Rekordy   Sezon: 2023 / 2024   Progresja   Osiągnięcia
Michalina WAWER
imię / name:  Michalina
nazwisko / surname:  WAWER
data ur. / date of birth:  2006-10-03 (17 148)  (B-2)
płeć / gender:  Kobieta / Female
klub / club:  UKS Short Track MOSiR Giżycko

  Wyniki sezonu | Season results

  2016/17   2017/18   2018/19   2019/20   2020/21   2021/22   2022/23
  500 m   49.426   2020-09-26   Sanok   II
  500 m   advanced   2020-09-26   Sanok   --
  500 m   48.343   2020-09-26   Sanok   II
  1500 m   3:09.441   2020-09-26   Sanok   K
  1500 m   2:52.239   2020-09-26   Sanok   III
  1000 m   1:50.459   2020-09-27   Sanok   III
  1000 m   1:45.049   2020-09-27   Sanok   II
  1000 m   1:40.608   2020-09-27   Sanok   II
  500 m   49.253   2020-10-24   Giżycko   II
  500 m   48.904   2020-10-24   Giżycko   II
  500 m   48.869   2020-10-24   Giżycko   II
  1000 m   1:47.866   2020-10-24   Giżycko   III
  1500 m   2:53.082   2020-10-24   Giżycko   III
  1500 m   2:41.471   2020-10-24   Giżycko   II
  1500 m   3:23.146   2020-10-24   Giżycko   --
  1000 m   1:39.958   2020-10-25   Giżycko   II
  1000 m   1:39.763   2020-10-25   Giżycko   II
  500 m   48.566   2020-11-21   Białystok   II
  500 m   48.578   2020-11-21   Białystok   II
  500 m   48.306   2020-11-21   Białystok   II
  1500 m   3:11.794   2020-11-21   Białystok   K
  1500 m   2:55.275   2020-11-21   Białystok   III
  1500 m   3:14.029   2020-11-21   Białystok   K
  1000 m   1:46.574   2020-11-22   Białystok   III
  1000 m   1:42.804   2020-11-22   Białystok   II
  1000 m   1:43.444   2020-11-22   Białystok   II
  500 m   48.948   2020-12-05   Białystok   II
  500 m   49.032   2020-12-05   Białystok   II
  500 m   48.655   2020-12-05   Białystok   II
  1500 m   3:32.455   2020-12-05   Białystok   --
  1000 m   1:57.739   2020-12-06   Białystok   K
  1000 m   1:49.318   2020-12-06   Białystok   III
  1000 m   1:42.232   2020-12-06   Białystok   II
  500 m   50.372   2021-01-30   Opole   II
  500 m   49.928   2021-01-30   Opole   II
  500 m   1:13.185   2021-01-30   Opole   --
  1500 m   2:56.150   2021-01-30   Opole   III
  1500 m   2:44.758   2021-01-30   Opole   III
  1500 m   3:25.589   2021-01-30   Opole   --
  1000 m   2:02.536   2021-01-31   Opole   K
  1000 m   1:45.266   2021-01-31   Opole   II
  1000 m   1:50.713   2021-01-31   Opole   III
  1000 m   1:58.652   2021-01-31   Opole   K
  500 m   48.303   2021-02-27   Białystok   II
  500 m   48.513   2021-02-27   Białystok   II
  500 m   48.401   2021-02-27   Białystok   II
  1000 m   2:03.825   2021-02-27   Białystok   K
  1500 m   2:50.472   2021-02-27   Białystok   III
  1500 m   2:44.122   2021-02-27   Białystok   III
  1500 m   2:59.599   2021-02-27   Białystok   K
  1000 m   1:47.068   2021-02-28   Białystok   III
  1000 m   1:39.717   2021-02-28   Białystok   II
  500 m   49.052   2021-03-20   Gdańsk   II
  500 m   49.373   2021-03-20   Gdańsk   II
  500 m   48.287   2021-03-20   Gdańsk   II
  500 m   48.211   2021-03-20   Gdańsk   I
  1000 m   1:51.304   2021-03-20   Gdańsk   III
  1000 m   1:46.998   2021-03-20   Gdańsk   III
  1000 m   1:39.658   2021-03-20   Gdańsk   II
  777 m   1:34.432   2021-03-20   Gdańsk   K
  1500 m   2:58.857   2021-03-21   Gdańsk   K
  777 m   1:17.813   2021-03-21   Gdańsk   II
  777 m   1:16.467   2021-03-21   Gdańsk   I
  777 m   1:15.822   2021-03-21   Gdańsk   I
  wielobój   79   2021-03-21   Gdańsk   --

| DomTel-Sport Słupsk | mobile: +48 602 314 171 | www.domtel.pl | e-mail: domtel@domtel.pl |
| Last changes by Pilar | mobile: +48 601 80 82 78 | www.domtel-sport.pl | e-mail: pilar@domtel-sport.pl
Generowanie strony - 0.029885053634644 sekund