WOJEWNIK Izabela
2003-03-19
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALACHAMOWICZ Kamila 2004-01-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
3 BENTKA Natalia 2003-08-13 MUKS Gim 2 Nysa OPL
4 BRODOWSKA Maja 2004-06-11 KS Wisła Puławy LBE
5 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
6 CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
7 CZARECKA Julia 2003-03-25 AZS UMCS Lublin LBE
8 DĄBEK Aleksandra 2002-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 DYDUCH Magdalena 2003-06-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
10 FILIPOW Julia 2000-09-25 UKS Technik Augustów POD
11 GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 MUKS Płock MAZ
12 HRYCIUK Aleksandra 2003-05-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
13 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
14 JAROSZEWICZ Julia 2002-07-03 KS Podlasie Białystok POD
15 JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 UKS MOSiR Działdowo WMZ
16 KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
17 KLUJ Natalia 2002-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
18 KOŁPACZEWSKA Natalia 2003-01-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
19 KONIECZNA Joanna 2004-11-02 LKS Vectra Włocławek KPO
20 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
21 KOWALSKA Julia 2003-07-08 UKS MOSiR Działdowo WMZ
22 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
23 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
24 LASZEWICZ Kaja 2002-08-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
25 ŁATYSZEWICZ Monika 2003-05-12 KS Agros Zamość LBE
26 ŁAWRESZUK Katarzyna 2002-10-10 KS Podlasie Białystok POD
27 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
28 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
29 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
30 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
31 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
32 NIKICIUK Weronika 2004-03-17 KS Parkiet Hajnówka POD
33 NIZIK Julia 2003-08-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
35 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
36 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
37 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
38 PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 KS Podlasie Białystok POD
39 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
40 PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
41 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
42 RODZOS Dominika 2003-06-03 KS Wisła Puławy LBE
43 SAJNA Kinga 2002-04-24 AZS UMCS Lublin LBE
44 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
45 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
46 SIEMIENIUK Wiktoria 2003-11-26 KS Podlasie Białystok POD
47 SKRECZKO Julia 2003-07-30 KS Podlasie Białystok POD
48 SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 KKL Kielce SWK
49 SŁAWIŃSKA Kamila 2003-11-21 LUKS Eurocentr Suchowola POD
50 SOBCZAK Julia 2003-02-25 KS Agros Zamość LBE
51 STANKIEWICZ Ewelina 2004-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
53 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
54 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
55 SZUMADA Marta 2003-10-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
56 SZUMOWSKA Monika 2004-03-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
57 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
58 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
59 TUROWSKA Patrycja 2003-12-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
61 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 UKS Atos Woźnice WMZ
62 WĄSIK Katarzyna 2002-02-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
63 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
64 ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-03 KS Podlasie Białystok POD
65 ZAMOJSKA Aleksandra 2003-07-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
66 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14505982398987sekund