OLECHNO Kinga
2000-05-11
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 ADAMSKA Aniela 2001-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
4 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
5 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
6 BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 KS Podlasie Białystok POD
7 BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 KS Podlasie Białystok POD
8 BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
9 BORAWSKA Kinga 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
10 BORKOWSKA Wiktoria 2007-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
11 BOŻOMAŃSKA Alicja 2007-07-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
12 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
14 BURY Julia 2003-09-30 LKS Znicz Biłgoraj LBE
15 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
16 CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
17 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
18 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
19 CZERWIŃSKA Natalia 2002-10-27 KS Podlasie Białystok POD
20 DOBRZYCKA Beata 2001-03-04 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
21 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
22 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
23 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
24 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
25 GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 MKS Pułtusk MAZ
26 GˇSIEWSKA Olga 2002-01-18 MKS Pułtusk MAZ
27 GŁOWACKA Amelia 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
28 GÓRNA Barbara 2003-01-28 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
29 GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
30 HRYCZ Katarzyna 2000-01-20 VI LO Białystok POD
31 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
32 JAROSZEWICZ Dominika 2003-11-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
33 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
34 JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
35 JÓ¬WICKA Małgorzata 2002-06-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
36 JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
37 KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 LIUKS Kruszwica KPO
38 KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
39 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
40 KANDYBOWICZ Wiktoria 2005-03-16 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
41 KARCZEWSKA Justyna 2002-09-08 KM Aktywni Sochaczew MAZ
42 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
43 KŁOS Zuzanna 2001-04-29 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
44 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
45 KO¦CIANEK Daria 2003-03-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
46 KOWALSKA Magdalena 2002-06-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
47 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
48 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
49 KSEPKO Katarzyna 2003-01-10 KS Podlasie Białystok POD
50 KUCEWICZ Weronika 2007-01-01 niestowarzyszona POL
51 KULESZA Kalina 1999-07-04 UKS LA Basket Warszawa MAZ
52 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
53 KWIATKOWSKA Aleksandra 2005-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
54 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
55 LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
56 LEGASZEWSKA Maria 2000-10-16 GKS Piast Gliwice SLK
57 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
58 MACZUKIN Mariola 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
59 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
60 MARZENTA Martyna 2000-06-20 AML Słupsk POM
61 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
62 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
63 MILEWSKA Joanna 2006-01-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
64 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
65 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
66 NAJDYHOR Lena 2007-11-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
67 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
68 OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
69 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
70 PAJEWSKA Maja 2003-11-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
71 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
72 PIĘTKA Monika 2000-05-21 UKS Czwórka Białystok POD
73 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
74 PODLIPNIAK Weronika 2007-01-01 niest. Lublin LBE
75 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
76 PÓŁTORAK Klaudia 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
77 PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
78 RADWAŃSKA Alicja 2004-12-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
79 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
80 RÓŻYCKA Weronika 2006-11-27 UKS Clan Ostrołęka MAZ
81 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
82 SAJNA Kinga 2002-05-20 AZS UMCS Lublin LBE
83 SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
84 SIEMIENIUK Wiktoria 2003-11-26 KS Podlasie Białystok POD
85 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 AZS-AWF Gorzów LBU
86 SKRECZKO Julia 2003-07-30 KS Podlasie Białystok POD
87 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
88 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
89 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
90 STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
91 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
92 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-01-01 niest. Lublin LBE
93 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
94 SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
95 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
96 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 ŁódĽ LDZ
97 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
98 ¦WIĘTOCHOWSKA Julia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
99 TERLIKOWSKA Julia 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
100 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
101 TOREBKO Gabriela 2005-06-04 LKS Korab Olecko WMZ
102 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
103 WIDALSKA Marta 1976-03-18 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
104 WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
105 WI¦NIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
106 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
107 ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
108 ZIŃCZUK Karolina 1999-05-27 MKS Juvenia Białystok POD
109 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
110 ŻUKOWSKA Dominika 2001-07-05 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
111 ŻYGIEŁO Karolina 2000-02-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.077654123306274sekund