MALINOWSKA Izabela
2000-10-02
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
2 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
3 BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 KS Podlasie Białystok POD
4 BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 KS Podlasie Białystok POD
5 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
6 BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 UKS Atos Woźnice WMZ
7 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 CHOIŃSKA Weronika 1999-09-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 CHOJNOWSKA Ewelina 2001-02-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 CHROSTOWSKA Izabela 2001-06-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
12 CYMBOR Patrycja 2000-03-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
13 CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
14 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
15 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
16 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
17 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
18 GĄSIOROWSKA Julia 2001-05-09 UKS Varsovia Warszawa MAZ
19 GILEWSKA Urszula 2000-03-28 KS Podlasie Białystok POD
20 GNIECIECKA Julia 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
21 GOSS Martyna 2001-08-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
22 GRABOWSKA Izabela 2001-12-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
23 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
24 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
25 JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 JESIONKOWSKA Żaklina 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
27 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
28 KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 OKLA Ostrołęka MAZ
29 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
30 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
31 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
32 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
33 KORDEK Kamila 2005-01-20 UKS Atos Woźnice WMZ
34 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
35 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
36 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
37 KRUCZKOW Patrycja 2001-05-02 KS Łomżanie Łomża POD
38 KSEPKO Katarzyna 2003-01-10 KS Podlasie Białystok POD
39 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 KUPIŃSKA Patrycja 2002-03-15 KS Podlasie Białystok POD
41 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
42 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
43 LIPSKA Ewelina 2001-03-28 KS Podlasie Białystok POD
44 ŁAPIŃSKA Aleksandra 2000-11-08 II LO BIAŁYSTOK POD
45 ŁUPIŃSKA Karolina 1999-05-09 KS Podlasie Białystok POD
46 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
47 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
48 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
49 MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
50 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
51 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
52 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
53 MOŻEJKO Kamila 2000-01-20 KS Podlasie Białystok POD
54 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
55 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
56 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
57 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
58 OLECHNO Kinga 2000-05-11 UKS Czwórka Białystok POD
59 PACHOLAK Karolina 2000-12-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
60 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WMZ
61 PIEŃKOS Anna 1999-12-15 I LO Łomża POD
62 PIĘTKA Monika 2000-05-21 UKS Czwórka Białystok POD
63 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
64 PLIZGA Daria 2001-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
65 PUCHLIK Joanna 2000-10-15 LUKS Eurocentr Suchowola POD
66 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
67 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
68 SIELAWA Aleksandra 1996-07-17 MKS Juvenia Białystok POD
69 SIEMIENIUK Wiktoria 2003-11-26 KS Podlasie Białystok POD
70 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 UKS Gepard Warszawa MAZ
71 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
72 SNARSKA Kinga 2000-03-13 UKS Czwórka Białystok POD
73 STANISŁAWSKA Karolina 2000-11-18 ZS NIEĆKOWO POD
74 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
75 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
76 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
77 ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 OŚ AZS Poznań WLP
78 TERLIKOWSKA Karolina 1999-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
79 WAWRZENIUK Natalia 2002-07-20 KS Podlasie Białystok POD
80 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 UKS Atos Woźnice WMZ
81 WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
82 WIKTORZAK Natalia 2000-03-23 I LO ŁOMŻA POD
83 WIŚNIEWSKA Wiktoria 2001-11-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
85 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
86 ZAWISTOWSKA Magdalena 1999-04-09 KS Podlasie Białystok POD
87 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
88 ŻYGIEŁO Karolina 2000-02-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.070197105407715sekund