SAMUL Miłosz
2003-11-21
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
2 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
3 BARTNIK Marcel 2003-05-24 MKS Unia Hrubieszów LBE
4 BOJARZYŃSKI Mateusz 2005-04-13 GOKSiT Suchowola POD
5 BUJNOWSKI Hubert 2003-10-25 UKS Czwórka Białystok POD
6 CHĘTNIK Patryk 2004-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 CHLUDZIŃSKI Paweł 2003-01-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 CHOMCZYK Dominik 2003-01-07 KS Podlasie Białystok POD
10 CIOŁKO Dawid 2003-05-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
11 DACH Łukasz 2003-01-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
12 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
14 GAJEWSKI Mateusz 2003-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
15 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
16 GALACKI Denis 2003-03-16 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
17 GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
18 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
19 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
20 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
21 HOŁUB Jakub 2002-01-13 AZS UMCS Lublin LBE
22 HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
23 JURCZUK Nektariusz 2001-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
24 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
25 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
26 KINDEUSZ Bartłomiej 2001-07-18 OLA Podlaskie - Łomża POD
27 KLUCZEK Szymon 2003-05-03 KS Agros Zamość LBE
28 KLUJ Beniamin 2004-09-26 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
29 KOSIOR Mikołaj 2003-11-26 AZS UMCS Lublin LBE
30 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
31 KUBEŁ Marek 2004-04-08 KS Podlasie Białystok POD
32 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
33 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
34 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
35 MAJOWICZ Kacper 2002-07-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
36 MAZURUK Mateusz 2002-07-17 KS Podlasie Białystok POD
37 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
38 MIŁOSEK Michał 2002-03-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
39 MROK Radosław 2004-03-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
40 NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 OKLA Ostrołęka MAZ
41 NIEDŹWIECKI Jakub 2002-06-13 UKS Technik Augustów POD
42 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
43 PIAŚCIK Paweł 2003-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 POPŁAWSKI Piotr 2003-07-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 PRUSZYŃSKI Michał 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
46 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
47 REWAJ Dawid 2004-09-14 MLKS Agros Żary LBU
48 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2003-07-24 LKS Sprinter Siemiatycze POD
50 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
51 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 SAWICKI Piotr 2003-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
53 SIEMION Kamil 2003-03-19 LUKS Eurocentr Suchowola POD
54 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
55 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
56 SZUBA Kamil 2004-05-25 AZS UMCS Lublin LBE
57 UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 KS Agros Zamość LBE
58 WALENDZIK Kacper 2004-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
59 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
60 WOJTKOWSKI Igor 2003-11-19 KS Podlasie Białystok POD
61 WRĄBEL Jakub 2002-02-13 KS Wisła Puławy LBE
62 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
63 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm LBE
64 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.37092089653015sekund