:32.947 SEREDYŃSKA Anika UKS Juvenia Białystok 06-02-23 D-2
5 e 3 1:36.392 SKARŻYŃSKA Julia UKS Juvenia Białystok 06-09-21 D-1
1 e 4 1:33.535 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-2
2 e 4 1:33.715 SUHAK Karolina ŁKS Juvenia Białystok 05-07-21 D-2
3 e 4 1:36.843 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 D-1
4 e 4 1:39.158 RUTKOWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 07-03-28 D-1
5 e 4 1:43.517 KALINOWSKA Paulina UKS Szóstka Białystok 07-06-06 D-1
1 e 5 1:26.467 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
2 e 5 1:32.198 FALKOWSKA Anna UKS Juvenia Białystok 07-06-08 D-1
3 e 5 1:34.365 POLAK Izabela UKS Juvenia Białystok 06-05-29 D-2
4 e 5 1:37.230 MATOWICKA Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 06-06-05 D-2
5 e 5 1:38.937 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-2
6 e 5 1:42.898 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 D-1
1 e 6 1:29.703 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-2
2 e 6 1:34.186 SZCZERBICKA Kamila UKS Juvenia Białystok 06-07-26 D-1
3 e 6 1:36.191 NOWAKOWSKA Amelia KS Orzeł Elbląg 07-03-30 D-1
4 e 6 1:46.418 GRABOWICZ Emilia UKS Juvenia Białystok 07-03-23 D-1
5 e 6 1:46.771 GAJDAMOWICZ Julia WMKS Olsztyn 05-09-13 D-2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.32556700706482 sekund