TRUSZKOWSKA Wiktoria
2000-06-26
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 BIELAK Natalia 2002-05-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
3 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KKB MOSiR Krosno PDK
4 CHWEDORCZUK Kamila 2003-08-19 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
5 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
6 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 DĄBROWSKA Kamila 2002-05-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
8 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
11 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 ENNAOUI Sofia 1995-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
13 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL ZTE Radom MAZ
14 FIUTEK Karolina 2001-04-06 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
15 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
16 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity WMZ
17 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
18 GÓRKA Weronika 2002-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
19 GRABOWSKA Olga 2003-11-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
20 HAPONIK Paulina 2005-05-22 UKS Technik Augustów POD
21 JAKUBOWICZ Dorota 2003-05-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
22 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
23 JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
24 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
25 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
26 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
27 KĘPCZYŃSKA Monika 2002-02-23 RLTL ZTE Radom MAZ
28 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
29 KOLASA Zuzanna 2001-11-11 PTT Delta Płock MAZ
30 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
31 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
32 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
33 KOSSAKOWSKA Julia 2001-03-22 MKS Gniezno WLP
34 KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
35 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 MLKS Ostróda WMZ
37 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
38 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
39 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
41 LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
42 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
43 LEWNA Weronika 2001-08-08 LKS Fenix Słupsk POM
44 LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
45 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
46 ŁUKASIEWICZ Daria 2000-12-04 OŚ AZS Poznań WLP
47 MAĆKOWIAK Oliwia 2006-01-01 LKS Sprinter Siemiatycze POD
48 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
49 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
50 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 METLICKA Wiktoria 2001-12-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
52 MICKIEWICZ Kinga 2006-06-28 LKS Sprinter Siemiatycze POD
53 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
54 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
55 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 SKLA Sopot POM
56 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
57 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 LKS Korab Olecko WMZ
58 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
59 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
60 NOWICKA Tamara 2004-10-06 MUKS Płock MAZ
61 NOWIŃSKA Wiktoria 2000-08-16 AML Słupsk POM
62 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
63 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
64 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
65 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WMZ
66 PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
67 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
68 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
69 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
70 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
71 PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 UKS Varsovia Warszawa MAZ
72 PRZYDZIAŁ Katarzyna 2001-11-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
73 RADTKE Aleksandra 2000-06-21 LUKS Start Nakło KPO
74 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
75 ROSA Marlena 2003-02-13 MKS Bank BS Płońsk MAZ
76 RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
77 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
78 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
79 SIMONIENKO Julia 2005-01-13 UKS Technik Augustów POD
80 SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 AZS-AWF Katowice SLK
81 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
82 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
83 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 UKS Melo Błonie MAZ
85 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
86 SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 AZS Łódź LDZ
87 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
88 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
89 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WMZ
90 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
91 WERNER Anna 2001-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
92 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
93 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
94 WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 MUKL Brodnica KPO
95 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
97 ZAMOJSKA Aleksandra 2003-07-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
98 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
99 ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 SSMKS Parasol Wrocław DOL
100 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.090595006942749sekund