DĄBROWSKI Piotr
2003-06-08
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Kraków Athletics Team MLP
5 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 MKS Agros Chełm LBE
6 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 BIERNAT Kacper 2003-09-05 KS Podlasie Białystok POD
8 BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
9 BIŃCZAK Franciszek 2002-05-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 BOGUSKI Krystian 2001-01-01 PG Mały Płock POD
11 BORAWSKI Szymon 2003-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 BORECKI Kasper 2005-03-25 UKS 48 Warszawa MAZ
13 BRODOWSKI Sasha 2005-02-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
14 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
15 CELIŃSKI Kacper 2002-10-01 OKS Start Otwock MAZ
16 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Parkiet Hajnówka POD
17 CICHOŃ Wojciech 2002-01-01 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
18 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
20 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
21 DĄBROWSKI Konrad 2003-04-12 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
22 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 DOBYRN Bartosz 2002-09-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
24 DUCH Mikołaj 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
25 DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
27 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
28 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 FRANKOWSKI Marek 2002-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
32 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
33 GRACZYK Jakub 2002-02-04 MUKS Płock MAZ
34 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
35 GRUSZEWSKI Maciej 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
36 GRUZD Wiktor 2002-06-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
37 GRYGUĆ Michał 2002-01-24 MKS Juvenia Białystok POD
38 HALICKI Krystian 2001-01-01 PG Kuźnica Białostocka POD
39 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
40 JAMIOŁKOWSKI Jakub 2005-01-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
42 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 LKS Osuchów MAZ
43 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
44 JEDAMSKI Adam 2002-03-27 UKS MOSiR Działdowo WMZ
45 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
46 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
47 KAMELA Jakub 2003-05-12 MKS Agros Chełm LBE
48 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
49 KIERSZTEJNA Bartosz 1998-10-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
50 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
51 KLOCEK Tomasz 2003-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
52 KLUJ Beniamin 2004-09-26 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
53 KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
54 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
55 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
56 KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
57 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
58 KOPICZKO Konrad 2001-01-01 PG 1 Augustów POD
59 KOSSAKOWSKI Damian 2001-02-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
60 KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 KL Iskra Białogard ZPO
61 KOZIKOWSKI Daniel 2001-01-01 PG Stawiski POD
62 KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 SSMKS Parasol Wrocław DOL
63 KRUSZEWSKI Patryk 2004-05-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 KUKLEWICZ Jakub 2003-06-01 KS Podlasie Białystok POD
65 KUSTOSIK Jan 2002-06-24 MUKS Płock MAZ
66 KUSZ Łukasz 2003-06-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
69 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
70 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
71 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 MKS Bank BS Płońsk MAZ
72 MAZUR Krystian 2002-03-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
73 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
75 MISZKE Patryk 2003-06-02 SKLA Sopot POM
76 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
77 OKRUSZKO Maksymilian 2004-07-21 KS Podlasie Białystok POD
78 OLEKSIAK Kacper 2004-10-11 UKS Clan Ostrołęka MAZ
79 OLSZEWSKI Bartosz 2004-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
80 PAPROCKI Mateusz 2003-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
81 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
82 PIAŚCIK Paweł 2003-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
83 PILCH Eryk 2000-03-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
84 PŁOCIENICKI Grzegorz 2003-02-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
85 PODGÓRSKI Norbert 2002-02-27 MKS Juvenia Białystok POD
86 PODSIADŁY Miłosz 2003-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
87 POKORA Dawid 2002-03-25 LKS Orzeł Namysłów OPL
88 POLETYŁO Damian 2002-05-26 KS Podlasie Białystok POD
89 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
90 POULAIN Kamil 1998-02-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
91 PROKOPOWICZ Szymon 2004-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
92 ROSZKOWSKI Dominik 2001-01-01 Gimnazjum Płonka Kościelna POD
93 ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
94 RUSIECKI Jakub 2003-01-15 KS Podlasie Białystok POD
95 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
96 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
97 SAWKO Bartosz 2001-01-01 Gimnazjum DNJB Hajnówka POD
98 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
99 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
100 SOKÓLSKI Dawid 2002-03-19 KS Podlasie Białystok POD
101 SOŁJAN Kacper 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
102 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
103 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
104 STROJCZYK Kacper 2004-05-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
105 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
106 SUCHTA Marcin 2001-07-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
107 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
108 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 UMLKS START Wieruszów LDZ
109 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
110 ŚLIWECKI Michał 2002-01-01 PG Kolno POD
111 ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 UKS Filipides Teresin MAZ
112 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
113 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
114 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
115 WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team MAZ
116 WOŚKO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
117 WOŹNIAK Julian 2001-04-03 KS Podlasie Białystok POD
118 WRÓBEL Michał 2002-03-04 UKS Czwórka Żory SLK
119 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
120 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
121 WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
122 ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
123 ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.090713024139404sekund