ROMBALSKI Maksymilian
2004-03-19
MLKS Agros Żary
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A U
2004-01-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ALBINOWSKI Aleksander
2006-11-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANAŚ Dawid
2002-02-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARAN Miłosz
2006-01-19
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIAŁONOGA Daniel
2004-02-16
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BOBOWSKI Kacper
2004-05-30
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BODNAR Nikodem
2005-01-01
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BORKOWSKI Krzysztof
2004-03-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOŻEK Gabryś
2003-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BROWCZUKOWSKI Michał
2001-03-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BRYJAK Dominik
2003-03-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRZEZIŃSKI Artur
2004-02-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CHAMIOŁO Daniel
2003-11-22
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CIEŚLAK Szymon
2003-10-30
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CISZEWSKI Jan
2004-03-04
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZAJKOWSKI Szymon
2003-03-04
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZERNIAK Norbert
2003-01-01
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CZYŻ Bartosz
2004-12-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DALIK Piotr
2004-01-01
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DIALLO Amadou
2005-04-21
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DUDZIAK Dominik
2004-06-01
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DZIEŁAKOWSKI Gabriel
2004-03-27
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DZIUBIŃSKI Grzegorz
2003-11-12
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
FALISZEWSKI Radosław
2004-04-17
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FICYGOWSKI Michał
2004-08-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FILAR Igor
2004-03-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
FILMANOWICZ Herbert
2005-03-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FOKSIŃSKI Mateusz
2003-11-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
FOŁTYN Damian
2005-06-12
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
FRAMM Miłosz
2003-08-25
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
FURGA Sebastian
2004-03-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
FURSEWICZ Eryk
2003-02-24
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GAŃCZARCZYK Szymon
2004-01-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GARBACZEWSKI Karol
2004-06-16
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GEREGA Bartosz
2004-09-19
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GOJŻEWSKI Maciej
2004-08-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GÓRCZYŃSKI Bartosz
2004-03-25
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GÓRNIAK Łukasz
2003-05-08
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GRABOWIECKI Edwin
2003-08-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GRYZ Szymon
2004-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GULAJEW Dorian
2004-10-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GWIAZDA Kacper
2000-03-24
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
HAŁAJEWSKI Marcin
2003-12-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
HAUSDORF Erik
2003-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JANKOWIAK Jan
2004-03-28
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JAROSZ Maksym
2004-08-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JUNG Marcin
2004-03-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KACZMAREK Wojciech
2005-05-18
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KAROW Damian
2004-02-12
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KARTAWIK Jakub
2003-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KASIŃSKI Jędrzej
2004-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KAWAŁA Szymon
2005-08-12
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KILANOWSKI Wojciech
2004-04-26
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KLIMIUK Jakub Tomasz
2002-10-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KLIMOWICZ Aleksander
2004-09-19
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOŁODZIEJ Adrian
2005-07-02
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KONDYCKI Adam
2003-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KORZENIAK Michał
2007-01-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOSTRZYŃSKI Oskar
2002-04-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOSZELA Maciej
1978-01-14
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOŚCIELNIAK Marek
2006-02-16
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOTLARSKI Mateusz
2005-06-11
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOWALCZYK Dominik
2004-06-03
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOWALSKI Dominik
2000-07-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KOWALSKI Kacper
2004-07-26
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KOZIŃSKI Konstanty
2003-02-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KRAJEWSKI Piotr
2006-01-01
UKS Golice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KRAWCZYK Mateusz
2001-11-27
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KREMER Bartosz
2003-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KRONKOWSKI Nikodem
2003-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KROPIWNICKI Kasjan
2003-12-07
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KRUGER Filip Jędrzej
2004-05-30
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KRZYSZTOFIK Szymon
2003-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KRZYŚKÓW Jakub
2002-01-18
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KUKULSKI Jakub
2003-03-24
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KULUS Albert
2004-01-22
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KUŹNIK Łukasz
2005-01-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
LEPIATO Maciej
1988-08-18
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
LESICKI Marcel
2002-04-22
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
LEWANDOWSKI Jakub
2004-11-03
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
LITWINIUK Szymon
2004-03-11
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
ŁAZOWY Cezary
2004-01-04
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MAC Szymon
2005-01-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MAJEWSKI Adam
2004-03-06
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MAJEWSKI Michał
1998-11-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MAREK Michał
2001-06-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MARIASZ Mikołaj
2003-04-04
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MARTYNYSHYN Valentyn
2003-01-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MAZUR Dominik
2005-06-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MAZUREK Oliwier
2003-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MENDEL Mateusz
2005-11-14
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MICHALSKI Maciej
2004-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MIERZEJEWSKI Miłosz
2004-05-13
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MORGIEWICZ Hubert
2004-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MOTT Jakub
2002-01-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MOŻDŹEŃ Dominik
2004-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MYSIOREK Kacper
2005-01-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MYŚLIWIEC Jan
2005-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
NADZIEJKO Łukasz
2001-12-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
NAPIERAŁA Krystian
2003-05-21
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
NAROLEWSKI Seweryn
2003-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
NISIEWICZ Filip
1999-10-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
NOGALSKI Arkadiusz
2004-04-07
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
NOWACKI Maciej
2002-09-12
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
NOWOBIELSKI Oliwier
2005-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
OLBIŃSKI Adrian
1997-07-29
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ONOSZKO Marek
2004-02-27
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ONUCHOWSKI Maciej
2003-05-24
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
OSTATEK Adam
2004-05-13
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
OSTROWSKI Norbert
2001-02-05
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
PABIJAŃCZYK Patryk
2004-08-31
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
PALIGA Michał
2003-02-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
PAWŁOW Adam
2001-03-25
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
PĘDZIŃSKI Mateusz
2001-07-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
PILICHOWSKI Bartosz
2004-08-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
PITER Damian
2000-04-20
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
PLICHTA Antoni
2000-01-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
PŁOSZAJSKI Norbert
2004-02-02
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
POGORZELSKI Konrad
2003-03-06
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
POPRAWSKI Michał
2005-05-14
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
PROWANS Mateusz
2004-04-29
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
PUCZKO Krzysztof
2001-04-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
RADZIMSKI Filip
2003-07-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
REFORMAT Fabian
2003-04-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
REWAJ Dawid
2004-09-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
ROKASZEWICZ Michał
2005-10-19
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
RYBCZYŃSKI Norbert
2004-09-18
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
RZEPKA Karol
2004-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SADOWSKI Kamil
2005-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
SAFIAN Miłosz
2001-05-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
SARGALSKI Szymon
2003-11-01
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
SAWICKI Oskar
2009-07-20
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SAWIUK Michał
2005-08-24
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SINGH Kewin
2004-01-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SIUBA Osian
2005-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SIWEK Jan
2004-01-02
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SKARBIERZ Jakub
2003-02-01
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SOBIERAJSKI Oskar
2005-05-19
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
STAŃ Seweryn
2006-02-18
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
STASIAK Kamil
2007-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
STASZAK Jakub
2005-01-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
STAWIARZ Aleksander
2003-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
SUDA Orian
2005-10-26
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
SUKIENNIK Bartosz
2003-04-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
SZAL Szymon
2004-09-15
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SZCZEPANIAK Fabian
2004-08-18
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SZEWCZUK Michał
2004-06-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SZTEJKOWSKI Damian
1999-03-10
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SZUMOWSKI Julian
2004-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SZUMOWSKI Piotr
2004-02-07
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SZUSTAK Jakub
2003-04-15
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SZWARC Daniel
2001-02-02
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SZYMCZAK Bartłomiej
1999-04-12
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
ŚLUZAR Adam
2005-03-28
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
ŚWIDZIŃSKI Piotr
2004-09-04
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
ŚWIERGOCKI Eryk
2001-10-26
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
TEPER Patryk
2002-04-04
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
TOPOROWSKI Szymon
2004-08-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
TROJNIAR Bartosz
2004-06-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
TRUSZKIEWICZ Mateusz
2004-01-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
TURBAŃSKI Mateusz
2004-05-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
WAWRZYNIAK Piotr
2004-03-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
WIECZKOWSKI Witold
2005-05-21
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
WIELICZKO Sebastian
2000-04-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
WITA Dawid
2004-10-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
WITA Kamil
2001-12-16
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
WITKE Jakub
2002-10-03
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
WOLIŃSKI Stanisław
2004-08-10
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
WOŹNIAK Marcel
2007-03-18
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
WÓJCIK Filip
2004-02-12
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
WROCZYŃSKI Piotr
2001-02-05
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
WRÓBEL Dominik
2004-02-21
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
WRÓBEL Wojciech
2004-01-01
SP 2 Wschowa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
WYRWAS Krzysztof
2001-08-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
WYRWAS Wojciech
2005-08-16
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
ZAHORSKI Bartosz
2001-03-18
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
ZAZULA Michał
2003-10-23
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
ZBORALSKI Mateusz
2002-03-24
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
ZIELIŃSKI Wiktor
2004-01-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
ŻAK Piotr
2000-01-18
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik