KRYSZYN Paweł
2003-08-26
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
2 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
3 ANTCZAK Julian 2002-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 BANACH Michał 2003-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
5 BIAŁK Karol 2003-07-21 KS Wejher Wejherowo POM
6 BIELAWSKI Daniel 2002-01-19 KS Podlasie Białystok POD
7 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 KS Podlasie Białystok POD
8 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 KS Podlasie Białystok POD
9 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
10 BOĆ Adrian 2002-01-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
11 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 BRAŃSKI Artur 2004-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 LUKS Podium Kup OPL
14 BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 TS Start Lublin LBE
15 CEGŁOWSKI Hubert 2003-04-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
16 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
17 CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
18 CZEKAJSKI Bartłomiej 2003-06-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
19 DANILUK Adam 2002-04-13 UKS Młodzik Warszawa MAZ
20 DOBRZYŃSKI Kordian 2003-01-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
21 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
22 FALIŃSKI Filip 2003-08-23 UKS Technik Radom MAZ
23 GAJEWSKI Michał 2004-08-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
24 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
25 GEBERT Sebastian 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
26 GĘBAL Mateusz 2004-09-03 MKS Agros Chełm LBE
27 GOŹDZIK Maksymilian 2003-02-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
28 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
29 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamość LBE
30 GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
31 GUTOWSKI Daniel 2004-03-23 KS Podlasie Białystok POD
32 GWÓŻDŻ Tomasz 2003-04-17 RMKS Rybnik SLK
33 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
34 HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 KS Agros Zamość LBE
35 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
36 JANIKOWSKI Łukasz 2003-01-23 MKS Kusy Szczecin ZPO
37 JAŃCZUK Mateusz 2002-01-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
38 JAROMA Michał 2003-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
39 JASTRZĄB Adam 2003-01-18 KS Podlasie Białystok POD
40 JUNG Marcin 2004-03-19 MLKS Agros Żary LBU
41 KANIK Jakub 2002-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
42 KARWOWSKI Patryk 2002-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 KISIELOWSKI Karol 2002-01-23 MKS-MOS Katowice SLK
44 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
45 KLISZCZEWSKI Maciej 2002-11-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
46 KLUCZYK Alan 2000-03-29 UKS Czwórka Białystok POD
47 KOCOT Kacper 2003-06-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
48 KONOPKA Daniel 2002-05-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
49 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
50 KOREJBA Jakub 2003-03-12 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
51 KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
52 KSIĄŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
53 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
54 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL ZTE Radom MAZ
55 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Parkiet Hajnówka POD
56 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
57 LACHOWICZ Mateusz 2002-09-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
59 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 LEŚNIOWSKI Oskar 2004-02-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
61 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
62 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
63 LUDWIG Julian 2003-04-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
64 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
65 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
66 MADRAK Szymon 2003-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
67 MAGNUSZEWSKI Wojciech 2002-09-10 KS Podlasie Białystok POD
68 MAŁOCHA Filip 2003-12-30 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
69 MARCZAK Patryk 2000-06-02 UKS Czwórka Białystok POD
70 MAŚLI Igor 2000-03-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
71 MILEWSKI Adrian 2003-04-17 OKLA Ostrołęka MAZ
72 MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
73 MLEKO Rafael 2004-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
74 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
75 OPAS Rafał 2003-01-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
76 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
77 PIEKOSZEWSKI Dominik 2003-03-08 LKS Lubawa WMZ
78 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
79 PLESNER Mateusz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
80 POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 TS Start Lublin LBE
81 POWROŹNIK Jakub 2003-06-12 AZS UMCS Lublin LBE
82 PROKOPIAK Paweł 2002-02-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
83 PRUSZYŃSKI Michał 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
84 RADEK Patryk 2003-08-13 KKL Kielce SWK
85 RODZIAK Damian 2003-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
86 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
87 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
88 RUDZIŃSKI Maciej 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
89 RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 UKS LA Basket Warszawa MAZ
90 SKOWRONEK Marcin 2002-01-29 KS Podlasie Białystok POD
91 SOBIESIAK Marcin 2004-05-06 AZS UMCS Lublin LBE
92 SONDEJ Oskar 2003-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
94 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
95 STRYCZEK Marcin 2003-07-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
96 STRZELECKI Oskar 2003-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
97 SZERSZNIEW Daniel 2003-02-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
98 ŚMIGIELSKI Patryk 2003-02-01 LKS Kłos Olkusz MLP
99 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
100 TYLUS Patryk 2003-07-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
101 WALCZAK Adrian 2002-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
102 WASILEWSKI Damian 2002-06-28 KS Podlasie Białystok POD
103 WAŚKO Tomasz 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
104 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
105 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
106 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
107 ZABIELSKI Jakub 2003-06-09 MKS Pułtusk MAZ
108 ZAKRZEWSKI Hubert 2003-09-11 MLKS Agros Żary LBU
109 ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 MKS Osa Zgorzelec DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.098226070404053sekund