SAMUL Miłosz
2003-11-21
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
2 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
3 BARTNIK Marcel 2003-05-24 MKS Unia Hrubieszów LBE
4 BOJARZYŃSKI Mateusz 2005-04-13 LUKS Eurocentr Suchowola POD
5 CHĘTNIK Patryk 2004-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 CHLUDZIŃSKI Paweł 2003-01-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
7 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 CHOMCZYK Dominik 2003-01-07 KS Podlasie Białystok POD
9 CIOŁKO Dawid 2003-05-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
10 DACH Łukasz 2003-01-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
11 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 GAJEWSKI Mateusz 2003-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
14 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
15 GALACKI Denis 2003-03-16 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
16 GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
17 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
18 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
19 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
20 HOŁUB Jakub 2002-01-13 AZS UMCS Lublin LBE
21 HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
22 JURCZUK Nektariusz 2001-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
23 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
24 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
25 KINDEUSZ Bartłomiej 2001-07-18 OLA Podlaskie - Łomża POD
26 KLUCZEK Szymon 2003-05-03 KS Agros Zamość LBE
27 KLUJ Beniamin 2004-09-26 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
28 KOSIOR Mikołaj 2003-11-26 AZS UMCS Lublin LBE
29 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
30 KUBEŁ Marek 2004-04-08 KS Podlasie Białystok POD
31 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
32 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
33 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
34 MAJOWICZ Kacper 2002-07-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
35 MAZURUK Mateusz 2002-07-17 KS Podlasie Białystok POD
36 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
37 MIŁOSEK Michał 2002-03-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
38 MROK Radosław 2004-03-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
39 NIEDŹWIECKI Jakub 2002-06-13 UKS Technik Augustów POD
40 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
41 PIAŚCIK Paweł 2003-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 POPŁAWSKI Piotr 2003-07-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 PRUSZYŃSKI Michał 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
44 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
45 REWAJ Dawid 2004-09-14 MLKS Agros Żary LBU
46 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
47 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2003-07-24 LKS Sprinter Siemiatycze POD
48 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
49 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 SAWICKI Piotr 2003-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
51 SIEMION Kamil 2003-03-19 LUKS Eurocentr Suchowola POD
52 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
53 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
54 SZUBA Kamil 2004-05-25 AZS UMCS Lublin LBE
55 UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 KS Agros Zamość LBE
56 WALENDZIK Kacper 2004-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
57 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
58 WOJTKOWSKI Igor 2003-11-19 KS Podlasie Białystok POD
59 WRĄBEL Jakub 2002-02-13 KS Wisła Puławy LBE
60 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
61 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm LBE
62 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.050230026245117sekund