RUTA Mateusz
2001-07-02
AZS Łódź
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZAK Kacper
2003-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZEWSKI Dominik
2001-05-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRYSZCZYK Krystian
2002-10-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAŁDYKA Jakub
1996-04-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARYŚ Benedykt
1997-02-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BEDNAREK Damian
2000-01-13
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BERNAL Konrad
2001-08-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIAŁY Szymon
2001-07-15
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIELSKI Maciej
1999-04-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIERNACKI Wiktor
2001-02-06
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BUDZIŃSKI Maciej
2000-06-14
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BULIŃSKI Filip
2000-11-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BZDAWSKI Maciej
1983-02-09
WOSzK Zakopane
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CELIŃSKI Tomasz
2001-03-12
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHEŁMIK Sergiusz
2000-01-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHOJNACKI Wiktor
2002-11-20
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHROSTOWSKI Konrad
1998-09-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHYŻYŃSKI Bartosz
2004-01-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZERNECKI Remigiusz
2000-07-16
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CZYŻEWSKI Jakub
2001-03-31
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ĆWIKLIŃSKI Adrian
2004-07-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DACHTERA Adam
2001-02-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DADOS Denis
1998-02-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DĄBROWSKI Artur
1990-03-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DOBAJ Szymon
1995-09-19
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DRYPS Ryszard
1957-02-26
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DRZAZGA Dawid
2005-08-11
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DUCZYŃSKI Maciej
1975-11-02
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DZIECIĄTKOWSKI Filip
2004-08-26
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DZIEWULSKI Dawid
1999-01-31
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ERM Adrian
2002-03-06
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
FLORCZAK Łukasz
2002-11-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
FRYDRYSIAK Igor
2007-06-23
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
FURMAŃSKI Bartłomiej
2002-08-09
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GAWRYSZCZAK Daniel
2001-03-13
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GĘBCZYK Przemysław
2003-12-30
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GOŁĘBIOWSKI Jan
2005-11-04
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GOS Kacper
2001-01-29
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GOSS Michał
1999-09-23
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GÓRECZNY Filip
2003-03-07
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRABSKI Jakub
2004-03-22
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GRABSKI Mateusz
2002-07-20
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRODEK Fabian
2002-01-23
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GRUDZIŃSKI Adam
1997-09-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GRZYBCZYK Szymon
1999-06-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GUMKOWSKI Szymon
1999-07-28
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GUTOWSKI Dawid
2002-01-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GUŻKOWSKI Szymon
2001-04-18
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
HALUCH Karol
2002-10-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
HASIURA Antoni
2001-04-27
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
HELON Radosław
1994-06-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
HUĆKO Michał
2004-07-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JABŁOŃSKI Błażej
2004-10-08
UKS GOK Zduny
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JADWISZCZAK Wojciech
2003-11-08
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JANICKI Dominik
2003-01-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JAROSZ Dariusz
2002-03-10
UKS Piast Bolków
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JASIAK Kacper
2002-04-19
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JAWORSKI Kacper
2003-06-04
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JENDRYCH Marek
1984-01-06
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JÓZEFIAK Tomasz
1998-02-11
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JÓŹWIAK Krzysztof
2004-01-20
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JURAK Bartosz
2003-03-11
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JUSZCZAK Mateusz
2002-05-08
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KAJDAS Adam
1999-05-09
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KALISIAK Dawid
2000-01-15
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KAMIŃSKI Kacper
2003-02-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KIJAK Jakub
2002-02-23
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KIJAŃSKI Wiktor
2004-02-23
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KIJOWSKI Dominik
2001-01-13
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KLIMEK Bartosz
2000-05-30
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KLIMEK Robert
2002-11-13
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KLIMIUK Łukasz
2004-12-06
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KŁOCZKO Kacper
2003-02-12
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KNAPIK Michał
1993-09-23
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KOKOSIŃSKI Jakub
2004-01-30
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KONEWKA Mateusz
2002-10-12
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOPROWSKI Łukasz
1976-10-06
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOSTYCZ Grzegorz
1996-11-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KOWALCZYK Andrzej
1998-11-30
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KOWALSKI Maciej
2003-07-24
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KRĄŻYŃSKI Wiktor
2003-04-08
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KRZYSZTOFIK Dawid
2002-02-25
LKS Feniks Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KUBIŚ Eryk
2001-04-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KUC Sławomir
1996-01-24
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KUCHARCZYK Filip
2004-03-08
KS Polanik Piotrków Trybunalski
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KUCHARSKI Jarosław
2000-01-15
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KULIK Robert
2002-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KUTKOWSKI Marcin
1995-07-27
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KWIATKOWSKI Sebastian
2002-01-30
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
LASECKI Miłosz
2001-07-04
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
LEC Dawid
1999-08-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
LESZKIEWICZ Artur
1976-01-01
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
LEWANDOWSKI Jakub
2000-09-17
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ŁAKOMIEC Łukasz
2002-03-19
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MAĆKOWIAK Wiktor
1999-12-09
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MALARCZYK Michał
2004-11-29
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MALIK Dominik
1997-08-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MALINOWSKI Rafał
2001-09-25
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MANIKOWSKI Jakub
1998-06-22
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MARKOWICZ Łukasz
1994-06-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MAROSZ Szymon
1999-08-02
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MARUSZEWSKI Arkadiusz
1998-08-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MASIEWICZ Borys
2003-05-28
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MATERA Mateusz
2004-04-20
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MENCNER Dawid
1998-09-28
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MICHALSKI Filip
2001-02-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MIELNIKIEWICZ Michał
1998-08-08
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MINECKI Dawid
2001-08-29
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MORDEL Jan
2001-02-19
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
NOWAK Rafał
1975-04-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
OLEJNICZAK Wiktor
1999-02-06
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
OLESZEK Kamil
1998-04-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
OSET Piotr
2001-05-08
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
OSMULSKI Tomasz
1982-03-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
OSTROWSKI Artur
1988-07-10
KB Sporting Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
OSTROWSKI Filip
2001-07-12
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
PAŁYGA Robert
2001-06-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
PAWEŁCZAK Mateusz
1995-01-26
KB Florian Zajączki Drugie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
PAWEŁCZYK Maciej
2001-02-15
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
PAWLAK Mateusz
2001-03-18
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
PAWLAK Patryk
2000-09-28
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
PAWŁOWSKI Wojciech
2002-05-08
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
PĄCZKIEWICZ Jakub
2002-06-13
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
PETRUSIEWICZ Grzegorz
1996-05-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PĘCZEK Adam
1972-01-14
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
PIĄTEK Mikołaj
1999-06-30
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PIEŃKOSZ Rafał
1998-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
PIETRASIK Dawid
2001-11-16
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
PIETRZAK Krzysztof
2001-05-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
PIETRZYKOWSKI Jakub
2003-05-06
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
PILISZEK Grzegorz
1987-09-23
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PIOTROWSKI Andrzej
1973-05-07
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
PŁÓCIENNIK Konrad
2000-05-26
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
POCZWARDOWSKI Jędrzej
2002-06-29
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
POGORZELSKI Rafał
1999-12-22
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
POLAK Rafał
2000-01-31
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
POLOWIEC Karol
2001-03-03
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
POTOCKI Stanisław
2002-02-06
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
RAK Filip
2003-02-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
RAMUSIEWICZ Szymon
2001-05-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ROGULSKI Łukasz
2001-05-14
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ROMANOWICZ Wiktor
2002-08-28
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
RUDNIK Piotr
2000-06-16
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
RYBA Sebastian
1995-08-24
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
RZEPECKI Mateusz
2000-05-22
ULKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SAMARCZENKO Dariusz
2000-02-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SAMULSKI Bartosz
2004-09-28
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SEKIETA Radosław
1976-04-13
KS Dynamic Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SKALSKI Maciej
2001-09-07
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SKIBA Krzysztof
1996-07-14
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SKOWYRA Dawid
2002-01-31
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SKRZYPCZAK Kamil
1991-12-31
KS Dynamic Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SKWARSKI Szymon
2002-01-05
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SŁOMIŃSKI Błażej
1996-06-11
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SOBCZAK Robert
1982-09-10
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
SOKÓŁ Karol
2000-01-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
STAROŃ Szymon
2000-02-23
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
STAROWICZ Adrian
1999-05-12
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
STOKŁOSA Aleks
2002-01-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SUBOCZ Bartosz
2002-06-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SZAFRAN Hubert
2000-07-27
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
SZAJRYCH Aleksander
2004-05-19
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
SZCZEPANIAK Igor
2004-03-16
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
SZCZERBA Mikołaj
2002-11-10
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
SZCZURKOWSKI Mateusz
1998-12-06
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
SZKUDLAREK Jakub
2001-01-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
SZYMAŃSKI Marek
1991-10-27
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
ŚWIĄTEK Bartłomiej
2000-01-19
OLTS Opoczno Sport Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
ŚWIRGOŃ Adam
1994-05-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
TABER Konrad
1996-06-08
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
TEDYS Mateusz
2003-12-20
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
TOMASZEWSKI Maciej
1997-06-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
TROCIŃSKI Kacper
2003-11-24
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
TUROWSKI Kamil
1996-10-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
TUSZYŃSKI Krystian
2002-02-27
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
TWORSKI Kacper
2002-08-05
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
TYBOROWSKI Natan
2001-07-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
UŁAŃSKI Jakub
2004-05-23
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
URBAN Jakub
1997-06-29
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
WARZECHA Henryk
1996-07-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
WASIAK Piotr
2000-03-09
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
WAWRZYKOWSKI Łukasz
2001-05-07
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
WEBER Marek
2003-07-16
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
WEREMCZUK Krzysztof
2000-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
WIDŁAK Paweł
1999-01-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
WIECZOREK Mikołaj
2001-03-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
WILANOWSKI Błażej
2000-01-07
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
WITKOWSKI Stanisław
2002-04-29
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
WŁODARCZYK Adam
1997-05-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
WOJCIECHOWSKI Michał
1988-10-02
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
WOJDYŁA Dawid
2002-08-19
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
WÓJCIK Tomasz
2000-10-19
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
WRÓBEL Jakub
1999-01-20
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
WRÓBLEWSKI Błażej
2005-03-10
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
WYSOCKI Mikołaj
2005-09-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
WYSZOMIRSKI Patryk
2001-09-20
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
ZAPARUCHA Mateusz
2001-08-16
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
ZARĘBA Mateusz
2001-01-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
ZIELEŃ Michał
2002-09-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
ZIELIŃSKI Patryk
2002-12-13
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
ZIELIŃSKI Piotr
2002-03-06
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
ZIENTALAK Mateusz
1999-09-03
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
ZIĘBA Mikołaj
1997-07-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
ZIMNY Emanuel
1981-01-28
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
ŻOCHOWSKI Daniel
1997-01-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik