ZWIRKOWSKI Aleksander
2003-02-02
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALBRECHT Norbert 2001-10-09 KS Agros Zamość LBE
2 ARTYM Jakub 2004-06-07 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
3 BAGIŃSKI Wiktor 2003-07-14 AZS UMCS Lublin LBE
4 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 MKS Agros Chełm LBE
5 BARTNIK Jakub 2003-01-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
7 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
8 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
9 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
10 BIERNAT Kamil 2003-01-29 MLKS Agros Żary LBU
11 CEGIEŁKO Maciej 2003-09-17 AZS UMCS Lublin LBE
12 CENDRZAK Michał 2003-05-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
13 CHMIELEWSKI Sebastian 2003-08-22 MKS Żak Biała Podlaska LBE
14 CHYŁA Dawid 2001-09-24 LKS Osuchów MAZ
15 CIARKA Bartosz 2002-12-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
16 CICHOŃ Wojciech 2002-01-01 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
17 CIELNIAK Dawid 2004-03-11 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
18 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
19 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
20 CZAPSKI Kacper Paweł 2001-04-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
21 CZEMIEROWSKI Maciej 2002-01-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
22 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
23 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
24 ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
25 DĄBRÓWKA Wiktor 2004-11-15 UKS Czempion Bełchatów LDZ
26 DOROSZ Mateusz 2001-01-05 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
27 DRABIK Oskar 1993-01-01 KS Agros Zamość LBE
28 DUDA Maciej 2003-08-11 KS Agros Zamość LBE
29 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 FRYC Krzysztof 1999-05-12 OKS Skra Warszawa MAZ
31 GEMBICKI Damian 2002-11-18 KS Podlasie Białystok POD
32 GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 RLTL ZTE Radom MAZ
33 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
34 GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 2003-10-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
35 GÓRA Jakub 2003-11-05 KS Agros Zamość LBE
36 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
37 GRUCHOŁA Marek 2003-11-25 AZS UMCS Lublin LBE
38 GRZYB Damian 2002-09-08 KS Wisła Puławy LBE
39 HIRSCH Paweł 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
40 HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
41 HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
42 HUTNY Jakub 2003-03-04 MKS Żywiec SLK
43 IZDEBSKI Michał 2003-02-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
44 JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
45 JACHOSZ Przemysław 2003-03-30 LKS Znicz Biłgoraj LBE
46 JAGIEŁŁO Jacek 2003-11-06 WKS Wawel Kraków MLP
47 JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 AZS UMCS Lublin LBE
48 JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
49 JANCZARA Miłosz 2003-06-30 AZS UMCS Lublin LBE
50 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 UKS Technik Radom MAZ
51 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
52 JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 KS SMS Szklarska Poręba DOL
53 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
54 JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
55 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 KABATA Filip 2003-01-17 PLKS Gwda Piła WLP
57 KAJDAN Hubert 2004-01-06 LUKS Orkan Września WLP
58 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
59 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
60 KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
61 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
62 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 LKS Resovia Rzeszów PDK
63 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
64 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
65 KLEBANOWSKI Mateusz 1999-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
66 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
67 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
68 KLOCEK Tomasz 2003-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
69 KŁADŹ Tomasz 2002-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
70 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
71 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL ZTE Radom MAZ
72 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
73 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
74 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
75 KORYCKI Jakub 2002-10-09 MKS Bank BS Płońsk MAZ
76 KOS Jakub 2004-02-12 AZS UMCS Lublin LBE
77 KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 MKS Agros Chełm LBE
78 KRAJCARZ Mikołaj 2001-04-21 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
79 KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 KS Agros Zamość LBE
80 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
81 KUBAS Przemysław 2002-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
82 KUCA Miłosz 2003-01-28 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
83 KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 KS Agros Zamość LBE
84 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
85 KUROWSKI Adrian 2002-03-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
86 KUROWSKI Marcin 2002-04-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
87 LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
88 LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 SKLA Sopot POM
89 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
90 LISIECKI Maciej 2003-07-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
91 LUBELSKI Miłosz 2003-06-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
92 LUTCHENKO Konstantyn 1998-06-03 AZS UMCS Lublin LBE
93 ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 KS Agros Zamość LBE
94 ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
95 ŁUĆKO Filip 2003-11-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
96 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
97 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
98 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
99 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
100 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
101 MARCISZEWSKI Dawid 2004-07-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
102 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
103 MAZUREK Wojciech 2002-01-20 KS Agros Zamość LBE
104 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
105 MISIARZ Sebastian 2004-09-15 AZS UMCS Lublin LBE
106 MROZIK Jakub 2003-08-10 KS Agros Zamość LBE
107 MUSZELIK Wiktor 1999-02-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
108 OLSZEWSKI Łukasz 2004-11-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
109 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL ZTE Radom MAZ
110 ORYSZKO Dominik 1998-01-12 AZS UMCS Lublin LBE
111 OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 MKS Agros Chełm LBE
112 PAWLAK Patryk 2000-09-28 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
113 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 MKL Toruń KPO
114 PODOLAK Piotr 2003-07-10 MKS Unia Hrubieszów LBE
115 PODSIADŁY Miłosz 2003-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
116 PONIKOWSKI Kewin 2002-01-01 MKS Agros Chełm LBE
117 POPŁAWSKI Jakub 2003-04-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
118 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
119 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 LUKS Start Nakło KPO
120 RAK Filip 2003-02-03 LUKS Podium Kup OPL
121 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 MKS Juvenia Białystok POD
122 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
123 RUTKA Sebastian 2004-01-19 RLTL ZTE Radom MAZ
124 RYDZ Paweł 2002-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
125 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
126 SEREWIŚ Łukasz 2002-10-16 AZS UMCS Lublin LBE
127 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
128 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
129 SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
130 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
131 SOBOTA Jakub 2004-04-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
132 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
133 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
134 SUCHORAB Jan 2004-04-27 AZS UMCS Lublin LBE
135 SULECKI Mateusz 2000-01-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
136 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
137 SYCEWICZ Jakub 2004-01-17 LKS Sprinter Siemiatycze POD
138 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL ZTE Radom MAZ
139 SZEWCZYK Kacper 2002-11-11 MKS Agros Chełm LBE
140 SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
141 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
142 SZYMCZAK Jakub 2003-06-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
143 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
144 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 MKS Pułtusk MAZ
145 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
146 ŚNIOCH Wiktor 2003-06-24 KKL Kielce SWK
147 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
148 UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 KS Agros Zamość LBE
149 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
150 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
151 WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team MAZ
152 WITKOWSKI Paweł 2003-01-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
153 WRONA Kuba 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
154 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
155 ZASTAWNY Łukasz 2003-08-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
156 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm LBE
157 ZDRAL Marek 2003-07-26 ULKS Gryf Rytwiany SWK
158 ZIAREK Emil 2002-04-24 AZS UMCS Lublin LBE
159 ZIELIŃSKI Kacper 2003-09-12 MKS Agros Chełm LBE
160 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
161 ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 UKS Technik Augustów POD
162 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1115939617157sekund