FOLGA Bartosz
2003-11-08
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BORAWSKI Szymon 2003-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 CHMIELEWSKI Sebastian 2003-08-22 MKS Żak Biała Podlaska LBE
6 CIELNIAK Dawid 2004-03-11 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
7 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 CZERWOŃSKI Artur 1968-05-21 RK Athletics Warszawa MAZ
9 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
10 ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
11 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
12 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
14 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 GACH Maciej 1993-10-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
16 IZDEBSKI Michał 2003-02-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
17 JAŃCZAK Jakub 2003-02-05 MKS Juvenia Białystok POD
18 JAŃCZAK Paweł 2003-04-29 MKS Juvenia Białystok POD
19 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
21 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
22 KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
23 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
24 KOS Jakub 2004-02-12 AZS UMCS Lublin LBE
25 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
26 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
27 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 MAŁECKI Jakub 2003-01-07 MKS Durasan Płońsk MAZ
29 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 OLSZEWSKI Bartosz 2004-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 OLSZEWSKI Łukasz 2004-11-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
32 OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 MKS Agros Chełm LBE
33 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
34 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 RK Athletics Warszawa MAZ
35 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
36 POPŁAWSKI Jakub 2003-04-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 PROKOPOWICZ Szymon 2004-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
38 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 OKS Skra Warszawa MAZ
39 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
41 SYCEWICZ Jakub 2004-01-17 LKS Sprinter Siemiatycze POD
42 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
43 TAUDUL Kacper 2003-06-10 MLKS Czarni Olecko WMZ
44 ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 UKS Technik Augustów POD
45 ŻWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.054139137268066sekund