CZARNECKI Marcin
2000-04-19
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
2 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 MKS Agros Chełm LBE
3 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
4 BIŃKOWSKI Jakub 2003-01-21 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
5 BOGUSZ Jakub 2002-01-01 ZSE Białystok POD
6 BOMBA Bartosz 2001-03-20 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
7 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
9 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
10 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
11 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
12 CIERPLIKOWSKI Bartosz 1998-06-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
13 CISEK Kacper 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
14 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
15 CYL Norbert 2000-10-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
16 CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
17 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
18 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
20 DANILCZUK Michał 2001-11-13 KS Podlasie Białystok POD
21 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
22 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
23 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
24 DZIUBA Szymon 1999-10-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
26 FRANKOWSKI Fabian 2001-01-01 Gimnazjum SMŚR Białystok POD
27 FRYC Krzysztof 1999-05-12 OKS Skra Warszawa MAZ
28 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
29 GAŁAT Konrad 2001-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
30 GAWEŁ Robert 2001-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
31 GAWRON Patryk 2001-03-04 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
32 GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
33 GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
34 GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 SL Salos Suwałki POD
35 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
36 GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
37 GUZIEWICZ Adrian 1993-07-18 AZS Łódź LDZ
38 GWIAZDOWSKI Mateusz 1995-09-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
39 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
40 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
41 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
42 JANDA Bartosz 1993-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
43 JANIK Marcin 2001-01-24 KS Agros Zamość LBE
44 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
45 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
46 KALINOWSKI Kamil 2001-08-07 KS Podlasie Białystok POD
47 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
48 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
49 KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 MKL Szczecin ZPO
50 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
51 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
52 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
53 KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
54 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
55 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
56 KLIMCZOWICZ Michał 2002-01-01 ZSHE Białystok POD
57 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
59 KORCZ Bartosz 2000-09-29 RLTL ZTE Radom MAZ
60 KORONA Patryk 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
61 KOTYNIA Kacper 2003-03-18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
62 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
63 KRUTUL Krzysztof 2003-02-08 LUKS Eurocentr Suchowola POD
64 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
65 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
66 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
67 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin LBE
68 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
69 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
70 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
71 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
72 LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 MKS Agros Chełm LBE
73 ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22 AZS UMCS Lublin LBE
74 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
75 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS Podlasie Białystok POD
76 ŁĘTOWSKI Krystian 2001-01-05 UKS Czwórka Białystok POD
77 ŁOZOWSKI Marcin 2002-08-26 KS Podlasie Białystok POD
78 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
79 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
80 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
81 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
82 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
83 MAŁECKI Michał 2000-02-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
84 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
85 MARGOL Patryk 2001-05-29 KS Podlasie Białystok POD
86 MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
87 MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
88 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
89 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
90 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
91 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
92 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
93 MISIEWICZ Kacper 2002-07-19 KS Podlasie Białystok POD
94 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
95 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
96 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
97 OLECHOWSKI Jakub 2000-03-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
98 OLSZEWSKI Filip 2002-01-01 II LO Białystok POD
99 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
100 PANASIUK Marek 2001-07-13 AZS UMCS Lublin LBE
101 PAŃKO Kacper 2006-04-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
102 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 PIANKA Daniel 2000-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
104 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
105 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
106 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
107 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
108 PLICHTA Antoni 2000-01-10 MKL Szczecin ZPO
109 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
110 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
111 RAFAŁO Eryk 2002-10-01 UKS Czwórka Białystok POD
112 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
113 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
114 SINIŁO Krystian 2000-10-02 KS Podlasie Białystok POD
115 SKOMSKI Marcin 2003-12-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
116 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
117 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
118 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
119 STOPA Artur 1999-09-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
122 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
123 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
124 SYPNIEWSKI Tomasz 1984-08-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
125 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
126 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 RLTL ZTE Radom MAZ
127 SZKOPAŃSKI Jakub 1996-09-22 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
128 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
129 SZTRANC Oskar 1997-11-24 OKS Skra Warszawa MAZ
130 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
131 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
132 TARASIEWICZ Marek 2002-02-16 UKS Czwórka Białystok POD
133 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
134 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
135 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
136 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
137 TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
138 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
139 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
140 UHERA Roman 2000-09-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
141 WASIK Maciej 2001-01-01 niest. Białystok POD
142 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
143 WEITZ Jakub 1998-09-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
144 WIECZORKOWSKI Adrian 2000-06-13 MKL Toruń KPO
145 WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 LKS Lubusz Słubice LBU
146 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
147 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
148 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
149 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
150 WÓJCICKI Kamil 2000-10-19 KS Agros Zamość LBE
151 WRÓBEL Dawid 2000-02-22 UKS Wyspiański Szubin KPO
152 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
153 WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 LKS Lubusz Słubice LBU
154 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
155 ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
156 ZAMIATOWSKI Kacper 2002-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
157 ZIAREK Emil 2002-04-24 AZS UMCS Lublin LBE
158 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
159 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.96742105484009sekund