Lp Nazwa Data Miasto Dzień Cały Ile Wyników
1. MP Młodzików i Młodzieżowców 30 - 31, 03 2019 Gdańsk 1 2 Szczegóły 907
2. XXIII Mistrzostwa Polski Seniorów w Wieloboju i IV MP na dystansach 15 - 17, 03 2019 Tomaszów Mazowiecki 1 2 3 Szczegóły 360
3. Mistrzostwa Świata 08 - 10, 03 2019 Sofia (BUL) 1 2 3 Szczegóły 17
4. Zimowa Uniwersjada 04 - 06, 03 2019 Krasnojarsk (RUS) 1 2 3 Szczegóły 22
5. Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5 02 - 03, 03 2019 Elbląg 1 2 Szczegóły 731
6. ISU Danubia Series 3 22 - 24, 02 2019 Ventspils (LAT) 1 2 3 Szczegóły 494
7. 14th EYOF 11 - 15, 02 2019 Sarajevo (BIH) 1 2 3 Szczegóły 38
8. XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 09 - 10, 02 2019 Krynica-Zdrój 1 2 Szczegóły 438
9. Puchar Świata 5 08 - 10, 02 2019 Torino (ITA) 1 2 3 Szczegóły 48
10. 58TH TROFEO ALBERTO NICOLODI 02 - 03, 02 2019 Baselga di Pinè (ITA) 1 2 Szczegóły 29
11. Puchar Świata 4 01 - 03, 02 2019 Drezno (GER) 1 2 3 Szczegóły 60
12. Mistrzostwa Świata Juniorów 25 - 27, 01 2019 Montreal (CAN) 1 2 3 Szczegóły 41
13. Baltic Cup 2 - EVO CUP 18 - 20, 01 2019 Gusev (RUS) 1 2 3 Szczegóły 206
14. Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4 12 - 13, 01 2019 Tomaszów Mazowiecki 1 2 Szczegóły 792
15. Mistrzostwa Europy 11 - 13, 01 2019 Dordrecht (NED) 1 2 3 Szczegóły 31
16. US Short Track Championships & AmCup 2 05 - 06, 01 2019 Kearns (USA) 1 2 Szczegóły 6
17. ISU Junior Challenge Series 3 04 - 06, 01 2019 Budapeszt (HUN) 1 2 3 Szczegóły 114
18. US Short Track Junior Championships 15 - 16, 12 2018 Wausau (USA) 1 2 Szczegóły 8
19. ISU Danubia Series 2 - SLOVAK OPEN 2018 14 - 16, 12 2018 Spisska Nova Ves (SVK) 1 2 3 Szczegóły 306
20. Puchar Świata 3 07 - 09, 12 2018 Almaty (KAZ) 1 2 3 Szczegóły 65
21. Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3 01 - 02, 12 2018 Białystok 1 2 Szczegóły 989
22. ISU Junior Challenge Series - Danubia 23 - 25, 11 2018 Sanok 1 2 3 Szczegóły 347
23. Baltic Cup 1 - 8th Evo Cup 16 - 18, 11 2018 Białystok 1 2 3 Szczegóły 544
24. Puchar Świata 2 09 - 11, 11 2018 Salt Lake City (USA) 1 2 3 Szczegóły 67
25. Puchar Świata 1 02 - 04, 11 2018 Calgary (CAN) 1 2 3 Szczegóły 56
26. Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2 27 - 28, 10 2018 Giżycko 1 2 Szczegóły 724
27. ALTA VALTELLINA TROPHY 19 - 21, 10 2018 Bormio (ITA) 1 2 3 Szczegóły 35
28. ISU Danubia Series 1 - CZECH OPEN 2018 19 - 21, 10 2018 Benatky nad Jizerou 1 2 3 Szczegóły 211
29. Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 1 29 - 30, 09 2018 Sanok 1 2 Szczegóły 820
30. Nenehatun Kupasi 14, 09 2018 Erzurum (TUR) 1 Szczegóły 49