BAKALARZ Jakub
2002-01-21
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 UKS-MOS Opole OPL
2 BARTCZAK Dominik 2002-11-16 ZLKL Zielona Góra LBU
3 BŁAŻKOWSKI Artur 1999-02-23 MKS-MOS Katowice SLK
4 BRONISZEWSKI Kacper 2001-04-11 LIUKS Kruszwica KPO
5 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
7 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
8 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
9 CZAPLEJEWICZ Mikołaj 2002-12-09 WKS Wawel Kraków MLP
10 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
11 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
12 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
13 DUCH Mikołaj 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
14 DUMA Jakub 2002-02-04 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
15 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
16 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
17 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
18 GAWRON Jan 2003-02-21 UKS Kobylanka MLP
19 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
20 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
21 GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 WLKS Wrocław DOL
22 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
23 GRZEMPA Adam 2003-03-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
24 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
25 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
26 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
27 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
28 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KKL Kielce SWK
29 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
30 JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 UKS 55 Łódź LDZ
31 KALINA Michał 1999-09-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
32 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
33 KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 BKS Bydgoszcz KPO
34 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
36 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
37 KONDERLA Jakub 2002-06-16 UKS Piast Bolków DOL
38 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
39 KORCZOWSKI Max 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
40 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
41 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
42 KOWAL Adrian 2002-03-13 MLUKS Tarnów MLP
43 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
44 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
45 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
46 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
47 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
48 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
49 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
50 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
51 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
52 ŁOPATKA Maciej 2002-09-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
53 ŁYSIAK Igor 2007-04-08 KS Victoria Trzebinia MLP
54 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
55 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
56 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 MKS Durasan Płońsk MAZ
58 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
59 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
60 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 OLIFIROWICZ Mateusz 1997-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
62 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
63 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
64 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
65 PARA Bartosz 2003-03-19 LKS Stal Mielec PDK
66 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
67 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
68 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
69 PIETRZKO Jakub 2000-12-02 WKS Wawel Kraków MLP
70 PINDYCH Dominik 2002-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
71 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 POCHOPIEŃ Szymon 2002-05-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
73 PODSIEDLIK Mateusz 2002-02-08 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
74 POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
75 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
76 SIUDUT Bartosz 2002-12-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
77 SŁOWIK Mateusz 1992-04-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
78 SOWA Karol 2001-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
79 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
80 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
81 STOPA Artur 1999-09-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
82 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
83 SUDER Kacper 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
84 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
85 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
86 SZCZUREK Michał 2006-10-02 KS Victoria Trzebinia MLP
87 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
88 SZCZYREK Szymon 2001-05-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
89 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
90 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
91 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
92 ŚLUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
93 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
94 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
95 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
96 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
97 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
98 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
99 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
100 WÓJCIK Konrad 2000-04-18 KKL Kielce SWK
101 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
102 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
103 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
104 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
105 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
106 ŻAK Marcin 2002-06-12 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
107 ŻYCZYŃSKI Maximilian 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
108 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.99460697174072sekund