KARPIUK Małgorzata
2003-01-04
KS Parkiet Hajnówka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARIK Natalia 2003-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
2 BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
3 BARCIK Nina 2002-12-25 MUKS Gim 2 Nysa OPL
4 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LUKS Serock KPO
5 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
6 BENTKA Natalia 2003-08-13 MUKS Gim 2 Nysa OPL
7 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
8 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 LKS Lubusz Słubice LBU
9 BĘSIUK Sandra 2004-07-22 MKS Unia Hrubieszów LBE
10 BIELAK Natalia 2002-05-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
11 BIELAK Weronika 2002-08-14 UKS Sokół Żmigród DOL
12 BIELECKA Karolina 2003-10-28 niestowarzyszona POL
13 BIELECKA Patrycja 2003-10-28 niestowarzyszona POL
14 BOCZULA Alicja 2003-09-30 KB Witar Tarnobrzeg PDK
15 BORKOWSKA Agnieszka 2003-07-01 LKS Zorza Gdynia POM
16 BORUC Angelika 2002-04-14 LKS Sprinter Siemiatycze POD
17 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
18 BUGAŁA Martyna 2002-09-26 AZS UMCS Lublin LBE
19 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
20 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa MAZ
21 CHMIELEWSKA Paulina 2001-01-01 ZS Suchowola POD
22 CHMURZYŃSKA Oliwia 2003-06-08 SKLA Sopot POM
23 CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
24 CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 MKST Astra Nowa Sól LBU
25 CHOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-04 MKS Juvenia Białystok POD
26 CHROMIK Julia 2002-12-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
27 CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 MKST Astra Nowa Sól LBU
28 CICHOCKA Anita Katarzyna 2003-06-01 KS Podlasie Białystok POD
29 CIEMIERZEWSKA Maria 2003-10-30 LLKS Osowa Sień LBU
30 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
31 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
32 CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
33 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WMZ
34 DAWIDCZYK Małgorzata 2004-11-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 DEMCZUK Natalia 2004-09-13 MKS Juvenia Białystok POD
36 DOBROGOWSKA Julia 2004-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 DOMAŃSKA Barbara 2003-10-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 DOMAŃSKA Klaudia 2003-01-01 PG Miastkowo POD
39 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
40 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
41 DUDEK Aleksandra 2002-07-07 MKS Agros Chełm LBE
42 DYLEWSKA Gabriela 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
43 DZIERWA Martyna 2004-03-25 MLUKS Tarnów MLP
44 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 KUKS Remus Kościerzyna POM
46 FRANKOWSKA Julita 2002-12-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
47 FRIESKE Anna 2002-11-17 UKS Wiking Rychnowy POM
48 GALUCH Vanessa 2003-09-23 MKS-MOSM Bytom SLK
49 GASIŃSKA Martyna 2004-10-30 LUKS Boguszyce LDZ
50 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
51 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 GOLĘBIOWSKA Julia 2003-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
53 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
54 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
55 GÓRYŃSKA Natalia 2002-01-01 ZS Suchowola POD
56 GRABOWSKA Olga 2003-11-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
57 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
58 GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 LUKS Orkan Września WLP
59 HALICKA Elwira 2003-08-13 LUKS Eurocentr Suchowola POD
60 HALK Ida 2003-07-03 LKS Zorza Gdynia POM
61 HAZIK Karolina 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
62 HRYCYK Anna 2003-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
63 IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
64 IRACKA Weronika 2002-09-16 UKS Młodzik Warszawa MAZ
65 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
66 JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
67 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
68 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
69 KASZUBOWSKA Paulina 2003-07-31 LKS Zorza Gdynia POM
70 KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 LKS Lubusz Słubice LBU
71 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
72 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła WLP
73 KOBOSKO Natalia 2003-12-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 KOBUS Julia 2002-11-27 UKS Wiking Rychnowy POM
75 KOC Wiktoria 2004-10-23 LKS Sprinter Siemiatycze POD
76 KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
77 KOLASA Patrycja 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
78 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
79 KONOPKO Kinga 2002-09-26 MLKS Czarni Olecko WMZ
80 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
81 KOSMALA Natalia 2004-04-26 UKS Barnim Goleniów ZPO
82 KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
83 KOZIK Karolina 2003-04-10 MOSM Tychy SLK
84 KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
85 KOŹBIAŁ Aleksandra 2004-01-11 KKL Kielce SWK
86 KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 KS SMS Szklarska Poręba DOL
87 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
88 KRYNICKA Nikola 2003-12-12 KS Podlasie Białystok POD
89 KULIGOWSKA Julia 2004-08-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
90 KUPC Paulina 2002-04-27 LKS Omega Kleszczów LDZ
91 KURASZ Justyna 2003-05-15 KS Gwardia Piła WLP
92 KUŻNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
94 LESKA Antonina 2004-04-23 UKS Czempion Bełchatów LDZ
95 LUBIEJEWSKA Izabela 2002-09-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
96 LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
97 ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 SL GKS Olsza Olszyna DOL
98 ŁOZIŃSKA Karolina 2002-11-01 AZS-AWF Katowice SLK
99 ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 LKS Zorza Gdynia POM
100 ŁYSIK Klaudia 2001-01-02 KS Podlasie Białystok POD
101 MAĆKAŁA Amelia 2002-06-05 MKS MOS Wrocław DOL
102 MALEWICZ Weronika 2003-04-18 KS Podlasie Białystok POD
103 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
104 MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 UKS Czempion Bełchatów LDZ
105 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
106 MANIECKA Julita 2002-08-15 KS Hanza Goleniów ZPO
107 MANTHEY Julia 2003-02-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
108 MAŃCZUK Marlena 1999-08-17 niest. Białystok POD
109 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
110 MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
111 MAZUR Wiktoria 2003-01-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
112 METLICKA Wiktoria 2001-12-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
113 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
114 MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
115 MIODUSZEWSKA Małgorzata 2003-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
116 MLONKA Patrycja 2003-04-04 LKS Sprinter Siemiatycze POD
117 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
118 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 LKS Korab Olecko WMZ
119 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
120 NIEMCZYK Wiktoria 2002-02-05 MOSM Tychy SLK
121 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
122 OSTASZEWSKA Wiktoria 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
123 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
124 PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
125 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
126 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
127 PIEKARSKA Agata 2002-01-01 PG 2 Augustów POD
128 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
129 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 LKS Korab Olecko WMZ
130 PIETRZYK Sandra 2002-09-02 MKS MOS Wrocław DOL
131 PILZAK Weronika 2003-11-07 KS Wisła Puławy LBE
132 PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 SKLA Sopot POM
133 POPIEL Kaja 2004-08-16 SL GKS Olsza Olszyna DOL
134 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
135 PÓŁROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 MKL Jarocin WLP
136 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
137 PUSTUŁKA Karolina 2002-07-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
138 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
139 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
140 RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
141 RĘBISZ Martyna 2003-05-05 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
142 ROŚ Martyna 2003-04-28 ULKS Technik Trzcinica PDK
143 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
144 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
145 RYBKA Paulina 2003-11-28 LKS Vectra Włocławek KPO
146 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
147 SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
148 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 KS AZS AWF Kraków MLP
149 SKÓRA Sylwia 2001-08-28 KS Agros Zamość LBE
150 SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
151 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
152 SOBOLEWSKA Julia 2004-04-01 UKS Technik Augustów POD
153 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
154 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg WMZ
155 SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 KS Podlasie Białystok POD
156 SUWARA Amelia 2003-03-25 STS Skarżysko-Kamienna SWK
157 SZANIAWSKA Agata 2003-02-27 GKS Wilga Garwolin MAZ
158 SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 LKS OSiR Pleszew WLP
159 SZPOTON Anna 2002-01-03 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
160 SZPURA Julia 2003-12-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
161 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 UKS Jedynka Gostyń WLP
162 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 LLKS Osowa Sień LBU
163 ŚLIWONIK Aleksandra 2001-05-21 niest. Białystok POD
164 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
165 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
166 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
167 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
168 TARNOWSKA Martyna 2002-12-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
169 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WMZ
170 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
171 TOMASZEWSKA Magda 2002-08-28 KS Podlasie Białystok POD
172 TOŚ Katarzyna 2003-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
173 TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
174 TUROWSKA Patrycja 2003-12-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
175 ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
176 ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 KS Zamek Kurzętnik WMZ
177 URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
178 WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
179 WAŁACH Emilia 2004-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
180 WASILEWSKA Agnieszka 2001-06-06 ZS Suchowola POD
181 WASZKIEWICZ Zuzanna 2003-02-28 LKS Sprinter Siemiatycze POD
182 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 KS Energetyk Poznań WLP
183 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
184 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
185 WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 LUKS Start Nakło KPO
186 WNOROWSKA Wiktoria 2004-01-10 KS Podlasie Białystok POD
187 WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 MUKL Brodnica KPO
188 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
189 WOLF Paulina 2003-01-18 PLKS Gwda Piła WLP
190 WOŹNIAK Sandra 2003-12-23 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
191 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 MKS-MOSM Bytom SLK
192 WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 KKB MOSiR Krosno PDK
193 WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 KS Gwardia Piła WLP
194 ZAGÓLSKA Wiktoria 2003-08-01 MKL Nefryt Lubartów LBE
195 ZATORSKA Natalia 2002-03-10 UKS Lisy Zgierz LDZ
196 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
197 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE
198 ZIELIŃSKA Oliwia 2003-11-30 MKL Nefryt Lubartów LBE
199 ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 RKS Łódź LDZ
200 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11793494224548sekund