JABŁOŃSKA Maja
2006-06-12
MKL Toruń
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRZEJCZAK Natalia
2005-06-10
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARTMAN Maja
2005-02-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BĄK Julia
2005-03-06
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BELT Aleksandra
2005-09-27
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIELACKA Weronika
2002-12-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BORKOWSKA Sara
2005-04-03
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUCZNA Dominika
2002-08-01
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CZUBASZEK Weronika
2005-06-03
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DOKSA Maja
2005-04-03
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DOMAGALSKA Dagmara
2009-01-26
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DUMA Martyna
2005-01-14
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DZIERŻAWSKA Daria
2006-11-07
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GAŁKA Małgorzata
2006-06-04
GKS Łokietek Brześć Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GŁOWACKA Małgorzata
2005-11-02
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GORNOWICZ Daria
2002-10-27
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GOZA Wiktoria
2006-09-15
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
HAŁADAJ Barbara
2007-12-07
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JACKOWIAK Antonina
2005-04-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JANKOWSKA Angelika
2006-02-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JANKOWSKA Iga
2006-12-06
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JEZNACH Olga
2009-04-16
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KABAT Barbara
2006-03-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KAMIŃSKA Dominika
2004-06-18
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KAMIŃSKA Natalia
2004-02-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KARULSKA Lena
2006-03-27
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KLIMCZAK Karolina
2003-02-27
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOLCZYŃSKA Julia
2006-11-19
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KOSTUCH Maja
2007-04-25
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KOWALCZYK Agata
2002-01-22
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOWALSKA Agnieszka
2005-12-28
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KRASIŃSKA Natalia
2005-01-05
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KRAUSE Julia
2005-01-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KRUŻYŃSKA Oliwia
2004-02-01
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KRYSIAK Julia
2006-04-23
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KRZEMIŃSKA Emilia
2005-04-05
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KULCZYK Paulina
2006-11-06
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KWIATKOWSKA Oliwia
2005-06-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
LAMBERSKA Wiktoria
2006-08-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LATUSZEK Oliwia
2005-05-02
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
LEWANDOWSKA Julia
2005-07-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ŁAKOMSKA Olga
2005-10-04
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MACIEJEWSKA Weronika
2007-08-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MACINA Julia
2006-04-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MAJCHRZAK Zuzanna
2003-01-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MICHALSKA Anastazja
2005-05-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MICHTA Michalina
2006-11-16
RKL Kusy Rokietnica
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MORAWSKA Anna
2006-05-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MORITZ Nicola
2006-04-10
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
NOWACKA Amelia
2006-04-11
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
NOWAK Weronika
2005-02-03
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
ORZECHOWSKA Noemi
2006-02-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
OSTROMĘCKA Kinga
2005-07-10
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
PABJAŃCZYK Alicja
2006-06-02
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PIĄTKOWSKA Sara
2006-02-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
PIZOŃ Wiktoria
2002-04-24
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
PŁATEK Weronika
2005-06-15
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
POPIELARZ Agata
2005-02-19
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
PRUSIŃSKA Monika
2005-02-04
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
RADAJEWSKA Iga
2006-02-02
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
RATKIEWICZ Julia
2006-07-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
RUTKOWSKA Agata
2005-03-01
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
RYCHLEWSKA Emilia
2003-04-16
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SADOWSKA Martyna
2008-01-14
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
SALA Malwina
2006-05-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
SIEWKOWSKA Iga
2006-06-15
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
SŁOMA Alicja
2005-03-01
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
SOBCZAK Zuzanna
2006-01-09
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SOCHA Helena
2001-10-29
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
STAROŃ Maria
2006-12-04
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
STAŚKIEWICZ Natalia
2005-02-01
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
STRZELEWICZ Zuzanna
2002-03-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SURDY Zuzanna
2005-04-26
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SZCZEPAŃSKA Natalia
2005-06-29
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SZCZĘSNA Ewa
2006-11-24
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SZEWCZYK Nadia
2005-01-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
SZOPIŃSKA Adrianna
2001-08-02
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SZURKIEWICZ Monika
2006-05-03
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
ŚWITALSKA Zuzanna
2002-04-21
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ŚWITANOWSKA Natalia
2005-01-12
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
TĘŻYCKA Amelia
2006-02-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
TWARDOWSKA Julia
2004-05-19
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
URBANSKA Karolina
2005-02-07
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
URBAŃSKA Martyna
2005-11-02
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WALERCZYK Amelia
2006-10-19
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
WARMUZ Kinga
2006-04-13
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
WIELGOSZ Agata
2005-03-14
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
WOJNOWSKA Natalia
2002-08-20
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
WYLANDOWSKA Marta
2005-11-15
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ZABIELSKA Barbara
2007-10-14
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ZARĘBA Alicja
2007-03-26
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ZEHNER Iga
2007-07-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ZOCHNIAK Amelia
2007-11-11
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ŻAKOWIECKA Vanessa
2005-10-23
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik