KORZENIOWSKA Sylwia
1980-04-25
niest. Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAJ Maria
1982-12-08
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARTKOWIAK Anna
1987-02-18
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BŁAŚ Monika
1986-01-01
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BODZIOCH Beata
1985-09-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BODZIOCH Dorota
1985-09-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BURDZIŃSKA Aleksandra
1988-03-23
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BURGHARDT Katarzyna
1985-06-29
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina
1986-12-16
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHRUŚCIEL Lucyna
1988-06-29
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DEMBNA Monika
1982-01-24
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DESKA Agnieszka
1986-04-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DYGACZ Agnieszka
1985-07-18
SPLA Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
ELLWARD Agnieszka
1989-03-26
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GOLBA Katarzyna
1989-12-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
HAZY Joanna
1990-01-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JAŃCZAK Monika
1987-06-28
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KARAŚ Jolanta
1989-03-09
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOPER Anna
1983-07-28
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KOZAK Agnieszka
1986-01-01
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KUBISIEWICZ Aleksandra
1986-09-20
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
LIŚCIOCH Jolanta
1986-01-01
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ŁUNIEWSKA Janina
1959-12-05
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MARCZAK Olga
1985-08-28
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MICHALAK Aleksandra
1986-07-02
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MIELCAREK Anna
1990-11-23
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MILEWSKA Dominika
1988-01-01
MKS Górnik w Zabrzu
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MORGIEWICZ Dorota
1980-06-27
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MUSZYŃSKA Ewelina
1983-09-13
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
NARKUN Barbara
1988-01-01
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
NAWROCKA Monika
1990-12-10
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
NIECKARZ Elżbieta
1981-11-17
KU AZS URz Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
NIEROBISZ Ewa
1984-09-19
MKS Górnik w Zabrzu
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
OLESZ Agnieszka
1979-08-27
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
PIŁAT Ewelina
1986-01-01
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
RYBAK Weronika
1989-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SAMBOR Agnieszka
1988-01-05
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SPYCHALSKA Wioletta
1982-02-03
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SUSKA Monika
1991-07-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SZUMNY Anna
1983-09-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
TUWALSKA Elżbieta
1979-07-10
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
TUWALSKA Małgorzata
1979-07-10
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
WIERUS Karolina
1993-01-21
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
YAROKHAU Agnieszka
1986-12-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ZAGRODNIK Agnieszka
1989-12-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik