Sanok 2018-11-25
ISU Junior Challenge Series - Danubia
222 m K
3 F 1 27.376 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
4 F 1 29.317 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 E-2
2 e 1 29.531 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 E-2
2 e 2 27.095 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
3 e 2 29.462 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 E-1
222 m M
5 e 1 30.661 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 E-2
5 e 2 28.707 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-2
333 m K
3 F 1 38.729 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
5 F 1 41.471 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 E-2
2 e 1 42.399 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 E-2
3 e 1 42.642 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-2
2 e 2 40.353 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
4 e 2 43.813 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 E-1
333 m M
5 e 1 41.210 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-2
3 e 2 45.217 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 E-2
500 m K
2 F 1 49.237 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 A-1
3 F 1 48.930 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
3 F 1 51.146 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
3 F 1 1:00.038 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
4 F 1 1:03.251 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 E-2
5 F 1 1:03.942 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 E-1
1 F 2 50.747 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
5 F 2 1:08.057 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 B-1
3 F 3 47.396 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
5 F 3 53.511 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-2
2 F 6 49.079 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
4 F 6 1:05.520 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-2
2 F 7 46.911 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
4 F 7 47.647 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
2 ½F 1 49.587 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 A-1
3 ½F 1 50.952 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
3 ½F 1 51.006 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
2 ½F 2 49.622 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
3 ½F 2 51.324 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-2
3 ½F 2 51.344 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-2
5 ½F 2 53.141 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 B-1
1 ½F 3 47.527 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
3 ½F 5 48.810 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-2
1 ½F 6 46.481 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
2 ½F 6 47.139 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
4 ½F 6 47.249 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
1 ¼F 2 50.279 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-2
2 ¼F 3 53.747 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 B-1
1 ¼F 5 47.256 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
2 ¼F 6 46.927 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
1 ¼F 8 45.924 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
2 ¼F 8 47.784 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-2
2 e 1 48.967 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
3 e 1 50.388 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-2
3 e 1 57.371 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-2
3 e 1 1:04.516 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-2
4 e 1 52.321 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-2
4 e 1 1:03.041 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-2
4 e 1 1:04.965 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 E-1
5 e 1 52.456 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-2
5 e 1 1:08.618 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 D-1
1 e 2 46.381 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
1 e 2 47.752 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
1 e 2 59.296 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-2
2 e 2 1:04.722 KOGUT Julia UKS MOSiR Sanok 08-05-16 E-2
4 e 2 49.983 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 A-1
4 e 2 1:17.736 GAJDAMOWICZ Julia WMKS Olsztyn 05-09-13 D-2
4 e 2 1:17.818 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 C-1
1 e 3 46.896 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
1 e 3 51.290 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-2
2 e 3 47.120 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-2
3 e 3 47.389 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
3 e 3 55.950 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 C-1
4 e 3 50.337 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-2
4 e 3 50.472 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
4 e 3 55.635 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 D-1
5 e 3 52.902 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 B-1
3 e 4 50.587 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-2
3 e 4 51.857 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
5 e 4 52.176 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 C-1
1 e 5 47.835 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
1 e 6 48.012 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
4 e 7 51.113 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
500 m M
1 F 1 48.353 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-2
2 F 1 47.182 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
2 F 1 48.514 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
2 F 1 48.636 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 B-1
3 F 1 47.424 BOGDANOWICZ Jan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01-04-12 A-1
3 F 1 58.555 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-2
4 F 1 1:09.272 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
4 F 2 46.993 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
5 F 2 52.534 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
2 F 3 47.415 WERPACHOWSKI Patryk ŁKS Juvenia Białystok 02-05-19 B-2
4 F 3 48.292 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-2
2 F 4 47.929 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
4 F 4 56.020 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
2 F 5 45.589 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
4 F 5 48.191 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-2
2 F 6 46.152 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
1 F 7 44.301 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
1 F 8 44.520 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
1 ½F 1 48.375 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-2
1 ½F 1 48.429 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-2
2 ½F 1 48.294 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
4 ½F 1 52.286 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
4 ½F 1 54.960 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-2
1 ½F 2 50.143 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
3 ½F 2 52.530 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 C-1
4 ½F 2 56.396 DĘBOSKI Wojciech UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-12-03 C-2
2 ½F 3 47.504 WERPACHOWSKI Patryk ŁKS Juvenia Białystok 02-05-19 B-2
4 ½F 3 51.855 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
1 ½F 4 45.880 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
3 ½F 5 47.232 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
4 ½F 5 advanced-> WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-2
1 ½F 6 43.096 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
1 ½F 7 44.291 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
3 ½F 7 44.693 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
1 ¼F 1 46.341 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
2 ¼F 2 47.079 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
3 ¼F 3 47.654 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-2
1 ¼F 4 45.984 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
2 ¼F 4 46.258 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-2
2 ¼F 4 46.554 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
3 ¼F 4 46.571 BOGDANOWICZ Jan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01-04-12 A-1
4 ¼F 4 46.768 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
4 ¼F 4 48.758 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 B-1
5 ¼F 5 52.384 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
3 ¼F 7 44.254 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
3 ¼F 8 1:00.828 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
3 ¼F 9 43.927 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
1 e 1 50.088 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
3 e 1 52.115 DĘBOSKI Wojciech UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-12-03 C-2
3 e 1 58.900 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-2
4 e 1 55.745 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 D-1
5 e 1 48.710 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
5 e 1 53.398 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
5 e 1 59.655 DOŁKOWSKI Mateusz UKS Olivia 17 Gdańsk 06-01-16 D-2
1 e 2 48.516 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-2
2 e 2 44.926 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
3 e 2 55.274 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-2
4 e 2 47.013 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-2
5 e 2 1:06.335 HRYNIEWICZ Tymon KS Orzeł Elbląg 08-03-27 E-2
2 e 3 52.395 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 C-1
2 e 3 52.513 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
3 e 3 46.836 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
4 e 3 49.205 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
4 e 3 58.269 DOŁKOWSKI Jakub UKS Olivia 17 Gdańsk 06-01-16 D-2
4 e 3 59.674 SYREK Seriusz WMKS Olsztyn 04-10-28 C-1
5 e 3 1:00.405 KRAUSE Michał KS Orzeł Elbląg 07-05-23 D-1
5 e 3 1:12.048 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 C-1
2 e 4 45.583 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
2 e 4 49.124 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
3 e 6 47.753 WERPACHOWSKI Patryk ŁKS Juvenia Białystok 02-05-19 B-2
3 e 7 46.425 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
2 e 8 44.280 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
4 e 8 49.541 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
1000 m K
2 F 1 1:53.021 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
3 F 1 1:53.151 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 A-1
4 F 2 1:51.596 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
1 F 3 1:37.631 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
2 F 3 1:51.426 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
3 F 3 1:41.033 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-2
2 F 5 1:44.181 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
4 F 5 1:45.368 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
5 F 5 1:46.518 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-2
3 F 6 1:41.173 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
4 F 6 1:41.213 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
2 ½F 1 1:59.023 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
3 ½F 1 2:00.528 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 A-1
4 ½F 1 1:40.698 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
5 ½F 1 1:40.771 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
1 ½F 2 1:39.660 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
5 ½F 2 1:51.016 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-2
2 ½F 3 1:46.631 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
3 ¼F 2 1:46.846 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
5 ¼F 2 1:54.117 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 B-1
2 ¼F 3 1:39.236 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
5 ¼F 4 1:48.045 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-2
2 ¼F 5 1:49.247 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-2
1 ¼F 6 1:36.149 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
2 ¼F 6 1:39.171 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
1 e 1 1:56.140 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
2 e 1 1:37.959 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
2 e 1 1:44.187 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-2
3 e 1 1:44.883 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-2
4 e 1 1:48.092 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-2
4 e 1 2:01.777 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
6 e 1 1:58.662 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 D-1
1 e 2 1:41.950 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
3 e 2 2:00.245 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-2
4 e 2 1:57.507 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 C-1
4 e 2 2:07.867 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 A-1
1 e 3 1:36.002 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
2 e 3 1:45.226 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-2
3 e 3 1:45.292 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-2
3 e 3 2:03.818 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-2
4 e 3 1:51.304 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 C-1
4 e 3 2:25.168 GAJDAMOWICZ Julia WMKS Olsztyn 05-09-13 D-2
1 e 4 1:57.909 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-2
3 e 4 1:43.483 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
5 e 4 2:12.487 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 C-1
3 e 5 1:41.827 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
1 e 6 1:44.147 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
4 e 7 1:48.264 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
5 e 7 1:49.113 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 B-1
1000 m M
2 F 1 1:40.973 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
3 F 2 1:43.376 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
4 F 2 1:38.319 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-3
2 F 3 1:38.481 WERPACHOWSKI Patryk ŁKS Juvenia Białystok 02-05-19 B-2
3 F 3 1:38.680 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-2
4 F 3 1:39.028 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
5 F 3 1:40.791 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 B-1
4 F 5 1:40.300 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-2
2 F 6 1:42.989 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
3 F 6 1:43.163 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
5 ½F 1 1:59.960 BOGDANOWICZ Jan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01-04-12 A-1
4 ½F 2 1:37.000 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
5 ½F 2 1:41.772 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
2 ¼F 2 1:41.479 WERPACHOWSKI Patryk ŁKS Juvenia Białystok 02-05-19 B-2
3 ¼F 2 1:44.965 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 B-1
4 ¼F 2 1:47.099 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
3 ¼F 3 1:41.546 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-2
3 ¼F 4 1:40.155 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
4 ¼F 4 1:43.422 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
4 ¼F 5 1:34.606 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
2 ¼F 6 1:51.236 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
2 ¼F 7 1:33.622 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
5 ¼F 7 1:38.391 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-2
4 ¼F 8 1:36.952 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
4 e 1 1:43.933 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-2
4 e 1 1:48.534 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 C-1
5 e 1 1:56.287 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-2
5 e 1 2:10.829 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
2 e 2 1:31.760 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
2 e 2 1:36.891 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-3
2 e 2 1:45.110 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
3 e 2 1:57.144 DOŁKOWSKI Jakub UKS Olivia 17 Gdańsk 06-01-16 D-2
4 e 2 1:49.296 DĘBOSKI Wojciech UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-12-03 C-2
6 e 2 1:50.291 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 C-1
6 e 2 2:04.969 KRAUSE Michał KS Orzeł Elbląg 07-05-23 D-1
1 e 3 1:49.128 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
2 e 3 1:38.693 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
5 e 3 1:49.208 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
5 e 3 1:50.673 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
6 e 3 2:03.876 DOŁKOWSKI Mateusz UKS Olivia 17 Gdańsk 06-01-16 D-2
3 e 4 1:37.179 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-2
3 e 4 1:42.453 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
4 e 4 1:42.153 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 B-1
4 e 5 1:43.336 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
2 e 6 1:43.849 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
3 e 6 1:45.012 WERPACHOWSKI Patryk ŁKS Juvenia Białystok 02-05-19 B-2
2 e 8 1:38.121 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
3 e 8 1:42.176 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
1500 m K
4 F 1 2:58.842 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
4 F 1 3:12.590 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
5 F 1 3:00.631 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-2
5 F 1 3:12.680 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 A-1
6 F 1 3:28.366 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 B-1
1 F 2 2:43.503 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
1 F 2 2:50.049 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
3 F 2 2:53.701 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
5 F 2 2:48.883 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
6 F 3 3:04.036 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-2
1 F 4 2:48.087 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
2 F 4 2:48.218 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
1 ½F 1 2:48.629 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-2
3 ½F 1 2:49.653 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
6 ½F 1 3:23.181 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 B-1
4 ½F 2 2:58.008 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
5 ½F 2 3:00.869 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-2
3 ½F 3 3:10.419 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-2
6 ½F 4 2:54.367 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-2
3 ½F 5 2:57.412 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
4 ½F 5 2:59.343 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
4 e 1 2:49.934 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-2
4 e 1 3:00.908 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 B-1
6 e 1 2:53.321 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-2
7 e 1 2:53.610 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-2
1 e 2 2:39.310 WARAKOMSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-03-27 M-3
2 e 2 2:52.277 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 A-1
3 e 2 2:41.955 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-2
3 e 2 2:47.511 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-2
5 e 2 2:58.782 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-2
6 e 2 3:04.192 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 A-1
7 e 2 2:54.463 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-2
3 e 3 2:48.824 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-2
3 e 3 2:53.430 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 C-1
4 e 3 3:11.160 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-2
5 e 3 3:35.488 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 B-1
1 e 4 2:44.546 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-2
6 e 4 2:51.673 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-2
2 e 5 2:39.770 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 B-1
1500 m M
2 F 1 2:36.093 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-2
2 F 1 2:49.392 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
4 F 1 2:40.884 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
4 F 1 2:49.914 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 B-1
6 F 1 2:49.473 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
1 F 2 2:36.100 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-2
3 F 2 2:38.309 WERPACHOWSKI Patryk ŁKS Juvenia Białystok 02-05-19 B-2
4 F 2 2:40.596 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-2
4 F 2 2:48.264 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-3
6 F 2 2:48.771 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
4 F 3 2:48.578 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
5 F 3 2:51.385 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
2 F 4 2:33.367 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
4 F 5 2:36.508 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
3 F 6 2:38.711 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
1 ½F 1 2:50.618 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
4 ½F 1 2:54.135 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-2
6 ½F 1 2:56.035 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 B-1
3 ½F 2 2:38.912 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-2
4 ½F 2 2:40.958 WERPACHOWSKI Patryk ŁKS Juvenia Białystok 02-05-19 B-2
3 ½F 3 2:37.963 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
5 ½F 3 2:47.426 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
7 ½F 3 3:01.378 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
4 ½F 4 3:00.144 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
2 ½F 5 2:38.490 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
5 ½F 5 2:43.177 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
1 e 1 2:50.187 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-2
3 e 1 2:42.614 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 B-1
4 e 1 2:54.952 DĘBOSKI Wojciech UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-12-03 C-2
6 e 1 2:52.041 WERPACHOWSKI Patryk ŁKS Juvenia Białystok 02-05-19 B-2
7 e 1 2:52.778 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 A-1
2 e 2 2:30.190 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-2
3 e 2 2:41.840 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-3
3 e 2 2:44.815 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-2
5 e 2 2:46.008 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 B-1
5 e 2 2:47.785 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 C-1
6 e 2 3:00.448 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-2
6 e 2 3:02.251 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-2
7 e 2 3:09.266 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 C-1
4 e 3 2:38.614 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 A-1
5 e 3 3:05.793 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 B-1
5 e 4 2:38.755 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-2
6 e 4 2:44.252 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 B-1
3 e 5 2:36.074 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-2
5 e 5 2:46.399 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-2
5 e 6 2:45.159 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-2
777 m K
4 ½F 1 1:22.921 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
3 e 1 1:29.993 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 D-1
4 e 1 1:32.855 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-2
4 e 3 1:41.499 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-2
2 e 4 1:23.727 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-2
777 m M
1 F 1 1:18.630 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
3 ½F 1 1:22.084 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
5 ½F 1 1:24.413 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
4 e 1 1:36.425 KRAUSE Michał KS Orzeł Elbląg 07-05-23 D-1
3 e 2 1:23.074 BIELAWIEC Bartosz ŁKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-2
1 e 3 1:29.835 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-2
4 e 3 1:37.319 DOŁKOWSKI Jakub UKS Olivia 17 Gdańsk 06-01-16 D-2
3 e 4 1:27.676 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 D-1
4 e 4 1:33.743 DOŁKOWSKI Mateusz UKS Olivia 17 Gdańsk 06-01-16 D-2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.97586107254028 sekund