KRYSZYN Paweł
2003-08-26
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
2 ALEKSIEJUK Łukasz 2002-08-10 UKS Czwórka Białystok POD
3 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 PKS Gwardia Szczytno WMZ
4 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
5 ANTCZAK Julian 2002-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 BANACH Michał 2003-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BIAŁK Karol 2003-07-21 KS Wejher Wejherowo POM
8 BIELAWSKI Daniel 2002-01-19 KS Podlasie Białystok POD
9 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 KS Podlasie Białystok POD
10 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 KS Podlasie Białystok POD
11 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
12 BOĆ Adrian 2002-01-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
14 BRAŃSKI Artur 2004-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 LUKS Podium Kup OPL
16 BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 TS Start Lublin LBE
17 CEGŁOWSKI Hubert 2003-04-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
18 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
19 CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
20 CZEKAJSKI Bartłomiej 2003-06-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
21 DANILUK Adam 2002-04-13 UKS Młodzik Warszawa MAZ
22 DOBRZYŃSKI Kordian 2003-01-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
23 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
24 FALIŃSKI Filip 2003-08-23 UKS Technik Radom MAZ
25 GAJEWSKI Michał 2004-08-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
26 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
27 GEBERT Sebastian 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
28 GĘBAL Mateusz 2004-09-03 MKS Agros Chełm LBE
29 GOŹDZIK Maksymilian 2003-02-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
30 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
31 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamość LBE
32 GRZEGORCZYK Adam 2002-01-01 niest. Białystok POD
33 GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
34 GUTOWSKI Daniel 2004-03-23 KS Podlasie Białystok POD
35 GWÓŻDŻ Tomasz 2003-04-17 RMKS Rybnik SLK
36 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
37 HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 KS Agros Zamość LBE
38 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
39 JANIKOWSKI Łukasz 2003-01-23 MKS Kusy Szczecin ZPO
40 JAŃCZUK Mateusz 2002-01-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
41 JAROMA Michał 2003-06-09 KS Podlasie Białystok POD
42 JASTRZĄB Adam 2003-01-18 KS Podlasie Białystok POD
43 JUNG Marcin 2004-03-19 MLKS Agros Żary LBU
44 KANIK Jakub 2002-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
45 KARWOWSKI Patryk 2002-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 PKS Gwardia Szczytno WMZ
47 KISIELOWSKI Karol 2002-01-23 MKS-MOS Katowice SLK
48 KISŁO Dominik 2002-01-01 IV LO Białystok POD
49 KISZŁO Dominik 2002-08-10 UKS Czwórka Białystok POD
50 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
51 KLISZCZEWSKI Maciej 2002-11-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
52 KLUCZYK Alan 2000-03-29 UKS Czwórka Białystok POD
53 KOCOT Kacper 2003-06-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
54 KONOPKA Daniel 2002-05-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
55 KOPAŃKO Szymon 2002-01-04 MKS Juvenia Białystok POD
56 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
57 KOREJBA Jakub 2003-03-12 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
58 KOSIÓR Dominik 2002-08-22 MCKiS Jaworzno SLK
59 KOZINA Filip 2002-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
60 KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
61 KSIĄŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
62 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
63 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL ZTE Radom MAZ
64 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Parkiet Hajnówka POD
65 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
66 LACHOWICZ Mateusz 2002-09-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
67 LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
68 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
69 LEŚNIOWSKI Oskar 2004-02-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
70 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
71 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
72 LUDWIG Julian 2003-04-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
73 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
74 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
75 MADRAK Szymon 2003-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 MAGNUSZEWSKI Wojciech 2002-09-10 KS Podlasie Białystok POD
77 MAŁOCHA Filip 2003-12-30 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
78 MARCZAK Patryk 2000-06-02 UKS Czwórka Białystok POD
79 MAŚLI Igor 2000-03-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
80 MATYJA Michał 2002-08-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 MILEWSKI Adrian 2003-04-17 OKLA Ostrołęka MAZ
82 MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
83 MLEKO Rafael 2004-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
84 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
85 OPAS Rafał 2003-01-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
86 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
87 PARTYKA Oskar 2002-03-11 LKS Górnik Wałbrzych DOL
88 PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
89 PIEKOSZEWSKI Dominik 2003-03-08 LKS Lubawa WMZ
90 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
91 PLESNER Mateusz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
92 POLAK Karol 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
93 POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 TS Start Lublin LBE
94 POWROŹNIK Jakub 2003-06-12 AZS UMCS Lublin LBE
95 PROKOPIAK Paweł 2002-02-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
96 PRUSZYŃSKI Michał 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
97 PRZEWOŹNIAK Krzysztof 2003-01-01 niest. Białystok POD
98 RADEK Patryk 2003-08-13 KKL Kielce SWK
99 RAFAŁO Eryk 2002-10-01 UKS Czwórka Białystok POD
100 RODZIAK Damian 2003-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
101 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
102 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
103 RUDZIŃSKI Maciej 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
104 RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 UKS LA Basket Warszawa MAZ
105 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 SANIEWSKI-DŹWIGAJ Piotr 2002-01-01 II LO Białystok POD
107 SKOWRONEK Marcin 2002-01-29 KS Podlasie Białystok POD
108 SOBIESIAK Marcin 2004-05-06 AZS UMCS Lublin LBE
109 SONDEJ Oskar 2003-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
110 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
111 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
112 STRYCZEK Marcin 2003-07-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
113 STRZELECKI Oskar 2003-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
114 SUBIETA Adam 2002-01-01 IV LO Białystok POD
115 SZERSZNIEW Daniel 2003-02-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
116 ŚMIGIELSKI Patryk 2003-02-01 LKS Kłos Olkusz MLP
117 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
118 TYLUS Patryk 2003-07-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
119 TYMIŃSKI Mateusz 2003-01-19 UKS Liceum sportowe Łomża POD
120 WALCZAK Adrian 2002-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
121 WASILEWSKI Damian 2002-06-28 KS Podlasie Białystok POD
122 WASKO Tomasz 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
123 WAŚKO Tomasz 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
124 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
125 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
126 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
127 ZABIELSKI Jakub 2003-06-09 MKS Pułtusk MAZ
128 ZAKRZEWSKI Hubert 2003-09-11 MLKS Agros Żary LBU
129 ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 MKS Osa Zgorzelec DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1048698425293sekund