RYBACKI Kornel
2003-05-19
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
3 BABULA Maciej 2003-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
4 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
5 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
6 BARTNIK Jakub 2003-01-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
7 BIŃKOWSKI Jakub 2003-01-21 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
8 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
9 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
10 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
11 CHĘTNIK Patryk 2004-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
13 DER Oskar 2002-05-23 ZLKL Zielona Góra LBU
14 DOBRZYCKI Adam 2001-03-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
16 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
18 GEMBICKI Damian 2002-11-18 KS Podlasie Białystok POD
19 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
20 GLEESON Matthew 2003-04-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
21 GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
22 GŁUCHOWSKI Krzysztof 2001-02-10 MKS Pogoń Siedlce MAZ
23 GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
24 GONTARCZUK Krystian 2004-07-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
25 GÓRKI Paweł 2000-03-18 LO CSM Białystok POD
26 GRONOSTAJSKI Jakub 2002-04-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
27 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
28 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
29 JABŁONOWSKI Emilian 2004-11-26 KS Podlasie Białystok POD
30 JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
31 JANIAK Adam 2003-01-13 AZS-AWF Gorzów LBU
32 JAROMA Michał 2003-06-09 KS Podlasie Białystok POD
33 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
34 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
35 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
36 JURCZUK Nektariusz 2001-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
37 JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 UKS Przełaj Żerków WLP
38 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
39 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
40 KINDEUSZ Bartłomiej 2001-07-18 OLA Podlaskie - Łomża POD
41 KLUCZEK Szymon 2003-05-03 KS Agros Zamość LBE
42 KŁOSEK Rafał 2001-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL ZTE Radom MAZ
44 KONDERLA Jakub 2002-06-16 KS SMS Szklarska Poręba DOL
45 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
46 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
47 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
48 KRAKOWSKI Piotr 2001-01-01 PG Krasnopol POD
49 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
50 KROPIEWNICKI Jakub 2003-03-03 KS Podlasie Białystok POD
51 KRUSZEWSKI Mateusz 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 KUBEŁ Marek 2004-04-08 KS Podlasie Białystok POD
53 KUŚ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
54 LEŚNIEWSKI Adam 2004-01-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
55 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
56 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 ŁOSIN Rafał 2002-07-08 MKL Szczecin ZPO
58 ŁOZOWSKI Marcin 2002-08-26 KS Podlasie Białystok POD
59 ŁUBA Damian 1999-03-11 I LO Łomża POD
60 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
61 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
62 MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
63 MAZUR Krystian 2002-03-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
64 MAZURUK Mateusz 2002-07-17 KS Podlasie Białystok POD
65 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
66 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
67 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
68 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
69 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów WLP
70 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
71 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
72 MOTYKA David 2002-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 MOZOLEWSKI Damian 2000-07-21 ZS Suchowola POD
74 NOGA Oskar 2003-03-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
75 NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
76 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
77 OLECHOWSKI Jakub 2000-03-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
78 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
79 PIAŚCIK Paweł 2003-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
80 PIELOCH Dawid 2002-04-14 KS Podlasie Białystok POD
81 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
82 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
83 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
84 PODLACH Franciszek 2003-06-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
85 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
86 POTĘGA Kacper 2004-02-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
87 RADOMSKI Dawid 2002-04-29 RKS Łódź LDZ
88 RADZIMSKI Filip 2003-07-09 MLKS Agros Żary LBU
89 RADZIWONIUK Jakub 1999-08-27 MKS Juvenia Białystok POD
90 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
91 ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 MKS Osa Zgorzelec DOL
92 ROSZKOWSKI Krystian 2003-05-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
93 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2003-07-24 LKS Sprinter Siemiatycze POD
94 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
95 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
96 SARGALSKI Szymon 2003-11-01 SL GKS Olsza Olszyna DOL
97 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 ULKS Lipinki MLP
98 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
99 SIEMION Kamil 2003-03-19 LUKS Eurocentr Suchowola POD
100 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
101 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
102 SKOMSKI Maciej 2002-11-21 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
103 SKOWYRA Dawid 2002-01-31 LKS Vectra Włocławek KPO
104 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
105 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
106 STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
107 SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 MKLA Łęczyca LDZ
108 SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 KS Agros Zamość LBE
109 SWOBODA Dawid 2003-12-09 MKL Szczecin ZPO
110 SZAREJKO Mikołaj 2003-11-21 PLKS Gwda Piła WLP
111 SZELENGOWICZ Bartosz 2004-02-11 KS Podlasie Białystok POD
112 SZLACHTA Stanisław 2003-07-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
113 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
114 SZYMANOWSKI Michał 2000-10-25 I LO ŁOMŻA POD
115 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 SKLA Sopot POM
116 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
117 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
118 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
119 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
120 UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 KS Agros Zamość LBE
121 UZAREK Aleksander 2003-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
122 WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 MLKS Echo Twardogóra DOL
123 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
124 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
125 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
126 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
127 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
128 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
129 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
130 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
131 ZASKOWSKI Jan 2003-02-11 UKS Technik Augustów POD
132 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.19531607627869sekund