ROSIEWICZ Jan
2004-11-05
UKS 12 Kalisz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Maciej
2005-07-28
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ALEKSANDROWICZ Dawid
2002-04-07
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARBUŻYŃSKI Bogusław
1966-05-13
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARBUŻYŃSKI Dominik
2004-03-18
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZACZYK Mateusz
2002-05-27
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CZARTOSZEWSKI Karol
2005-03-25
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZERSKI Krzysztof
1980-05-25
KS Z Nogami w Chmurach Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DROBIK Kacper
2006-04-05
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DZIDA Kamil
2005-03-22
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DZIEWULSKI Hubert
2006-07-20
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
ERENC Robert
2004-04-30
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FREJ Oskar
2003-08-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
FRIEBE Nikodem
2005-11-06
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GAWROŃSKI Marek
1974-08-17
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GŁOZIMSKI Franciszek
2005-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GOŁAWSKI Janusz
1966-03-26
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GOŁĄBEK Kacper
2005-08-25
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GRINHOLC Grzegorz
1977-03-05
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GRUBECKI Wiktor
2004-01-06
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
IELO Cristian
2004-12-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JADACH Miłosz
2003-11-04
GSZS Nowogrodziec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JAGUŚ Marcin
2005-10-25
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JANKOWSKI-RIOS Carlos
2003-10-10
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JARZEMBSKI Kacper
2004-02-25
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JEZIORNY Hubert
2005-10-22
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KANAREK Kamil
2004-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KRUPA Marcin
2003-02-14
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KUBIAK Maksym
2005-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KUKAWKA Mateusz
2004-07-22
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KWITA Zbigniew
1959-09-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
LATAŃSKI Kajetan
2003-08-20
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
LISZKA Konrad
2004-07-15
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ŁOBACZ Patryk
2003-05-06
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ŁUC Kacper
2005-03-10
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
ŁUNIEWSKI Mirosław
1957-01-25
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MARKOWSKI Wojciech
2007-12-12
UKS Komar Strzelce Opolskie
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MATUSZCZAK Natan
2003-09-10
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MENDEL Mateusz
2005-11-14
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MORAWCZYŃSKI Konrad
1975-10-27
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
NOWAK Mateusz
1996-05-06
UKS Skoczek Skoki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
NOWOSTAWSKI Mikołaj
2002-07-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
OCZKOŚ Miłosz
2001-05-20
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PAWŁOWSKI Franciszek
2007-08-12
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PĘKALA Wiktor
2004-04-24
Kabex LKS Podkowa Janów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PIECUCH Kamil
2003-07-10
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PIETRUSZEWSKI Damian
2003-06-08
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
PLEBOŃSKI Jan
2005-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
PŁOSKOŃSKI Piotr
1965-03-20
KBKS Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
PORYZIŃSKI Mateusz
2005-05-05
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
PRZESTRZELSKI Ernest
2006-09-23
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
PRZESTRZELSKI Szymon
2003-08-16
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SCHIEDEL Arkadiusz
2000-08-17
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SCHIEDEL Karol
2002-07-05
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SOZIMSKI Adam
2005-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
STRZESZEWSKI Tomasz
2001-02-27
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
WALENDZIK Seweryn
2005-07-18
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
WOJDYŁA Jakub
2004-04-08
Kabex LKS Podkowa Janów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
WOJTYŚ Jakub
2005-04-01
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WÓJCIK Hubert
2003-07-05
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WRÓBEL Oskar
2003-08-17
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
WYŻYWNIAK Jakub
2006-09-29
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ZĄBEK Kacper
2003-05-21
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ZDOBYLAK Marek
2003-01-14
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ŻMUDA Wiktor
2004-10-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik