CZARNECKI Marcin
2000-04-19
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 MKS Agros Chełm LBE
2 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
3 BIŃKOWSKI Jakub 2003-01-21 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
4 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
5 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
6 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
7 CISEK Kacper 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
8 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
9 CYL Norbert 2000-10-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
10 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 SKS Feniks Siedlce MAZ
11 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
12 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
13 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
14 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
15 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
16 DZIUBA Szymon 1999-10-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 FRANKOWSKI Fabian 2001-01-01 Gimnazjum SMŚR Białystok POD
18 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
19 GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
20 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
21 GUZIEWICZ Adrian 1993-07-18 AZS Łódź LDZ
22 GWIAZDOWSKI Mateusz 1995-09-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
23 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
24 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
25 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
26 JANIK Marcin 2001-01-24 KS Agros Zamość LBE
27 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
28 KALINOWSKI Kamil 2001-08-07 KS Podlasie Białystok POD
29 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
30 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
31 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
32 KLIMCZOWICZ Michał 2002-01-01 ZSHE Białystok POD
33 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
34 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
35 KORCZ Bartosz 2000-09-29 RLTL ZTE Radom MAZ
36 KRUTUL Krzysztof 2003-02-08 LUKS Eurocentr Suchowola POD
37 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
38 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
39 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
40 LEMPACH Jakub 2001-08-21 LKS Maraton Turek WLP
41 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
42 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
43 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22 AZS UMCS Lublin LBE
45 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
46 ŁOZOWSKI Marcin 2002-08-26 KS Podlasie Białystok POD
47 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
48 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
49 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 MKS Osa Zgorzelec DOL
50 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
51 MAŁECKI Michał 2000-02-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
52 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
53 MARGOL Patryk 2001-05-29 KS Podlasie Białystok POD
54 MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
55 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
56 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
57 MISIEWICZ Kacper 2002-07-19 KS Podlasie Białystok POD
58 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
59 OLECHOWSKI Jakub 2000-03-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
60 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
61 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 PIANKA Daniel 2000-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
63 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
64 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
65 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
66 PLICHTA Antoni 2000-01-10 LKS Lubusz Słubice LBU
67 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
68 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
69 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
70 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
71 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
72 SKOMSKI Marcin 2003-12-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
73 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
74 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
75 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
76 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
77 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
78 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
79 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
80 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
81 SZTRANC Oskar 1997-11-24 OKS Skra Warszawa MAZ
82 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
83 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
84 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
85 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
86 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
87 TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
88 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
89 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
90 WASIK Maciej 2001-01-01 niest. Białystok POD
91 WEITZ Jakub 1998-09-01 OKS Skra Warszawa MAZ
92 WIECZORKOWSKI Adrian 2000-06-13 MKL Toruń KPO
93 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
94 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
95 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
96 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
97 WRÓBEL Dawid 2000-02-22 UKS Wyspiański Szubin KPO
98 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
99 ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
100 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.084690093994141sekund