KPO
LUB PODAJ
Nazwisko (lub czę¶ć):
Imię (lub czę¶ć):
Klub: MKL Toruń

Zawodnicy na szarym tle nie uzyskali wyników w aktualnym sezonie
Lp. Zawodnik
Data Ur (Kat) - Wzrost - Waga
Klub (woj)
Trener licencja zgłoszenia Aktywno¶ć w sez.
1
ABUNAHIA Damian
1990-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
2
ADAMCZYK Agnieszka
1991-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
3
ADAMCZYK Dominika
1995-08-11 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
4
ADRYJAŃCZYK Małgorzata
1974-02-12 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
GOWORSKI Tomasz
  20 19 18 17 16
1 2 11 13 4
2 13 6 9 11
5
ALEKSANDROWICZ Paweł
2001-06-25 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0 1
6
ALFUT Tomasz
2006-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
7
ALGUSIEWICZ Szymon
1999-06-04 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
8
ANDRZEJCZAK Natalia
2005-06-10 (M) 168/50
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/2305/18

2020

(4) 100m K U18
(13) 100m K U16
  20 19 18 17 16
4 14 7
3 7 6 1
9
ANDRZEJCZYK Natalia
2001-01-05 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
10
ANGOWSKI Tomasz
1991-06-07 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
11
ANI¦KO Jakub
1994-07-12 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
12
ANUSZEWSKI Mateusz
2004-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
13
ARKUSZEWSKI Jakub
1997-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
14
AUGUSTYNIAK Lidia
1994-05-14 (S) 180, 0/77, 0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert, B.D. Z/3600/11

2019

  20 19 18 17 16
14 14 16 18
15
BACA Miłosz
2003-01-14 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
3
16
BACA Daniel
2004-09-21 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
2
17
BAK Julia
2005-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
Z  0
18
BARANOWICZ Oliwier
2002-01-06 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
Z  0
19
BARANOWICZ Oskar
2002-05-17 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
8
Z  0
20
BARTOSIK Wiktor
2002-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
21
BˇK Julia
2005-03-06 (M) 0, 164, 0/0, 53, 0
MKL Toruń (KP)
GĘSICKI Marian, WO¬NIAK Jacek, B.D. , Z/0763/18

2020

(4) 600m K U16
(13) 600m K U16
  20 19 18 17 16
5 10 1
3 4 1 2
22
BˇK Wiktor
2009-03-11 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
1
1
23
BEDNAREK Adriana
2006-07-15 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4487/19

2020

  20 19 18 17 16
1 3 2
4
24
BEDNAREK Alicja
2005-05-18 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4492/19

2020

  20 19 18 17 16
2
4
25
BEHRENDT Julia
2005-05-06 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/5162/18

2019

  20 19 18 17 16
2 2
5
26
BERING Jakub
1994-01-30 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
27
BETKER Igor
1992-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
28
BEYGER Szymon
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
29
BEZKA Piotr
2010-02-07 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  20 19 18 17 16
L  0
2
30
BĘTKOWSKI Piotr
1987-04-25 (S) 179/72
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2425/17

2019

  20 19 18 17 16
3 1 1
Z  0
31
BIAŁA Marzena
1999-03-16 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
2 8 7 7
32
BIELACKA Weronika
2002-12-22 (J) 170/58
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/3342/17

2020

(57) 400m K
(6) 400m K U20
(39) 400m K
  20 19 18 17 16
2 10 16 14
5 8 2
33
BIELAWSKA Weronika
2002-12-22 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
34
BLUMKOWSKI Patryk
1993-05-07 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
35
BŁASZAK Weronika
1999-07-13 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
36
BŁASZAK Mateusz
2006-10-12 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel
  20 19 18 17 16
L  0
2
37
BŁASZKOWSKA Anna
1992-06-26 (S) 170, 0/60, 0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Bogumił, B.D.
  20 19 18 17 16
38
BOŁˇDŻ Dominika
2000-11-19 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
39
BORKOWSKA Luiza
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Katarzyna
  20 19 18 17 16
L  0
1
40
BORKOWSKA Roksana
2004-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Katarzyna
  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
41
BOROWICZ Sebastian
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
42
BORZEWSKA Zuzanna
2001-11-26 (J) 164/50
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/1895/16

2020

(22) Podst. K
(23) Podst. K
(19) Podst. K
(57) 100m K
(6) 100m K U20
(39) 100m K
(39) 200m K
  20 19 18 17 16
1 13 15 19 14
12 8 6 11
43
BORZEWSKA Agata
2005-06-09 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek
  20 19 18 17 16
1
Z  0
44
BORZĘCKI Igor
2006-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
5
45
BOŻEK Cyprian
2006-02-02 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/4468/19

2020

(57) 100m M
(6) 100m M U20
  20 19 18 17 16
2 4
9
46
BRÓ¬DZIŃSKA Aleksandra
1996-04-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
47
BRÓ¬DZIŃSKA Izabela
1996-04-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
48
BRU¬ Nina
2004-05-21 (Jm) 172/53
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/5161/18

2020

  20 19 18 17 16
4 9
1 3 3
49
BRZEZIŃSKA Aleksandra
1991-07-30 (S) 165/52
MKL Toruń (KP)
GĘSICKI Marian Z/1329/11

2020

(5) Zgłoszenie wstępne
(57) 5000m K
(65) 3000m K
(12) 5000m K
  20 19 18 17 16
2 5 5 11 11
1 2
50
BRZEZIŃSKI Adrian
1998-08-24 (U23) 182, 0/66, 0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek, B.D. Z/4501/15

2020

(16) Podst. M
(22) Podst. M
(41) Podst. M
(57) 100m M
  20 19 18 17 16
27 24 21 22
9 10 6 7 7
51
BRZOZA Aleksandra
2007-01-10 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4486/19

2019

  20 19 18 17 16
1
Z  0
52
BRZÓSKOWSKA Julia
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
53
BRZYSKA Martyna
2002-01-19 (J) 166/54
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1574/16

2020

(23) Podst. K
  20 19 18 17 16
4 14 11
3 8 7
54
BRZYSKI Szymon
2006-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1 1
55
BUKOWSKA Wiktoria
1998-10-12 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
56
BUKOWSKA Oliwia
1997-06-14 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
57
BUKOWSKI Igor
2004-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
58
CARSTENS Kevin
1996-01-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
59
CELEP Paweł
1990-11-18 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
60
CELMER Weronika
2004-05-18 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1 1
61
CHMIELEWSKI Sebastian
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
62
CHOJNICKI Damian
1997-07-25 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
2
63
CHRUSTEK Klaudia
2008-07-03 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4471/19

2019

  20 19 18 17 16
1
Z  0
64
CHUCHRA Mateusz
2010-06-17 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19

2020

  20 19 18 17 16
6 2 2
7 2
65
CHYCZEWSKA Sandra
1997-03-21 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
66
CHYLEWSKI Damian
1994-05-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
67
CIECHAŃSKA Ewa
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
68
CIE¦LEWICZ Monika
2008-05-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4472/19

2019

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
69
CYGAN Dariusz
1991-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
70
CZACHOROWSKI Patryk
1999-05-31 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
3
3
71
CZAJKA Klara
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
72
CZUBA Igor
2004-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
73
CZUBA Tomasz
2004-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
74
DASZKIEWICZ Agata
1999-04-08 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
75
DELIMATA Wojciech
1990-03-05 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
76
DEMBEK Antonina
2006-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
77
DĘGA Patryk
2004-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
78
DOBRZEŃSKI Bartosz
1993-11-03 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
79
DOKSA Maja
2005-04-03 (M) 163, 0/43, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D. Z/2304/18

2020

(26) Podst. K
(4) 100m K U18
(13) 100m K U16
(57) 100m K
(6) 100m K U20
  20 19 18 17 16
2 24 17
9 9 7 2
80
DOKSA Maja
2001-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
81
DOLECKA Kinga
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
82
DOMAROS Jan
2002-03-21 (J) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D.
  20 19 18 17 16
2
83
DOMIAN Angelika
2005-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
BIEŻUŃSKA Elżbieta
  20 19 18 17 16
2
1
84
DROZDOWSKI Filip
1993-04-28 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
8 6
7 8
85
DYBOWSKA Dominika
2001-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
86
DYBOWSKA Zuzanna
2009-11-19 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4473/19

2019

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
87
DYCZEK Maria
1994-01-24 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
88
DYCZEK Monika
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
89
DYCZEK Marta
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
90
DZIEWIˇTKOWSKA Marta
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
91
DZIEWIˇTKOWSKI Karol
1991-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
92
DZIĘGIEL-PO¦LADA Andżelika
1989-06-28 (S) 159, 0/48, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WO¬NIAK Jacek , Z/3249/11

2019

  20 19 18 17 16
1 1 1
93
ELWART Wiktoria
2000-02-14 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
11 7
5 4 3
94
ESCHE Kamil
2004-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
95
FINKENSTEIN Paulina
1997-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
96
FORMANIEWICZ Andrzej
1957-08-12 (S) 175/65
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/0353/19

2019

  20 19 18 17 16
7 3
4 6 4 4
97
FRAILE Sandra cavia
1994-07-23 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
98
FURMAŃSKI Paweł
2003-07-06 (Jm) 150/35
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
3
6
99
GACKOWSKI Przemysław
1994-09-19 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
100
GAJEWSKA Jagoda
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
101
GAPIŃSKI Damian
1995-04-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
102
GARWOLINSKA Kaja
2002-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
103
GAWLIK Dawid
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
104
GAWOR Patrycja
1999-03-08 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
105
GĘSICKI Patryk
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
106
GIEDROJĆ Krzysztof
2006-04-22 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel
  20 19 18 17 16
2
3 2
107
GLICH Krystian
1996-04-28 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
108
GLIŃSKI Marcin
1985-05-05 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
109
GLISZCZYŃSKA Anna
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
110
GLISZCZYŃSKA Marta
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
111
GLISZCZYŃSKI Mateusz
1996-06-12 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
112
GŁOWACKA Małgorzata
2005-11-02 (M) 0, 152/0, 36
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D. Z/2923/16

2020

(13) 300m K U16
(4) 300m K U16
  20 19 18 17 16
1 8 6
3 3 4 1
113
GŁOWACKI Rafał
1993-01-29 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
114
GOLENIEWSKI Mateusz
1992-03-23 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
115
GOŁĘBIEWSKA Hanna
2001-09-08 (J) 170/52
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16

2020

(57) W dal K
(6) W dal K U20
(39) W dal K
  20 19 18 17 16
2 12 17 8 7
6 6 6 2
116
GORLICKI Rafał
1988-11-20 (S) /
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
117
GORZYCKI Michał
1987-03-30 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
118
GÓRAL Jakub
2001-12-29 (J) 174/66
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/2356/16
  20 19 18 17 16
6 6 5
3 1
119
GÓRECKA Alicja
2005-04-25 (M) 164/44
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2393/19

2020

(13) 2000 m K U16
(4) 2000 m K U16
  20 19 18 17 16
2 12
5 3
120
GÓRSKA Angelika
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
121
GÓRSKI Kacper
2008-01-03 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
1
Z  0
122
GÓRTATOWSKA Martyna
2000-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
123
GÓRTATOWSKI Mikołaj
1997-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
124
GRABEK Iwo
2008-08-14 (Dz) 160/40
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/0584/18
  20 19 18 17 16
2
2 1 1
125
GRABOWSKA Kamila
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
126
GRABOWSKI Mateusz
2001-01-23 (J) 182/66
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/0632/13
  20 19 18 17 16
3
Z  0
127
GRACZYK Zuzanna
2000-07-13 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek
  20 19 18 17 16
12 19 5
7 12 6
128
GROCHOCKI Jakub
2009-01-13 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
ŁĘGOWSKI Rafał
  20 19 18 17 16
L  0
1
129
GROSZYK Katarzyna
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
130
GRUDZIŃSKI Patryk
2003-04-05 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16
(23) Podst. M
(19) Podst. M
  20 19 18 17 16
15 18 16
3 7 8 5
131
GRUNWALD Piotr
1990-04-19 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
132
GRUSZCZYŃSKA Urszula
2009-01-14 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
2
Z  0
133
GRUSZCZYŃSKI Jakub
2005-12-16 (M) 140/37
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
L  0
1
134
GRUSZKA Magdalena
2002-08-20 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
1
2
135
GRYCKIEWICZ Szymon
1989-09-04 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
136
GRZELAK Leszek
1987-09-22 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
137
GRZYBEK Patryk
1999-02-13 (U23) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel, B.D. Z/0502/17
  20 19 18 17 16
2 4 11 6
3 8 5
138
GURSKI Daniel
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
139
GUTMAŃSKA Natalia
2000-01-30 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
3
140
GUTORSKI Piotr
1993-03-21 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
141
GUTOWSKI Piotr
1993-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
142
HORNICKI Piotr
2000-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
143
HULISZ Szymon
1991-10-28 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
144
HULISZ Robert
1969-05-18 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
145
HULISZ Zuzanna
1999-07-15 (U23) 171, 0/54, 0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert, B.D. Z/0397/15

2020

(10) Podst. K
(16) Podst. K
(22) Podst. K
(57) 100m pł K
  20 19 18 17 16
19 18 18 16
11 8 10 9 5
146
HUMEN Jakub
2002-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
147
IWAN Joanna
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
148
IWICKI Artur
1991-03-25 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
149
JABŁOŃSKA Maja
2006-06-12 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  20 19 18 17 16
3
2 3 1
150
JABŁOŃSKI Michał
1998-02-25 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
4
6
151
JABŁOŃSKI Miłosz
1998-02-25 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
152
JACKOWIAK Antonina
2005-04-01 (M) 164/44
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4589/18

2020

(4) 1000m K U16
(13) 1000m K U16
(57) 800m K
(6) 800m K U20
  20 19 18 17 16
2 9 5
4 3 1
153
JAKUBOWSKI Bartłomiej
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
154
JAMBROZIAK Adam
1990-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
155
JANICKI Mikołaj
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
156
JANKOWSKA Patrycja
2000-04-08 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
157
JANKOWSKA Emilia
2002-11-08 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1896/16
  20 19 18 17 16
1
158
JANKOWSKI Kacper
2001-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
159
JAROSIŃSKA Maria
2006-11-25 (M) 174, 162/59, 42
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna , B.D. Z/0356/18

2020

(6) 100m pł K U18
(57) 200m K
(31) 200m pł K U16
  20 19 18 17 16
7 15 11 9
10 5 8 1
160
JASIŃSKA Karolina
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
161
JASIŃSKA Alicja
2006-02-19 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/0696/18
  20 19 18 17 16
L  0
4
162
JASIŃSKI Patryk
2008-07-17 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
4
5
163
JASKÓŁA Natalia
1995-10-26 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
164
JAWORSKA Karolina
1996-03-24 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
165
JAWORSKA Natalia
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
166
JELENIEWSKI Sylwester
1987-11-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
167
JÓ¬WIAK Kinga
1997-05-30 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
168
JÓ¬WICKA Wiktoria
1998-04-09 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
169
KACHNIC Kazimierz
2005-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
170
KACZMAREK Magdalena
1998-08-14 (U23) 0, 0, 0/0, 0, 0
MKL Toruń (KP)
ZIELIŃSKA Janina, B.D. , B.D.
  20 19 18 17 16
4 5
5
171
KACZMAREK Antoni
2005-01-01 (M) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
GĘSICKI Marian, GĘSICKI Marian
  20 19 18 17 16
L  0
1
172
KALBARCZYK Julia
2007-05-31 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
1
Z  0
173
KALINOWSKA Zuzanna
1993-06-04 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
174
KALINOWSKA Kinga
2007-07-27 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
175
KALINOWSKI Grzegorz
1990-09-22 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
13 7
7
176
KALISZEWSKI Dominik
2008-09-18 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  20 19 18 17 16
L  0
2
177
KAMIŃSKA Magdalena
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
178
KAMIŃSKA Dominika
2004-06-18 (Jm) 172/52
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/0764/18

2020

(13) 300m K U16
(4) 300m K U16
(6) 400m K U20
(39) 400m K
  20 19 18 17 16
2 4 12 6
5 4 5 2
179
KAMIŃSKA Patrycja
2008-07-27 (Dz) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, MAKOWSKA Paulina Z/4491/19

2020

  20 19 18 17 16
2 2 1
5 1 2
180
KARBOWSKI Dariusz
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
181
KAROLEWSKA Agata
1998-09-10 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
182
KAROLEWSKI Dawid
1997-07-26 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
183
KAROLEWSKI Jan
2000-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
184
KASPRZAK Weronika
1998-05-05 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
185
KASPRZAK Barbara
2010-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
2
186
KASPRZYK Weronika
1998-08-12 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
187
KĘPA Agata
1995-07-24 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
188
KICIŃSKA Aleksandra
2000-04-17 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
2
189
KLEPACKA Justyna
1990-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
190
KLONEK Paulina
2006-12-09 (M) 133, 0/24, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WLEKLIŃSKA Dagna , Z/2747/16
  20 19 18 17 16
L  0
1
191
KLONEK Justyna
2006-12-09 (M) 134, 0/24, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WLEKLIŃSKA Dagna , Z/2748/16
  20 19 18 17 16
L  0
1
192
KLONOWSKA Oliwia
2010-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
2
193
KLUGE Rafał
1992-09-21 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
194
KŁOSOWSKA Justyna
2009-03-28 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  20 19 18 17 16
1
1 1 2
195
KŁOSS Joanna
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
196
KNIETOWSKI Kacper
2001-06-16 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2101/16
  20 19 18 17 16
3 4 9
3 5
197
KOBUS Klaudia
1997-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
198
KOCZORSKI Krzysztof
1992-12-09 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
199
KOCZORSKI Piotr
1992-12-08 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
200
KOKOCKI Paweł
1990-12-06 (S) 177/63
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
2
Z  0
201
KOLAŃSKA Dominika
1997-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
202
KOLASIŃSKA Justyna
1995-11-07 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
203
KOLASIŃSKA Kornelia
2006-12-07 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
L  0
1
204
KOŁODZIEJ Kacper
2005-04-18 (M) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
4
Z  0
205
KOPCZYŃSKI Bartosz
2000-02-25 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1 4 5
Z  0
206
KOPIŃSKI Przemysław
1990-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
207
KOPROWSKA Dorota
1991-09-22 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
208
KOPYCIŃSKI Antoni
2009-12-05 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
3
2
209
KORBAN Magdalena
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
210
KORCZYŃSKA Karolina
1989-07-26 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
211
KORNILUK Jakub
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
212
KOSIŃSKA Sandra
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
213
KOTOWICZ Karolina
1990-05-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
214
KOWALECKA Iga
2006-07-18 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/2925/16
  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
215
KOWALSKA Marta
1992-02-16 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
216
KOWALSKA Paulina
2002-02-10 (J) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D.
  20 19 18 17 16
2
217
KOWALSKI Maksymilian
1998-06-19 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
3
218
KOZAK Kornel
2001-11-20 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
219
KOZŁOWSKA Izabela
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
220
KOZŁOWSKA Maja
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
221
KRANKOWSKI Wacław
1951-01-19 (S) 178/102
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
18 4 9 3
5 8 6 4 4
222
KRAWCZYK Maja
2006-08-13 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/2924/16

2019

  20 19 18 17 16
2 3
4 1 1
223
KRUK Natalia
1989-04-10 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
224
KRUPSKI Łukasz
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
225
KRUSZYŃSKA Amelia
2002-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
Z  0
226
KRYSIAK Leon
2006-09-02 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
L  0
Z  0 1
227
KRZESZEWSKA Katarzyna
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
228
KRZYŻOWSKA Łucja
2002-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
229
KUBACKA Julia
2008-02-10 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
1
Z  0
230
KUBIS Jakub
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
Z  0
231
KUBI¦ Jakub
2003-12-05 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/5366/18
  20 19 18 17 16
2
Z  0
232
KUCHARSKA Justyna
1998-03-04 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
233
KUCHARSKI Filip
2000-03-08 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
Z  0
234
KUCHARSKI Antoni
2006-01-28 (M) 163/50
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/0589/20

2020

  20 19 18 17 16
5
8 5
235
KULCZAK Przemysław
1987-09-02 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
236
KUNBIAK Michał
1991-02-22 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
237
KURCZEWSKA Marta
2005-03-17 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek
  20 19 18 17 16
L  0
2
238
KURTYSIAK Paula
1995-03-16 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
239
KWIATKOWSKA Katarzyna
1995-02-16 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
240
KWIATKOWSKA Oliwia
2006-06-01 (M) 140, 0/35, 0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna , WLEKLIŃSKA Dagna Z/4501/19

2019

  20 19 18 17 16
L  0
1
241
KWIATKOWSKA Klaudia
2009-09-23 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4500/19

2020

  20 19 18 17 16
1
1 2
242
KWIATKOWSKI Miłosz
2002-01-01 (J) 162/49
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/2751/16
  20 19 18 17 16
L  0
2
243
LACH Marta
1997-06-17 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
15
5
244
LACH Jagoda
1999-01-25 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
8 8 13
3 3 5
245
LACH Radosław
2006-03-03 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek
  20 19 18 17 16
5 1
6 1 1 1
246
LADA Weronika
2009-02-24 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19

2020

  20 19 18 17 16
5 4
6 1
247
LADA Agnieszka
2011-05-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
4 1
5
248
LASECKA Inga
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
249
LEBIODA Marcin
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
250
LEJMAN Dominika
1989-11-24 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
251
LENS Iga
2002-01-01 (J) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D.
  20 19 18 17 16
L  0
252
LE¦NIEWSKA Monika
1993-09-15 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
253
LEWANDOWSKA Anna
1997-03-23 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
254
LEWANDOWSKA Patrycja
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
255
LEWANDOWSKA Aleksandra
2001-08-25 (J) 169, 0/53, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D. Z/5717/15
(22) Podst. K
  20 19 18 17 16
14 9
3 5
256
LEWANDOWSKA Marta
2004-07-16 (Jm) 0, 150/0, 44
MKL Toruń (KP)
BIEZUNSKA Elzbieta, B.D.
  20 19 18 17 16
L  0
1 1
257
LEWANDOWSKA Majka
2008-03-20 (Dz) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WO¬NIAK Jacek , Z/4474/19

2019

  20 19 18 17 16
2 1
Z  0
258
LEWANDOWSKA Emilia
2005-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
2
Z  0
259
LEWANDOWSKI Marek
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
260
LEWANDOWSKI Adam
1997-07-22 (S) 180/73
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/0926/13

2020

  20 19 18 17 16
4 18 15 11 14
5 8 4 1 11
261
LEWANDOWSKI Maksymilian
2006-10-30 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19

2020

  20 19 18 17 16
3 4 2
8 7 2
262
LEWANDOWSKI Miłosz
2007-07-16 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
1
Z  0
263
LĘŻYK Bartosz
2008-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
264
LIMONT Anna
2007-10-13 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
L  0
8
265
LIPSKA Jowita
2008-07-17 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4475/19

2019

  20 19 18 17 16
1
Z  0
266
LIPSKA Zuzanna
2009-07-16 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4476/19

2019

  20 19 18 17 16
1
Z  0
267
LIS Klaudia
2002-04-08 (J) 166, 0/43, 0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel, B.D. Z/1806/16

2020

(23) Podst. K
(19) Podst. K
(26) Podst. K
(14) 200m K
(57) 200m K
(6) 200m K U20
(39) 200m K
  20 19 18 17 16
2 17 31 25 2
13 11 8 8 5
268
LISIECKA Aleksandra
1994-05-09 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
269
LUBOWICZ Marta
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
270
LUDWICHOWSKA Katarzyna
1979-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
271
ŁAKOMSKA Olga
2005-10-04 (M) 137, 0/30, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WO¬NIAK Jacek , Z/5160/18

2020

(39) 100m K
  20 19 18 17 16
9 7
6 4 3
272
ŁAPKIEWICZ Amelia
2008-03-22 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4495/19

2020

  20 19 18 17 16
5 3
3
273
ŁAWNICZAK Phillip
1997-04-18 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/4503/15
  20 19 18 17 16
1
3
274
ŁEPKOWSKI Damian
1996-07-15 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
275
ŁĘŻYK Bartosz
2008-08-02 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
2
2
276
ŁOPUSZYŃSKI Szymon
2006-09-15 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  20 19 18 17 16
2
Z  0
277
ŁUKASZEWSKA Dagmara
1997-03-28 (S) 170/58
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13
  20 19 18 17 16
278
ŁUKIEWSKA Aleksandra
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
279
ŁUKIEWSKA Patrycja
2001-09-11 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert Z/4672/18
  20 19 18 17 16
2
Z  0
280
MACHADO Ines
2005-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
281
MACHADO Veronika
2005-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
282
MACHAŁOWSKA Agata
2009-01-10 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
Z  0
283
MACHAŁOWSKI Tymon
2010-10-29 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
Z  0
284
MACIEJEWSKA Weronika
2007-08-24 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2920/16

2020

  20 19 18 17 16
2 2 1
4 2 2 1
285
MACIEJEWSKI Miłosz
2004-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
286
MACKOWIAK Claudia
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
287
MAĆKIEWICZ Michał
1995-03-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
288
MAĆKIEWICZ Jacek
1993-01-15 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
289
MAĆKOWIAK Klaudia
1994-01-16 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
290
MAĆKOWIAK Michał
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
291
MAKOWSKA Paulina
1994-04-23 (S) 172, 0/62, 0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek, B.D. Z/2418/11
  20 19 18 17 16
3 4
6
292
MAKOWSKA Anna
2002-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
Z  0
293
MALARSKI Radosław
1992-03-15 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
294
MALCER Marek
2007-01-04 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
2
Z  0
295
MAŁECKA Liliana
2005-03-24 (M) 0, 140, 0/0, 32, 0
MKL Toruń (KP)
BIEZUNSKA Elzbieta, B.D. , WO¬NIAK Jacek , Z/4591/18

2019

  20 19 18 17 16
1 2
2
296
MAŁEK Oliwier
2001-09-16 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert Z/5718/15
  20 19 18 17 16
Z  0
297
MAŁYSZA Alicja
2007-08-29 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
2
3
298
MARACH Kamil
1996-02-28 (S) 175, 0/72, 0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert, B.D. Z/1631/13
(22) Podst. M
  20 19 18 17 16
3 5 7 8
Z  0
299
MARCHEL Jakub
1991-11-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
300
MARCHLEWSKI Jakub
2010-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
301
MARZEC Dominik
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
302
MARZEC Wiktoria
2009-03-04 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4478/19

2019

  20 19 18 17 16
1
Z  0
303
MATELSKA Katarzyna
2000-02-08 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
304
MATLAK Małgorzata
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
305
MATUSZEWICZ Anna
2003-04-05 (Jm) 182/59
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17

2020

(19) Podst. K
(17) 7-bój K U18
(26) Podst. K
(57) W dal K
(6) W dal K U20
(39) 100m pł K U18
(39) W dal K
  20 19 18 17 16
4 22 27 14
9 21 9
306
MAZELA Aleksandra
1999-09-22 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
Z  0
307
MAZUR Julia
2000-01-01 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek
  20 19 18 17 16
Z  0
308
MELERSKA Lidia
2007-02-24 (Dz) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WO¬NIAK Jacek , Z/4479/19

2019

  20 19 18 17 16
1 1
Z  0
309
MELLER Marcin
1985-11-29 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
310
MENDYKA Mateusz
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
311
MICHALCZAK Julia
2004-11-09 (Jm) 165/46
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4590/18

2020

(13) 300m K U16
(4) 300m K U16
  20 19 18 17 16
1 6
1 1
312
MICHAŁKIEWICZ Milena
2004-06-28 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
313
MICHAŁOWSKA Michalina
2003-01-01 (Jm) 166/58
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/3344/17
  20 19 18 17 16
6 1
9 1
314
MIELCZAREK Zuzanna
2005-09-05 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4497/19

2019

  20 19 18 17 16
1
1
315
MILEWSKA Karolina
2004-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
316
MIŁEK Mateusz
2001-03-16 (J) 174/71
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1168/18

2019

  20 19 18 17 16
1 11
2 4
317
MINKLEJ Adrian
2005-03-04 (M) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WO¬NIAK Jacek , Z/0697/18

2020

(4) 100m M U18
(13) 100m M U16
(39) 100m M
(39) W dal M
  20 19 18 17 16
3 10 17 5
8 5 9 1
318
MITRĘGA Maja
2006-07-21 (M) 136/30
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
L  0
1 1
319
MOCZADŁO Maja
1997-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
320
MORTADI Marjam
2009-01-27 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4480/19

2019

  20 19 18 17 16
1
Z  0
321
MUDERS Michał
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
322
MULARZ Miłosz
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
323
MURAWSKA Mariola
1999-10-02 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
9
3
324
MURY Julia
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
325
MUZALEWSKA Agata
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
326
MUZALEWSKA Magdalena
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
327
NADOLNA Amelia
2007-05-25 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
328
NAJDOWSKA Sandra
1996-05-23 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
329
NAPIERALSKI Krzysztof
2003-12-07 (Jm) 148, 0, 150/37, 0, 41
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel, GĘSICKI Marian, B.D. Z/0357/18
  20 19 18 17 16
3 7
4 5
330
NIEWIADOMSKA Marta
1997-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
331
NIKIEL Zofia
2011-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
2
332
NORKOWSKA Nikola
2009-02-21 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4481/19

2019

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
333
NOSKOWSKA Nel
2007-01-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4489/19

2019

  20 19 18 17 16
L  0
1
334
NOWATKOWSKI Mirosław
1965-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
335
NOWICKA Marta
1994-03-14 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
336
OCZKI Jakub
1996-07-09 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
337
ODORISI Robert
2009-08-28 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  20 19 18 17 16
L  0
1
338
OLENDER Michał
1996-03-27 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
339
OLISIEJKO Samuel
2004-07-05 (Jm) 174/58
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16

2020

(26) Podst. M
(14) 400m M
(57) 200m M
(6) 200m M U20
(39) 100m M
(39) 200m M
  20 19 18 17 16
2 24 21 9 1
8 5 5 3 1
340
OLSZEWSKA Julia
1997-01-15 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
341
OLSZEWSKI Piotr
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
342
OLSZEWSKI Paweł
1997-03-24 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
343
OLSZEWSKI Daniel
1999-04-09 (U23) 176/68
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4502/15
  20 19 18 17 16
4 10 5 7
5
344
ORCZYKOWSKI Kacper
2005-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
BIEŻUŃSKA Elżbieta
  20 19 18 17 16
L  0
1
345
ORŁOWSKA Kinga
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
346
ORŁOWSKA Jagoda
2007-01-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
347
ORŁOWSKI Mateusz
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
348
ORZECHOWSKI Dawid
1990-06-23 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
349
OSIKA Iga
2007-10-06 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/4467/19

2020

  20 19 18 17 16
3 6
4
350
OSTROWSKI Łukasz
1996-06-07 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
351
OSTROWSKI Aleks
2005-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
GĘSICKI Marian
  20 19 18 17 16
L  0
1
352
OZIMKIEWICZ Zofia
2008-11-04 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
2
1
353
PACIORKOWSKI Igor
2006-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
1
Z  0
354
PACZKOWSKA Wiktoria
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Katarzyna
  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
355
PAKULSKI Grzegorz
1994-04-05 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
356
PAKUŁA Marta
1995-04-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
357
PANKOWSKI Marcin
2001-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
358
PAPROTA Karol
1999-08-06 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
2
Z  0
359
PARADOWSKI Jacek
1998-07-14 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
360
PASIŃSKI Paweł
1993-03-06 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
11 13 10
361
PAWŁOWSKI Maciej
1996-02-26 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
362
PELA Oliwia
2002-07-20 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4284/19

2020

(26) Podst. K
(14) 1500m K
  20 19 18 17 16
1 7 1
5 4
363
PESTA Oliwia
2002-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
364
PIECHOWSKA Monika
1992-03-04 (S) 172/58
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Bogumił
  20 19 18 17 16
365
PIEKAREK Mikołaj
2002-02-09 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16

2019

  20 19 18 17 16
6 13 14 13
3 4 4 8
366
PIETRUSZKA Ewelina
1994-05-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
367
PILARCZYK Natalia
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
368
PIOTROWSKA Natalia
1990-02-03 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
369
PIOTROWSKI Łukasz
2002-08-23 (J) 170/59
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4810/18
  20 19 18 17 16
9
2
370
PIWOŃSKI Mikołaj
2004-08-17 (Jm) 170, 0/57, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D. Z/2012/18

2020

(26) Podst. M
(14) 800m M
(13) 600m M U16
(4) 600m M U16
(57) 800m M
(6) 800m M U20
  20 19 18 17 16
2 13 10
6 5 1
371
PNIEWSKI Łukasz
1987-11-02 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
372
POCZWARDOWSKI Jędrzej
2002-06-29 (J) 182/64
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2386/16

2020

(23) Podst. M
(19) Podst. M
(2) Zgłoszenie wstępne
(57) 800m M
(6) 800m M U20
  20 19 18 17 16
3 17 12 9 9
6 5 1 2
373
POKOJSKI Jakub
2004-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
374
POKORNIECKI Tomasz
1987-10-18 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
375
POKORNIECKI Łukasz
2006-05-22 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  20 19 18 17 16
1
1
376
POLITOWSKI Mateusz
2005-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
L  0
1
377
POLITOWSKI Maciej
2004-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
378
POPŁAWSKA Patrycja
2006-07-29 (M) 134/33
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
L  0
1 1
379
PREDENKIEWICZ Oliwia
1999-12-19 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
380
PREDENKIEWICZ Klaudia
1999-12-18 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
2
3
381
PRUSAKIEWICZ Inga
2004-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
382
PRUSIECKA Maja
2000-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
383
PRZYBYLSKI Mariusz
1989-02-26 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
384
PYSŁO Patryk
2001-05-27 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
2
Z  0
385
RATKIEWICZ Julia
2006-07-05 (M) 140/30
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
1
3 1
386
REIWER Martyna
2005-07-23 (M) 154/50
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/0695/18

2020

(4) W dal K U18
(13) W dal K U16
  20 19 18 17 16
1 8 8 1
6 4 6 1
387
REIWER Oskar
2009-07-27 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  20 19 18 17 16
1
Z  0
388
REJOWSKA Grażyna
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
389
REZULAK Katarzyna
1995-10-14 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
390
RĘGOCKI Patryk
1997-07-26 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13

2019

  20 19 18 17 16
7 7 9
6 2 4 4
391
RINGWELSKI Maciej
1988-01-02 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
392
ROMANOWOSKI Karol
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
2
393
ROMANOWSKI Paweł
1999-05-28 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
10 3
5
394
ROSŁANIEC Michał
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
395
RUPIŃSKI Michał
1991-01-04 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
396
RYBCZYŃSKA Jagoda
2000-01-01 (U23) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WO¬NIAK Jacek
  20 19 18 17 16
2
2
397
RYBICKI Jakub
2005-06-06 (M) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
3
Z  0
398
RYBIŃSKA Maja
2008-01-21 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
Z  0
399
RYDER Dawid
2000-03-07 (U23) 179/68
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15

2020

(22) Podst. M
(23) Podst. M
  20 19 18 17 16
13 16 17
1 8 8 2
400
RYGIELSKA Aleksandra
1996-08-22 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
401
RYGIELSKA Paulina
1995-07-26 (S) 171, 0/65, 0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert, B.D. Z/5211/11
(7) Podst. K
(10) Podst. K
(16) Podst. K
  20 19 18 17 16
2 3 3 15
402
RYGIELSKA Klaudia
2002-08-03 (J) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
Z  0
403
RYGIELSKA Dominika
2006-07-12 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4482/19

2019

  20 19 18 17 16
1
Z  0
404
RYL Radosław
1999-02-11 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
405
RYSZEWSKA Klaudia
2002-05-11 (J) 161, 0/50, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16

2020

(23) Podst. K
(19) Podst. K
(17) 400m pł K
(26) Podst. K
(57) 400m pł K
(6) 400m pł K U20
  20 19 18 17 16
2 9 11 17 10
3 4 7 9 5
406
RYTTER Joanna
1986-07-21 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
407
RZˇŻEWSKI Łukasz
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
408
SADOWSKA Roksana
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
409
SADOWSKA Hanna
2007-09-18 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19

2020

  20 19 18 17 16
4 5 2
4 5 1
410
SADOWSKI Maciej
1991-04-10 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
411
SAMBORSKI Dariusz
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
412
SAMOŁOWICZ Liwia
2004-07-11 (Jm) 174, 0, 160/55, 0, 45
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, GĘSICKI Marian, B.D. Z/0765/18

2020

(26) Podst. K
(13) 300m K U16
(4) 300m K U16
(57) 400m K
(6) 400m K U20
  20 19 18 17 16
1 13 15 6
1 6 5 3 3
413
SAMSON Caitlin
2011-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
2
414
SAMSON Catlin
2011-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
415
SAWICKI Mateusz
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
416
SCHMIDT Wiktoria
2005-03-08 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4588/18

2019

  20 19 18 17 16
4
6
417
SCHMITD Wiktoria
2005-08-03 (M) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
418
SEKUŁA Michał
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
419
SEROŻYŃSKI Jakub
2008-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
3
420
SHCHUKIN Aleksey
1987-09-12 (S) 184/85
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
Z  0
421
SIDOROWICZ Dagna
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
422
SIEMIONTKOWSKI Piotr
1989-08-31 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
423
SIEROCKI Wojciech
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
424
SKOCZYLAS Monika
1998-06-06 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
425
SKOMRA Krzysztof
2007-03-12 (Dz) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , ŁĘGOWSKI Rafał
  20 19 18 17 16
3
1 1
426
SKONIECZKA Dawid
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
427
SKRZYPNIK Kamila
2001-08-13 (J) 156/47
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16

2020

(22) Podst. K
(19) Podst. K
(26) Podst. K
(14) 200m K
(57) 200m K
(6) 200m K U20
(39) 100m K
(39) 200m K
  20 19 18 17 16
1 12 22 12 9
11 16 8 12 4
428
SKULMOWSKI Norman
1999-07-18 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
10 6
1 7 6
429
SŁOWIŃSKA Paulina
1991-03-19 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
430
SŁUPSKI Artur
1997-04-21 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
431
SOKOŁOWSKA Ewa
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
432
STANKOWSKI Dominik
1997-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
433
STASIAK Michał
1993-04-12 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
434
STASIEWSKA Maria
2006-08-03 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/2921/16
  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
435
STEFANIAK Radosław
1997-09-23 (S) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , PIˇTEK Mirosław
  20 19 18 17 16
6 2 2 5
436
STOPIKOWSKI Mateusz
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
BAGAZIŃSKI Tomasz
  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
437
STRZYŻEWSKI Tomasz
1988-02-10 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
438
SUCHOMSKI Piotr
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
439
SULECKA Julia
1999-08-09 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel
  20 19 18 17 16
Z  0
440
SYSKI Marcin
1998-03-07 (U23) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek, B.D. Z/0487/14

2020

  20 19 18 17 16
5 8 10 9
5 4
441
SZADKOWSKI Mikołaj
1997-05-17 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
442
SZAFARZ Dawid
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
1
Z  0
443
SZAFRAŃSKI Mateusz
1990-01-17 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
444
SZAŁAŃSKI Bartosz
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
445
SZATKOWSKA Marta
2005-08-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
ŁĘGOWSKI Rafał
  20 19 18 17 16
L  0
1
446
SZCZAWIŃSKI Jan
2004-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
447
SZCZEPAŃSKA Nadia
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
448
SZCZUCKI Oskar
1998-05-07 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
449
SZEWCZYK Jadwiga
1992-03-06 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
450
SZEWCZYK Nadia
2005-01-27 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2394/19

2020

(13) 300m K U16
(4) 300m K U16
  20 19 18 17 16
2 7 4
4 4
451
SZTAL Antonina
1995-08-12 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
452
SZULARECKI Łukasz
1997-06-08 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
453
SZULC Sebastian
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
454
SZULUK Mateusz
1994-04-05 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
455
SZYCZEWSKA Bogna
1994-07-28 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  20 19 18 17 16
456
SZYMAŃSKI Szymon
2005-03-13 (M) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert, WO¬NIAK Jacek , Z/3315/19

2020

(4) Młot M U18 (5kg)
(13) Młot M U16 (5kg)
(6) Młot M U18 (5kg)
  20 19 18 17 16
9 7
3
457
SZYMKOWIAK Tomasz
1983-07-05 (S) 175/61
MKL Toruń (KP)
GĘSICKI Marian Z/2657/11

2020

  20 19 18 17 16
3 5 6
Z  0
458
SZYNAKA Wiktor
2001-01-08 (J) 177/66
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2385/16

2020

(22) Podst. M
(19) Podst. M
(6) 3000m M U20
(57) 5000m M
  20 19 18 17 16
2 9 8 9 6
5 5 4 2 1
459
¦LEDZIŃSKI Dawid
2009-01-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
1
2
460
¦LEDZIŃSKI Jakub
2008-01-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  20 19 18 17 16
1
2
461
¦WIDERSKI Sebastian
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
462
¦WIERCZEWSKI Jakub
2004-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
463
¦WITLIKOWSKI Jarosław
1989-06-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
464
TAJCHMAN Piotr
1989-04-08 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
Z  0
465
TALAR Anna
2008-09-28 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4494/19

2020

  20 19 18 17 16
4 1
4
466
TARASIEWICZ Olivier
2002-04-15 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16

2020

(23) Podst. M
(19) Podst. M
(26) Podst. M
(57) 110m M
(6) 110m M (99.1) U20
(39) 110m M (99.1) U20
  20 19 18 17 16
2 40 31 18
19 20 8 3 4
467
TARASIUK Jan
2002-01-01 (J) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D.
  20 19 18 17 16
L  0
468
TARKOWSKA Natalia
2002-03-23 (J) 168/52
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16

2020

(23) Podst. K
(57) 100m K
(6) 100m K U20
(39) 100m K
(39) 200m K
  20 19 18 17 16
1 10 11 19 11
12 8 7 8 5
469
TERZYK Filip
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
BAGAZIŃSKI Tomasz
  20 19 18 17 16
L  0
470
TOMASZEWSKA Natalia
2004-06-21 (Jm) 170/51
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/0698/18

2019

  20 19 18 17 16
4 7
4 6
471
TOPOLEWSKA Klaudia
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
L  0
1
472
TORKOWSKA Lena
2000-09-25 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
473
TORKOWSKI Maksymilian
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek
  20 19 18 17 16
L  0
474
TRACZ Sylwia
1986-07-21 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
475
TRZASKA Piotr
1992-09-09 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
Z  0
476
TRZCIŃSKI Mariusz
1985-04-24 (S) /
MKL Toruń (KP)

  20 19 18 17 16
477
TUŁODZIECKA Monika
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

</
  20 19 18 17 16
Z  0