KONDRAK Piotr
2003-05-03
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
2 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
3 BARTCZAK Tobiasz 2002-03-13 LKS OSiR Pleszew WLP
4 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
5 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
6 BERNAŚ Damian 2003-05-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
7 BIEŃKOWSKI Artur 2001-07-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 BIERNAT Kamil 2003-01-29 MLKS Agros Żary LBU
9 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
10 BORAWSKI Szymon 2003-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
12 BUKOWSKI Patryk 2002-07-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 CHMIELEWSKI Sebastian 2003-08-22 MKS Żak Biała Podlaska LBE
14 CHOCIEJ Krzysztof 2003-12-14 KS Podlasie Białystok POD
15 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Parkiet Hajnówka POD
16 CIECZKA Maksymilian 2002-09-01 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
17 CIELNIAK Dawid 2004-03-11 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
18 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
19 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
21 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
22 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
23 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
24 ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
25 DANOWSKI Mateusz 1999-08-08 MKS Juvenia Białystok POD
26 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
27 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
28 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 DĄBRÓWKA Wiktor 2004-11-15 UKS Czempion Bełchatów LDZ
30 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
31 DUCHNOWSKI Łukasz 1984-09-26 LKS Korab Olecko WMZ
32 DURLAK Jakub 2003-04-22 ULKS Lipinki MLP
33 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
34 DZIUBA Jakub 2002-12-09 KS Podlasie Białystok POD
35 FIGAJ Sebastian 2002-05-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
36 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 FRANKOWSKI Marek 2002-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 GAJDA Michał 2003-07-12 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
39 GAWEŁ Kuba 2002-09-15 SSR Olimp Strawczyn SWK
40 GIEREJKO Rafał 2002-01-01 II LO Białystok POD
41 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
42 GRYKA Adam 2001-01-01 PG 13 Białystok POD
43 GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
44 GRZYB Damian 2002-09-08 KS Wisła Puławy LBE
45 HERNIK Kajetan 2004-02-18 UKS Młodzik Warszawa MAZ
46 ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 LKS Zorza Gdynia POM
47 IZDEBSKI Michał 2003-02-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
48 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 UKS Technik Radom MAZ
49 JANIEC Radosław 2003-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
50 JANIK Mikołaj 2003-07-07 LKS OSiR Pleszew WLP
51 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
52 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
53 JAROSZ Dariusz 2002-03-10 UKS Piast Bolków DOL
54 JATKOWSKI Mateusz 2001-08-17 KS Podlasie Białystok POD
55 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
56 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
57 JAŹWIŃSKI Mikołaj 2001-08-22 UKS Kusy Warszawa MAZ
58 JELSKI Paweł 2002-06-25 KS Podlasie Białystok POD
59 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 KAMIŃSKI Sebastian 2002-04-07 KS Podlasie Białystok POD
61 KAMONT Przemysław 2001-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
62 KAROLAK Wiktor 2003-02-05 LKS OSiR Pleszew WLP
63 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
64 KIEREJSZYS Mateusz 2001-01-01 PG 2 Sejny POD
65 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 LKS Resovia Rzeszów PDK
66 KISZKA Dawid 2003-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
67 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
68 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
69 KŁOSKOWSKI Ignacy 2003-03-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
70 KOBYLIŃSKI Patryk 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
71 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
72 KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
73 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
74 KOS Jakub 2004-02-12 AZS UMCS Lublin LBE
75 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 OKLA Ostrołęka MAZ
76 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
77 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
78 KRZYWDZIŃSKI Dominik 2003-11-17 UKB Szubin KPO
79 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
80 KUCA Miłosz 2003-01-28 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
81 KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 KS Agros Zamość LBE
82 KULIK Kamil 2003-06-02 SKLA Sopot POM
83 KUPIŃSKI Hubert 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
84 KWIATKOWSKI Arkadiusz 2003-08-21 LUKS Orkan Września WLP
85 KWIECIŃSKI Kuba 2003-05-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
86 LABAR Aliaksiei 1999-04-01 niest. Białystok POD
87 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
88 LEMAŃSKI Daniel 2001-01-01 II LO Łomża POD
89 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 MKS Truso Elbląg WMZ
90 LUTY Patryk 2002-02-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
91 ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 KS Agros Zamość LBE
92 ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
93 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 MKS-MOSM Bytom SLK
94 ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
95 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
96 MAGNUSZEWSKI Bartosz 2002-12-11 KS Podlasie Białystok POD
97 MAKULEC Adam 2003-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
98 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
99 MATYJA Kamil 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
100 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
101 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
102 MRÓZ Kacper 2004-01-20 UKS Technik Radom MAZ
103 NALEPA Jakub 2002-09-24 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
104 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
105 OLSZEWSKI Bartosz 2004-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 OLSZEWSKI Kacper 2003-07-30 RKS Łódź LDZ
107 OLSZEWSKI Łukasz 2004-11-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
108 OSIECKI Łukasz 2002-08-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
109 OSKIERKO Dominik 2002-01-22 MKS Agros Chełm LBE
110 OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 MKS Agros Chełm LBE
111 PACHNIK Stanisław 2003-06-17 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
112 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
113 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
114 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
115 PODLEWSKI Joshua 2003-08-11 KS Energetyk Poznań WLP
116 POKROWSKI Jakub 2001-01-01 Gimnazjum Zabłudów POD
117 POLAK Bartosz 2003-07-21 KL Ziemia Kłodzka DOL
118 POLETYŁO Damian 2002-05-26 KS Podlasie Białystok POD
119 POMICHTER Jakub 2003-01-15 UKS Technik Augustów POD
120 POPŁAWSKI Jakub 2003-04-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 PREJC Mikołaj 2002-12-20 LKS Zorza Gdynia POM
122 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 LUKS Start Nakło KPO
123 RAK Filip 2003-02-03 LUKS Podium Kup OPL
124 RETTIG Rafał 2002-09-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
125 ROGOWSKI Jakub 2002-05-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
126 ROMANOWICZ Albert 2001-02-28 PG 18 Białystok POD
127 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
128 ROMBERG Adrian 2003-04-21 MKS-MOSM Bytom SLK
129 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 MKS Juvenia Białystok POD
130 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 niest. Olsztyn WMZ
131 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
132 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
133 RYSZEWSKI Maciej 2003-12-23 MUKS Gim 2 Nysa OPL
134 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
135 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
136 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
137 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
138 SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
139 SKOWRON Dawid 2003-01-02 KKL Kielce SWK
140 SOBOLEWSKI Paweł 2001-01-01 Gimnazjum Kleosin POD
141 SPRENGER Daniel 2003-02-09 CMKL Człuchów POM
142 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
143 STANGLEWICZ Marcin 2002-05-19 KU AZS UAM Poznań WLP
144 STEFAŃSKI Krzysztof 2002-01-15 MKL Nefryt Lubartów LBE
145 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
146 SYCEWICZ Jakub 2004-01-17 LKS Sprinter Siemiatycze POD
147 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
148 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
149 SZYMCZAK Jakub 2003-06-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
150 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
151 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
152 ŚNIOCH Wiktor 2003-06-24 KKL Kielce SWK
153 TWARDY Kacper 2004-05-03 OKLA Ostrołęka MAZ
154 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
155 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
156 WOJNO Jakub 2001-01-01 Gimnazjum Trzcianne POD
157 WOŚKO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
158 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
159 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
160 ZIELIŃSKI Bartosz 2002-11-14 MKL Nefryt Lubartów LBE
161 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
162 ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
164 ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 UKS Technik Augustów POD
165 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1140079498291sekund